Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 53 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Voltopirowe Zamówienia zbiorowe  (Przeczytany 227369 razy)
Zairka

"Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."

Moje ogłoszenia
«Start : Styczeń 14, 2011, 13:23:27 »
Odpowiedz cytując
Ponieważ ostatnimi czasy coraz panuje na re-volcie coraz wieksza mowa na zamówienia zbiorowe uważam że powinnien powstać specjalny wątek.
Tym sposobem nie będziemy zaśmiecać wątków tematycznych ani bombardowac na PW robiących zamówienie.
Tutaj każdy może wejść i zobaczyc jak stoi sprawa z zamówieniem, czy wszytsko się zgadza, czy bedzie na czas itd.
Bo pisanie do każdego po kolei na PW jest prawdziwym hardcorem..

Jeżeli sie ze mną nie zgadzacie prosze usunąć wątek

Modów prosze o przeniesienie tutaj postu xxagaxx z KRM odnośnie przesyłki
#link
"Zairka jesteś wcieleniem zła. propagujesz czysty czaprak co jazdę. i dobrze wyglądającego konia ze sprzętem pod kolor" by Sei <3
Cierp1enie

« #1 : Styczeń 14, 2011, 13:45:45 »
Odpowiedz cytując
bardzo fajny wątek, na pewno ułatwi sprawę  uśmiech
#link

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
asds

Life goes on...

« #2 : Styczeń 14, 2011, 16:36:54 »
Odpowiedz cytując
to gdzie się teraz szykuja jakieś zamówienia grupowe? uśmiech
#link
kujka

new better life mode: on

Moje ogłoszenia
« #3 : Styczeń 14, 2011, 18:05:43 »
Odpowiedz cytując
ale czy to nie bedzie dublowanie ogloszen?
ja szykuje zamowienie zbiorowe, glownie na freemaxy ale jesli ktos bylby zainteresowany innymi rzeczami ze sklepu www.hold-your-horses.com to do niedzieli do polnocy zbieram zamowienia. do cen ze strony trzeba doliczyc 20% vat. oplaty bede zbierac pewnie do przyszlej srody.
#link
Znajdziecie mnie na fb uśmiech

hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi
xxagaxx

« #4 : Styczeń 14, 2011, 19:13:03 »
Odpowiedz cytując
no dobra to ja zaraz wam powiem o ile wpłata wzrasta wink
#link
akzzi

:)

Moje ogłoszenia
« #5 : Styczeń 14, 2011, 19:15:26 »
Odpowiedz cytując
eh Aga szkoda, że Ty to zamówienie teraz robiłaś, chętnie bym się dołączyła, ale chwilowo kasy brak...
Mam nadzieje, że za jakiś czas, ktoś jeszcze będzie robił zamówienie u tego Pana.
#link
morganka

po obietnicę na szybkim jechano koniu

« #6 : Styczeń 16, 2011, 13:59:15 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś jest zainteresowany zamówieniem z niemieckiego EBaya od tego sprzedawcy?
http://myworld.ebay.pl/wwwkoch-reitsport/
jest u niego cała kolekcja petrol i green. rzeczy już nie dostępne w Polsce

edit: ortografia
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 15:19:09 wysłane przez morganka » #link
barnabik

Moje ogłoszenia
« #7 : Styczeń 16, 2011, 16:22:06 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny robiące zamówienia za granicą HELP!!! Jak najbezpieczniej robić przelewy? System PayPal czy coś innego? I jak to konkretnie wygląda?
#link
xxagaxx

« #8 : Styczeń 16, 2011, 16:38:28 »
Odpowiedz cytując
każde przelewy są bezpieczne wink paypal jest najlepszy bo jesteś ubezpieczony, można normalnie zgłosić niedostarczenie Towaru.

Do osób zamawiajacych ze mną od ReitSport Klawunde

U nas wyszła dodatkowa opłata 2,5 euro od osoby!!!!!!!!!!!!!

