Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 798 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach  (Przeczytany 3766830 razy)
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #23790 : Marzec 20, 2019, 11:24:24 »
Odpowiedz cytując
bera7, poważnie??? :O
Ja też kręcę uchem, znam i polecają znajomi Agroturystykę pod fasonem
#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo cuishle.
Hekate1

« #23791 : Marzec 20, 2019, 13:55:39 »
Odpowiedz cytując
dziękuję, przejrzę uśmiech.
#link
i believe i can fly1

Moje ogłoszenia
« #23792 : Marzec 21, 2019, 12:36:50 »
Odpowiedz cytując
Witam wszystkich uśmiech poszukuję stajni dla 2.5 letniej kobyłki, zależy mi na dużych pastwiskach oraz dobrej opiece i to tak naprawdę tyle bądź aż wink mieszkam w Warszawie Wesołej więc zależy mi na dojezdzie do 50km w jedną stronę. Z góry dziękuję za odpowiedzi uśmiech
#link
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #23793 : Marzec 21, 2019, 17:26:44 »
Odpowiedz cytując
i believe i can fly1, fiord Ciopan- dobry dojazd z Wesołej i super opieka
 albo Wielgosówka tak samo jak powyżej
#link

bera7

« #23794 : Marzec 21, 2019, 19:09:10 »
Odpowiedz cytując
Burza, kiedyś była dyskusja na ten temat dość burzliwa. Stąd zapadło mi w pamięć.
#link

aniaagre

"... w grzywie wiatr... w kopytach magia... "

WWW Moje ogłoszenia
« #23795 : Marzec 21, 2019, 20:09:23 »
Odpowiedz cytując
Kochani, potrzebuję porady odnośnie podłoża w karuzelach. W wątku karuzelowym cisza...
Jakie są u was w stajniach podłoża w karuzelach i jak się to sprawdza? Zostało mi w karuzeli boksowej zadaszonej nad bieżnią zrobić podłoże i się głowię co i jak się najlepiej sprawdzi.
Odpadają na obecną chwilę wszelkie kostki gumowe, maty itp.
Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki  kwiatek
#link
".. jedno wiem, nie poddam się,
galopem noc pokonać chcę!!!.."

http://www.goldlagoon.pl
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #23796 : Marzec 21, 2019, 20:13:15 »
Odpowiedz cytując
aniaagre W tych w których stałam był piach, jeśli był po każdym dniu grabiony, zraszany kiedy potrzeba było ok. Zależy ile dziennie koni w niej będzie chodzić pewnie też?
#link
aniaagre

"... w grzywie wiatr... w kopytach magia... "

WWW Moje ogłoszenia
« #23797 : Marzec 21, 2019, 20:21:38 »
Odpowiedz cytując
dużego obłożenia nie przewiduję wink Myślę, że max 2 razy dziennie pójdzie pełna obstawa (4 konie)..
A co pod piachem?
#link
".. jedno wiem, nie poddam się,
galopem noc pokonać chcę!!!.."

http://www.goldlagoon.pl
Martita

Moje ogłoszenia
« #23798 : Marzec 21, 2019, 20:25:40 »
Odpowiedz cytując
W jednej kostka brukowa (gorzej się sprawdzało) w drugiej nigdy nie zobaczyłam co pod piachem więc nie mam pojęcia.
#link
Hekate1

« #23799 : Marzec 22, 2019, 08:32:21 »
Odpowiedz cytując
dziewczyny a jest jakaś sensowna stajnia w okolicy Łochowa? Ktoś może kojarzy?
też w tamcie kilku dni na urlop ale już bez infrastruktury dla ludzi bo miałabym opcję zatrzymać się na działce w okolicy
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #23800 : Marzec 22, 2019, 10:00:27 »
Odpowiedz cytując
dziewczyny a jest jakaś sensowna stajnia w okolicy Łochowa? Ktoś może kojarzy?
też w tamcie kilku dni na urlop ale już bez infrastruktury dla ludzi bo miałabym opcję zatrzymać się na działce w okolicy
jest tych stajni i stajenek sporo, mniej i bardziej polecanych. Te polecane zazwyczaj z kompletem koni, tak więc musisz podpytywać bliżej wyjazdu. Z której strony Łochowa masz noclegownię? Na ile dni? I jaki miesiąc? No i z tym towarzystwem do jazdy może być problem  wysmiewa bo tu ludzie konie wstawiają i ew przyjeżdżają raz na miesiąc/kwartał wink Ci bywający częściej są raz na tydzień wink
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2019, 10:05:36 wysłane przez Megane » #link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
ash

Sukces jest koloru blond....

