Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 819 820 [821] 822 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach  (Przeczytany 4363437 razy)
Gillian

four letter word

« #24600 : Luty 11, 2021, 23:43:26 »
Odpowiedz cytując
marszylka, konie są na padokach na pewno, aczkolwiek nie zimą kiedy jest gruda i ślisko.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24601 : Luty 12, 2021, 10:08:25 »
Odpowiedz cytując
marszylka, konie są na padokach na pewno, aczkolwiek nie zimą kiedy jest gruda i ślisko.

A skąd Twoja pewność?

W Archipp obecnie nie ma padoków, jest jedynie wyznaczony pod nie teren. Stajnia stoi od niedawna i padoki nie zostały jeszcze oddane do użytku ale BĘDĄ.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2021, 10:10:11 wysłane przez patrycjasz » #link
Gillian

four letter word

« #24602 : Luty 12, 2021, 10:41:21 »
Odpowiedz cytując
Znajoma wysyłała mi zdjęcie swojego i nie swojego konia na padoku, ba - była tam nawet trawa  hihi  chyba, że była to inicjatywa własna z ogrodzeniem miejsca, nie dopytywałam  oczy2
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Zakreconakoniara

« #24603 : Luty 20, 2021, 16:53:36 »
Odpowiedz cytując
Hey wszystkim
Orientuje się może ktoś czy w okolicy lewobrzeżnej Warszawy znajduje się jakiś pensjonat mniej lub bardziej westernowy?  kwiatek
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #24604 : Luty 20, 2021, 18:25:27 »
Odpowiedz cytując
EZ Ranch w Rumiance  duży uśmiech
#link
Zakreconakoniara

« #24605 : Luty 21, 2021, 13:10:35 »
Odpowiedz cytując
BUCK jak atmosfera? Jak dla konia się sprawdza stajnia? Wiesz moze ile miesięcznie liczą sobie za stajnie?  kwiatek
#link
rybka

Różowe okulary..

Moje ogłoszenia
« #24606 : Luty 21, 2021, 13:58:12 »
Odpowiedz cytując
EZ Ranch nie ma miejsc i jest kolejka. Atmosfera jest super, warunki dla konia bardzo dobre uśmiech
#link
Julie:
Rybko my dear, moja rybeńko,
let's make a ryme, racz wierszem mówić,
It is not easy i nie ma letko.
Lecz niech się rymuje i sens się nie zgubił.

rodeo-dressage...
BUCK

buttermilk buckskin

« #24607 : Luty 21, 2021, 14:04:03 »
Odpowiedz cytując
Zakreconakoniara byłam tam na szkoleniu a nie w codziennym pensjonacie. Spora grupa czynnych zawodników west i nie tylko, zatem takie właśnie szczegóły dnia codziennego. Padoki to raczej bardziej tzw.kwatery. Karuzela. Hala. Kryty lonżownik. 2 ujeżdżalnie. Myślałam o przeniesieniu się tam, ale jak dla mnie zbyt mało czasu choćby na tych kwaterkach i wyjazd w teren dość ograniczony. a atmosfera to rzecz uznaniowa wink do nas wszyscy odnosili się z uśmiechem  duży uśmiech  w katalogu stajni tutaj na re-volcie cena jest 1.350  kwiatek
#link
Zakreconakoniara

« #24608 : Luty 22, 2021, 09:52:12 »
Odpowiedz cytując
Super, dziękuję bardzo!!
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #24609 : Luty 24, 2021, 12:44:29 »
Odpowiedz cytując
Zakreconakoniara przypomniała mi się jeszcze mała prywatna stajnia west, która ogłaszała sie na re-volcie czyli RANCZO Zaręby, to dosłownie rzut kamieniem od Centuriona uśmiech
#link
timianowa

