Ankieta na studia, czyli kolejna wielka prośba do voltopirów!

Kochani, mam wielką prośbę!

Muszę przeprowadzić ankietę na studia, a przez zaliczenia, kolosy itp. nie mam kiedy bujnąć się na żadną uczelnię🙁

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - bardzo proszę, żeby wszystkie osoby w wieku 18 - 25 lat, które mają chęć mi pomóc, zapisały sobie te dwie strony ankiety (zrobione w jpegu):




a następnie nawet w paint'cie (ktorego praktycznie każdy ma na komputerze) pozaznaczaly odpowiedzi i przesłały mi wypełnione ankiety na adres email: breva@vp.pl

Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, a moderatorów proszę o nie zamykanie wątku przez najbliższy tydzień-dwa :kwiatek:
zrobione 😉
A.   master of sarcasm :]
05 stycznia 2011 02:05
yyyyhm za stara jestem, i to duzo za stara  🙁 🙁
A., nie martw się, ja też.
pony   inspired by pony
05 stycznia 2011 08:34
poszlo i ode mnie 🙂
Wysłane 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2011 10:15
Również wysłałam 🙂
I ja również 😉
Poszlo. Jak juz to opracujesz, to podziel sie z nami wynikami badan.
Swoja droga to ostatnie zadanie z przyporzadkowaniem zawodow bylo bardzo trudne :P
Dziękuję wszystkim bardzo bardzo!! Już mam 13 ankietek!😀 super🙂 ratujecie mi życie🙂

Dziewczyny - wybaczcie! Ale z kolegą uznaliśmy że najłatwiej dla nas będzie wziąć osoby w wieku wczesnodorosłym (bo najłatwiej będzie do nich dotrzeć😉 ).

natchniuza, no pewnie🙂 chociaż to takie małe badanko na zaliczenie ćwiczeń więc ogromnych wyników nie będę miała😉 ale jak przez nie przebrnę to się podzielę🙂 A ostatnie zadanie - wiem, ale tak naprawde o nie najbardziej nam chodzi😉
poszło 😉
też wysłałam 😉
Wysłane 🙂
buuu ja chcę ankietę 🙁 A nie mieszczę się o ... kapeńkę w widełkach wieku buu
kenna, jak o kapeńkę to wysyłaj!🙂 nikt AŻ tak dokładnie nie będzie tego sprawdzał😉 myślę że 16 - 28 będzie tak samo dobre jak 18-25😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 stycznia 2011 20:21
wysłane 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 stycznia 2011 20:44
Poszło 🙂
rowniez wypelnilam 🙂
Poszło;]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 stycznia 2011 13:35
poszło 😉 a druga strona była na prawdę trudna 😲


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się