Śląsk

i ja też ze śląska tyle, że opolskiego, choć aktualnie mieszkam w Olsztynie, ale za to konia mam w Gliwicach  😉 ma ktoś jeszcze konia pożyczyć?  😁 bo mój to tylko kosiarka do trawy  😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 marca 2009 11:54
Ciekawe, czy znam się z kimkolwiek ze Śląska Opolskiego? 😉 😜
opolanka my się znamy😉 Nie Kojarzysz rudego Solo??? 🤣
ok, to ja się też melduję z Gliwic
mój koń niestety na wypady w teren się kompletnie nie nadaje (stary wariat), więc na ten rajdzik to ino piechotą  😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
23 marca 2009 14:07
To zapewne jak tereno-rajd wypali to my z panno kcj90 też pewnie się piszemy ;p
blueberry
Gdzie trzymasz konia? 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 marca 2009 16:31
opolanka my się znamy😉 Nie Kojarzysz rudego Solo??? 🤣


No baaa, pewnie, że kojarze 😉 milo Cię tu widziec 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
23 marca 2009 17:50
to może w czasie gdy pogoda nie dopisuje umówimy się na jakieś piwko/soczek ?  😁
opolanka Już się tu kręcę jakiś czas ale jakoś nie było okazji się odezwać 🤣
to może w czasie gdy pogoda nie dopisuje umówimy się na jakieś piwko/soczek ?  😁


Ja jestem jak najbardziej za! W koncu w deszczowe dni także można się integrować 😁...Co Wy na to voltowiczki? A żeby każdemu było po drodze to proponuje spotkanie w Katowicach 😉
Hehe 😀 miejsce dobrane idealnie ! 😀
Chceee lato ! 🙂
Praca z młodym mi się przeciąga i kto wie kiedy zaczne na nim jezdzic w okolice panewnik (jestem przewrazliwiona i dmuchajaca na wszystko  :emoty327🙂
trzynastka   In love with the ordinary
23 marca 2009 22:10
[quote author=Cynamonowa_ link=topic=4157.msg209803#msg209803 date=1237842904]
to może w czasie gdy pogoda nie dopisuje umówimy się na jakieś piwko/soczek ?  😁


Ja jestem jak najbardziej za! W koncu w deszczowe dni także można się integrować 😁...Co Wy na to voltowiczki? A żeby każdemu było po drodze to proponuje spotkanie w Katowicach 😉
[/quote]

oo 🙂 co na to reszta? 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 marca 2009 06:44
Tylko kiedy? Ja teraz mam szkolenie, za tydz uderzam do krakowa po kota  😜
jestem za tylko trzebaby było ustalić kilka dat, miejsce wtedy będzie można wybrać coś odpowiedniego  😅

Odrazu mówię, że w weekendy raczej u mnie ciężko z czasem bo albo zawody, albo praca chyba że wieczorem  🤣
U mnie z weekenadmi takze ciężko-albo uczelnia, albo praca🙂 W tygodniu raczej nie będe miała problemu z dostosowaniem się, najwyżej pozamieniam się w pracy 😁

Aaaa...Polonez będziemy miały wreszcie szanse poznać się osobiście 😉
Ja tez jestem za :P I pasuje mi kazdy dzien późnym popołudniem:P
ja też jestem jak najbardziej za! Miejsce pasuje jak najbardziej, a czas- codziennie popołudniu, ewentualnie z rana zaraz po zajęciach mogę podskoczyć (w końcu uczelnia na miejscu)  😀
cieciorka   kocioł bałkański
25 marca 2009 19:12
cześć, słuchajcie- poszukuję stajni BLISKO bieslka bialej, możecie coś o takich powiedzieć, moze mają stronki, moze ktoreś odradzicie? zalezy mi, zeby byly maksymalnie blisko i zeby poziom był przyzwoity jesli chodzi o rekreację.
To może ja zarzucę pierwszą datą, bo widzę że towarzystwo ucichło 😉...A więc Moje Drogie Voltowiczki co powiecie na 16 kwietnia? To jest czwartek, ale myślę, że gdybyśmy chciały się spotkać ok.17-18 godz. większości z nas by pasowało.
Co do miejsca...hmm,chcemy coś spokojnego, cichego gdzie można na spokojnie pogadać, czy raczej jakiś pub, czy też idziemy coś zjeść? 😀 Proponuje wstępnie coś wybrać, a myślę, że najlepiej będzie umówić się w jakimś charakterystycznym miejscu w centrum, zobaczymy ile osób sie zbierze i wtedy zdecydujemy. Co wy na to?
mnie pasuje jak najbardziej 🙂  😅

może jakaś pizzeria fajna - to akurat taka godzina żeby coś przekąsić, ale ja się dostosuje także spokojnie  :kwiatek:

cieciorka   kocioł bałkański
26 marca 2009 19:02
hej, znalazłam takie stajnie:
http://www.stajnia-mikuszowice.pl/kontakt.php
i dwie dalsze:
http://www.stajnia-na-gorce.pl/home.html
http://www.ranczonawidoku.pl/naszaoferta.php
możecie cos o nich powiedzieć, jest coś jeszcze?
będę jechała samochodem więc mogę zabrać z Gliwic ninevet i Żeglarz a jakby ktoś jeszcze chciał się zabrać i będzie to po drodze to no problem (będą jeszcze 2 miejsca)
Wow 😀 co za moblizacja 😀
A co z miejscem ?
trzynastka   In love with the ordinary
27 marca 2009 15:33
Polonez jak ja Cie kocham  😍 jeszcze nie zdążyłam zacząć żebrać o podwózkę a Ty tak ładnie o mnie myślisz  😅
Ja wiedziałam, że na voltowiczki można liczyć 😅  Jak dla mnie pizzeria brzmi bomba! Będzie można pogadać bez przekrzykiwania muzyki, a do tego coś wszamać dobrego 😀
Ale tu niestety moja inwencja twórcza się kończy, bo jedyne miejsce w jakim stale niegdyś w Katowicach przesiadywałam-które pizzerią nie jest- to jazz club Hipnoza obok mojej byłej uczelni. Jak dla mnie miejsce genialne! Tyle, że to nie centrum i nie wiem czy taki klimat każdemu by odpowiadał...
Może ktoś zna jakieś inne przyjemne miejsce?
Mam do Was takie pytanie z racji tego,ze wybieram sie pewnie na Slaska Akademie Medyczna na studia,a w przyszlym tygodniu sa dni otwarte musze sie dotransportowac jakos z mojego Krakowa do Bytomia.
Wiem,ze do Katowic,dojade pociagiem,ale co potem?
Jakis autobus,bus?Bede wdzieczna za pomoc  :kwiatek:
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
27 marca 2009 20:38
ja też się zgłaszam chociaż tak jak Cynamonowa jest zagłebianką a mieszkam w dąbrowie a moja Princess Merry stoi w Mysłowicach. To jak z tym spotkaniem??
O tak, mnie Hipnoza pasowałaby jak najbardziej! A jeszcze w czwartek popołudniu- wychodzę z uczelni, dwa kroki i jestem  😁

dominika_ masz pw.
Nie wiem jeszcze co będę robić 16 kwietnia  😉 , poza tym dysponuję własnym transportem (smerf jest jeszcze na chodzie, o dziwo). Jeżeli tego dnia zawitam do Katowic, to zapewne już przed południem ( :zemdlal🙂.
ninevet - 😡  w takim razie jedziemy razem.

Kto jeszcze będzie?

pozdrówki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się