Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 814 815 [816] 817 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach  (Przeczytany 4143085 razy)
Fokusowa

« #24450 : Czerwiec 21, 2020, 15:46:04 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś mógłby polecić dobrego kowala dojeżdżającego w okolice Piaseczna?
W wątkach kopytowych cisza, więc przyszłam tutaj.
Ozłocę za namiar na kogoś sensownego  kwiatek

Damian Dziamba robi nas od prawie roku, bardzo polecam!
Mogę podać numer uśmiech

Bardzo bym poprosiła numer na pw  kwiatek
#link
Hekate1

« #24451 : Czerwiec 24, 2020, 14:31:50 »
Odpowiedz cytując
poszukuję stajni pensjonatowej w okolicy Łochowa/ Zawiszyna/Urli / Jadowa  Może ktoś coś zna? w necie znalazłam tylko jedno miejsce ..
Chciałbym zabrać konia na krótkie wakacje ze sobą a tam mamy działkę
Jest u nas kilka stajenek w okolicy. U Forumowej Fazy, Szafirowej, w Kaliskach, w Barchowie, Brzuza, jakaś wiocha koło Brzuzy, nie pamiętam nazwy, musiałabym na satelitę zerknąć. Na kilka dni to może i jakiś hodowca Cię przyjmie. Gdzie dokładnie masz tą działkę?
Edit: coś kojarzę, że Zawiszyn, to chyba najbliżej masz Szafirową wolnowybiegową. wink około 4 km. Fazę i Barchów też około 4, 5 km. W Urlach nic nie kojarzę. Ew. Jadów, mała stajenka przy Cioka stajni. U Cioka chyba nie wynajmują choć zaplecze maja, ale możesz zagadać jak wakacyjnie to wygląda...  konie tam są wink

hej, dzięki uśmiech akurat tym razem zatrzymaliśmy się w tej małej stajence koło Cioka - pod Bocianim Gnizadem. Ale w przyszłym roku raczej poszukamy czegos innego...nastawiłam sie mocno na tereny bo w Warszawie mi tego brakuje a okazało się że bardzo słabiutko było w tym temacie smutek
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #24452 : Czerwiec 24, 2020, 18:36:29 »
Odpowiedz cytując
O właśnie, Bocianie Gniazdo uśmiech Nigdy nie pamiętam nazw uśmiech no tereny to u mnie piękne uśmiech lasy, lasy, lasy i jeszcze raz lasy a do tego rzeka Liwiec i Bug do pławienia  uśmiech ale ciut dalej, do Zawiszyna mam z 8 km
#link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
jkobus

« #24453 : Czerwiec 26, 2020, 11:13:53 »
Odpowiedz cytując
Ja nie ta strona Warszawy - ale też zapraszam na wakacje. Pilica w zasięgu spokojnego spacerku, tak na 1,5 - 2 godziny.
#link
Dzionka

« #24454 : Czerwiec 27, 2020, 20:42:36 »
Odpowiedz cytując
Heej, stoi ktoś w Zaborowie uśmiech?
#link
BACM87

« #24455 : Lipiec 07, 2020, 16:57:50 »
Odpowiedz cytując
Poleci ktoś pensjonat w okolicach Wołomina? Potrzebuje padoki i halę dla jednego konia kukunamuniu
#link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #24456 : Lipiec 07, 2020, 17:25:32 »
Odpowiedz cytując
BACM87, stajnia Goplana w Tłuszczu uśmiech chyba jeden boks wolny jeszcze mamy o ile dobrze pamietam. uśmiech
#link

Precelek

Dream high- fly even higher.

Moje ogłoszenia
« #24457 : Lipiec 07, 2020, 19:19:14 »
Odpowiedz cytując
w Fiord Ciopan też będzie teraz jeden wolny boks. Pojawił się własnie wielki, przepiękny plac kwarcowy z drenażem uśmiech
#link
Moje konie, moje spełnione marzenia.

Niltalwen

« #24458 : Lipiec 09, 2020, 17:04:22 »
Odpowiedz cytując
Czy stajnia Bryt jeszcze istnieje? Ma ktoś może tel do nich?  konik
#link
sumire

« #24459 : Lipiec 10, 2020, 16:18:08 »
Odpowiedz cytując
Istnieje, istnieje. Choć numerem akurat nie poratuję, bo jeżdżę tam do pensjonariuszy...
#link
Cytat: quantanamera
No właśnie - magicznie lecznicze futro ma właściwości tyle, co lecznicza naturalna wełna wink To i tak więcej niż magnesy diabeł
budyń

Moje ogłoszenia
« #24460 : Lipiec 15, 2020, 19:43:20 »
Odpowiedz cytując
Hej, czy ktoś mógłby mi, nawet na priv, podrzucić jakieś opinie o pensjonacie w Hubercie?  Czy wstawilibyście tam konia i dlaczego nie :P
#link
20.8.14
rider1

