wsparcie dla moderatorek, czyli napisz do nos

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 grudnia 2008 21:57
Jak to jest z uzytkownikiem o nicku "Flowerek" i zamieszczaniem w tresci postow odnosnika, np:

D&A masz przepięknego konia i ja mam wrazenie ze go znam jak on ma na imie ? www.jezdziectwo.tnb.pl



Konkretny link do watku o WKKW, ale spotkałam sie z tym tez w inncyh watkach:

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,815.0.html

dzięki, bardzo cenna uwaga, już sprzątam i nadaję ostrzeżenie / a.
wątek zamknięty
rivik ma za duzy avatar

upomnienie wysłane / a.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
31 grudnia 2008 18:28
Oti ma za duży av - 98px × 130px

się robi / a.
wątek zamknięty
czy moge poprosic o posprzatanie ogłoszen na towarzyskich?
wiszą od 17 listopada niektóre...

Lecę 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 stycznia 2009 16:46
Gwash też ma avatar za duży 😁

Już Ją o tym poinformowałam 😉
wątek zamknięty
nie wiem czy tu moge napisac ale: cos sie spsuło w watku o strzyzeniu koni. po poscie lotnej cos przeskoczyło, kilka osób po Niej dodało swoje posty, a ja nie widze ikonek zeby to zrobic. nie wiem co jest. mogłybyście zerknąć? czy to tylko u mnei tak jest czy u wszystkich?  😉
wątek zamknięty
Yyy...chyba nie rozumiem o co chodzi 😉 Co chcesz z tym zrobić?
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 stycznia 2009 17:57
Lovely, chodzi Ci o przyciski "Odpisz" itp. ? 😉 U mnie wszystko ok.
wątek zamknięty
Wątek o zdjęciach naszych koni i co można tam zobaczyć?????? interpretację!!!!!!!!!!!!!
oczywiście w bonusie kłótnie!!!!

lecę posprzątać. jak widzicie mam nowy kolor, na prośbę jednej z użytkowniczek. a ze znakami ?/! proszę wyhamować, jeden wystarczy 😉 / a.
wątek zamknięty
Z ciekawości: czy jest jakiś punkt regulaminu mówiący o nadużywaniu znaków interpunkcyjnych? Zwłaszcza tych mocno ekspresyjnych, jak np. wykrzykniki i znaki zapytania?

😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 11:56
wiesz wenecja, sa zdjecia zamiast ktorych nawet kłótnia jest przyjemniejsza w odbiorze 😉
wątek zamknięty
Z ciekawości: czy jest jakiś punkt regulaminu mówiący o nadużywaniu znaków interpunkcyjnych? Zwłaszcza tych mocno ekspresyjnych, jak np. wykrzykniki i znaki zapytania?

😉


w takim razie proszę moderatora o ostrzeżenie

może być ?

edit
takiego punktu nie widze w regulaminie

wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 11:59
[quote author=W&W link=topic=467.msg136202#msg136202 date=1230897455]
w takim razie proszę moderatora o ostrzeżenie

może być ?[/quote]
wystarczyloby jakbys samodzielnie się ogarnęła  😉



Przy okazji - czy na konskich mozna byloby posprzatac w przyklejonych wątkach - strasznie ich duzo sie narobilo.

już lecę / a.
wątek zamknięty
W&W Jeśli jest taki punkt, to miło żeś taka karna, jeśli nie ma, to - na moje oko - nie ma co się samobiczować.  😎

Pytam, bo jeśli nie ma, to ja chętnie złożyłabym taki postulat. Tyle, że w odpowiednim wątku.  😎

Ps. Caroline ma rację, po co się biczować, skoro można się ogarnąć, prawda?  :kwiatek:
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 12:38
Przy okazji - czy na konskich mozna byloby posprzatac w przyklejonych wątkach - strasznie ich duzo sie narobilo.

już lecę / a.


