wsparcie dla moderatorek, czyli napisz do nos

Pursat   Абсолют чистой крови
16 grudnia 2008 19:48
Dyra w dalszym ciągu nie zmieniła avatara.
wątek zamknięty
Poleciały kolejne PW.
Dzięki za cynk 🙂
wątek zamknięty
do irytacji doprowadza mnie uzytkownik danon
wątki kopytowe
no i chyba razz upomniany przez ktoregos z modów dalej nie ma pojęcia ze jest edycja

już się tym zajmuję / a.
wątek zamknięty
Każcie tej florci poprawić ortografię. Proooszę 🙇

już zaglądam.  /o
wątek zamknięty
co z avatarem elipe?
forum mi rozjezdza

Sprawa zgłoszona do Quanty z prośbą o usunięcie tego avatara.D.
wątek zamknięty
no i chyba razz upomniany przez ktoregos z modów dalej nie ma pojęcia ze jest edycja
Wątek KOWALE, użytkownik danon. Brak edycji i chyba nierozumienie funkcji moderatora.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 grudnia 2008 18:23
  Dziękuję, już się tym zajęłam    .
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 grudnia 2008 22:51
Proponuję przenieść na towarzyskie:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,785.0.html

przeniesione / a.
wątek zamknięty
avatar żaby też rozjeżdża forum
wątek zamknięty
PW z prośbą o zmniejszenie poleciało 🙂
wątek zamknięty
Jak dla mnie ostatni post danona z wątku "kuć czy nie kuć" to kolejny podręcznikowy przykład flameu. Zacytuje:
🤔wirek: mądralińska czy tobie sie w d ... zatwardziło?
moge smiało napisac ze nie odpisze na twoje durne pytania ,jesli nie umiesz włączyc  myślenia to trudno
,,rzeczowego,, do napisania o kopytach miałabym wiele jednak tego nie zrobie bo nie musze [chyba ze kiedys gdy uznam to za warte swieczki]

poza tym  strona ochwat.pl czy jakakolwiek ksiazka strasser jest rzeczowa ,jasna ,zrozumiała ze gdy zwykla pomoc lekarska i kowalska nie pomaga koniowi ,wrecz przeciwnie ,to trzeba sprawdzic met strasser
Swoją drogą udało się Jej/Mu skondensować w tym jednym poście kwintesencje swojej aktywności na Re-volcie.  🙂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 grudnia 2008 19:01
Grzegorzu ten użytkownik się własnie doprosił o wypowiedz moderowaną 😉

Prawdopodobnie się zdenerwuje i powróci jako jogobella lub cos w tym guście 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2008 18:49
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,9.msg124572.html#new Czy u Was też forum jest tak dziwnie rozjechane? 🤔
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2008 18:59
karolina trochę przesadziła z długością linku...

już poprawione, nic się nie rozjeżdża 🙂 / a.
wątek zamknięty
W związku z moim jutrzejszym wyjazdem, proszę wszystkich, w miarę możliwości, o kierowanie swoich PW do opolanki, aurelii lub bezpośrednio do quanty. Ja prawdopodobnie będę zaglądać w miarę możliwości na forum, ale nie jestem w stanie powiedzieć na 100% czy będę w stanie poświęcać na to wystarczająco dużo czasu. Wracam 29 grudnia wieczorem.

Pozdrawiam
Dworcika
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 grudnia 2008 23:03
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,823.30.html link rozjeżdża forum straszliwie

zmienione / a.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 23:10
mnie nie rozjeżdża  😲

Aurelia - ledwo na nich nakrzyczałaś a dwa - trzy posty nad Tobą jest derka która ma 6 zdjęć 🙂 [użytkownik Bordo]

już posprzątane, najpierw upomniałam, potem zaczęłam sprzątać od 1 strony, stąd derka była posprzątana jako ostatnia 🙂 / a.
wątek zamknięty
martynkakoniki ma za duzy avatar (na 130 pixeli)
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=4040

upomnienie wysłane /o.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
26 grudnia 2008 08:50
Użytkownik Bazanka ma nieprzepisowy avatar 😎
wątek zamknięty
KresPas   żyj i daj żyć
26 grudnia 2008 10:06
ufff, niech no ochłonę.... właśnie zorientowałem się że ... cholera po prostu brak mi słów... uczciwie informuję wszyscy odpowiednio udzielający się w tym wątku już są u mnie na czarnej liście i w d... ie mam tłumaczenia o chęci pomocy moderatorkom.... albo o żartach.. młodzież się uczy.....
nie ta forma, nie te intencje... a to, to jest po prostu obrzydliwe....

