sny

[CIACH]- spam
Moje sny się jakoś nie spełniają, może i to dobrze bo są dość dziwne 😉
Wczoraj śniło mi się że pod moim domem zostały zorganizowane zawody jeździeckie i wszędzie chodziły sobie konie. W pewnym momencie jeden podszedł do mnie i zaczął obszukiwać moje kieszenie. Głaskałem go po szyi do końca snu 🙂
Ja może zostanę wzięta za wariatkę, ale trochę w sny wierzę...  🙄 Nie w jakieś tam prorocze przepowiednie, ale w głos podświadomości. Czasem sprawdzam znaczenie snów i sennik internetowy  🤔wirek: Jakby się zastanowić, to sny biorą się z działania naszego mózgu, a żeby tak bez powodu wariował?
Śniło mi się, że śpię i że śni mi się, iż spadł mi i popękał telefon.
Obudziłam się z tego snu we śnie i pomyślałam "żeby to był tylko sen". Wzięłam do ręki telefon... Chwila grozy, werble... Popękany! 🙁
Potem, gdy obudziłam się z tego snu, znowu pomyślałam  "żeby to był tylko sen", pamiętając, że to mi się przed chwilą śniło.
Znów chwila grozy... Patrzę... Jest cały!  😅
To był tylko zły sen we śnie!
Tyle radości za darmo! 😀
Ryczę cały dzień, śniła mi się dzisiaj mama, pierwszy raz od jej śmierci, byłam na wsi, w jej rodzinnym domu, robiłam kanapki, nagle pojawiła się mama, i wzięła jedną, powiedziałam że dorobię jej, a potem rzuciłam się na nią ściskając ją, i wołałam mamo!. Ktoś jeszcze był w domu, ale nie pamiętam kto, krzyknęłam, popatrz: mama, ale na tym kimś nie zrobiło to najmniejszego wrażenia. Dziwne to było, bo wiedziałam że ona nie żyje, ale tak bardzo ucieszyłam się że jest i mogę przytulić. Potem gdzieś byłyśmy razem, ale nie pamiętam gdzie, pamiętam że skądś wracałyśmy, szło bardzo dużo ludzi i tam ją zgubiłam. Obudziłam się z płaczem. Rany Boskie, dlaczego tak bardzo cierpimy jak odchodzi ktoś bliski... Minęło pół roku, od jej śmierci, a nie ma dnia, żebym nie tęskniła lub chlipała.
Watrusia, nic dziwnego, że płaczesz. Ale ten sen, tak jak go opisujesz, wydaje się być snem pozytywnym. Myślę, że Twoja Mama chce byś wróciła do życia, szukała szczęścia wokół siebie. Dla mnie to znak, że chciała Ci przekazać, iż zawsze jest i będzie blisko Ciebie, ale weszła w tłum ludzi czyli chce byś była wśród ludzi, nie zatracała się w myśleniu o Jej odejściu.
Trzymaj się ciepło.
Ascaia, dziękuję :kwiatek:, ale to takie trudne, tak bardzo tęsknię za nią. Dzisiaj nawet pomyślałam, że zazdroszczę tym, co nie są tak związani emocjonalnie ze swoimi rodzicami, bliskimi,  bo im to łatwiej pójdzie, wiem co piszę, bo mój tata odszedł już trochę lat temu, ale nie byliśmy ze sobą blisko, więc bez większych emocji przyjęłam jego odejście.
Watrusiu, no tak to działa. Tęsknimy i to jest trudne, ale co zrobić. Ciesz się, że śnisz pozytywnie, że we śnie wszytko jest dobrze i możesz czuć radość z obecności mamy. To ogromny plus.
Watrusia, Trzymaj się. :kwiatek:
Jestem niewierząca, ale chyba bym się o tym starała myśleć, że to był jakiś znak. Że odwiedziła Cię we śnie, żebyś wiedziała, że dalej jest i Cię kocha.
Mogę sobie tylko wyobrazić jakie to trudne.
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Wiatrusiu to zawsze tak boli jak się kochało kogoś.. Ale Twoja Mama jest Tam bezpieczna i szczęśliwa, te sny to, jestem pewna, znaki od Niej że wszystko jest w porządku. Trzymaj się Kochana  :przytul:
sanna,  :kwiatek:, tylko to takie trudne.
Wiatrusiu, poszukaj tej książki, mnie ona bardzo pomogła gdy odszedł mój Tata. Jest w dobrej cenie na stronie tania książka

Balsam dla duszy w żałobie 
sanna, dziękuję ci serdecznie, czegoś takiego było mi potrzeba. A Ty trzymaj się :przytul:
Watrusiu   :przytul:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się