Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

[quote author=horse_art link=topic=43218.msg898689#msg898689 date=1297715847]
no walsnie na http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sale.html sa same mini i maxi te ochraniacze 🙁 sadzicie ze beda jeszcze rozmiary m, l ?
[/quote]

Wysłałam im zapytanie odnośnie dostępnych rozmiarów, zapytałam też o model Kevlar Sport Boot czy będzie jeszcze dostępny. Dam znać jak się odezwą  😉
PILNE!!!
Wszystkich chętnych do zakupu siodeł ze strony www.hold-your-horses.com proszę o kontakt na pw do Fantazji w celu wstępnej decyzji jakie siodełko, rozmiar itp, ponieważ trzeba już zrobić rezerwację na siodła, wtedy dowiemy się jaki rabat dostaniemy konkretnie - taka okazja sie może nie powtórzyć!!!
majeczka   Galopem przez życie!
15 lutego 2011 08:30
I znowu kolejna niespodzianka od reitsportklawunde, wczoraj wieczorem na moim koncie w paypal pojawił się zwrot 80 euro od tego użytkownika, ciekawe czego co kupiłyśmy tym razem nie dostaniemy. Czy myślicie że można coś zrobić żeby przestali sprzedawać rzeczy których nie mają? Nie chce jakiś awantur bo można na prawde fane rzeczy tanio kupić ale moim zdaniem to przegięcie, jak uważacie?
anetakajper   Dolata i spółka
15 lutego 2011 08:50
[quote author=horse_art link=topic=43218.msg898689#msg898689 date=1297715847]
no walsnie na http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sale.html sa same mini i maxi te ochraniacze 🙁 sadzicie ze beda jeszcze rozmiary m, l ?


Wysłałam im zapytanie odnośnie dostępnych rozmiarów, zapytałam też o model Kevlar Sport Boot czy będzie jeszcze dostępny. Dam znać jak się odezwą  😉
[/quote]

Ja też skusiłaby się na te ochraniaczki.
no to widze, że sporo nas się robi🙂ciekae jak będzie z dostępnością i rozmiarami, bo no Mki juz tylko biale zostały z tych air-cooled
Ja też bym była chętna na te ochraniacze 🙂
Ja też bym była chętna na te ochraniacze 🙂


Ja też chętnie bym wzięła  😉
ja mam 2 pary neoprenów kontaktowych z premier equine i szczerze polecam - nie ma porównania do większości modeli innych form dost. w polsce .
Nie wiem jak sytuacja wygląda z tymi ze skóra 😀

Strucelka gdybyś robiła zamówienie to ja bym też się podpięła na kolejne 2 pary kontaktowych  😍

co do terminu mnie akurat bardziej pasuje marzec więc mogę poczekać 🙂

a to moje kontaktowe jeszcze nie używane

szuwar- mogłabyś może zrobić fotke jak leżą na końskiej nodze?
LOVELY
teraz jestem na innym komputerze ale jakieś z neta mam gdzie je widać




te ochraniacze to roz S i są trochę za duże na moją ,muszę mocno dopasowywać ,Ska jest jak mała / średnia M-ka . Znowu mam inne Professional Choice'y Ski i są na styk 🙂
szuwar- Ty masz te:

czy jakieś inne?
LOVELY przedostatnie na stronie . Moje maja 2 rzepy , nie jak 3 na zdjęciu (rozmiar)

A te co pokazujesz to właśnie bym zamówiła teraz w marcu  😉
dzieki za wyslanie zapytania  :kwiatek:

ja mysle ze bym wziela nawet te takie tanie biale, zamiast owijek zeby miec bo nienawidze zawijac:P moze tez na inne konie jakies inne 😉

bo do treningu takiego "bardziej ryzykownego" mam proffesjonal choice i niesadze zeby bylo w ogole cos lepszego :P

