Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Konie zimnokrwiste i pogrubiane

poprzednia następna
Strony: 1 ... 179 180 [181] 182 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Konie zimnokrwiste i pogrubiane  (Przeczytany 767647 razy)
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #5400 : Październik 02, 2019, 10:33:10 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny  uśmiech każdy ziemniaczek jest piękny, ale faktycznie takie profi foty zawsze wyciągają z nich co najlepsze  duży uśmiech
Rudzielc_23 myślę, pewnie mało skromnie  tanczacalinka, że ona ma teraz idealną posturę. Babsko jest w treningu, żre bardzo dobrze i ma dużo mięśni  lol
PS.Trzymajcie kciuki! Jutro ruszamy na kolejne szkolenie z Manolo Mendezem  uśmiech  Jestem taka dumna z tej kobyły, za sam charakter dostaje złoty medal  duży uśmiech
#link
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #5401 : Październik 02, 2019, 10:37:24 »
Odpowiedz cytując
kitty ja oczywiście nie miałam na myśli że ona jest gruba, co nie zmienia faktu że duża z niej dziewczynka uśmiech
#link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #5402 : Październik 02, 2019, 10:50:56 »
Odpowiedz cytując
890 kg  uśmiech Mnie wciąż zadziwia jak ona wyrosła.... Taka była "normalna" jak ją kupiłam  wysmiewa
Ostatnio do stajni przyjechała shirówna, rany jaka ona była maleńka przy Łucji!
Troszku się zmieniłyśmy przez te latka
#link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #5403 : Październik 02, 2019, 14:26:11 »
Odpowiedz cytując
kitty, na drugim zdjęciu to też Ty?! Obie wyglądacie pięknie! Co za zmiana! duży uśmiech
I oczywiście trzymam kciuki!!!

U nas mały zastój i lekki kryzys wink Boczko głównie je i bawi się z kumplami na łące. Ale chyba nie narzeka wink
z tatą

Pozdrawiamy kwiatek
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2019, 14:42:53 wysłane przez harja » #link

zachowaj zimną krew!
Euphorycznie

« #5404 : Październik 05, 2019, 11:53:32 »
Odpowiedz cytując
 konik My wczoraj miałyśmy pierwsze konsultacje z Hippolyta,
Moja Ruda pierwszy raz w życiu widziała wagę i weszła bez problemu. love
Nawet nie musimy się odchudzać! Tego się nie spodziewałam. hihi
Brandon XL na razie z nami zostaje i czas dorobić mięśnie.
Ważymy skromne 640 kg  duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2019, 12:00:32 wysłane przez Euphorycznie » #link

BUCK

buttermilk buckskin

« #5405 : Październik 07, 2019, 20:02:08 »
Odpowiedz cytując
 kwiatek  czy w naszej grupie "zimnokrwistej" i to raczej takiej 750+  może nawet 800+  użytkuje ktoś buty (końskie) ?  duży uśmiech
#link
megi007

Moje ogłoszenia
« #5406 : Październik 08, 2019, 08:00:43 »
Odpowiedz cytując
Ja próbowałam znaleźć buty dla skromnego pana wagi ponad 800 kg o rozmiarze kopyta 17 cm z groszem. To nie realne. W sklepach nie ma a zamawiać nie chcą takich rozmiarów bo jak się rozmyślę i oddam to co oni zrobią z takim butem... Nawet sklepy specjalizujące się tylko w butach finalnie odmówiły. Najpierw obiecywali, że zamówią a potem mnie spławili.
#link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #5407 : Październik 08, 2019, 09:25:41 »
Odpowiedz cytując
megi007, skontaktuj się z Adą Majochą https://www.facebook.com/BosyKon/ Może coś zorganizuje.
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #5408 : Październik 08, 2019, 19:29:15 »
Odpowiedz cytując
megi007  miałam podejrzenia że właśnie tak jest.....  Na_biegunach  dzięki wielkie bo może jest jakaś szansa uśmiech
#link
any

Moje ogłoszenia
« #5409 : Październik 08, 2019, 19:49:04 »
Odpowiedz cytując
moje 800kg futrzaka podkowy załatwiło w taki oto sposób jak na załączonych fot (mam nadzieję, że się załączą) i trwało to jeśli wierzyć archiwalnym zapisom konwersacji poniżej 3 tygodni... to już wolę w tym wypadku podkowy niż stosik rozwalonych bucików wink

Ps: na co dzień się nie kujemy - to było ze względu na zaplanowany wyjazd i wg mnie zdało egzamin wink
#link
BUCK

buttermilk buckskin

« #5410 : Październik 08, 2019, 20:04:49 »
Odpowiedz cytując
any optymistycznie zakładam, że rozmiarówka na wielkość jest proporcjonalnie produkowana do rozmiarówki na wagę  lol  poza tym, nic na siłę, jeździmy boso już 18 lat, więc jak na kolejne lata nic mądrego nie znajdę, to będę miała to co mam, no najwyżej portfel lżejszy o kolejna próbę dopasowania sprzętu  duży uśmiech
#link
PumCass

zachowaj zimną krew!

