Wątpliwości dot. wyborów moderatorów - propozycje

i ja gratuluję serdecznie!!!
jednocześnie dziękuję bardzo wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie - macie u mnie browara!!! wiem wiem, trzeba tak było przed, he he
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 grudnia 2008 07:17
Wawrek zawsze jesteś na liście rezerwowych 😉 jak ktoraś z nas nie wytrzyma i będzie się musiała poddac leczeniu w wiadomej placówce zdrowia, masz etat 😉
Dziękuję w imieniu całej trójki 🙂

Ale wolałabym, żeby mojego zdrowia nie pić... zawsze jak ktoś to robi, to się na drugi dzień budzę chora 😉 A dziś mam kosmiczny katar i ogólnie...chora jestem. Ale to już od 2 dni :P
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2008 13:29
Hah no i było ciągnąć tasiemcze dyskusje nt. kto i dlaczego się nie nadaje na moda? ;-)
Gratulacje modziom 🙂 :winko:
Moon -  poczekaj jeszcze z tydzień, może dwa... Do trzech razy sztuka wszakże  🙂 . A jak nic nie będzie się działo, to założę się, iż nagle "wypłynie" kadencyjność moderatorskiego stanowiska  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 grudnia 2008 13:43
juz i takie wnioski się pojawiały, drogi grzegorzu, aby moderatorów wybierać na półroczne kadencje 😉
Wiem. Tylko, że przed wyborami "kadencyjność" stanowiska umarła śmiercią naturalną (znaczy nikt tematu dalej nie pociągnął, a "masy" też nie przyjeły go entuzjastycznie). Ciekawe jak będzie po  "zaskakujących wynikach wyborów"  😉 .
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 grudnia 2008 14:18
Widzisz, chyba wyniki nie wywołały jakiegoś zamieszania - i dobrze.

Co do kadencyjności - to ja tam nie mam nic przeciwko 😉 Ale błagam, nie prowokujmy kolejnej ankiety w stylu: czy chcemy, aby moderatorzy byli wybierani na okreslony czas? a za chwile: "na jak długo chcesz wybierać moderatora - miesiąc, 2, 6, rok"  😁 😁
Ja tam nie widzę sensu w kadencyjności, a moje posty traktuj jako taki komentarz do wyborów, które były spowodowane rzekomym "niezadowoleniem ludu"  😉 . A jak lud nie wie, że był niezadowolony, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", to można za jakiś okres czasu zrobić kolejne wybory. Nie dlatego, iż mamy złych modów, nie... tylko rozumiecie "kadencyjność" itd.  😉 Broń boże to nie była żadna propozycja, bo jestem przeciwny wybieraniu moda na "czas określony". Po prostu się rozgadałem  😉
wynik wyborow mnie nie zaskoczył;]
i teraz w razie co bedzie- sami tego chcieliscie😉
a ja sie ciesze -moje 3 typy🙂reszta jakos tak mi srednio lub wogole nie podchodzila
acz bardzo zaluje, ze deidre nie moderuje, bo dla mnie bylby to naj naj naj wybor
A mnie zaskoczył, przecież nikt mnie nie chce i powinnam się wbrew sympatii 82 osób wycofać, żeby mnie nie trzeba było granatem odrywać.  😁
A dlaczego było tak, że w ankiecie użytkownik miał zaznaczyć dwóch kandydatów, a w efekcie jest ich trójka?
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2008 20:11
Oho, rewir wyczuwam kolejny zalążek arcyciekawej dyskusji nt. dlaczego tak a nie siak się wybierało...  👀

a w sumie aurelia, no rzeczywiście. przecież ty ta zła i niedobra, a tu nadal mod  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2008 20:21
To pewnie spisek, a może nawet zamach stanu?

Moon, a Ty nie wiesz, że wybierało się tylko dwóch modów, a Aurelia się wstrętna na doczepkę wzięła, żeby ludzi denerwować. Nic to, ze to czy się głosuje na 2 czy 5 modów, to obojętne, bo przechodzi 3 z największą liczbą głosów...
Re-Voltowicze jesteście super 😀 Ileż to było z tymi modami... a teraz? mamy tych samych 😀 😉

Dziewczyny gratuluję i życzę powodzenia :winko:
ja podejrzewam rewir że to miało jeden konkretny powód

by ci co to lubią się czepiać a nie lubią aurelii mogli znaleźć sposób głosowania jako niezaprzeczalny dowód spisku i wykorzystać furtkę do kolejnych przyspieszonych wyborów 😉

aaa rewir zloz wniosek z zalacznikiem do admina o  uniewaznienie wyborow😉
ja to nie wiem jak to jest ze aurela taka chamska i wogole opryskliwa😉 a tyle ludzi na nia glosowalo...to byl jakis spisek...a nie ja juz wiem-wziela nas "na szczeniaka"...wstawila foty futerka i wszyscy wymiekli😉
ooo, to Aurelia ma szczeniaka? Idę poszukać i oblookać. Uwielbiam szczeniaki :P
😜

W każdym razie gratuluję Wam dziewczyny! Trzymam kciuki!
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2008 21:19
nie ja juz wiem-wziela nas "na szczeniaka"...wstawila foty futerka i wszyscy wymiekli😉

