Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

DeJotka, ja! Bilety zakupione. 🤣 Zresztą na Slayer'a w Gliwicach również. <3
Melanie moje właśnie wczoraj doszły 😀
Slayera odpuszczam bo już widziałam, a były pilniejsze wydatki 😉
Odkopuję mój ukochany wątek, bo coś umarł! Nikt z Was nie jeździ na żadne wydarzenia? Proszę nadrabiać i relacjonować  🏇

Ja byłam w ten weekend na The Cure w Dublinie (co za wstyd, że to mój pierwszy ich koncert w życiu, ale na trasie w 2016 mi się nie złożyło). Jeny, Robert Smith i jego mimika twarzy to oficjalnie najbardziej urocza rzecz, jaką widziałam w życiu  💘 No jest zachwycający na żywo, ta jego sceniczna naiwność i dziecinność w połączeniu z wyglądem i muzyką i tekstami - no cudo.
[img]https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62120802_2333136240079082_436463467201822720_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeEd6mowm_VC_ssikwEUbKRhab_KZ4Mz4sxOg_iiVmzK1Hm9pNLuPEnksocI0CX1APYnHNBu4aieDSRLkkQOHoenEFwX5WOaVPRk5jEB7x36Ag&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=143998b0966a5177abd14383f3ec911c&oe=5D83397F[/img]
Tak się zachwyciłam, że za miesiąc jadę na jeszcze jeden gig The Cure.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 czerwca 2019 16:52
Odkopuję mój ukochany wątek, bo coś umarł! Nikt z Was nie jeździ na żadne wydarzenia? Proszę nadrabiać i relacjonować  🏇


Chcesz mnie wkurzyć bardziej?
Ani na Pink ani na Bon Jovi, ani na Maleńczuka na dniach miasta nie pojadę bom... w dwupaku. Zrelacjonować to ja ci mogę transmisję na Youtube 😉
Byłam wczoraj na Bon Jovi  😁 Totalnie ich nie słucham i to takie mocno guilty pleasure i powrót do czasów, gdy miałam 12 lat... ale przez to że pracuję gdzie pracuję, to miałam bilety na darmo i aż głupio nie skorzystać. Szłam raczej z takim śmieszkowym nastawieniem, na zasadzie "hehe ooooohoooo we livin' on a prayer" ale pozytywnie się zaskoczyłam!  🙂
Głównie od strony produkcyjnej, wow, naprawdę wizualnie to wyglądało nieźle. Mają super scenę, oprawę świetlną i graficzną na tej trasie. Do tego świetnej jakości ekrany i live-video ze sceny.
Koncert IMO trochę przeciągnięty, tak o 2-3 utwory za długi, ale poza tym to naprawdę spoko grali - pogodni, tacy szczerzy i naturalni na tej scenie, fajny kontakt z publiką.
Nie żebym nagle została fanką Bon Jovi, bo to dla mnie nadal taki pseudo-cukierkowy-pseudo-rock dla niewiadomokogo, ale wieczór spędziłam bardzo miło  😀



Byłam też na Philu Collinsie ostatnio, marzenie spełnione  😍 Przeuroczy był ten koncert.
Jeah, właśnie zakupiłam sobię bilet na koncert Leprousa we Wrocławiu  😅 Wiem, że to za sto lat, ale ktoś się wybiera?  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2019 17:13
TAYLOR SWIFT PIĄTKOWYM HEADLINEREM NA OPEN’ERZE!!! 
😅 😅 😅
Oficjalnie umarłam  😵 i impulsywnie kupiłam bilet na który mnie nie stać  😵 😂 ale choćbym miała żreć gruz to JADĘ!!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 września 2019 18:16
A ja byłam w lipcu na Rammstein w Chorzowie, było prze-mega-stycznie, super zagrane, przyzwoicie zaspiewane 😉 i mega show.