dziękuję 🙂
wątek zamknięty
[quote author=W&W link=topic=467.msg136178#msg136178 date=1230896441]
Wątek o zdjęciach naszych koni i co można tam zobaczyć?????? interpretację!!!!!!!!!!!!!
oczywiście w bonusie kłótnie!!!!

lecę posprzątać. jak widzicie mam nowy kolor, na prośbę jednej z użytkowniczek. a ze znakami ?/! proszę wyhamować, jeden wystarczy 😉 / a.
[/quote]

Nie ma sensu wycinać tego co zostało napisane. Sprawa została załatwiona na PW, dziewczyny obiecały spokój. Jeśli słowa nie dotrzymają, to już tak różowo nie będzie o czym obie wiedzą.
wątek zamknięty
Dworcika,  dzięki za interwencje.
wątek zamknięty
[quote author=W&W link=topic=467.msg136178#msg136178 date=1230896441]
Wątek o zdjęciach naszych koni i co można tam zobaczyć?????? interpretację!!!!!!!!!!!!!
oczywiście w bonusie kłótnie!!!!

lecę posprzątać. jak widzicie mam nowy kolor, na prośbę jednej z użytkowniczek. a ze znakami ?/! proszę wyhamować, jeden wystarczy 😉 / a.


Nie ma sensu wycinać tego co zostało napisane. Sprawa została załatwiona na PW, dziewczyny obiecały spokój. Jeśli słowa nie dotrzymają, to już tak różowo nie będzie o czym obie wiedzą.
[/quote]

[color=purple]Dworcik, nie wiedziałam, że jesteś i sprzątałyśmy obie jednocześnie, ale nic nie miałam zamiaru wycinać. A baby jedne jak nie przestaniecie oftopować to  🤬 / a.[/quote]
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 13:21
[color=purple] jak nie przestaniecie oftopować to  🤬 / a.

aurelia ja niestety wyznaje zasade, ze niekiedy milczenie, mimo iz jest zlotem, stanowi forme przyzwolenia. i dlatego zamist udawac, ze nie widze tego co widze, wole napisac/powiedziec to co mysle.
i mimo tego, ze sama nie raz bylam "ofiara" takiego podejscia (tj. mnie ktos cos powiedzial/napisal czego nie bylo mi milo sie dowiedziec) to nadal uwazam, ze czasami warto sie odezwac zamiast chowac glowe w piasek.

swoja droga - wolalam watek zdjecia naszych koni w jego dawniejszej formie (moj kon na padoku, moj kon na lace, moj kon w boksie, moj kon bryka, moj kon poruszyl ogonkiem, moj kon zrobil smieszna mine), niz w aktualnej - przeglad patentow i jezdzieckich technik wszelakich  🙄
wątek zamknięty
caroline, czy możemy już ten temat zakończyć? Wiemy, że Ci się nie podobało, mówiłam, że trzeba było załatwić to na PW. Nie lubicie się, to się ignorujcie i tyle.
Wątek jest otwarty - jeśli na zdjęciu jest czyjś koń, to to zdjęcie ma prawo pojhawić się w tym wątku. Nie ma ustalonych zasad, że mają być to zdjęcia przedstawiające konia w czasie wolnym od pracy, portretowe czy jakiekolwiek inne. K_cian nie złamała zasady, za to Ty tak.
Ostatni raz proszę o zakończenie tej dyskusji - czy to w tym wątku czy jakimkolwiek innym.
Off, to off - jeśli masz coś do powiedzenia, a ma się nijak do wątku, to zrób to na PW, zwłaszcza w chwili kiedy sprawa jest drażliwa.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 13:47
Dworcika, wiem, ze wątek jest otwarty. jednakze czy mozna miec inne opinie niz achy/ochy ? nie tam, nie tu - gdzie? pytam po prostu ogolnie.

