"Debil" ;)

,
Jestem za! Jak mają pieprzyc niech będzie kara!
hahaha, widze, ze idea przycisku debil jest szeroko propagowana 😀
,
Jestem za! Świetny pomysł  🙂 Mam już paru kandydatów  😀iabeł:

I w końcu wywalimy za coś Prestiga  😀iabeł:
Dawno się nie udzielałam, ale pomysł mi się bardzo podoba!  😁
Katija nadal mamy prosić?...  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 stycznia 2011 22:25
a mi nie zabardzo pasi ta nagonka na ... domniemanego ,,debila". Może tak dajmy sobie na luz z ocenianiem innych. Kazdy niech spojrzy na siebie.  :kwiatek:
,
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 stycznia 2011 08:40
jestem za 😅
jestem za chociaż, boję się, że palnę bzdury. :P
Ja nie do końca jestem za. Na takich ludzi jest magiczny przycisk-ignoruj a miano "debila" będzie można wlepić każdemu kogo się chociażby nie lubi (tak jak ignory) i szczypiorki wlepiałyby zapewne wszystkim, którzy się im nie podobają. I jeśli po trzech debila byłaby ta "wylotka" to szybko nam mogłaby się re-volta wykruszyć  🙄
A tak to gdy nie chcę kogoś czytać to klikam ignoruj i nikomu się krzywda nie dzieje.
Ale to tylko moje zdanie  😉
ja bym wolała zamiast bana napis przy nicku debil i najwyżej cos w podpisie bo tak to można będzie zbanowc ponad 50% re-volty  🙄
Może nie przycisk ale głosowanie. Zrobić wątek. Osób  x która y uważa za debila wpisuje nick i powód- cytat z głupota. W tedy nie będzie można dać komuś idioty za to że się go nie lubi. Pod koniec miesiąca ankieta i głosowanie.
Jakoś tak by było dobrze. Bo wywalanie za trzy debile to debilne jest  😂
Właśnie poki nie zachowujmy się jak debile;.
Tomek_J, tylko 1 debil miesięcznie? 😉. Obawiam się, że za dużo by było osobistych wycieczek w danym wątku.
Osobistą wycieczka= off topic= ostrzezenie dla mnie wszystko jest proste bo pragnę tego wątku! Zaczynajmy!
Jestem przeciwna. Dość mam wojny polsko-polskiej w realu i mediach. Nie chcę nagonek i znęcania się na forum. Nie chcę na to patrzeć.
Taniu głupotę trzeba tępić. Nie da rady jak widać spokojnie trzeba inaczej.
,
Może lepiej zmienić nazwę. Chodzi o to żeby nikt nie czuł się urażony a żeby w dość kulturalny sposób dać mu dobitnie do zrozumienia, że jest debilem.
kujka   new better life mode: on
22 stycznia 2011 23:09
nie, nie, nie... DEBIL musi zostac. albo DEBIL albo nic! 😁

juz chyba pare miesiecy ta idea mecze jedna z moderatorek.. w koncu wyszlo to na forum publiczne!
Tomku_J - czy taka opcja jest na twoim forum? Jak się to sprawdza?
A ja proponowalabym bany stale albo chociaz tymczasowe dla kolekcjonerów ignorów.
20 ignorów - ban tymczasowy na 20 dni.

Forum omijam szerokim łukiem ostatnio bo jedna osoba która jest wszedzie i wiecznie piperzy farmazony mniei skutecznie do udziału zniechęca.
Siedze na watkach na których jej nie ma 😀
Marzena wydaje mi się że nie warto. Czasami głupiutkie szczypiorki dają ignory za to że kogoś nie lubią.
[quote author=szalonakobyła link=topic=43949.msg865390#msg865390 date=1295724837]
Taniu głupotę trzeba tępić.
[/quote]z tym ze ustalanie, co jest mądre, a co debilne,co merytoryczne a co emocjonalne, na drodze demokratycznego głosowania, to jest dopiero arcygłupota.
wrotki, chyba nie trzeba wielce hippicznej wiedzy, żeby skwitować to, że np. Skoki w wypinaczach są dobre.
skoro to takie oczywiste, to tym bardziej taka stygmatyzacja jest zupełnie zbędna.
o autorach powinny świadczyć ich wpisy, a nie znaczek pod awatarem.
[quote author=szalonakobyła link=topic=43949.msg865390#msg865390 date=1295724837]
Taniu głupotę trzeba tępić.
z tym ze ustalanie, co jest mądre, a co debilne,co merytoryczne a co emocjonalne, na drodze demokratycznego głosowania, to jest dopiero arcygłupota.
[/quote]
Dokładnie TAK! Zgadzam się z wrotki. Kto niby miałby wyrokować o tym co mądre a co nie? Śmiechu warte.
Pomysłodawcom i orędownikom dedykuję:

Ballada o głupcach
Bułat Okudżawa


Jest jakiś porządek na świecie tym, jest
  Na każdy wiersz dobry jest zły wiersz
  Na każdych trzech mądrych i głupich jest trzech
  I dobrze to i sprawiedliwie
 
  Lecz taka zasada jest - głupim nie w smak
  Ci inni wyszydzać ich lubią
  I mówią głupiemu - durak ty, durak
  A głupim jest przykro i głupio
 
  Więc by się czerwienić nie musiał kto kiep
  By mógł rozpoznawać swój swego
  Każdemu mądremu stempelek na łeb
  Przybiło się razu pewnego
 
  Od lat te stempelki w użyciu są i
  Ten system i później się przyda
  Bo mądrym dziś mówią - ech, durni żesz wy
  A głupich, jak zwykle, nie widać



Róbmy ankietę niech się demokracja opowie czy chcę debila czy nie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się