Stajnie w Warszawie i okolicach

xxagaxx
Szukam stajni z dobrym dojazdem z Woli, dobrą opieką, padokami do 1400 zł. Czy macie pomysły? 🙂
szerek, dobry dojazd dla Ciebie to? W 45-60 min z Woli dojedziesz do Bajardo. Cena trochę wyższa, ale i opieka i infrastruktura są super.
ewuś - Bajardo 1650 zł.
[edit] Nie zauważyłam, że napisałaś, że cena wyższa niż 1400 😉.
wruda, Dzięki za info. Cena już wyraźnie wyższa niż 1400. Jak tam stałam to było 1500 zł.
Znajdę coś w rozsądnej cenie w okolicach Żabiej Woli/Tarczyna. W katalogu wyświetla się kilka propozycji, ale wolę się podpytać  😉
JF Ranch Koczargi - poproszę o opinie 🙂
Hej czy ktoś zna stajnie Korona w Wilanowie? Jakies opinie?
Bład
Suchajcie, od lipca/sierpnia będę przeprowadzać się do Wołomina na rok czasu i chciałabym zabrać ze sobą koniura; czy są jakieś stajnie do 30 km z pensjonatem w tych okolicach? Jestem zmotoryzowana, więc nie ma problemu dla mnie z dojazdem 🙂


Mamy wolne miejsca w pensjonacie blisko Wołomina. Bardzo dobra infrastruktura.
JF Ranch Koczargi - poproszę o opinie 🙂


Ja tam nie stoję, ale byłam obejrzeć. Niewiele ci opowiem jak wygląda opieka na codzien, ale stajnia zrobiła na mnie dobre wrażenie, i tez jest całkiem blisko.
Ewidentnie bardzo nacisk na dobro koni, właściciel wydal się bardzo zaangażowany. Kazdy koń ma swój padoczek dołączony do boksu (na padoczku paśnik z sianem, w boksie wielka siata z sianem), duże pastwiska i padoki piaszczyste z wielkimi paśnikami z sianem. Plac, lonzownik. Raczej pozytywnie, ale dla ludzi dość spartańskie warunki (znaczy jak na moje przyzwyczajenia może).
Czy stajnia w Malcanowie i stajnia w Pęclinie ma jakąś strone www lub fb? bo szukałam i nie mogę nic znaleść....
Nie mają stron te stajnie.
Kogo polecacie do zrobienia zębów w Warszawie? Do tej pory dojeżdżał do mnie Adam Olender z małopolski ale zastanawiam się czy jest tu jakiś lokalny spec od zębów?
U nas był ostatnio Karol Ulicz. Porządnie zajrzał w paszcze, byłam bardzo zadowolona.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 maja 2020 21:49
Kogo polecacie do zrobienia zębów w Warszawie? Do tej pory dojeżdżał do mnie Adam Olender z małopolski ale zastanawiam się czy jest tu jakiś lokalny spec od zębów?


Lokalnym, warszawskim specem do zębów - szczególnie 'seniorskich' jest dr Kamil Górski z SGGW.
A dr Dziekański? Jego głównie kojarzę z zębami.
A dr Kamil Górski prowadził mi na studiach zajęcia i bardzo dobrze wspominam 🙂
Większość poleca dr. Dziekańskiego - robił zęby u kogoś z Was?
MonioRek, moim robił i dr Dziekański, i pan Olender, teraz robi dr Kamil Górski i jestem mega zadowolona. Każdy zna się na swoim fachu, choć jednak bezpieczniej się czuję pod opieką lekarza.
MonioRek, U nas dr Dziekański robił zęby. Sprawnie i profesjonalnie, mogę z czystym sumieniem polecić
Hej, czy ktoś jest w stanie mi polecić stajnię blisko Warszawy (najlepiej nie południe) z dojazdem ztm da wrzodowca? Szukam bardziej przydomowej, spokojnej stajni ze stałym dostępem do siana i wody, z pastwiskami. Chciałabym się zmieścić do 1100, czy taka stajnia istnieje tak blisko? 🙂
Czy ktoś stoi/stał/bywa w Liderze? Mam kilka pytań.    :kwiatek:
Ja stoję w liderze 🙂

edit: chociaż to moze zbyt ogólnikowo - jesienią stajnia Lider została podzielona na 3 oddzielne stajnie (teraz to już chyba nawet jakaś 4 powstała), a ja stoję w jednej z nich.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
12 maja 2020 18:28
U nas też dr Dziekański.
Czy mamy tu kogoś, kto trzyma konia w stajni Goldenhorse w Korytach? Jeśli tak, to proszę o priv  😉
Czy ktoś stoi/stał/bywa w Liderze? Mam kilka pytań.    :kwiatek:


I ja też stoję w Liderze i jestem na miejscu codziennie 🙂
W przydomowej stajni (Skrzeszew k. Legionowa) zwalnia się boks. Od czerwca/lipca przyjmę konia w pensjonat (najchętniej emeryta). Więcej informacji priv.
BUCK   buttermilk buckskin
17 maja 2020 12:21
w KJ Bielik zwalnia się boks i dlatego zapraszają pensjonariusza najchętniej z koniem skokowym bo taki jest profil Klubu i do tego jest dostosowana bardzo bogata infrastruktura  😀

Znaleziono konia, PKP Warszawa Międzylesie:

https://www.facebook.com/100028884892182/posts/376006716705488/?d=n
poszukuję stajni pensjonatowej w okolicy Łochowa/ Zawiszyna/Urli / Jadowa  Może ktoś coś zna? w necie znalazłam tylko jedno miejsce ..
Chciałbym zabrać konia na krótkie wakacje ze sobą a tam mamy działkę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się