P.S. dziekuje.
wątek zamknięty
caro, piszę teraz jako nie-modka

Sama dobre wiesz jak wkurzające jest bycie komentowanym jeśli o komentarz się nie prosi. Tyle lat w siodle, że powinnaś tę zasadę znać bardzo dobrze. Nie pytają to się nie odzywasz. Myślę, że jest zdecydowanie więcej koni rzeczywiście potrzebujących pomocy. Nikt z nas nie ma patentu na wiedzę i większość z nas nie ma pojęcia jak wygląda codzienny trening/jazda osoby komentowanej i ocena stylu/sposobu jazdy może być wielce nieobiektywna, żeby nie powiedzieć nieprawdziwa (nieposiadająca potwierdzenia w rzeczywistości).

Sama dobrze wiesz, że wklejałaś różne zdjęcia Casanovy na forum, także w ZNK i też można było wyciągnąć różne wnioski z tych zdjęć. Natomiast późniejsze kłótnie i dalsze obserwacje, przynajmniej mnie, nauczyły nie wyciągać pochopnych wniosków z "obrazka", bo jak już mówiłam, nie mamy patentu na wiedzę, a każdy koń jest inny i każdy człowiek jest inny. Szanujmy zatem swoje działania i cieszmy się sukcesami innych i martwmy porażkami. Nie karmmy animozji, bo w żaden konstruktywny sposób nie wpływają na rozwój nasz i naszych koni.

Peace and love 😉

edit: myślę, że najlepiej w takich przypadkach wejść w wątek interpretacji i zaprosić daną osobę do dyskusji. Z tym że bez sensu jest atakowanie z miejsca, że na 100% robi źle, że wciąż jeździ tak, a nie inaczej. Można przecież zapytać, drążyć, dowiedzieć się i dopiero na tej podstawie budować opinię. Wiesz doskonale o czym mówię, prawda?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 14:09
aurelia, tylko widzisz, ja właśnie zaczelam od pytania, a nie od wnioskow. to, ze ktos sie zachowuje jak z powiedzenia "na zlodzieju czapka gore", to moj problem tylko o tyle, ze moje pytanie juz nie jest postrzegane jako pytanie a awantura. co jest tym śmieszniejsze, ze jak sama zapewne pamietasz i co juz wielokrotnie pisalam - ja raczej nie naleze do tych co z czarna wodza wojują czy walczą o wyzwolenie koni zza pionu 😉

co do komentowania - coz ja doszlam do tego, ze ludzie sa wkurzajacy i jak cos maja do powiedzenia to powiedza to mnie albo w innym gronie, ale raczej tego nie zdusza 😉 wiec akceptuje ten fakt (ze ludzie sa wkurzajacy) a ich wypowiedzi oceniam indywidualnie - jednych poslucham, drugich oleje, trzecich wysmieje 😉


edit: myślę, że najlepiej w takich przypadkach wejść w wątek interpretacji i zaprosić daną osobę do dyskusji.
dostalam juz podobna propozycje od jednego z uzytkownikow 😉 ale proponowano nowy wątek o tytule "rzeźnia" i pomyslalam sobie, ze k_cian moglaby nie chciec skorzystac z zaproszenia 😉
wątek zamknięty
caroline, dość już, ok?
wątek zamknięty
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,209.msg136596.html#new

dlaczego po poscie mleczka po kilku min post danona? skoro to jedna i ta sama osoba?
nie da się tej kreatury zablokowac za mnogosc wcielen?

ooo a co w rzeźni by było? 😁
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
02 stycznia 2009 19:32
noooo - rzeźnia by była  😜 :emota200609316:
wątek zamknięty
ooo a co w rzeźni by było? 😁

W rzeźni bywają np... świnki :P
Takie jak z Twojego avataru np  😁
wątek zamknięty
A ja chciałabym uprzejmie donieść, że w wątku o do nosach  😜 dziewczyny off'ują!  😁

Proszę o interwencję!  😁
wątek zamknięty
Dziewczyny! Skupcie się! 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 stycznia 2009 22:41
w watku o strzyzeniu koni forum sie rozjezdza

już gnam / a.
yyyyy, ale co je rozjeżdża, bo nie widzę powodów i u mnie wsio jest ok... / a.


U mnie też wszystko ok, więc niestety nie mogę pomóc :/ D.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.