Erotyka

Jak tak piszecie o tym jedzeniu to nasuwa mi się ta scena  🤣

mchaniewski   Lubię smoki i Czefalo.
18 lutego 2011 11:47
No i się głodny zrobiłem...
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lutego 2011 11:48
matko, moje życie intymne jest takie nudne  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 lutego 2011 12:34
Tania, oczywiście mogłam, jednak myślę że założenie nowego wątku to jeszcze nie grzech  😉
Tania, oczywiście mogłam, jednak myślę że założenie nowego wątku to jeszcze nie grzech  😉

Oczywiście,że nie grzech. Inaczej ja bym już była w piekle.  😉
Tylko się nie dziw, że dyskusja zdryfowała.
Mnie się wątek podoba.
[quote author=Tomek_J link=topic=46374.msg903382#msg903382 date=1298012251]
[quote author=Ada]dziękuję, w łańcuszkach nie gustuję 😉[/quote]
A właśnie, skoro o tym mowa: drogie re-voltowe panie, przyznajcie się, ile z was odczuwa dreszczyk na myśl o łańcuszkach ? ;p
[/quote]

oczywiście, ze odczuwam mega-DRESZCZ... zwłaszcza na widok łańcuszka -CHARMS z zawieszkami z końmi  😂 😂

a w odpowiedzi na pytanie - nie cierpię przemocy w żadnym wydaniu... nawet udawanym... raczej zbiera mi sie na rzyg...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
18 lutego 2011 13:15
Genialny wątek  😜

Presja nie omieszkam pokazać filmiku mojemu TŻ  😁
,
przede wszystkim chyba wątek wzbudził zainteresowanie płci, której mamy tu mało 😉 Mnie też wątek się podoba
Faktycznie. W żadnym innym nie nagromadziło się tyle testosteronu na raz... Szkoda, że nasz forumowy Playboy gdzieś zniknął, mógłby zaszaleć... Jak Mu było? Antonio? Jakoś tak...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
18 lutego 2011 13:42
Alehandro  😁
[quote author=Tomek_J
oczywiście, ze odczuwam mega-DRESZCZ... zwłaszcza na widok łańcuszka -CHARMS z zawieszkami z końmi
Ja też myślę, że odczuwałbym ów dreszcz na widok łańcuszka z przymocowanym na jednym końcu breloczkiem, a na drugim - z kluczykami do najnowszego lamborghini 😉
[/quote]

no ba!

BTW - są ponoć Pary zapraszające kamerzystę na noc poślubną... cóż może takie czasy... 😀
ja jako osoba z innej epoki nie rozumiem tego - ale jak jest zapotrzebowanie to dlaczego nie  😉

co do erotyki - szeroko pojętej... kiedyś pamiętam pod kołdrą sie Wisłocką z latarką przeglądało... albo "gołe baby" w Razem (taka gazeta)
a teraz... wystarczy poprosić koleżankę z 6c i chętnie "laskę" zrobi  🙄 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lutego 2011 15:46
ciężka ogromna i pot z niej spływa – tłusta oliwa
Tak oprócz Wisłockiej był jeszcze Starowicz Lew i pogniecione niemieckie "świerszczyki" podprowadzone, któremuś z ojców 🤣
A "poważna"erotyka (dzisiejszy gimnazjalista by śmiechem zabił), to początki szkoły średniej.
Słodkości na ciele, lepkie i "uobzidliwe" co innego wino 😜
,
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się