Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję ogiera/wałacha o imieniu KRYM matka Kasandra ojciec Snow Kid urodzony w 2010 roku. Maść skarogniada. Jeśli ktokolwiek wie co się z nim dzieje proszę o kontakt 🙂
Też znałam kasztankę Corvettę - ale nie mam pojęcia co do jej papieru. W 2007-2008 miała 4/5 lat, więc nie wiem czy się łapie wiekowo w ogóle 😉


W sumie ta "moja" tez jakoś tak... miała sporą odmianę na pysku i była długa jak jamnik.  😀
Chodzi o Korwettę urodzoną w 2009 roku, nr paszportu 616007530080209

Z góry dziękuję 🙂
Stonek, trafił do Moskwy, chodzi ujeżdżenie
Dzięki wielkie 🙂  Masz jakieś fotki jego? u mnie się urodził i po 2 latach ślad po nim zaginął
Poszukuję kasztanowatej klaczy Wiktoria wlkp ur 02.06.1999 r Aragonit po Wikta
Opiekowałam się tą klaczą przez 8 lat, po sprzedaży wszelkie informacje o niej zaginęły.


Ponawiam.
Poszukuję klaczy Poco Pretty Hope RR, American Paint Horse, gniado srokata, ur 08.06.2005 r, matka Poco Pretty Mccue, ojciec Poco Jolly Jumper.
Znalazłam ogłoszenie, że koń jest na sprzedaż. Osoba, której klacz sprzedałam nie odbiera ode mnie telefonów. Klacz ma pęknięty zwieracz odbytu i sklepienie pochwy (poród z komplikacjami). Chciałabym wiedzieć gdzie jest i co się z nią dzieje.
Poszukuję klaczy Poco Pretty Hope RR, American Paint Horse, gniado srokata, ur 08.06.2005 r, matka Poco Pretty Mccue, ojciec Poco Jolly Jumper.
Znalazłam ogłoszenie, że koń jest na sprzedaż. Osoba, której klacz sprzedałam nie odbiera ode mnie telefonów. Klacz ma pęknięty zwieracz odbytu i sklepienie pochwy (poród z komplikacjami). Chciałabym wiedzieć gdzie jest i co się z nią dzieje.

Zapraszam na pw, może pomogę  😉
Witam. Szukam informacji na temat konia SEKRET po ojciec Louis i matka Sanda. Z góry dziękuję 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2017 21:47
Monika96, pw.
Witam, poszukuję obecnych właścicieli lub stajni w której stoi klacz ARIZONA po Afrodyta i Gostyk, urodzona 2000.
W 2015 roku była kryta ogierem Nikiel, dała źrebaka Alabama. Nikiel krył w zachodniopomorskim, więc podejrzewam, że kobyła też może być tutaj.


moja koleżanka ją ma

Nie cytuj zdjęć.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 kwietnia 2017 22:24
Szukam informacji o klaczy Valencia po Compliment. Gniada, 4 skarpetki. Stała kiedys w zachodnio-pomorskim. chcialabym sie dowiedziec cos o jej przeszlosci i potomstwie🙂
Szukam klaczy huculskiej o imieniu Polcia (zwana Pola). W maju 2017 r. skończy 4 lata.
Matka: Pisanka
Ojciec: Pacyfek
Maść: skarogniada bez znaków szczególnych
Była raczej nie wysoka o szlachetnym łbie (lekko szczupaczy profil). Trochę ponad rok temu została sprzedana najprawdopodobniej na Śląsk do stajni dotacyjnej z hodowlą koni.
Dzień dobry! Poszkuję informacji o wałachu wielkopolskim Nokturn (m: Nuta, o: Gremanic), ur. 30.03.2002. Będę bardzo wdzięczna za kontakt z osobami które konia znają/znały.
Poszukuje ogiera/wałacha BORNEO ( ojciec Harpun - Hattrick-Batalia- matki nie znam ).
Siwy /lub siwy jabłkowity. Charakterystyczne pół rybiego oka.
Dawno temu stał w stajni Chojnów.
Szukam kasztanowatej klaczy arabskiej imieniem Magnateria. Nie znalazłam nigdzie więcej danych o niej. Na pewno jest dosyć młoda. Do maja 2016 roku stała w Stajni Palomino, w Chmielniku (woj. Podkarpackie), potem była chwile w innej stajni w pobliżu. Jakiś czas temu ją sprzedano, niestety nawet nie wiem kiedy. Jeśli chodzi o temperament to była raczej spokojna, grzeczna w terenie. Delikatna w pysku, potrafiła nieźle skakać przez przeszkody. Jak większość arabów była szybka. Wie ktoś co z nią?
Polcia niedawno gdzies była na sprzedaz wystawiona
Szukam info o klaczy mojej hodowli, od poprzedniego właściciela słyszałem, że trafiła w okolice Leszna. Gniadosrokata Westa po Vandamme

«Start : Dzisiaj o 17:53:50 »
Odpowiedz cytując
Szukam konia;

Imie- Dakota
Płeć- klacz
Wzrost- koło 152/155cm
Rasa-angloarab
Maść- skarogniada
Została sprzedana prawdopodobnie do Niemiec, w dniu 8.02.2017r. Szukam wszelkich informacji na jej temat. Bardzo mi zależy.

