Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik luzaka

poprzednia następna
Strony: 1 ... 46 47 [48] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik luzaka  (Przeczytany 241319 razy)
KaNie

« #1410 : Grudzień 03, 2019, 20:49:12 »
Odpowiedz cytując
Flygirl
Ja marzyłam całe życie o byciu jeźdźcem zawodowym. I jestem nim od 5 lat zaledwie. A mam lat 33. I przyjechałam do DE bez doświadczenia i totalnie bez umiejętności. Jeździłam i nie spadłam, ot co. Ale chciałam , marzyłam, ciężko pracowałam i na głowie stawałam żeby mieć c to robić. Pracowałam tam gdzie nie byłam najszczęśliwszą, ale mogłam się wiele nauczyć, bo wiedziałam że to nie na zawsze.
Tak więc Go Girl!  Życie jest za krótkie żeby się nad czymś takim zastanawiać. Dasz radę. A zobaczysz jeszcze że za kilka lat będziesz tu pisała z pozycji beraitera jakiegoś top jeźdźca ,albo sama będziesz head Riderem uśmiech Wierzę że Ci się uda uśmiech I uwierz, warto o to zawalczyć, żeby nie być ciągle tylko luzakiem marzącym o treningach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 20:50:58 wysłane przez KaNie » #link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #1411 : Grudzień 03, 2019, 21:33:21 »
Odpowiedz cytując
Martita, paa  kwiatek Postaram się.

KaNie a ja byłam przekonana, że ty to jedna z tych siedzących w koniach "od zawsze". Od razu mi lepiej. kwiatek Tez zawsze chciałam być top jeźdźcem, teraz trochę zmniejszyłam swoje wymagania. Mam wizję idealnej dla mnie pracy i chciałabym to osiągnąć. No ale do tego najłatwiej by mi było mieć tutaj własnego konia i trenować, trenować, trenować a później dopiero pójść znowu w świat. Przynajmniej tak mi się wydaje by było logicznie. Najlepsze jest to, że czasami mam nastrój pt. do 30 mam jeszcze 4 lata, to jest przecież tyle czasu, tyle się może zmienić w ciągu roku, a czasami jest: jezu, i tak jest za późno, utknę w jednym miejscu, bo im starsza, tym trudniej. lol
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
KaNie

« #1412 : Grudzień 03, 2019, 21:41:09 »
Odpowiedz cytując
Flygirl
W sumie całe życie, ale totalnie bez sensu. Miałam też wiele lat swojego konia. Ale to oznaczało kasę na konia i zero kasy na rozwój. Koń był super dobry i to dzięki niemu jestem tym kim jestem teraz, ale zanim nie wzięłam rozwodu i spontanicznie, bez planu,nie wyjechalam do DE, to było mi bardzo blisko do kogoś, kto klepie dupę w terenie i nic więcej nie umie. Powiem więcej. Zanim przyjechałam do DE nigdy nie skakałam czegoś więcej niż 50 cm wink Ale marzyłam o skokach i to zrobiłam. Łącznie z licencją na start w DE i zdawaniem egzaminów w tym języku, bez jego znajomości wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 21:43:09 wysłane przez KaNie » #link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #1413 : Grudzień 03, 2019, 22:31:47 »
Odpowiedz cytując
Jest i dla mnie nadzieja. ukłon Dzięki, dokładnie tego moja głowa potrzebowała, wiedzieć, że się da, nawet względnie późno, zwłaszcza jak wkoło same 19-latki z doświadczeniem. wink
#link

FotoFacebook
500px
Zorilla

Moje ogłoszenia
« #1414 : Grudzień 04, 2019, 09:00:22 »
Odpowiedz cytując
flygirl, nie sądze żebyś była jednyną z podobnymi problemami i mętlikiem w mózgu. Wręcz wiem że nie jesteś jedyna, nawet jeżeli jest nas tylko dwie na całym świecie :P.
Chociaż ja Ci poradze zmienić i przyjechać pracować do nas, bo ona stu miesięcy szefowa nie jest w stanie znaleźć drugiego grooma  icon_mad
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #1415 : Grudzień 04, 2019, 12:16:02 »
Odpowiedz cytując
Zorilla możesz mi napisać na pw, kogo dokładnie szukacie. duży uśmiech Tutaj na pewno zostanę do końca umowy, ale kto wie, kto wie, może przez jeszcze trzy miesiące wiele się wydarzyć. lol
#link

FotoFacebook
500px
Constantia

Suum cuique placet

« #1416 : Grudzień 05, 2019, 22:50:13 »
Odpowiedz cytując
flygirl  rozga za to gadanie o starości!!! No naprawdę!!! Jakbym miała tyle lat co Ty to byłabym w 7 niebie. Póki co mam 41 i jako zawodnik zaistaniałam dopiero 6 lat temu i to nie na jakimś super poziomie. Pół życia zajmowałam się młodymi końmi, bądź luzakowałam i nie było szans, żeby zdobywać doświadczenie w sporcie. Do czasu. Trafiłam w miejsce gdzie dzięki już nabytym umiejętnościom i ciężkiej pracy trenera i mojej zaczęłam pokazywać młode konie na MPMK-C i startowałam w skokach do 130 cm. Bardzo wiele mnie to nauczyło i ciągle rozwijam się dalej, kolejne konie, kolejne doświadczenia, poznawanie swoich granic i przekraczanie niektórych. Tak więc przy mnie jesteś (bez obrazy) siksą, która powinna korzystać z każdej formy rozwoju  konik Tu się nie ma co zastanawiać i patrzeć na innych. Patrz na siebie, a to że ktoś na obranej drodze w tej chwili cię wyprzedził, to się nie martw - dogonisz go.
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #1417 : Grudzień 06, 2019, 12:34:32 »
Odpowiedz cytując
kocham kocham kocham

Już mi znacznie lepiej. duży uśmiech
A miałaś w międzyczasie własnego konia, czy całe doświadczenie z jazdy zdobyte w pracy?
#link

FotoFacebook
500px
Constantia

Suum cuique placet

« #1418 : Grudzień 06, 2019, 21:18:05 »
Odpowiedz cytując
Nigdy nie miałam swojego konia. Zawsze składało się tak, że miałam do własnej dyspozycji jakiegoś konia albo i kilka wink
#link
Strony: 1 ... 46 47 [48] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik luzaka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.