« #5411 : Październik 08, 2019, 20:24:24 »
Odpowiedz cytując
ehehe u nas takie zwykle podkowy tez tak zawsze kończyły, jako żyletki  lol swego czasu Wielmożny miał okazje biegać w podkowach sprowadzonych z Belgii. Zdecydowanie grubsze i mocniejsze, ale co się dziwić - dopasowane pod tamtejsze tonowe brabanty  uśmiech

Tak dla ciekawostki, porównanie standardowej podkowy z podkową Wielmożnego  hihi

o butach to ja dla niego nawet nie marze, chyba ze jakieś samoróbki z ciepłego kleju hihi juz takie propozycje miałam  duży uśmiech
#link
Życie - życiem, realność - realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz...
anyann

« #5412 : Październik 12, 2019, 17:50:14 »
Odpowiedz cytując
Wrzucam, najwyżej dostanę bana

https://www.olx.pl/oferta/ogier-zimnokrwisty-z-licencja-kary-84pkt-6-lat-zamiana-CID103-IDBZviz.html#99be0a0823

może ktoś szuka jakiegoś zimnego? Bo ten człowiek to handlarz, jak nie znajdzie kupca to na 200% skończą na haku. A wyglądają na fajne
#link
Kucek1331

Moje ogłoszenia
« #5413 : Październik 15, 2019, 21:08:32 »
Odpowiedz cytując
Kochani! Jakie macie siodła na swoje ziemniaczki? Aktualnie mam Winteca z białym łękiem, w sobotę dowiemy się czy siodło jest nadal dobre. Nie powiem, szukam jakieś używki, ale ciężko o coś dużego z siedziskiem 17 cali. duży uśmiech
#link
nokia6002

« #5414 : Styczeń 05, 2020, 20:12:41 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny pomocy. Szukam kantara skórzanego ale białego. Jedyne co znalazłam to taki za 300 zł. Ale kurczę jakoś tyle za kantar szok. Nie znajdę nic taniej ? I gdzie taki znajdę?
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
any

Moje ogłoszenia
« #5415 : Styczeń 05, 2020, 20:44:35 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny pomocy. Szukam kantara skórzanego ale białego. Jedyne co znalazłam to taki za 300 zł. Ale kurczę jakoś tyle za kantar szok. Nie znajdę nic taniej ? I gdzie taki znajdę?

spróbuj może popytać po zakładach rymarskich czy na zamówienie by się nie dało zrobić, ale cena raczej będzie podobna...
#link
kasia2107rafal

« #5416 : Maj 01, 2020, 20:57:53 »
Odpowiedz cytując
Hej, ma tu ktoś mieszankę ziemniaczka ze Ślązakiem?
Chciała bym moja PKZ pokryć Ślązakiem aby mieć dla siebie do rekreacji jakiegoś lżejszego miśka i jestem ciekawa jakie kwiatki wychodzą z tego połączenia?
Co myślicie o tym...?
Moja klacz nie ma jakiejś szczególnie ciężkiej budowy więc myślałam, że mogło by wyjść coś fajnego.
#link
Pies patrzy na człowieka z pokorą,
Kot parzy z góry,
Ale koń patrzy człowiekowi prosto w oczy i widzi go równym sobie...
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #5417 : Sierpień 09, 2020, 13:43:20 »
Odpowiedz cytując
Hejo jak tam wasze grubasy? Tylko Harja i PumCass mam szansę obserwować na insta i piszczeć uśmiech

My mamy lepsze lato niż zwykle, mamy siłę biegać nawet w upał uśmiech

#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo cuishle.
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #5418 : Sierpień 09, 2020, 18:52:49 »
Odpowiedz cytując
Burza, ja też was podglądam i niezmiennie się zachwycam Piorkiem kocham
#link

zachowaj zimną krew!
Euphorycznie

« #5419 : Sierpień 10, 2020, 06:05:46 »
Odpowiedz cytując
Moja źrebna  tanczacalinka Wet się idealnie nie wyrobił na 45 dzień ale ma być dziś więc się okaże czy wszystko w porządku z bąbelkiem.  love
#link

Jasmine

« #5420 : Sierpień 10, 2020, 06:47:16 »
Odpowiedz cytując
Burza: Przepiękny jest  love top emoty327!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2020, 12:53:47 wysłane przez Jasmine » #link
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #5421 : Sierpień 10, 2020, 07:56:28 »
Odpowiedz cytując
Burza no wątek nam troszeczkę umarł. Piorunek jak zwykle wygląda top w robocie.