możesz myśleć o tym wątku co chcesz, masz do tego prawo. nam moderatorkom ten wątek bardzo pomaga i według mnie nie jest niczym zdrożnym. pojawiając się tutaj sam na siebie donosisz. masz nieprzepisowy podpis pod postami. / a.


wątek zamknięty
KresPas, w takim razie ja Cię poproszę, żebyś zapoznał się z regulaminem:
8. W podpisach nie wolno zamieszczać ogłoszeń, reklam ani zdjęć o wymiarach większych niż 100 (wysokość) x 500 pikseli (szerokość).
wątek zamknięty
KresPas   żyj i daj żyć
26 grudnia 2008 14:58
Tia... ech już  się chciałem zaprzeć i poczekać do końca świąt ze zmianą podpisu, ale miłe, kulturalne zwrócenie mi uwagi przez aurelię na PW zdecydowało że poddałem się regulaminowi  😉.... ma dziewczyna podejście.... 👍
@ opolanka o tym że mogę myśleć co chcę, wiem sam, ale dzięki za dobre rady...
a że Wam ten wątek pomaga nie wątpię...tylko w czym.. chmyy..
zaś jeśli chodzi o pomoc w moderowaniu, zwracaniu konkretnych uwag dotyczących wyglądu forum myślę  że PW jest wystarczające( sam niejednokrotnie tak właśnie prosiłem moderatorki o usuniecie swojego własnego dubla , czasami prosiłem o interwencję, gdy według mnie rażąco był łamany regulamin) ..., zaś gloryfikowanie publicznego donoszenia jednych użytkowników na drugich, za byle pierdułę i przyzwyczajanie ich do takich publicznych praktyk przez utrzymywanie takiego wątku przy życiu jest według mnie co najmniej nie smaczne....przebywające tu dzieci i młodzież nabierają według mnie trochę dziwnych nawyków...zamiast czytać o koniach, zaczynają mierzyć innym avatary...to jest normalne???? Bo że zaczyna to być powszechne to widzę....
wątek zamknięty
chyba Krespas przesadzasz, to jest forum, w internecie. Nie przedszkole. Ne podstawówka.

Forum nie jest od wychowywania, od tego są rodzice, szkoła i tak dalej. Nikt tutaj nie nakłania nikogo do niczego. I myślę, że się grubo mylisz, że ludzie nic innego nie robią tylko węszą i szukają potknięć innych. Myślę, że przede wszystkim pomagają nam ogarnąć całe forum i interweniować tam, gdzie nas jeszcze nie ma. Nikt tu nikogo nie napiętnuje, nikt nie komentuje poczynań, nikt ich nie wartościuje.

Poza tym... może mam dziwną moralność, ale dla mnie jest żadna różnica jak ktoś "kabluje". Czy robi to potajemnie, czy na forum publicznym. Kapusta to kapusta.

Tutaj słowo "donos" jest użyte jedynie żartobliwie i myślę, że jeszcze nikt się nie obraził za to, że ktoś inny zwrócił uwagę na niestosowanie się do regulaminu pod jakimkolwiek względem. Poza tym internet to nie jest życie... a to tylko forum i "donosi" się tu głównie o "pierdołach" jak je sam nazwałeś.