WWW Moje ogłoszenia
« #24461 : Lipiec 15, 2020, 20:24:37 »
Odpowiedz cytując
Poleci ktoś pensjonat w okolicach Wołomina? Potrzebuje padoki i halę dla jednego konia kukunamuniu

Fc-Dąbrowica ma wolny box.
#link
fc-dabrowica.pl
olq

Moje ogłoszenia
« #24462 : Lipiec 16, 2020, 10:13:41 »
Odpowiedz cytując
edit  - zupełnie pomyliłam wątki  oczy2
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2020, 11:18:46 wysłane przez olq » #link
Averis

Czarny charakter

« #24463 : Lipiec 16, 2020, 15:41:28 »
Odpowiedz cytując
Czy dysponuje ktoś namiarami do stajni Luzak? Coś nie mogę znaleźć aktualnego kontaktu, a ten, który mam - nie odpowiada.
#link
‎'Czarny mój rumak jak burzliwa chmura,
Gwiazda na czole jego jak jutrzenka błyska,
Na wolę wiatrów puścił strusiej grzywy pióra,
A nóg białych polotem błyskawice ciska.'

przesadnik.pl blog o podróżach z kobiecej perspektywy
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #24464 : Lipiec 17, 2020, 10:44:09 »
Odpowiedz cytując
Averis a ten z ogłoszenia?  Ogłoszenie Właścicielem stajni jest kowal Maciek Koza, może kontakt do niego?
#link
avee

« #24465 : Lipiec 18, 2020, 02:36:24 »
Odpowiedz cytując
Cześć, czy poleci ktoś jakąś fajną stajnię w okolicach trasy Góra Kalwaria - Garwolin lub okolic Garwolina na odchów końskiego dziecka? Zależy mi na dobrej opiece „jak u mamy”  kwiatek kwiatek kwiatek
#link
Dambala

« #24466 : Lipiec 18, 2020, 15:34:37 »
Odpowiedz cytując
Hej, szukam osób, które stały/stoją w JF Ranch i podzieliłyby sie opinią na priv uśmiech
#link
Dzionka

« #24467 : Lipiec 21, 2020, 21:34:34 »
Odpowiedz cytując
Dambala, ja byłam w JF Ranch szukając stajni niedawno, mogę napisać jakie wrażenia jak by co uśmiech

Budyń, wyprowadziłam się z Huberta po chyba 7 latach łącznie, mogę odpowiedzieć na jakieś pytania!
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #24468 : Lipiec 22, 2020, 10:52:00 »
Odpowiedz cytując
Dambala, ja byłam w JF Ranch szukając stajni niedawno, mogę napisać jakie wrażenia jak by co uśmiech

Napisz  kwiatek
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Dzionka

« #24469 : Lipiec 22, 2020, 14:18:34 »
Odpowiedz cytując
trusia, napisałam już na priv do Dambali uśmiech Ale wiesz, to po 1 wizycie, więc mało ważna opinia wink Za to moga napisac moje wrażenia z Zaborowa, bo stoję już miesiąc.
- Bardzo czysto w boksach. Wszystko jest codziennie wywalane do zera i ścielone grubą warstwą słomy. Chyba Dzionek nigdy nie stał w tak wielkim i tak czystym boksie, więc tu mocno na plus uśmiech
- Bardzo fajny stajenny. Można się z nim we wszystkim doagadać. Codziennie biedny zakłada i ściąga i potem znów zakłada i ściąga wink derkę z kapturem na owady Dzionkowi i nie narzeja, zdziwił sie, ze w ogóle o to pytam. Z tego co wiem, stajenni też szykują konią żarcie jak trzeba. Mam z nim kontakt na bieżąco czego strasznie brakowało mi w poprzedniej stajni.
- Tereny rewelacyjne, możne wyjechać prosto ze stajni i jechać ze dwie godziny i podziwiać, po prostu jest pięknie
- Trawa nie do zeżarcia na pastwiskach.
- Dobre podłoże na placu do jazdy. Dość szybko schnie. Mimo ulew nie było takiego dnia żeby stał nieczynny teraz w lipcu.
- Miła atmosfera, przynajmniej tak to odczuwam - zawsze jest z kim pogadać i się pośmiać
- fajny wysoki  i bezpieczny lonżownik

Na minus:
- brak hali - to będzie nasz 1 sezon bez hali, mam nadzieję, że wytrwamy
- dużo robali, choć czerwiec/lipiec była tragedia a teraz jest ok, więc mam nadzieję, że trafiłam tam w piku robalowym.