Ehe i zrobiła 'oczy kota ze Shreka', na bank!
Unieważnić wyboryyy! 🏇 😜
powaznie mowiac zupelnie nie rozumiem dlaczego pytanie rewir mialoby byc jakies, hmm, udziwnione? przeciez logika nakazuje myslec, ze skoro mam oddac dwa glosy, to moderatorow bedzie dwoch. w innym wypadku powinno sie miec szanse oddania trzech glosow.
ale wiem, czepiam sie.

oby tym razem obylo sie bez dawania licznych pretekstow do publicznej debaty o odrywaniu granatem 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 grudnia 2008 06:40
Już odpowidama - ilośc głosów była moją decyzją. Chciałam, zeby miały dla Was większą wagę, bo jest ich tylko dwa, a modów będzie trzech. nic więcej.
oby tym razem obylo sie bez dawania licznych pretekstow do publicznej debaty o odrywaniu granatem 😉


Oj lubisz manipulować.
Powinnaś raczej napisać: Oby się obyło bez dawania licznych (słownie 3) pretekstów do publicznej debaty (4 czy 5 osób na zmianę, które mnie personalnie nie lubią) o odrywaniu (aurelii) granatem (z funkcji, z wypełniania której ogromna większość forumowiczów jest zadowolona). 😉

Mam nadzieję, że wyniki głosowania raz na zawsze ukrócą teksty "nikt cię nie chce", bo jak widać chce.

Co do głosowania, to tak jak Opo napisała, to był jej pomysł i nie należy szukać tutaj żadnych utajonych podtekstów 🙂

caroline   siwek złotogrzywek :)
16 grudnia 2008 08:49
aurelia, ja ci juz pisalam - a bądźże sobie modem nawet i do konca swiata, jesli tak bardzo lubisz te funkcje. tylko zachowuj sie i odzywaj sie bardziej stosownie niz to kilkakrotnie zaprezentowalas (ponizej krytyki).
to wszystko.
moim zdaniem i ta debata byla potrzebna i nowe wybory spelnily swoja role - bo z jednej strony moderatorki moga sie czuc "umocowane" a z drugiej strony - nieco sie nauczyly jaki styl moderacji uzytkownicy akceptuja a jakiego nie. i to jest najwazniejsze.
bo tak jak juz kiedys pisalam - jesli aurelia bedzie potrafila zachowywac sie bez zarzutu jako mod, to bez wzgledu na to jak bardzo jej nie lubie - nie bede miala okazji zeby sie do niej przyczepic.
i co pocieszajace - wydaje mi sie, ze modki zauwazyly te zasade 😉 i bardzo dobrze - trzeba pamietac, ze lud na rece patrzy  👀

przy okazji - do narzekajacych na narzekajacych - a w czym jestescie teraz lepsi od tych na ktorych narzekacie, sami narzekajac?  😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 grudnia 2008 09:34
Owszem, wybory spełniły swoją rolę, co nie ukróciło kolejnych dyskusji.

Ja absolutnie nie pamiętam, że lud patrzy mi na ręce, bo zwyczajmnie mnie to nie obchodzi. Robie to, co do mnie należy. Dyskutuje i oceniam wypowiedzi, a nie tych, którzy je wygłaszają.

uważam, że temat jest zakończony. Proszę o niedyskutowanie już  o tym, jaką moderację wolą forumowicze, bo my moderujemy wg własnego uznania, choć wielu się wydaje, że wg pewnej ankiety  😁 Wydaje mi się, że temat można uznać za zakończony.

Zawsze za rok możecie zrobić nowe wybory, o ile obecne moderatorki do tego czasu wytrwają na swoich stanowiskach.  😜
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
16 grudnia 2008 09:42
A Aurelia jak zwykle. Zamiast podziękować jak pozostali moderatorzy, musiała się wyzłośliwić. Trzymając się faktów nigdy i nigdzie nie zostało stwierdzone, że "nikt Cię nie chce", nie chce Cię jakieś tam grono (nie wiem jak liczne) w tym na pewno ja. Tylko teraz już nie ma większego znaczenia niestety.
Życzę więcej cierpliwości i życzliwości w stosunku do ludzi. Powodzenia.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 grudnia 2008 09:59
Dobra, dajcie już spokój  🙄
nie manipuluje- a jesli tak to odbierasz- to i tak mnie to niewiele obchodzi 😉

nigdzie nie napisalam, ze cie nie lubie- wrecz przeciwnie- lubie. ale nie podobala mi sie twoja rekacja jako moderatorki. i tyle opowiesci.

co do ankiety- to dopiero czysta manipulacja- oddaj dwa glosy, ale wybierzemy i tak trzy osoby. cos tu nie gra 💡
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 grudnia 2008 17:29
Na takie uwagi był czas przed ankietą, nie wiem gdzie wtedy byłas... To pytanie się pojawiało, ale wtedy nikt nie kwestionował decyzji o dwóch głosach i 3 modach.

Poza tym, wiadomo było od początku, że wybieramy 3 modów, co było zaznaczone w 1 poscie watku o zgłoszeniach. Nikomu to wtedy nie przeszkadzało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się