Możliwe ze będe w wawie w lutym to mogę tam część rzeczy zawieźć. Jeśli ktoś miesza poza wawą czy trójmiastem może od razu zapłacić za przesyłką (według cennika poczty polskiej)
#link
Azbuka

« #9 : Styczeń 16, 2011, 16:49:43 »
Odpowiedz cytując
barnabik, najlepiej płacić przez PayPal, to jest ubezpieczone na wypadek gdybyś nie otrzymała towaru  wink Zwykły przelew nie jest bezpieczny, robisz go na własna odpowiedzialność, Ebay nie zwróci kasy, gdyby sprzedający cie oszukał.
#link
xxagaxx

« #10 : Styczeń 21, 2011, 14:59:55 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny jest już paczka, ale jestem tak skonana ze nie dam rady dziś jej ogarnąć. Paczka jest BYCZA. Mam nadzieję że jest wszystko wink
#link
Zairka

"Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."

Moje ogłoszenia
« #11 : Styczeń 21, 2011, 15:04:33 »
Odpowiedz cytując
aga standardowo prosze o fotki przed rozesłaniem do nowych domow kwiatek
#link
"Zairka jesteś wcieleniem zła. propagujesz czysty czaprak co jazdę. i dobrze wyglądającego konia ze sprzętem pod kolor" by Sei <3
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #12 : Styczeń 25, 2011, 20:20:24 »
Odpowiedz cytując
Dostałam kilka pw w sprawie zrobienia zamówienia u reitsportklawunde na niemieckim e-bay, wiszą mi kasę za ostatni zwrot bo przysłali głupoty i odsyłałam i nie wiem jak długo będę czekała na przelew a mogę w zamian kupić rzeczy za tą kwotę lub więcej z dopłatą z mojej strony, więc jak ktoś jest chętny to proszę pisać na pw, na razie takie ogólne zgłoszenia może żebym wiedziała ile osób bo jak mniej niż 5/6 to to się średnio opłaca.
 Acha i raczej tylko aukcje "kup teraz" licytacje tylko na Waszą odpowiedzialność, że jak znowu przyślą co innego to to wysyłam a nie biorę na siebie zwroty itd bo to nie moja wina

Dopisek:
Zamówienia zbieram do 06.02!
07.02 robię dopłatę i proszę żeby do tego czasu były już u mnie przelewy
Link do e-bay:
http://shop.ebay.de/reitsportklawunde/m.html

« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 22:26:23 wysłane przez majeczka » #link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
Medziiik

Nocna Furia - strikte Bezzębny

« #13 : Styczeń 25, 2011, 22:26:34 »
Odpowiedz cytując
Było w KRM ale wpiszę też tu wink
jeśli ktoś z zamawiających miałby problem to ja osobiście mogę pomóc z dystrybucją sprzętu na Warszawę, a forumowa sei na Łódź
#link
rtk

« #14 : Styczeń 28, 2011, 16:56:51 »
Odpowiedz cytując
co myslicie o zbiorowym zamówieniu z Calevo.de?
#link
gajara18

"Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety

« #15 : Styczeń 29, 2011, 16:03:25 »
Odpowiedz cytując
Gdyby ktoś robił zamówienie z http://www.loesdau.de/ to jestem chętna prosze dać znac na pw lub tu .

No to kto zna dobrze język i podejmie isę zrobienia zamówienia w tym sklepie ,bo ja noga z języka a kilka rzeczy mi wpadło w oko.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2011, 16:34:39 wysłane przez gajara18 » #link
Pandurska

« #16 : Styczeń 29, 2011, 16:13:52 »
Odpowiedz cytując
Haha, wiecie, ze do tego sklepu Klawunde mam raptem 40 km drogi:)))
#link
Naciau

Moje ogłoszenia
« #17 : Styczeń 29, 2011, 16:20:03 »
Odpowiedz cytując
laski

dostałyscie paczki od xxagaxx ? bo sie martwie , bo do mnie jeszcze nie doszla a wyslana we wtorek
#link
Kto jak kto, ale David Bowie sporo wie o ćpaniu. Jego słynna dieta złożona z heroiny i papryki, którą raczył się również jego przyjaciel Iggy Pop, przeszła do historii.
okwiat

Я знаю точно – невозможноe возможно!

