"Debil" ;)

caroline   siwek złotogrzywek :)
28 stycznia 2011 12:40
Ela, przed chwila jeszcze raz sprawdzilam - od kiedy ja moderuje takich zgloszen nie bylo. Za twoje zgloszenie dziekuje. Faktycznie mamy niemily/niemaly problem... postaram sie z reszta modow cos wymyslic, dajcie nam chwile.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2011 12:42
Ja nie wdaje sie w dyskusje - przynajmniej zbyt dlugie - z osobami niekompatybilnymi,

bardzo mi się podoba to określnie "osoba niekompatybilna" -  a długo nie mialam pomysłu jak określić pewne osoby 😉

Chyba, ze nie zalapalam idei i jest to po prostu jakis bardzo specyficzny zart :-)

o to chodzi że to, co bylo żartem zaczęto próbowac przekształcać w rzeczywistość.

postaram sie z reszta modow cos wymyslic, dajcie nam chwile.

spoko. miejmy nadzieję że uda coś się  z tym zrobić.
Jak przeczytałam wpis gajary18 tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,38627.390.html
to tak sobie myślę,że może wrócić do rozmowy .....
Bischa   TAFC Polska :)
09 lutego 2011 21:29
Niektórym na tym forum się na prawdę nudzi, nie ma lepszych tematów, niż takie? 🙄
Tania - wroc,bo to,co wypisuje ta dziewczyna jest ponizej krytyki 😤
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 lutego 2011 22:50
...no właśnie? czy nie nie można zbanować tej okropnej osoby?
tak po prostu?? 🙄
duunia, przykro mi, tez bym chciala, ale regulamin nie przewiduje takich kar dla debili..
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 lutego 2011 08:10
widzę, że nie tylko mi zabrakło tego przycisku w przypadku gajary...
brak słów
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2011 08:32
trzeba zmienić regulamin!
osoby z dysfunkcja mózgu będą banowane!
w przypadku gajary jest to oczywiste!

brak słów!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 lutego 2011 08:39
...szkoda.... choć forum tworzą ludzie i ludzie jej tu nie chcą...
może jakieś głosowanie?
Jak przeczytałam wpis gajary18 tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,38627.390.html
to tak sobie myślę,że może wrócić do rozmowy .....


Wcale się nie pomyliłam, pisząc że może z powodu choroby wygląda jak 14 ale mózg to ma zdecydowanie ptasi. Przepraszam, ale nie rozumiem toku myślenia tej osoby. Jakby tego jeszcze było mało wali ort za ortem zasłaniając się chorobą, a magiczny przycisk "sprawdź ortografię" przecież boli przy naciśnięciu  🙄
Presja, czy moglabys nie obrazac ptakow? 😉
Przepraszam  😡
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 lutego 2011 09:16
Presjo - za karę moja kura spojrzy na Ciebie z wyrzutem  🤬:














dunia - Aj lowju Przepraszam wszystkie ptasie mózgi  🙇 Twoją kurę dunia w szczególności 😁

edit:

Wnoszę o umieszczenie nad avatarem, tej użytkowniczki napis "Uwaga silne pole rażenia głupotą" Dziękuje za uwagę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2011 10:12
taa , zbiorowa nagonka. No i cóż takiego wielkiego zrobiła. Powiedziała co myśli - i fakt faktem zdrowie człowieka jest jednak ważniejsze niż konia.
dea   primum non nocere
10 lutego 2011 10:16
A ja regularnie oddaję Metce 1% mimo głodujących dzieci w Somalii 😎 Każdy ma prawo mieć swoje priorytety. Nie ma bezwzględnego "człowiek ważniejszy". Dla mnie np. mój koń jest ważniejszy, niż pijak, który czwarty raz trafia do spzitala, bo po "obsłużeniu" znowu ładuje w gardło i zakaża ranę, z której lekarze regularnie wyciągają larwy muchy... przykład niestety autentyczny. 😤

...i teraz też wpłacę raczej na konia niż na człowieka. Moja kasa, moja sprawa. Niech kto inny wpłaci na człowieka.
Niech swoje uwagi zatrzyma dla siebie, tym bardziej że jak widać są mało trafione. Post madzik był z 7 lutego a sprawa chorej Ani pojawiła się na wokandzie re voltowej wczoraj, więc pisanie że madzik próbuje zwrócić na siebie uwagę innych bo ma konkurencje to jakieś nieporozumienie, urojenie do tego. To nie jest nagonka na nikogo, po prostu nie wiem gdzie jest napisane że nie można pomagać i tu i tu? Zresztą każdy pomaga jak potrafi i komu potrafi.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2011 10:44
to forum zdaje się tak? skoro ma takie zyczenie to się wymienia swoją opinią, jaka by ona nie była.