« #24610 : Marzec 06, 2021, 12:09:27 »
Odpowiedz cytując
A czy ktoś kojarzy, może ktoś się nie
ogłasza na rv, stajnię odpowiednią dla seniora w promieniu 20 km od Grodziska Mazowieckiego? Moczenie żarcia, pellet/trociny, myślący właściciele i padok do oporu? Tyle stajni dookoła, ale jak się zacznie grzebać i przyglądać...  zemdlal
#link
Small Bridge

« #24611 : Marzec 09, 2021, 16:02:51 »
Odpowiedz cytując
timianowa Seroki-wieś jest nowa stajnia, ogłaszała się nawet na olx albo re-volcie? Jak trochę dalej to Koniki Małe w Brzozówce koło Czosnowa
#link
Eloiine

Moje ogłoszenia
« #24612 : Marzec 09, 2021, 20:18:05 »
Odpowiedz cytując
Oglądałam tę stajnię w Seroki-Wieś i z czystym sumieniem mogę polecić
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #24613 : Marzec 10, 2021, 09:22:00 »
Odpowiedz cytując
 kwiatek  dodam jeszcze ze swojej strony do opisu potrzeb emeryta co warunkuje jaki pensjonat jest poszukiwany uśmiech jeśli emeryt jest koniem odstawionym z użytkowania to wiekszość stajni jest pasująca uśmiech jeśli natomiast koń emeryt ma duuużo lat i NIE MA zębów to wtedy zaczynają się przysłowiowe "schody pod górę" bo: musi bezwzględnie stać na pelecie, trocinach.  musi mieć wielokrotnie w ciągu dnia podawaną karmę zalaną i sprawdzoną czy namiękła w sposób bezpieczny dla trawienia, również podaną na padok, czyli na moment karmienia nie może stać w grupie. Moze być sprowadzany do boksu i trzeba brać pod uwagę iż potrzebuje emeryt sporo czasu żeby zjeść podaną porcję  - znalezienie pensjonatu z otwartym sercem i cierpliwością na lata dla takiego konia to jest wyzwanie  kwiatek 
P.S. a biorąc pod uwagę iż ilość takich koni wzrasta, to i ja sama mam nadzieję iż pensjonaty zaczną rozumieć specyfikę takich klientów  duży uśmiech
#link
Car

« #24614 : Marzec 15, 2021, 12:26:54 »
Odpowiedz cytując
Cześć!

Aktualnie przeprowadzam się do Warszawy i jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o tutejsze pensjonaty oczy2

Poszukuję stajni w kierunku południa, na Lublin.
Chociaż nie jest to mocno konieczne, bo przemieszczam się samochodem (z Ursynowa).

Potrzebuję:
- dostępu do bezpiecznego padoku, najlepiej jak najdłużej od rana do wieczora (w zimę na wybiegu potrzebne siano)
- karmienie 2-3 razy dziennie z dobrej jakości sianem włącznie
- najlepiej brak szkółki
- plac do jazdy/lonżownik
- czyste boksy

może zwalnia się od kwietnia lub maja jakiś boks?  uśmiech

#link
Dance Girl

« #24615 : Marzec 15, 2021, 12:40:33 »
Odpowiedz cytując
Cześć!

Aktualnie przeprowadzam się do Warszawy i jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o tutejsze pensjonaty oczy2

Poszukuję stajni w kierunku południa, na Lublin.
Chociaż nie jest to mocno konieczne, bo przemieszczam się samochodem (z Ursynowa).

