Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prośba o pomoc - reportaż nt. sponsoringu wśród młodych dziewcząt i nastolatek

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Prośba o pomoc - reportaż nt. sponsoringu wśród młodych dziewcząt i nastolatek  (Przeczytany 535 razy)
CzarownicaSa

Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.

«Start : Luty 08, 2011, 12:10:34 »
Odpowiedz cytując
 Nie jestem pewna, czy to dobry wątek, ale nie chcę niepotrzebnie nowego zakładać...  icon_redface
 Jestem w trakcie pisania reportażu na temat sponsoringu wśród młodych dziewcząt i nastolatek. I bardzo prosiłabym o pomoc... jeśli któraś z Was ma styczność z tą sprawą(znajoma, koleżanka, siostra/koleżanka koleżanki itd.) i chciałaby o tym opowiedzieć, to bardzo proszę o wiadomości na PW. Oczywiście wszystko odbędzie się zupełnie anonimowo, wiadomości postaram się skasować zaraz po przeczytaniu, jeśli informacje wykorzystam to imiona czy dane będą zmieniane. Będę serdecznie wdzięczna za pomoc.  kwiatek Nie będę więcej wspominać o tej sprawie, udostępniać danych bądź oceniać  kwiatek zależy mi tylko na zebraniu informacji.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 14:13:38 wysłane przez caroline » #link
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prośba o pomoc - reportaż nt. sponsoringu wśród młodych dziewcząt i nastolatek

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 18 zapytaniami.