« #18 : Styczeń 29, 2011, 19:35:19 »
Odpowiedz cytując
Ja myślę, że mogłabym być chętna na zamówienie z loesdau. Już wypatrzyłam kilka rzeczy  emoty327 Jakie są koszta wysyłki?
#link
...И сбудется однажды твоя мечта, Как бы далека не казалась она, Надо только сделать к ней первый шаг, Поверь в себя!
lockmittel
Co nie zabije to dobrze zrobi mi.

« #19 : Styczeń 29, 2011, 19:45:28 »
Odpowiedz cytując
okwiat też bym była chętna. wink a przesyłka do Polski to 20 euro.
#link
okwiat

« #20 : Styczeń 29, 2011, 19:52:52 »
Odpowiedz cytując
sklep sobie tyle liczy czy to standardowa cena za wysyłkę czegokolwiek z Niemiec do Polski?
#link
...И сбудется однажды твоя мечта, Как бы далека не казалась она, Надо только сделать к ней первый шаг, Поверь в себя!
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #21 : Styczeń 29, 2011, 20:07:21 »
Odpowiedz cytując
hmm ostatnio za wysyłkę od Klawunde płaciłyśmy 48 euro...
#link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
okwiat

« #22 : Styczeń 29, 2011, 20:29:25 »
Odpowiedz cytując
No dobra, więc ja podejmę się próby zorganizowania zbiorowego zamówienia z loesdau. Zgodnie z cennikiem kwota wysyłki to 19,95 EUR

http://www.loesdau.de/Versandkosten.htm?websale7=loesdau&tpl=rh_versandkosten.html

ale podejrzewam, że ta cena może się zmienić w razie gdyby paczka ważyła więcej niż "ileś".

Chętnych zapraszam na pw.
#link
fasolkabolka

Moje ogłoszenia
« #23 : Styczeń 29, 2011, 21:06:56 »
Odpowiedz cytując
Jesli dobrze pamietam Pan z siodlarni moze sprowadzic sprzet z http://www.loesdau.de/ wiec zamowienie na własna reke wam sie nie opłaca
#link
Coma _ Nadmiar
armara

« #24 : Styczeń 29, 2011, 21:09:12 »
Odpowiedz cytując
fasolkabolka
Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu z tym sklepem były różne przeboje ( a to czegoś brakowało w paczce, a to rozmiar nie ten itd).
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #25 : Styczeń 31, 2011, 20:35:47 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, ta bycza paczka to obecne zamówienie czy wcześniejsze? uśmiech Jeśli obecne, kiedy z s. możemy spodziewać się paczki?  kwiatek
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Naciau

Moje ogłoszenia
« #26 : Styczeń 31, 2011, 21:58:58 »
Odpowiedz cytując
doszla paka od xxagaxx
#link
Kto jak kto, ale David Bowie sporo wie o ćpaniu. Jego słynna dieta złożona z heroiny i papryki, którą raczył się również jego przyjaciel Iggy Pop, przeszła do historii.
sei

. let's grow old together & die at the same time .

« #27 : Luty 01, 2011, 16:26:06 »
Odpowiedz cytując
medzik nic nie wspomina żeby paka od agi doszła. a wysłana była 27 kurierem. także naciau skoro u ciebie już jest to moze i ja dostane niedlugo info w tej sprawie uśmiech
nie zapomnij pochwalic sie zakupem w krm duży uśmiech

a będzie ktoś organizował zamówienie z kramera?
#link
Karutek

« #28 : Luty 02, 2011, 13:39:20 »
Odpowiedz cytując
Wie ktos co z Agą? Paczensa dalej nie ma, może ktoś się z nią skontaktować co się dzieje?
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #29 : Luty 02, 2011, 18:41:21 »
Odpowiedz cytując
Aga już jest na r-v, powoli nadrabia uśmiech
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Strony: [1] 2 3 ... 53 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.