To chyba tyle uśmiech
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #24470 : Lipiec 22, 2020, 14:38:16 »
Odpowiedz cytując
A możesz przesłać to, co wysłałaś do Dambali? Jestem ciekawa wrażenia po pierwszej wizycie, bo sama też takową zaliczyłam, jak tylko ta stajnia się otworzyła.
#link

Dzionka

« #24471 : Lipiec 22, 2020, 14:58:03 »
Odpowiedz cytując
trusia, poszło uśmiech Daj znać jak Twoje wrażenia!
#link
Cricetidae

« #24472 : Lipiec 23, 2020, 14:17:15 »
Odpowiedz cytując
budyń, ale chodzi Ci o TKKF Hubert? Czy jest jakiś inny Hubert :P?
#link
Gniadata

my own true love

« #24473 : Lipiec 23, 2020, 19:07:29 »
Odpowiedz cytując
Cricetidae jeśli nic mi się w głowie nie uroiło to stajnia w Duchnicach się tez tak nazywa :p
#link

N. 1996-2013
Cricetidae

« #24474 : Lipiec 26, 2020, 03:37:17 »
Odpowiedz cytując
Gniadata, o widzisz, to nie miałam pojęcia uśmiech
#link
DeJotka

« #24475 : Lipiec 26, 2020, 13:38:49 »
Odpowiedz cytując
Stajnia w Duchnicach to Hubertus wink
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
TheColourfulSmile

Moje ogłoszenia
« #24476 : Lipiec 26, 2020, 23:20:29 »
Odpowiedz cytując
Cześć, czy poleci ktoś jakąś fajną stajnię w okolicach trasy Góra Kalwaria - Garwolin lub okolic Garwolina na odchów końskiego dziecka? Zależy mi na dobrej opiece „jak u mamy”  kwiatek kwiatek kwiatek

polecam Klub Jeździecki Dziecinów uśmiech bliziutko Góry Kalwarii
#link
reinko

« #24477 : Lipiec 29, 2020, 10:56:18 »
Odpowiedz cytując
Czy mamy kogoś na forum, kto stoi lub stał w stajni ex-Luzak? Najlepiej za czasów aktualnego zarządzającego?
#link
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24478 : Lipiec 30, 2020, 11:38:13 »
Odpowiedz cytując
trusia, napisałam już na priv do Dambali uśmiech Ale wiesz, to po 1 wizycie, więc mało ważna opinia wink Za to moga napisac moje wrażenia z Zaborowa, bo stoję już miesiąc.
- Bardzo czysto w boksach. Wszystko jest codziennie wywalane do zera i ścielone grubą warstwą słomy. Chyba Dzionek nigdy nie stał w tak wielkim i tak czystym boksie, więc tu mocno na plus uśmiech
- Bardzo fajny stajenny. Można się z nim we wszystkim doagadać. Codziennie biedny zakłada i ściąga i potem znów zakłada i ściąga wink derkę z kapturem na owady Dzionkowi i nie narzeja, zdziwił sie, ze w ogóle o to pytam. Z tego co wiem, stajenni też szykują konią żarcie jak trzeba. Mam z nim kontakt na bieżąco czego strasznie brakowało mi w poprzedniej stajni.
- Tereny rewelacyjne, możne wyjechać prosto ze stajni i jechać ze dwie godziny i podziwiać, po prostu jest pięknie
- Trawa nie do zeżarcia na pastwiskach.
- Dobre podłoże na placu do jazdy. Dość szybko schnie. Mimo ulew nie było takiego dnia żeby stał nieczynny teraz w lipcu.
- Miła atmosfera, przynajmniej tak to odczuwam - zawsze jest z kim pogadać i się pośmiać
- fajny wysoki  i bezpieczny lonżownik

Na minus:
- brak hali - to będzie nasz 1 sezon bez hali, mam nadzieję, że wytrwamy
- dużo robali, choć czerwiec/lipiec była tragedia a teraz jest ok, więc mam nadzieję, że trafiłam tam w piku robalowym.

To chyba tyle uśmiech

Napiszcie proszę, która to dokładnie stajnia? W google pokazuje mi się kilka + fakt mojego zamieszkania w Warszawie dopiero od 4 miesięcy dodatkowo komplikuje sprawę. Jest problem aby dostać boks? Jaki jest koszt pensjonatu? Będę wdzięczna za wiadomość. Bardzo powoli rozglądam się za pensjonatem z dobrym dojazdem z Żoliborza wink
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #24479 : Lipiec 30, 2020, 11:54:41 »
Odpowiedz cytując
Kilka stajni w Zaborowie? Nie słyszałam o innej poza tą, o której napisała Dzionka.

Jest to stajnia przy pałacu w Zaborowie. Koszt 900 zł. Obawiam się, że jesień/zima może nieco ostudzić entuzjazm Dzionki  wink  Czego naturalnie jej nie życzę.
#link

Strony: 1 ... 814 815 [816] 817 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.