Moje ogłoszenia
« #23801 : Marzec 22, 2019, 10:48:16 »
Odpowiedz cytując
Hekate1, koło Łochowa to masz Fazę, Szafirową. Pisz do nich uśmiech
#link

Megane

Moje ogłoszenia
« #23802 : Marzec 22, 2019, 10:50:25 »
Odpowiedz cytując
Hekate1, koło Łochowa to masz Fazę, Szafirową. Pisz do nich uśmiech
No o nich myślałam, tylko u nich na razie nikt nie jeździ wink
#link
Hekate1

« #23803 : Marzec 22, 2019, 10:52:11 »
Odpowiedz cytując
Noclegowania w Owsiance-Zawiszyn wink, myślałam o czerwcu na jakieś 5 dni
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #23804 : Marzec 22, 2019, 10:56:20 »
Odpowiedz cytując
No to wbijaj do Szafirowej wink ona ma wolnowybiegówkę, więc to będzie niezapomniane 5 dni i nocy dla Twojego konia wink
U Fazy jest super, ale miejsc brak.
#link
sotinni

« #23805 : Marzec 31, 2019, 09:38:12 »
Odpowiedz cytując
Szukam osób, które stoją w Stajni Luzak w Prażmowie. Jakieś opinie?  uśmiech
#link
AtlantykowaPanna

"Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"

« #23806 : Kwiecień 11, 2019, 08:58:45 »
Odpowiedz cytując
Moja znajoma poszukuje stajni w okolicach Warszawy Zachodniej bądź południe.
Stajnia bardziej nastawiona na skoki, hala, dobra opieka i tak do 1300 zł.
Ktoś, coś wie?
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #23807 : Kwiecień 11, 2019, 16:25:01 »
Odpowiedz cytując
Czy mamy gdzieś wykaz warszawskich stajni, np z cenami? W lubelskim wątku jest coś takiego, ale tu niestety nie znalazłam (może źle szukam).  kwiatek
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Martita

Moje ogłoszenia
« #23808 : Kwiecień 11, 2019, 17:46:52 »
Odpowiedz cytując
smarcik Nic takiego nie kojarzę (a przydałoby się bo katalog stajni niestety ale jest mało pomocny).
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #23809 : Kwiecień 11, 2019, 17:50:36 »
Odpowiedz cytując
Jak mi podeślecie dane to mogę taką tabelkę zrobić. kwiatek
#link
Amrek

« #23810 : Kwiecień 15, 2019, 19:04:50 »
Odpowiedz cytując
Revoltowicze, proszę o pomoc/poradę.
Planuję zmienić miejsce pracy i zamieszkania w związku z tym szukam nowej stajni dla mojego konia.
Mieszkać planuję w okolicach południowo zachodniej Warszawy.
Czego szukam: przyzwoitych warunków w ogólnym ujęciu, kryta hala, możliwość wypuszczenia konia na zielone padoki. Jeszcze jakby była możłiwość rozwoju treningu z kimś na miejscu to już chyba by by mi się lista marzeń skończyła, nie wspominając o sprawnym dojeździe do konia uśmiech
Poza takimi "oczywistościami" dobrze by było mieć stajnię która zaopiekuje się koniem kompleksowo. Tak żebym nie musiał przyjeżdżać tam codziennie np. derki zmienić czy dopilnować aby koń dostał odpowiednią paszę. Chodzi o spokój duszy kiedy w pędzie życia człowiek nie zawsze  będzie mógł dojechać do konia.

Czy coś takiego jest osiągalne? Co możecie polecić?

#link
reinko

« #23811 : Kwiecień 16, 2019, 07:14:31 »
Odpowiedz cytując
Ja mogę polecić Ad astrę. Stoję od lutego i bardzo polecam. Warunki dla koni - super. Treningowe - super. Podłoża na hali i placu idealne. Opieka - super! Póki co wad niezauważyłam  hurra!
Jeśli potrzebujesz szczegółów to pytaj na priv.
#link
RatinaZ

Moje ogłoszenia
« #23812 : Kwiecień 16, 2019, 07:52:48 »
Odpowiedz cytując
Amrek określ budżet może  wink Ad Astra to jedna z najwspanialszych stajni w okolicach Wawy , tylko cena z tego "górnego" przedziału.
#link
Nie szukaj wojny z Bogami,dość będziesz jej mieć z ludźmi....
wruda

Moje ogłoszenia
« #23813 : Kwiecień 16, 2019, 08:54:06 »
Odpowiedz cytując
Po przejrzeniu tego wątku 4 lata wstecz i przegrzebaniu katalogu/fejsbuka/mapek muszę jednak spytać :-P.

Znacie pensjonat w tym obszarze z mapki (z tolerancją jakąś oczywiście) z:
- halą (może być mały namiot),
- dobrej jakości siano i owies, bez skąpienia siana,
- padoki trawiaste/pastwiska, z możliwością padokowania w grupie,
- wyjazd w teren albo ewentualnie z torem crossowym/torem do galopu?
- dobrą opieką.

