Poszukiwany/poszukiwana

opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 stycznia 2009 09:32
[font=Verdana]Ja poszukuję informacji o klaczy  CHALDEA xx, hodowli SK Kozienice, m. Chaonia, o. Unoaprile, urodzona 25 stycznia 1986r (dokładnie rok po mnie 😉 ). Klacz jest kasztanką, bez odmian, wzrost ok 170cm, dokładnie nie pamiętam. Została oddana do Ogrodzieńca, na matkę. Klacz miała uraz nadgarstka (lewego chyba), powinna mieć ślady po zabiegu palenia. BARDZO MI ZALEŻY NA JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI! [/font]
Poszukiwana konie!
Bora(albinoska z błekitnymi oczami) 160cm w kłębie rok urodzenia 2002
drobna w typie młp
(ta po lewej)
Odessa ur.2001  siwa(w sumie to tarant ukryty) mocna szlachetna klacz ok 160cm w kłebie

Czeresnia ur.1999 od Czeremcha po Grosz ok 165cm  w kłebie

Czermina ur.1999 od Czeremcha po Czmoń ok 170cm w kłebie

klacz Polinezja w typie hc ok 135cm w kłebie 1998r

do konca roku 2006 stały w podpoznańskim Rosnówku może ktos widział i wie co sie z nimi teraz dzieeje?🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
15 stycznia 2009 14:38
Już ją znalazłam nieaktualne
imię-Panama
płeć-klacz
matka-Paradnica
ojciec- Ren
rasa-sp
maść- karo-srokata

była kiedyś moja ale nawet nie wiem kiedy już moja nie była i od tej pory jej poszukuje 😕 interesuje mnie także ogier albo już być może wałach Pako tarant niestety nie pamiętam jego rodziców (byłam zbyt mała)
Bischa   TAFC Polska :)
28 stycznia 2009 18:41
Bocian xx , kasztan z latarnią i wysoko malowanymi nogami , potężny w siwiźnie , nie pamiętam z którego dokładnie jest roku , wiem , że chodzi skoki gdzieś na Mazurach i tam chyba jest trenowany - jak zeskanuję zdjęcia to wrzucę 🙂

Pozdrawiam 🙂
Ja mam pytanie

Moja klacz ma po matce wpisane NN ale z ojca strony ma pochodzenie i to dosyc dobre.
Czy jest mozliwe odnalezienie matki klaczy ktora ma wpisane NN ?
Poprzednia wlascicielka u ktorej  kupilam moja klacz powiedziala mi ze miala jej matke ale sprzedala na slask.
Wiec powinna miec dane nowego wlasciciela.
Chodzi mi o to ze chcialabym sie dowiedziec czy moglabym zmienic  ta NN-ke.
Jesli bym odnalazla matke mojej klaczy i zrobila badania genetyczne i okazalo by sie ze ta NN klacz ma jakies pochodzenie ale zostalo zagubione "w trakcie" np. sprzedarzy. W zwiazku powinni miec jakies dokumenty prawda?
Dlaczego mi na tym zalezy.
Otoz klacz ma wpisana rase wielkopolska ale, prawdopodobnie jej matka byla slazaczka czego po klaczy nie widac. A na dodatek klacz ma duzy potecjal skokowy co w moim rozumowaniu dolew krwi slaskiej nie dal by takiego "efektu". Ale moze sie myle.

Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi bo troche zagmatwanie napisalam.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 stycznia 2009 20:06
Jeśli matka Twojego konia była u tej samej właścicielki, to dlaczego w papierach nie została wpisana? Próbowałaś się tego dowiedzieć? Nowy właściciel mógłby Ci udostępnić do wglądu paszport matki.
Nie zostala wpisana bo paszporty byly wprowadzone w 2005 roku bodajrze.
Moja klacz jest z 2004r.
Jej matka zostala sprzedana jak ona miala rok a, opisana do paszportu zostala jak miala 1,5r
Wiec chyba dlatego nie zostala wpisana.