wlasnie - to te z tej strony sa nieco wieksze niz odpowiadajace im  rozmiary profesjonali ? (bo mam m-ki a mogalbym miec nieco wieksze, ale jesli rozmiary sa zanizone , to L-ki moga byc za duze🙁 moj konio ma cieniutkie szkitki 😉 )
Jak narazie nic mi nie odpisali, trzeba ich uprzedzić żeby wznowili produkcje bo volta będzie zamawiać  😁 🏇
[quote author=horse_art link=topic=43218.msg899703#msg899703 date=1297785485]

bo do treningu takiego "bardziej ryzykownego" mam proffesjonal choice i niesadze zeby bylo w ogole cos lepszego :P

wlasnie - to te z tej strony sa nieco wieksze niz odpowiadajace im  rozmiary profesjonali ? (bo mam m-ki a mogalbym miec nieco wieksze, ale jesli rozmiary sa zanizone , to L-ki moga byc za duze🙁 moj konio ma cieniutkie szkitki 😉 )
[/quote]

myślę że trochę większe ; Ska wypada jak mała Mka P. Choice.
Ja przymierzałam Mke SMB2 P. Choice i była za duża i nie mogłam jej dopasować dobrze . Ska Premier Equine jest za duża ale dopinam ją tak żeby ochraniacz się nie ruszał i był stabilny na nodze.

Kłóciłabym się czy Professional Choice są lepsze niż te z Premier Equine . Ja mam Van Techy za które dałam 450 zł , neopren jest cieńszy od tych Equine i w nich też jest ten system "przewiewności" i rzepy nie są aż tak klejące w PS .
Moje P . Equine są wzorowane na ochraniaczach Classic Equine które w usa dla P. Choice są największą konkurencją.
Znajoma moja ma i Classic i Premiery i mówiła ze Premiery są porządniejsze. Ja mam porównanie tylko do P. Choice .


sorki za  🚫

ja mam prownanie pCh tylko do canter club i eskadronow(z tego co pamietam, ale napewno ktores z "topowych"😉 - oba wypadaja blado. tez 1 moze i grubszy neopren, ale nie leza dobrze, rzepy "za mocne" jak dl amnie i szybko sie niszcza, te 2 jakies takie "biedne" ...

pCh znajomi maja po 10 lat i wygladaja jak nowe. ja przetestowalam ich "ochronność" gdy moj oszalaby kon kopnął w kanciasty slup, tak ze zostaly na nim slady dosc glebokie. na ochraniaczu zostaly drzazgi i farba, ale nie ulegly zniszczniu, a na nodze nie bylo sladu zadnego (to cuuud poprostu!), dzoilanie na stawo-sciegna tez super widoczne. ja mam model ....hym - niepamietam nazwy, ale ten najdrozszy, najnowszy, w pl chyba nie widzialam :P sprowadzalam ze stanow - byla mega promocja :P
jestem nimi oczarowana ! jesli te Equine sa rownie dobre, a te tanie choc w polowie tak dobre....to chyba kupie odrazu kilka par w roznych kolorach  😁 bo cena duuuuzo korzystniejsza 😉
Update:
Odpowiedzieli mi na zapytanie-wklejam ponizej- zapytałam także czy będą jeszcze wogóle produkowane i dostępne rozmiary M i L czy jest to juz ostateczny koniec produkcji tych modeli i wiecej ich w pełnej rozmiarówce nie będzie. Zapytałąm też czy może planują wprowadzić jakiś nowy model z tych ochraniaczy. Dopisałam że jest grupka friends ktorzy chcieli by zamówić kilka par  😎 😁 Zobaczymy co odpiszą.