A 30 listopada jedziemy So Spodka na Ghost 😀
Też byłam na Rammsteinie, ale tłum mnie tak poniósł,  że nie miałam jak wyjąć telefonu 😀
Koncertowym objawieniem roku został dla mnie Avatar na Pol'and' Rock,  mam nadzieję że będzie okazja zobaczyć ich jeszcze w Polsce. Oczywiście grali w lutym w Warszawie,  ale nie wiedziałam jeszcze o ich istnieniu  😤
Ja ostatnio byłam na Soenie w Progresji. Super było  💃 Nie byłam na Prog in Parku, ale podobno ten koncert zagrali lepiej
Uwaga uwaga uwaga 🙂

Mam na sprzedaż bilet na końcert Garou GAROU Garou w Gdańsku 25 02 2020. Może ktoś chętny? \
wysyłka poczta pl polecony prior , wpłata na konto / za pobraniem
  priv
Papa Roach ktoś słucha? Wybiera się na koncert w Poznaniu? 🙂
Wiem, że wątek totalnie umarł, pewnie trochę przez pandemię, ale muszę go odkopać i to nie ze względu na koncertowe plany (trasa The Cure i Arcade Fire 😍 ) , ale ze względu na koncert, z którego dopiero co wróciłam.

Byłam w Londynie na koncercie ABBY i to jest kurde coś tak niebywałego, że polecam każdemu, nie tylko fanom zespołu. Ja mam od zawsze wielkiego świra na punkcie ABBY, więc dla mnie to był historyczny dzień w życiu, ale myślę, że zwaliłby z nóg każdego.
ABBA przez rok pracowała nad holograficznym koncertem - nagrywali siebie w ruchu, „odegrali” cały koncert + wokale, a następnie nałożono na nich ich hologramy z lat młodości. Jezu, jak to jest fenomenalnie zrobione - wysadza mózg.
Grają to w Londynie kilka razy w tygodniu w specjalnie zbudowanej arenie. Sama miejscówka jest genialna i atmosfera niesamowita, ale ten koncert! Wszyscy się nastawiali bardziej na coś w rodzaju kinowego widowiska, a po pierwszej piosence cała publika miała takie miny: 😲😲😲. Gdybym nie wiedziała, że to są hologramy, to w życiu bym nie powiedziała, że ich nie ma na scenie. Serio. Zjechałam całą Europę w celach koncertowych, widziałam najróżniejsze widowiska i to NICZYM nie odbiegało. A zespołu nawet nie było na scenie. Oni byli tak zrobieni, że widać było emocje na twarzach i fakturę ubrań, coś niesamowitego. Ludzie byli z całego świata, organizacja na najwyższym poziomie. Ja jak to ja - musiałam mieć barierki w pierwszym rzędzie, więc z bliska teoretycznie mogłam widzieć niedociągnięcia w tych hologramach, ale tam nie ma żadnych niedociągnięć.
Polecam wszystkim np. przy okazji wakacji w Londynie, żeby się przejść i to zobaczyć, chociażby dla samej technologii.

Nie można było niestety nagrywać i robić zdjęć, więc nie mam nic poza zdjęciami z areny, ale wrzucam żeby post nie był taki pusty.
27AFA009-7810-4641-AC50-035E292B2292.jpeg 27AFA009-7810-4641-AC50-035E292B2292.jpeg
CFF964C5-4ED7-4C23-A945-769B110345DA.jpeg CFF964C5-4ED7-4C23-A945-769B110345DA.jpeg
Tworzę bazę miejsc (knajpy, domy kultury i inne) gdzie organizowane są (lub mogą być w przyszłości) koncerty na żywo. Szeroki wachlarz rodzajów muzyki OPRÓCZ (przynajmniej na razie): discopolo, rap, hiphop, techno.
Każda sugestia gdzie może być warto uderzać na wagę złota. Cała Polska.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 sierpnia 2023 12:05
Mam na zbyciu kod do zakupu biletów na The Eras Tour w Hamburgu. Zarejestrowałam się tam i do Warszawy, kupiłam na Narodowy i chyba wystarczy 😅 więc jak ktoś jest zainteresowany to oddam.
Oczywiście NIE JEST TO BILET, jest to tylko możliwość zakupu, bo nie ma generalnej sprzedaży - tylko dla zarejestrowanych.
Nie wiem w sumie czy to nie będzie niezgodne z regulaminem ale mam dwa bilety do odsprzedania - może ktoś chciałby się wybrać 24 listopada na musical We Will Rock You do warszawskiego teatru Roma?
Musical jest zajebisty i bardzo chcę go zobaczyć ale jestem głąbem i nie sprawdziłam obsady - znajomy który tam gra nie gra akurat tego dnia a zależy mi żeby go zobaczyć. Kupiłam już drugą parę na grudzień a tych się muszę pozbyć 😀
Piszę priv! 🙂
infantil pędzę!
Temat We Will Rock You nadal aktualny 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się