Co ciekawe moja klacz dostala imie dopiero w wieku 1,5 roku. Kiedy przyjechali ze zwiazku ja opisac i wtedy na szybko zostalo wymyslone imie dla niej po tatusiu wlasnnie.
Przed paszporatmi źrebaki dostawały dowód urodzenia źrebaka, gdzie było wpisane pochodzenie.
Paszporty weszły w 2004 roku.
Pewnie włascicielka nie dopilnowała formalności na czas.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 stycznia 2009 18:18
ogier sp ze Stada w Białym Borze Krater


Potężny gniady? A ile ma plus minus lat? Kiedyś na Kraterze jeździł Michał Rynowiecki z Ostrowa Wlkp, całkiem fajnie skakał. Ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy to był ogr czy wałach.

Pewnie włascicielka nie dopilnowała formalności na czas.




Pewnie tak.  Bo chyba jest ciezko upilnowac stado 80 koni hodowlanych samemu.
Lotnaa myślę że to ten sam, ale nigdzie o nim teraz nie słychać, ani w wynikach zawodów go nie można znaleźć....
Matka mojego konia jest NN. Gdy był już mój, w stajni w której teraz stoi. Daleko od swojej matki wtedy go opisałam. Ze strony ojca NN (mimo że wiem kto nim jest) A ze strony matki ma wpisane Dalia która jest NN. Poprzedni właściciel podyktował mi nr paszportu matki, który był niezbędny. Dzięki temu w związku odnaleźli Dalie i mimo jej NN wpisali wszystko do mojego paszportu.
Mnie tam na tym nie zależy, mój wałaszek potomstwa mieć nie będzie, a kochać i tak go będę 😉

Z tego co kojarze niestety takie rzeczy trzeba załatwiać przed wystawieniem paszportu. Ewentualne badania także. Nie sądze, że da się zmieniać coś po fakcie, ale zawsze można próbować 😉
Poszukuje informacji o ogierze BERKEL(m.Beta, o.Ajax han.)
Jego zdjęć, osiągnięcia, potomstwo.
Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczna :kwiatek:
poszukuje wałacha REVAL HL (Justin Damiro-Roxette)
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 lutego 2009 20:19
Kopyciak, jak Ci bardzo zależy to możesz znaleźć Michała na NK i zapytać  😉
Poszukiwany ogier [size=10pt]BANITA xo[/size] hodowli Sk Ochaby
Teraz uzytwkoany tylko w hodowli,jeszcze rok temu chodzil pode mna RJ.Stracilam informacje o nim,chcialabym wiedziec gdzie jest i czy ma sie dobrze. Jesli ktos ma watpliwosci to kilka zdjec:



Bardzo was prosze o informacje!
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
11 lutego 2009 11:26
A może ktoś wie, jak się ma, gdzie jest i co porabia klacz CINDY, kara, oldenburska,
urodzona w 1994 roku,
Ojciec: PLACIDO
Matka: CINDORA
To moja wielka miłość była, chciałabym coś wiedzieć na jej temat...
Szukam jakichkolwiek informacji o klaczy SYBERIA, hod. SK Udórz, ur. 1997 r., od Sybilla, ojca niestety nie pamiętam... 🙁) Niewysoka, drobna klacz- siwa jabłkowita (przynajmniej była w młodości, teraz mogła całkowicie wysiwieć). Pamiętam, że miała guzy na szyji- wtedy nieleczone. Jeśli ktokolwiek wie coś na jej temat, gdzie przebywa w chwili obecnej lub przebywała w ostatnich latach- będę wdzięczna za informacje.
Szukam informacji (jakichkolwiek) na temat konia o imieniu Bartek. Wiem, że koń ten posiadał papiery. Paszport został wydany 3lata temu i koń został już wpisany jako NN. Dzisiaj ma około11lat. Jeżeli jest ktoś kto może pamięta rodziców tego konia bardzo proszę o kontakt. Koń wiele razy zmieniał właścicieli, z tego co wiem ja ( a miał dośc mroczną i niejasną przeszłośc) Bartuś krążył po pomorskich stajniach, ale nie wykluczam innych możliwości.
Jeżeli ktoś posiada inne informacje również proszę o kontakt, wszystkie są dla mnie bardzo istotne.

