Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

ja chętnie dołączę się do zamówienia derek z PE 🙂
Czy ktoś będzie zamawiał coś z niemieckiego Kramer'a?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
03 listopada 2017 09:17
bera7, ja językowo to jestem dupa wołowa, ale gdyby ktoś robił zamówienie z kramera, to się chętnie podłączę. Tyle, że od razu mówię, że dopiero po wypłacie, a wypłatę dostaję 10tego 🙂 Więc w przyszłym tygodniu bardzo chętnie.
Mi się nie śpieszy jakoś żeby na cito, może się jeszcze ktoś zdeklaruje.
bera7, ja z Kramera chciałabym zimowe oficerki, ale zastanawiam się czy nie warto poczekać do Black Friday?
Mam termobuty (HKM Artic), zatem mi się nie spieszy...
Będę zamawiać z PE - czy ktoś chciałby się dołączyć żeby dobić do darmowej wysyłki?

Edit: Sprawa pilna, chcę zamawiać jak najszybciej także proszę o kontakt osoby zainteresowane konkretnym zamówieniem 🙂
Czy ktoś będzie zamawiał w PE w Czarny Piątek (24 listopada)? Mają być rabaty 35-40%
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 listopada 2017 20:37
Ja chetnie dolacze do Czarnego piatku gdyby ktos robil🙂 :kwiatek:
Ja również chętnie sie przyłącze 😉
_Gaga, na razie jednak nie będę zamawiać z Kramera. Znalazłam w innym miejscu fajną derkę za mniejszą kasę.
bera7, spoko... i tak rozważam jednak sprawdzone HKM Arctic kupowane w Polsce 🙂
Będę zamawiać z PE - czy ktoś chciałby się dołączyć żeby dobić do darmowej wysyłki?

Edit: Sprawa pilna, chcę zamawiać jak najszybciej także proszę o kontakt osoby zainteresowane konkretnym zamówieniem 🙂


Ja z chęcią dołączę się do zamówienia potrzebuję kompletu ochraniaczy Kevlar 🙂
Jakby ktoś polował na derki przy okazji black friday to ja się chętnie podłączę! Proszę o kontakt na pw  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 listopada 2017 19:50
Bedzie ktos Robił zamowienie z PE?
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski i okolice!
W przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie przedstawiciel firmy ze Złotowa, nie chciałby może ktoś pasz lub witamin? Musli są w cenach 48-54 zł za 20/25kg, są jeszcze np witaminy(4kg-26zł) trawokulki, lizawki, wysłodki, otręby ryżowe. Jak się uzbiera więcej chętnych to dostawa będzie darmowa 😀
Chcę jutro zrobić zamówienie z Premier equine. Jeśli jest ktoś zdecydowany i jest w stanie od razu puścić mi przelew, proszę o info na pw.
Słuchajcie, szybki deal. Mam możliwość ściągnąć "zzagramanicy" derki w bajeranckie wzorki: jabłka, buziaki, pieseły 😉 Cena z derkę z wysyłką 295 zł. Jeśli ktoś chce się podłączyć, proszę o info, ale tylko zdecydowane i konkretne osoby do poniedziałku. Nie wszystkie rozmiary są już dostępne (różowa w kucyki już tylko mała rozmiarówka).











Czy zamawiał ktoś rzeczy z klawunde- bezpośrednio z ich strony. Mam kilka pytań, nie mogę poradzić sobie z płatnością, a oni nie odpowiadają na e-mail  🤔
Ktoś chętny na zamówienie zbiorowe z agrovitala? Małopolska/śląsk
dorhej a kiedy dokładnie bedziesz zamawiać? Prosze o pw 🙂
Ja🙂 na stronie agrokompleksu starego, nie agrovitala, tansze pasze i przesylka. Jestem chetna na wspolne zakupy🙂
kivik, tylko w agrokompleksie musisz brać np. 10 worków z danej paszy na raz. Nie kupisz już 2 worków jednego rodzaju i 3 drugiego.
kivik, tylko w agrokompleksie musisz brać np. 10 worków z danej paszy na raz. Nie kupisz już 2 worków jednego rodzaju i 3 drugiego.


Wiem, chce wziac 150 kg hoof care. Schodzi mi tefo troche🙂
kiviknapisałam priv 😉
Będę robić zamówienie z premierequine.co.uk - od 100 £ jest darmowa wysyłka do Polski, ja mam rzeczy za 30 £,
jakbyś ktoś chciał zamówić derkę, ochraniacze czy cokolwiek, to proszę o wiadomość 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lipca 2018 11:45
Czy robi ktoś zamówienie z Premier Equine?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 lipca 2018 12:47
A może ktoś będzie robił zamówienie z Kramera?
Chętnie bym się podłączyła.
Czy będzie  ktoś robil zamówienie z Premier Equine? 🏇 🏇
czy z Hooksa ktoś jeszcze robi zamówienia??
Ja się do zamówienia z Premier Equine mogę podłączyć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się