Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pralka i inne AGD - uwagi i rady.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 30 31 [32] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pralka i inne AGD - uwagi i rady.  (Przeczytany 135508 razy)
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #930 : Sierpień 25, 2020, 10:01:56 »
Odpowiedz cytując
Gienia-Pigwa a da się coś takiego kupić ? Opcja "budować" nie bardzo mi się podoba  wysmiewa
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
Gienia-Pigwa

Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P

« #931 : Sierpień 25, 2020, 12:40:37 »
Odpowiedz cytując
Wszystko mozna kupic wink zamów sobie U stolarza, tak bedzie najłatwiej i idealnie na wymiar. Musisz tylko wcześniej powiedzieć mu ile wazy twoja suszarka, zeby bubla nie zbudował.
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #932 : Sierpień 25, 2020, 13:41:04 »
Odpowiedz cytując
Racja, racja. Dzięki  kwiatek
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #933 : Październik 02, 2020, 16:38:13 »
Odpowiedz cytując
Czytałam na poprzedniej stronie dyskusję o robotach sprzątająych, ale mam na oku Lenovo T1 pro - któraś z Was posiada? Trochę mało opinii i testów na yt, więc się obawiam jak się sprawdzi, ale wizualnie mnie kupił totalnie  kocham te opinie które znalazłam są na plus.

Mój brat ma roborocka 6s i jest zadowolony, bardzo poważnie się nad nim zastanawiałam, ale wolałabym coś z tym dodatkowym zbiornikiem żeby co chwila nie musieć odróżniać robota.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2020, 16:41:39 wysłane przez galopada_ » #link

galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #934 : Październik 11, 2020, 11:21:36 »
Odpowiedz cytując
Jakby ktoś się zastanawiał nad modelem, o który pytałam wyżej to polecam  kocham juz pomijam jakoś sprzątania, ale jest piękny wizualnie  kocham pasuje mi kolorystycznie do wnętrza  hihi
#link

jestemzlasu

« #935 : Październik 13, 2020, 11:11:02 »
Odpowiedz cytując
Skoro o robotach mowa - czy ktoś ma doświadczenia z takimi sporo tańszymi niż tysiąc? Mam małe mieszkanie, bez dywanów, ale nad stajnią i włazi mi ta stajnia do środka w postaci głównie siana i słomy. I mam trochę dość ciągłego machania odkurzaczem, z drugiej strony szkoda mi wydawać dużo kasy na jednak fanaberię, bo metraż nieduży i do ogarnięcia ręcznie. Jest w ogóle sens, czy taki tańszy się zapcha pierwszym źdźbłem słomy i rozsypie po paru tygodniach?
#link
honey

bunny

« #936 : Październik 13, 2020, 12:31:41 »
Odpowiedz cytując
Do mnie w końcu idzie roborock s5, kupiłam go za 330£? To chyba jeden z tańszych, a z mega spoko opiniami.
#link
jestemzlasu

« #937 : Październik 13, 2020, 12:36:36 »
Odpowiedz cytując
Miałam na myśli poniżej tysiąca złotych, nie funtów  lol
#link
epk

« #938 : Październik 13, 2020, 12:36:52 »
Odpowiedz cytując
jestemzlasu, a patrzyłaś na używki? Mają niezłe ceny, co zresztą mnie załamuje bo po przeprowadzce z mieszkania do domu moja Roomba nie da rady i muszę ją sprzedać a cena niska smutek. Popatrz, bo może to jest opcja?
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #939 : Październik 13, 2020, 12:39:24 »
Odpowiedz cytując
To prawda, często można dorwać używki w super stanie i cenie. My tak kupiliśmy naszą roombę, którą ktoś sprzedawał ponieważ nie sprawdzała mu się w biurze. Także również polecam opcję przejrzenia olx'ów i innych takich uśmiech
#link
Gienia-Pigwa

Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P

« #940 : Październik 13, 2020, 13:14:39 »
Odpowiedz cytując
Nasz Kobolt chodzi od 2015 roku, tylko troche cześciowo zżółkły sie zrobił  wysmiewa No i szczotki przydałoby sie mu wymienić  wink
#link
honey

bunny

« #941 : Październik 13, 2020, 15:35:35 »
Odpowiedz cytując
jestemzlasu, sory! W ogole nie wiem co ja tam przeczytalam w twoim poscie i napisalam pierwsze co mi przyszlo do glowy :P
#link
Strony: 1 ... 30 31 [32] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pralka i inne AGD - uwagi i rady.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.019 sekund z 18 zapytaniami.