To wasze posty sa obraźliwe.

A ja regularnie oddaję Metce 1% mimo głodujących dzieci w Somalii

wpsaniale. aureola juz na pewno ci się dawno zapaliła.
dea   primum non nocere
10 lutego 2011 10:59
Nie Elu, nie chcę aureoli. Nigdy nie startowałam z zawodach do swiętości i generlanie się nie licytuję kto co ile i komu. Teraz dopiero przeczytałam wątek, który sprowokował tę dyskusję. Wielki szacun dla Ani. Jak nazbieram kasę, to i jej pewnie coś podrzucę do worka bez dna - i mocno trzymam kciuki, bo silna niesamowicie.

Bronię tylko prawa do wyboru. Potrzebujących ludzi jest bez liku. To nie oznacza, że najpierw trzeba pomóc wszystkim tym ludziom, a zwierzętom w międzyczasie nic się nie należy. Bo po prostu nigdy nic nie będzie dla zwierząt przy takim podejściu. Tylko tyle.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 lutego 2011 11:04
no Elu proszę Cię :kwiatek: wyskoczyła gajara jak nie wiem co z tym postem, a nawet w głupocie trzeba być odrobinę uroczym... a laska jest poniżej krytyki i już  🙄
...że o tym co na pw potrafi ta biedna inwalidka szykanowana napisać - to już nie wspomnę  😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2011 11:12
to se możecie ponaskakiwać też na mnie ale owszem mam podobne zdanie.

Bronię tylko prawa do wyboru.

i bardzo dobrze.
Elu- Czytałaś co napisałam?

Post madzik był z 7 lutego a sprawa chorej Ani pojawiła się na wokandzie re voltowej wczoraj, więc pisanie że madzik próbuje zwrócić na siebie uwagę innych bo ma konkurencje to jakieś nieporozumienie, urojenie do tego. 


Jej informacja to jakiś wyskok "filipa z konopi", nie rozumiem po co pisać taką bzdurę, bo inaczej tego nazwać nie potrafię. Oskarża kogoś że dodaje posty bo chce żeby jego było na wierzchu, jak zacznie czytać daty to może sama dojdzie do tych genialnych wniosków co ja wyżej. Tu nie chodzi o to żeby komuś dopie..** z grubej rury bo zajęcie mi się skończyło, tylko żeby zanim kogo kolwiek o co kolwiek oskarży trochę pomyślała.
nie podlega dyskusji, ze ania zasluguje na nasza pomoc. orkan pewnie tez. obydwa watki maja racje bytu. majac w tym momencie np 15zl 10 daje ani a 5 na orkana. kazdy zadecyduje sam. jedni dadza ani, inni orkanowi, niektorzy podziela to co maja do przekazania wg uznania, a jeszcze inni nie pomoga nikomu. wolno im, to ich wybory.
Elu, jestem zaskoczona nieco twoja obrona tej osoby. zwyklas tepic glupote i debilizm. naprawde nie widzisz tych cech tutaj?
,
taa , zbiorowa nagonka. No i cóż takiego wielkiego zrobiła. Powiedziała co myśli - i fakt faktem zdrowie człowieka jest jednak ważniejsze niż konia.


a to akurat nie ulega wątpliwosci.
Ale dla własciciela konia będzie ważniejszy jego kon niż nie znana mu sosba -to tez prawda.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2011 14:32
nie "uporczywego merytorycznego debilizmu", który był myślą przewodnią w tym wątku.

a tak apropo. Chyba wiadoma osoba znikła z forum wypłoszona możliwością awansowania na forumowego debila.
,
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2011 18:50
no, tak jakby. Ciekawe czy na dobre. No ale nasze forum to nie jedyne we wszechświecie. Jest sobie na ŚK.
A mnie się nóż otwiera w kieszeni i zastanawiam sie kto tu jest debilem? Przyczepiłyście sie do jednego postu dziewczyny która napisała co myślała i chyba nie zdawała sobie sprawy że na tym forum zwykłe szare wltowiczki muszą się ze wszystkimi zgadzać bo inaczej zostaną nazwane debilami i najlepiej dać im od razu bana. Żeby pisać to co sie myśli i nie koniecznie mądrze to trzeba tu być świętą krową albo świętym osłem, wtedy uchodzi wszystko. W Wątku o Ani, wrotki bezpodstawnie oskarża ją o to że nie podaje prawdziwych faktów co do wypadku, Ania podała skany a ja jakoś nie przeczytałam potem żeby napisał choćby "Sorry Aniu pomyliłem sie" Cóż niektórym uchodzi wszystko, i jest cisza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się