The sizes we have available for the TSX are Small White or Black and XL White or Black, and in the Kevlar we just have XL available in Black or White,

Kolejny update:

Ochraniaczy neoprenowych które są obecnie w promocji nie będzie już, wiec jeśli ktoś ma małego albo bardzo dużego konia to ma szczęście  😁 ale sa juz na stronie dwa nowe modele i też wyglądają dość ciekawie i porządnie http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sports_Boots_and_Protection.html .
Czy ktoś  się będzie decydował na jakieś zamówienie, bo ja jestem chętna na te pierwsze ze strony  💘

Monny   bez odbioru .
17 lutego 2011 17:15
Czy ktoś będzie w marcu robił zamówienie z Hooksa?
I propozycja ode mnie, może jest ktoś na volcie z Savvy Club i podjąłby się zamówienia zbiorowego z www.parelli.com ??
I czy w ogóle jest to opłacalne?
jakby ktoś robił zamówienie w najbliższych dniach
to niech się do mnie odezwie ;]

mogę zaproponować,  że paczka będzie wysłana do Niemiec

mój kuzyn będzie jechał do Polski także może mi ją przywieść 🙂

a ja mogę rozesłać w Polsce rzeczy.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 lutego 2011 19:18
Słuchajcie, ja podrzuciłam link, ale nie bardzo piszę się na organizację tego zamówienia...
Za dużo z tym roboty, nie mam pojęcia, jak się rozliczać, skoro im trzeba zapłacić w funtach, nigdy nie robiłam 'zbiorowego' zamówienia, a tym bardziej za granicę. Poza tym, jestem w klasie maturalnej i nie bardzo mam czas się tym zająć.

Może znalazłby się ktoś, kto ma już doświadczenie w tego typu transakcjach i podjąłby się złożenia zamówienia w marcu? Nie mam nic do nowych voltopirów, ale najlepiej, by był to ktoś już ze stażem na rv, komu można zaufać i powierzyć pieniądze.
jeśli tylko zostaną Mki z air-cooled przecenionych to ja na pewno (90%) będę się dołączać tylko te nie mam doświadczenia w takich sprawach zbiorowych zamówień więc dołączam do prośby Strucelki może ktoś by się tego podjał?? PIęknie prosimy!

a i jeszcze jedno orientuje sie ktos czym sie roznia te ochraniacze air cooled eventing od tych droższych z dopiskiem BL1 bo na zdjęciach i opisach wypadają zupełnie tak samo...
Hej,
Czy ktoś by reflektował na zamówienie z http://www.kraemer-pferdesport.de/
Ja bym chciłą ze dwie połówki i ze dwie polarówki z tymi super kołnierzami:
http://www.kraemer-pferdesport.de/STEEDS-Fleece-Reitjacke-Nanuk.htm?websale7=kraemer-pferdesport&pi=650816&ci=251182
mam już jedną i to jest moja najlsza bluza jeździecka.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 20:39
ja bym była chętna na kramera ale marzec/połowa marca nie wcześniej. i ja to bym raptem jakieś owije brała 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 lutego 2011 16:49
jakby ktoś zamawiał z wwwkoch-reitsport - to się przyłączę bo jest tam derka którą pilnie chcę zakupić 😉
Ja moge pomóc ale nie mam możliwości jak narazie robić płatności zagranicznych.
majeczka   Galopem przez życie!
18 lutego 2011 21:51
dostałam dwa PW z prośbą o zamówienie od klawunde. Ja mogę zrobić tylko żeby było z 6 osób bo wtedy się opłaca wysyłka jest tylu chetnych?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 22:10
jedno pw moje. i mnie się nie spieszy. nawet bym wolała po 1 marca (większe zakupy) 😉 to chyba chętni by się znaleźli  :kwiatek:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 lutego 2011 22:30
ja też się piszę 😉 jeśli ma te derke co potrzebuję
Nie robisz ktoś czasem znów zamówienia z klawunde ? 😉
Witam 😉

Licytuję sobie właśnie rzeczy od ReitSport Klawunde i może 2-3 osoby chciałby się dołączyć/? Najchętniej z trójmiasta lub z Wawy. Chcę żeby rzeczy zostały wysłane do Niemiec, i wtedy poczekam aż rodzina będzie do mnie jechać. Więc możliwe że trzeba będzie sporo poczekać (np. aż do wakacji, ale może i wcześniej. od razu mówię że NIE WIEM dokładnie) Więc bardzo proszę o zgłoszenie się osób którym się nie spieszy.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się