* 19397745_292256811177783_2070812737_n.jpg (73.61 KB, 640x780 - wyświetlony 2 razy.)

* 19369747_292256804511117_1426102419_n.jpg (95.84 KB, 720x960 - wyświetlony 2 razy.)

* 19389647_292256814511116_880082672_n.jpg (93.88 KB, 960x719 - wyświetlony 1 razy.)

* 19389766_292256801177784_1825482552_n.jpg (70.88 KB, 720x960 - wyświetlony 1 razy.)
Czy ktoś kojarzy klacz ze zdjęcia? Szukając swojej natknęłam się na niedawno dodane zdjęcie z podpisem że w SK Golejewko, gdzie klacz której szukam wygląda niemal identycznie (choć wiem że niemożliwe by to była ona, wolę się upewnić)
MagdaMaria Twoich zdjęć nie da się otworzyć...
Nadal szukam...
Z z moich rąk trafiła do Zgierza woj. Łodzkie (w maju 2016r.), ale z uzbieranych informacji wynikło, iż została ponownie sprzedana. Bardzo zależy mi na tym, by dowiedzieć się jakie jest jej obecne miejsce przebywania, może ktoś z was coś o niej słyszał, lub wie gdzie się znajduje.

JAGIENKA (młp.)
Rocznik 2008, matka Jastra, ojciec Dereń.
Maść gniada, bez odmian, jedynie z kilkoma białymi kropeczkami na przednich nogach, ok 170cm wzrostu.
Poprzedni dom miała w Zgierzu w przydomowej stajni, zaraz obok Super Slide Stable. Tam otrzymałam informację, że "sąsiad miał, ale gdzieś sprzedał". Kontaktu z poprzednią właścicielką brak.

Więcej zdjęć: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/68188
Poszukuję ogierka/ wałacha o imieniu Passat z Sadyby. Ojciec: Pamacs (linia Polana), matka: Panda (Enże). Urodzony w 2011, sprzedany w niewłaściwe ręce w 2013. Mały karłowaty jak na hucuła, srokaty. U nas był jeszcze ogierkiem. Zdjęcie: https://www.instagram.com/p/tsEeskLXzw/?taken-by=letoslawa
W PZHK widnieje jako ubity, ale jestem pewna prawie na 100% że gdzieś jest z innym paszportem, albo bez niego. Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie? Sprzedany z okolic Jarocina/Srody Wlkp. Woj. Wielkopolskie.
Poszukiwany wałach Norado
gniady z białą dużą odmianą na głowie i czterema białymi skarpetkami
ma białą dolną wargę i kopyta w biało-czarne pasy
folbluciej budowy
wysoki - powyżej 165cm
rasa NN
urodzony 2012

Poszukuję wszelkich informacji o nim - gdzie jest i jak się ma.

Proszę o informacje na pw. Wierzę że re-volta ma tę moc i dzięki Wam znajdę dzieciaka 🙂
Poszukuję ogierka/ wałacha o imieniu Passat z Sadyby. Ojciec: Pamacs (linia Polana), matka: Panda (Enże). Urodzony w 2011, sprzedany w niewłaściwe ręce w 2013. Mały karłowaty jak na hucuła, srokaty. U nas był jeszcze ogierkiem. Zdjęcie: https://www.instagram.com/p/tsEeskLXzw/?taken-by=letoslawa
W PZHK widnieje jako ubity, ale jestem pewna prawie na 100% że gdzieś jest z innym paszportem, albo bez niego. Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie? Sprzedany z okolic Jarocina/Srody Wlkp. Woj. Wielkopolskie.


Ja zbieram dane hucułów i mam informację, że padł w 2011. Ale nie wiem skąd to wzięłam🙁
A urodził się 2010.07.23 - to wiem od hodowcy.
To nie mozliwe aby padl jako roczniak. Mialam go do czasu jak mial 2,5 roku. Ja mam info ze ubity. Ale wierze ze zyje. Tam byly jakies machlojstwa.
Ponawiam!

Poszukuję koni:

GRINGO kaszt. po ogierze Madison, ur. 2011
GRANDA kaszt. po ogierze Telco, ur. 2013

matką obydwu jest klacz Gaja, która do 2014 roku stała w woj. zach-pom, więc może ktoś stamtąd kojarzy....?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 sierpnia 2017 16:14
Szukam klaczy Pendżegul, ur. 1994 (Pelhan - Lanca), półkrew achał-tekińska, gniada z gwiazdką i małą skarpetką na prawym tyle, startowała w skokach w kat. pony. Ostatni mi znany jej przystanek to klub Rusticana Blachownia. Pisałam do nich, ale bez odzewu.

Pilnie poszukuję ciemnogniadej, wysokiej (ok.180 cm), kipiącej i gryzącej klaczy o imieniu Zoja. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Ostatnio około pół roku temu była w województwie pomorskim.
Szukam informacji na temat konia Calass! Jest Siwym 8 letnim koniem Holsztyńskim i wiem, że przez jakiś czas startował na nim Łukasz Brzóska. Chciałabym dowiedzieć się więcej o tym koniu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się