Jasne, może zgłaszanie, że ktoś nie stosuje się do obowiązującego "prawa" może być wątpliwe etycznie, ale każdy moralność ma swoją i nikt nie musi tutaj nic pisać 🙂
wątek zamknięty
to ja "niewychowanie" doniose 😉

rozjezdza sie forum w temacie http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,84.0.html o butach i czapsach

Pozdrawiam wciaz swiatecznie! 🙂

link rozjeżdżający poprawiony 🙂 / a.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 grudnia 2008 18:09

@ opolanka o tym że mogę myśleć co chcę, wiem sam, ale dzięki za dobre rady...



to akurat rada Aurelii, a nie moja. Moje było ostrzeżenie za za duże zdjęcie w podpisie. Zdjęcia zmalało, ostrzeżenie znikło.
wątek zamknięty
KresPas   żyj i daj żyć
26 grudnia 2008 22:23
Zamykając z mej strony dyskusję chciałbym tylko prosić na przyszłość o nie dorabianie ideologii do tego co napisałem, moje wypowiedzi wydaje mi się że są jasne i przejrzyste, i staram się aby niosły ze sobą tylko to co mają nieść, bez podtekstów, niedopowiedzeń i uogólnień ( tak samo jak w realu), ale może tylko mi się tak wydaje.. ok. więc po kolei
1. Nigdzie nie napisałem że ludzie nic innego nie robią tylko węszą i szukają potknięć innych….proszę mi tego nie imputować
2. nie znam się na dziwnych moralnościach, ale ja widzę różnicę między zwróceniem uwagi moderatorowi na potrzebę takiej czy innej , technicznej czy merytorycznej interwencji za pomocą PW , a utrzymywaniem  takiego wątku na forum publicznym z istniejącym rankingiem wypowiedzi, odwiedzanym przez małoletnich, nawet jeśli to tylko pierdoły… choć przyznaję czasami bywam przewrażliwiony 😉 ….
3.Przyznaję też, że tylko czekałem na argument to nie przedszkole,  wychowanie to sprawa rodziców… to tylko Internet.. chmy
Według mnie to, że aktywnie udzielamy się w Internecie nie zwalnia nas z myślenia, czucia, wartościowania i mówienia o tym
W Internecie znaczna część młodzieży przesiaduje nieraz więcej czasu niż na placu zabaw, czy świetlicach czy choćby w stajni  itd. itp…to po prostu duch czasu, nowa forma komunikacji międzyludzkiej i tutaj według mnie obowiązują takie same prawa jak w tzw. „świecie realnym”, a to że poważniejszych konsekwencji swoich działań możemy uniknąć(np „na żywo” zanim mnie ktoś obrazi liczy chociażby się z moją wagą, wzrostem i zasięgiem ramion 😉 )  świadczy tylko o jeszcze większej potrzebie odpowiedzialności i wyobraźni osób dorosłych aby w ten sposób przekazywać standardy zachowań.
Co do moralności to temat na oddzielny wątek i dysputę iście filozoficzną 😉…Ja  uważam, że moralność to nie ulubiony kolor paznokci żeby każdy miał prawo sobie wybrać, jaki mu najbardziej odpowiada… moralność to, użyję cytatu „sposób postępowania jednostki ludzkiej przyjęty pośród większości za normę, będąca częścią dziedzictwa kulturowego danej organizacji kulturowej, która wywołuje negatywne lub pozytywne emocje innych jednostek”, i  choć w tym temacie zależnie od światopoglądu jednostki możemy różnie ją definiować na potrzeby naszej konwersacji dotyczącej mojej oceny tego wątku, przyjmijmy że tu się różnimy zakończmy wyliczanki.

Na koniec, abstrahując od różnicy poglądów na temat istoty Internetu, napiszę że  na własnym przykładzie przekonałem się że  Obydwie wypełniacie na razie, swoje zadania moderatorskie na 5 i doskonale się według mnie uzupełniacie, szybko konkretnie, sympatycznie i z wyczuciem, co nie zmienia faktu że jestem zniesmaczony obecnością takiego wątku, pozdrawiam.
wątek zamknięty
I stalo sie to czego sie wszyscy obawiali w zwiazku z mozliwoscia edycji. Uzytkownik zrobil burze w watku po czym wykasowal tresc swoich postow.
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,463.60.html
wątek zamknięty
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,733.msg130796.html#new
Źle się dzieje..

popsiuntane 😉 / a.
wątek zamknięty
Sprawa gracji trafia na ukrytą część forum. Napewno skończy się to ostrzeżeniem.
wątek zamknięty
post klaudusza w watku o projektach stajni - cos kiedys bylo o niecytowaniu postow o duzej ilosci zdjec, wiec DONOSZE ;p


dzięki, już się tym zajmuję / a.
edit: sama się tym zajęła 😉 / a.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.