Cena tak do 1500, choć jak bliżej Wa-wy to może być do 1700. I nie moloch na 50 koni.

Szukam luźno, więc może być kolejka na pół roku albo i 2 lata, po prostu wolałabym mieć konia bliżej domu, ale bez pogarszania mu warunków życia. Nie wiem czy to nie mission imposible  wysmiewa

Ad astra może (zależy od ceny), widziałam, że Sporthorses też ma dobre opinie (poza mapką, ale powiedźmy kilometrażowo OK), coś jeszcze?

#link
Klopsik

« #23814 : Kwiecień 16, 2019, 09:01:28 »
Odpowiedz cytując
Zaraz za Grodziskiem masz Arikon i spełnia chyba wszystko. Padokowanie w grupie tylko nie, ale parami jeżeli koń grzeczny i dogadasz się z pensjonariuszem z którym koń miałby chodzić. Nie ma toru crossowego, ale po drugiej stronie Radziejowickiej jest spory tor do galopu. Dojazd fajny po Katowicka wyremontowana i jedzie się świetnie.
#link
ewuś

Moje ogłoszenia
« #23815 : Kwiecień 16, 2019, 09:20:33 »
Odpowiedz cytując
wruda, a stajnia Marynki? Byłam ostatnio oglądać i wrażenie zrobiła na mnie niezłe. Ale nie rozmawiałam z nikim z pensjonariuszy i byłam tylko raz. Jest hala, są pastwiska, są przeszkody crossowe, wyjazd w teren chyba też. Wieczorem konie miały w boksach czysto. Cena mieści się w budżecie. Tylko, że jest 40 koni.
#link
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno...
Klopsik

« #23816 : Kwiecień 16, 2019, 09:29:48 »
Odpowiedz cytując
Stałam kiedyś w Marynkach i bardzo lubiłam tą stajnię, ale mieli wieczne problemy z podłożem na hali. Może od tamtego czasu coś poprawili, ale było takie, że szło się zabić. Konie stojące w stadzie były zganiane grupą, a nie sprowadzone w ręku. Tak to i opieka spoko i ludzie tez bardzo fajni. Plus za wyjazd w teren prosto ze stajni, cenę i naturalne podłoże na zewnątrz było bardzo przyjemne (to też bym sprawdziła bo coś mi świta, że kombinowali i przedobrzyli, ale to tylko mi się o uszy obiło i nie wiem ile w tym prawdy).
Jeszcze stajnia Kozerki. Znam tylko ze słyszenia, ale same pozytywne opnie. Dla mnie niestety odpadała bo jest rekreacja i dużo dzieci.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2019, 09:31:19 wysłane przez Klopsik » #link
ewuś

Moje ogłoszenia
« #23817 : Kwiecień 16, 2019, 09:46:04 »
Odpowiedz cytując
Fakt, że na podłoża nie zwracałam za bardzo uwagi, bo w chwili obecnej interesują mnie bardziej pastwiska i wyjazd w teren na spacer stępem, a nie treningi.
#link
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno...
wruda

Moje ogłoszenia
« #23818 : Kwiecień 16, 2019, 10:34:35 »
Odpowiedz cytując
Dzięki, stajnie bez rekreacji i dzieci raczej, chociaż ja i tak jeżdżę rano, więc może jak nie byłaby to masówka to jakoś bym przeżyła. 40 koni to już trochę luda, zależy jeszcze na jaką infrastrukturę się to rozkłada.

Arikon to pod Mszczonowem już, ode mnie ponad 50 km, czyli dalej niż mam teraz. Echh...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2019, 10:40:55 wysłane przez wruda » #link
Klopsik

« #23819 : Kwiecień 16, 2019, 15:21:16 »
Odpowiedz cytując
Dzięki, stajnie bez rekreacji i dzieci raczej, chociaż ja i tak jeżdżę rano, więc może jak nie byłaby to masówka to jakoś bym przeżyła. 40 koni to już trochę luda, zależy jeszcze na jaką infrastrukturę się to rozkłada.

Arikon to pod Mszczonowem już, ode mnie ponad 50 km, czyli dalej niż mam teraz. Echh...
40 koni, ale duża część nie chodzi po siodłem. Jakoś nigdy nie odczułam tam tej ilości koni. Raczej kręciło się kilka osób i nikt nikomu nie przeszkadzał. Teren jest naprawdę bardzo duży i aż się prosi tam o super stajnię, ale z tego co wiem to właściciel jest niechętny do inwestycji. A budynków do zagospodarowania i miejsca na padoki jest bardzo, bardzo dużo. Aż żal serce ściska, że człowiek nie ma takiego terenu i jakiś 10mln na inwestycję  hihi
#link
Strony: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 798 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.