Potrzebuję:
- dostępu do bezpiecznego padoku, najlepiej jak najdłużej od rana do wieczora (w zimę na wybiegu potrzebne siano)
- karmienie 2-3 razy dziennie z dobrej jakości sianem włącznie
- najlepiej brak szkółki
- plac do jazdy/lonżownik
- czyste boksy

może zwalnia się od kwietnia lub maja jakiś boks?  uśmiech

Jeśli przemieszczasz się samochodem z Ursynowa to poszłabym w kierunku Łosia, Piaseczna, za lasem masz Aldragho pod Piasecznem. Wyjazd na Lublin może oznaczać dla Ciebie stanie co najmniej godzinę w korku. I to dwa razy: wyjazd z Ursynowa i wyjazd z Pragi na Lublin. Tym bardziej, ze tam ciągle roboty drogowe, i cały czas kwestia autostrady słabo chyba jeszcze wygląda.
#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
Car

« #24616 : Marzec 15, 2021, 12:52:32 »
Odpowiedz cytując
Dzięki!
Właśnie takiej wiedzy mi brakowało jeżeli chodzi o dojazdy etc.  uśmiech
#link
Dance Girl

« #24617 : Marzec 15, 2021, 12:58:28 »
Odpowiedz cytując
Dzięki!
Właśnie takiej wiedzy mi brakowało jeżeli chodzi o dojazdy etc.  uśmiech

Pierwszy który bym sprawdziła to Aldragho. Możesz szukać: Łoś, Piaseczno, Powsin, Konstancin, Wilanów.

Aldragho
#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
jkobus

« #24618 : Marzec 15, 2021, 13:25:43 »
Odpowiedz cytując
Do nas z Urysnowa jest 40 minut. Do godziny - jeśli się jedzie w porze szczytu.
#link
Bniusia

« #24619 : Marzec 18, 2021, 08:31:44 »
Odpowiedz cytując
Cześć, jestem w trakcie poszukiwań stajni, czy macie do polecenia jakąś fajną dla niezmotoryzowanych od lewej strony Wisły? Priorytetem jest dla mnie możliwość terenów, jakieś miejsce do jazdy i przede wszystkim stanie na pastwiskach jak najdłużej (z sianem w jesień i zimę). Jestem bardzo otwarta na stajnie wolnowybiegowe, ale niestety ciężko jakąś znaleźć smutek Myślę nad JF Ranch, z tym, że tam nie ma trawy - co uważacie o tej stajni? Może być tutaj, może być na priv. Błagam o pomoc, bo nie wytrzymam dłużej w obecnej.
#link
tuch

WWW Moje ogłoszenia
« #24620 : Marzec 18, 2021, 12:17:02 »
Odpowiedz cytując
Jeśli zależy Ci na sianie w opór i padokowaniu dzień/noc do tego fajnych terenach to Koczargi powinny być dobrym wyborem. Nie ma tam typowych wielkich pastwisk ale jest kilka zielonych padoków. Za to siana nie brakuje nigdy, jest w paśnikach na padokach i w siatce boksie i w paśniku przy boksie, a to na prawdę rzadkość....niestety. Wyjazd do Kampinosu prosto ze stajni. Mój koń był bardzo zadowolony.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2021, 12:34:12 wysłane przez tuch » #link
Szarlotka.

Moje ogłoszenia
« #24621 : Marzec 19, 2021, 21:40:43 »
Odpowiedz cytując
Cześć! duży uśmiech Przeprowadzam się do Warszawy i poszukuję stajni dla mojego kopytnego z dobrymi warunkami i dogodnym dojazdem z Mokotowa. Co moglibyście polecić  kwiatek? Dodam, że jestem dość wymagająca jeżeli chodzi o dobrostan zwierząt (dobre siano, czysto w boksach itd.) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi  love
#link
Kottex

« #24622 : Marzec 19, 2021, 21:59:15 »
Odpowiedz cytując
Szarlotka z Mokotowa to do większości podwarszawskich stajni będzie Ci jednakowo blisko / daleko (zależy jak kto na to patrzy wink) Może napisz coś więcej na czym Ci zależy - jaka infrastruktura potrzebna, czy ważne są wyjazdy w teren, czy stajnia ma być profilowana na jakąś dyscyplinę, co z padokami , czy będziesz dojeżdżać własnym transportem czy komunikacją miejską itd... Bo przy tych kryteriach które podałaś możnaby wymienić całe mnóstwo ośrodków, które jednak diametralnie sie różnią wink
#link
Szarlotka.