Bartek


Szukam jakichkolwiek informacji o klaczy SYBERIA, hod. SK Udórz, ur. 1997 r., od Sybilla, ojca niestety nie pamiętam... 🙁)


wprawdzie nie wiem gdzie ona jest, ale ojca łatwo ustalić, a może Ci sie to jeszcze przyda
Jest nim KING OF CARELSHOF bwp,
powodzenia
MS konik już do Ciebie piszę 🙂
busch   Mad god's blessing.
12 lutego 2009 22:10
Ja jeszcze o CZOSIE
Na forum qnwortalu czasem odzywa się użytkownik o nicku Czos- być może też ma jakieś informacje o tym koniu
A czy ktoś słyszał coś o klaczy Harfa sp (od Selena po Hartgold). Gniada, 168cm. W tej chwili powinna mieć 19lat o ile jeszcze żyje. Poprzedni własciciel oddał ją komuś w rejony Koła. Może ktoś coś słyszał jak się jej wiedzie?
Zdjęcie mam tylko takie na serwerze. Jest dość stare, teraz klacz na pewno jest w dużo gorszej kondycji:
Poszukuję informacji o koniu KOKTAJL rasy AK , maść myszowata z pręgą , urodzony w 1993 r , nie dawno był do sprzedania przez kogoś z Warszawy.
Bischa   TAFC Polska :)
13 lutego 2009 14:51
A ja wciąż o Bociana xx jęczeć Wam będę , może ktoś zna ?  😉 Opis jakieś 10 postów wyżej , ale na tej stronie .

Pozdrawiam 🙂
SUSSEX siwy urodzony 1986 roku nr.stadny 1104 , oraz klacz CISA kara ur.1987.poszukuje ich potomstwa.Sprawa może wydać się dziwna ale miałam po nich wałaszka SAMSONA  😕ur.1991 r.niestety jest już w krainie wiecznie zielonych łąk.                                                    
salto piccolo,
ze strony PZHK
Weselski Wiesław Potulice, ul. Leśna 8/4,  89-120 Potulice, tel. 0602-242-633
slojma   I was born with a silver spoon!
16 lutego 2009 20:34
A ja nadal poszukuję jakiś info o mojej klaczy. Sprzedana najprawdopodobiej w 2004 roku z okolic  Poznania, możliwe, że od handlarza w okolice Białej Podlaskiej. Klacz była, źrebna nie wiem jakim ogierem. Przyjechała jako Draska razem z innymi końmi m.in. Finezją, Dalmacją, Jaśminem, Nortem. Obecnie ma ok 8 lat. Proszę wszystkie osoby, które ją rozpoznają może pamieają o kontakt.
Poszukuję gniadego wałacha Jerota, który chodził w rekreacji w stajni Ostoja (okolice Jabłonny). Od Lanki_Cathar mam pewne infromacje, ale może ktoś coś jeszcze o nim wie. Gdzie trafił, jak się ma?
Zdjęcie, które kiedyś było na stronie stajni:

IloveMosiek   Mościsław & Co
18 lutego 2009 19:14
przepraszam, ale ja muuuuszę 😡

oświadczam wszem i wobec, że za znalezienie mojego niegdysiejszego męża, ogiera Czapraka, stawiam cisce piwo. nie wiem jak to wyjdzie technicznie, ale normalnie trzy zgrzewki dla Ciebie 😍

DZIĘKUJĘ raz jeszcze :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się