Warszawskie voltopiry :)

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 marca 2009 19:43
a mozemy zdecydowac sie na jakis termin?

ja np. mam w nosie ze są świeta w sobote bo procz poświecenia jajek na ktore poewnie i tak nie pojde ale to i tak robi się rano.

od kwietnia ide do pracy a pracowac bede w tyg do 19tej wiec i piatek dla mnie odpada.
szkole mam w weekendy co 2 tyg ale koncze 18 i 16 wiec jeszcze dam rade gdzies dotrzec.


Wiadomo ze nie ma takiego terminu zeby wszytskim pasowało, moze poprostu ustalmy taki zeby wiekszosc mogła?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
25 marca 2009 19:52
Mi też wsio ryba czy to będzie święto czy nie 😉
Tylko blagam nie w niedzielę 🙇 Bo ja w poniedziałki mam maratony na uczelni, a jak nie pośpię 10 godzin, jestem nie do życia 🤣
ja w święta odpadam, bo jadę do rodziców, czyli mnie nie ma w Warszawie od czwartku wieczorem do wtorku.
Bischa   TAFC Polska :)
26 marca 2009 19:23
Ja mimo , że ateistka to święta spędzam rodzinnie - tak jak i Wigilię tak Wielkanoc obchodzimy jako tradycję , ale myślę , że jeśliby to miało być od 18/19 z zajęć w sobotę byłabym w stanie jakoś dojechać 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
26 marca 2009 20:05
No a ten termin 04.04? Co z nim właściwie było nie tak...?
Bischa   TAFC Polska :)
30 marca 2009 18:09
Podbijam . Raven chyba mało kto mógł . I co dalej z ustaleniami ? Chyba najlepiej po świętach ?
jak dla mnie 4.04 też może być 🙂 i po swiętach też (o ile nie zdecyduje się na wycieczkę do Katowic 😉 )
Scottie   Cicha obserwatorka
31 marca 2009 11:23
Dla mnie tez moze byc.
Bischa   TAFC Polska :)
31 marca 2009 11:32
Dla mnie byle po 18 to każda sobota pasuje  😉 Może poza tą świąteczną , bo nie wiem co tam mamy w planach .
asds   Life goes on...
31 marca 2009 16:23
To moje Panie prosze solidarnie zadecydowac który termin wam na spotkanie w CENTRUM pasuje w lokalu BISTRO 44

18.04
02.05
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 marca 2009 16:31
O matko to w maju to już przesada 😵 Tak będziemy odwlekać i odwlekać, że w końcu spotkamy się w grudniu :P
A w maju niektórzy tez pewnie wyjadą już w piątek jakoże wolne 😉
asds   Life goes on...
31 marca 2009 17:22
Raven mam podobna opinie co ty , ale sama widzisz co sie dzieje. Dlatego cały czas twardo przy tykm 18 obstawiam zeby nie zmieniac tej daty, szczególnie ze oryginalnie spotkanie miało sie odbyc 04.04.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 marca 2009 17:43
A to ewentualnie nie możnaby się spotkać kilka razy w różnym składzie? 😉 Przeca nie musimy RAZ I TYLKO RAZ 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 marca 2009 17:49
popieram Raven. zrobmy DWA spotkania: 04.04 i 18.04. przyjda Ci ktorym pasuje, jak ktos moze to i spotka sie z voltowiczami dwa razy 🙂
asds   Life goes on...
31 marca 2009 18:01
No to ja umywam ręce a wydziewczyny juz dalje się umawiajcie 🙂...Ja jakby co na obydwa terminy mysle ze wpadne 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 marca 2009 18:03
trzeba tylko poczekac na innych z podejmowaniem decyzji.
w kazdym razie na chwile obecna wiem jedno: NIE uda nam sie wybrac JEDNEGO terminu, ktory bedzie pasowac WSZYSTKIM. to zwyczajnie niemozliwe i dlatego wyjscie z 2 spotkaniami wydaje mi sie najrozsadniejsze 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 marca 2009 18:10
Ale chyba z tego co pamiętam, dość sporo osób "zapisało" się na 04.04 😉
Teraz na 18.04 jest chętnych 9 osób, ale myślę, że na ten piątek tez znajdzie się mniejszy lub większy skład 😉 Nawet takie kameralne spotkanie jest dobre 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
31 marca 2009 18:44
Ja się na oba piszę , kto jeszcze ?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 marca 2009 18:55
Ja na oba pewnie tyż 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
31 marca 2009 18:56
Ja rowniez na oba (tj. 4.04 oraz 18.04). Z tym, ze maj odpada, bo wypadaloby powtorzyc cos-niecos przed matura 😉
Dopiero pierwszy raz weszłam do tego wątku🙂Chętnie bym się spotkała tylko kurcze akurat te dwie soboty mam zajęte:/ale liczę,że inne spotkania też będą🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 marca 2009 19:02
ja tylko na najblizsza sobote, tj 04.04.

lokal jak rozumiem mamy wybrany? Bistro 44? a godzina?

tak swoja droga mozemy zrobic cykl: np zawsze pierwsza sobota miesiaca. co wy na to?
Scottie   Cicha obserwatorka
31 marca 2009 19:06
D&A wieczorem po zawodach nie mozesz? 🙂 ja cały dzień też przecież sprzątać nie będę 😉

Godzine proponuje od 18, lokal jest chyba do 22 albo do 23 otwarty.
ja 4.04 na pewno się pojawie 🙂 18.04 raczej też 🙂
Scottie,nie mogę bo zostałam zaproszona na urodziny(zgadnij czyje)
ja na 4.04 tez sie pisze, ale tylko jezeli ktos bedzie wracal w strone ursynowa 😡 bo jestem cykor 🙂
ja będę wracać na Kabaty 🙂
ok to na 90% bede! 😅
ewus, ale jakby mialo Cie nie byc, to napisz wczesniej ok...? 😡
kujka   new better life mode: on
31 marca 2009 23:42
ja 4.04. bede na 80% (nie wiem czy mi nie wypadnie imprezka u siebie)
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2009 13:40
To na którą się umawiamy 4 ? Na 18 , Bistro 44 ? Mnie od jutra do końca tygodnia na necie nie ma - Ewuś i Kujka chyba tylko Wy macie do mnie numer , jakby coś się zmieniło dajcie znać 🙂

Edit : ta restauracja jest jakoś za Rotundą ? Na Widok chodziłam na angielski , a widzę że to jakoś tam jest . Ale jedyną restaurację jaką kojarzę przy Widoku to Sphinx  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się