Moje ogłoszenia
« #24623 : Marzec 19, 2021, 23:40:29 »
Odpowiedz cytując
Kottex Już zawężam kryteria:) Dojazd autem, infrastruktura z hala i dobrym podłożem umożliwiająca treningi, padoki (bez błota wink) dyscyplina ujezdzenie, natomiast nawet w Salio z natłokiem skoczków jakoś dawaliśmy radę.
#link
rybka

Różowe okulary..

Moje ogłoszenia
« #24624 : Marzec 20, 2021, 09:44:18 »
Odpowiedz cytując
Kottex Już zawężam kryteria:) Dojazd autem, infrastruktura z hala i dobrym podłożem umożliwiająca treningi, padoki (bez błota wink) dyscyplina ujezdzenie, natomiast nawet w Salio z natłokiem skoczków jakoś dawaliśmy radę.
Stajnia w Zarębach P. Martynuskiej,mają od połowy kwietnia wolny boks, hala jest, w boksach czysto, siano dobrej jakości, błoto bywa jak leje jak z cebra, ale nie takie do kolan (niestety pod Wawą sporo piachów a pod spodem glina i taki ambaras), latem konie mają padoki trawiaste (przestawiane na łące), plac zewnętrzny kwarcowy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2021, 09:46:24 wysłane przez rybka » #link
Julie:
Rybko my dear, moja rybeńko,
let's make a ryme, racz wierszem mówić,
It is not easy i nie ma letko.
Lecz niech się rymuje i sens się nie zgubił.

rodeo-dressage...
BUCK

buttermilk buckskin

« #24625 : Marzec 20, 2021, 12:25:08 »
Odpowiedz cytując
o matkooo.... mała wieś Zaręby, a okazuje się, że tam stajnia obok stajni  8|
#link
szemrana

MTWD

« #24626 : Marzec 21, 2021, 13:04:55 »
Odpowiedz cytując
I powstają następne. Małe, duże i przydomowe na 2-3 konie uśmiech
Ceny działek jeszcze niedawno były jak na podwarszawskie grunty w dobrych cenach.
#link
Nie rań osoby, której nie możesz zabić
lostak

raagaguję tylko na Domi

« #24627 : Kwiecień 02, 2021, 05:48:22 »
Odpowiedz cytując

i to jest super!!!
Mała wieś Zaręby staje się absolutną bohaterką dzisiejszych czasów, właściwie gdzie nie spojrzysz - stajnia, wyspecjalizowane do każdych potrzeb i dyscyplin wink)) i wiem, że za chwilę zacznie budować się kolejna! na kawę do sąsiada, gdzie konia w boksie zostawimy lub na zawody będziemy jeździć wierzchem. 
#link
"Nie idź za tłumem.  Bo nigdzie nie dojdziesz... " - Margaret Thatcher
Poncioch

Moje ogłoszenia
« #24628 : Kwiecień 02, 2021, 10:36:19 »
Odpowiedz cytując
Drodzy voltowicze, poszukuję stajni z dobrym dojazdem z Bielan - metro Młociny, jestem zmotoryzowana. Ambitna rekreacja, więc zależy mi na instruktorze i koniach, które nie będą tuptusiami do pchania. Zainteresowała mnie też opcja dzierżawy konia w stajni Złoty Koń na Białołęce - czy warto? Wyszukałam w tym wątku historycznego posta nieaktywnej użytkowniczki forum, odradzającego to rozwiązanie. Będę wdzięczna za każdy pomysł uśmiech
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #24629 : Kwiecień 02, 2021, 11:20:28 »
Odpowiedz cytując
Poncioch ponieważ my tutaj to o pensjonatach rozmawiamy, to w tym wątku chyba będzie łatwiej o odpowiedź uśmiech http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,67378.0.html
#link
Strony: 1 ... 819 820 [821] 822 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.175 sekund z 19 zapytaniami.