My trochę ostatnio cierpimy na niechcemicizm  icon_rolleyes ale mieliśmy sesję:

#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #5422 : Sierpień 10, 2020, 12:48:30 »
Odpowiedz cytując
Burza, Matko Bosko! Cóż to za maszina z Piorka!  emoty327
Ile on ma lat? Zdecydowanie jak wino  kocham
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #5423 : Sierpień 11, 2020, 20:57:34 »
Odpowiedz cytując
Euphorycznie, no coś ty!!! :O jaka decyzja, wow! źrebak dla siebie?
harja, :*
Jasmine, dziękuję uśmiech
Rudzielc_23, sama nie byłam na volcie z pół roku, weszłam kilka ogłoszeń rzucić to i coś tam poczytałam uśmiech przepięknie wyglądacie!

Puma, za 11 dni 18 lat! :O 13 lat zleciało!
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #5424 : Sierpień 11, 2020, 21:01:24 »
Odpowiedz cytując
Burza, - ja nie chcę nic mówić, ale Piorek wygląda lepiej jako 18 latek niż jako dzieciak! kocham 100 lat i oby tak dalej duży uśmiech.
Euphorycznie, - gratulejszyn! uśmiech
harja, - a jak tam Boczuś? duży uśmiech
Rudzielc_23, - czasami tak jest... ja kiedyś całe wakacje przejeździłam na spacerach w lesie. Albo wcale. Było mi to potrzebne i nie żałuję wink Śliczne zdjęcia, dużo radości uśmiech
#link
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #5425 : Sierpień 11, 2020, 21:03:31 »
Odpowiedz cytując
keirashara, to akurat proste hahah, on dopiero jakoś w wieku 6 lat przestał wyglądać jak źrebię uśmiech
#link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #5426 : Sierpień 12, 2020, 21:18:20 »
Odpowiedz cytując
No zdecydowanie Piorek się wyrobił! Ale na pełnoletniego nie wygląda:-))) zdrówka!
Rudzielc_23, fajne pozytywne zdjęcia!
Euphorycznie, o rety jaka wiadomosc! Zaźrebiałaś grubasem? Dziel się "postępami"! Gratuluję, oby wszystko szło dobrze:-))
keirashara, miło, że pytasz :-) Boczek od stycznia cieszy się nicnierobieniem. Ze względu na moją ciążę głównie jadł i biegał z kumplami po łące, czasem popląsał na lonzy dzięki PumCasa, a lada dzień wraca do roboty o ile dostanę zielone światło ;-)
Ma się dobrze!

#link

zachowaj zimną krew!
Euphorycznie

« #5427 : Sierpień 13, 2020, 05:53:53 »
Odpowiedz cytując
Burza tak, dla siebie. To było moje marzenie mieć po niej młode! emoty327 Jeszcze nie miała nigdy źrebaka i jako, że ma 13 lat to już ostatni dzwonek na pierwiastkę a żeby było śmieszniej to ten sezon jest mega trudny dla hodowców - kobyły nie chcą się zaźrebiać. icon_rolleyes
Na szczęście u nas udało się za drugim razem i oczywiście inseminacja co dodatkowo nieco utrudniało pierwiastce życie ale so far so good że tak powiem.
keirashara dziękuję bardzo  kwiatek
harja dziękuję bardzo i oczywiście proszę o kciuki i pozytywną energię. Nie, nie brałam w ogóle grubasa pod uwagę ponieważ moja jest mieszanką wielkopolaka z pkz to dolanie zimnej krwi byłoby sporym krokiem wstecz a że moja ma bardzo fajne plecy i charakter to wybrałam ogiera sp który, mam nadzieję, doleje trochę więcej szlachetnej krwi to tej mieszanki i powstanie konik o lżejszej niż matka budowie ale ciągle nie typowy drobiazg szlachetny. Taki mam plan a co wyjdzie to się okaże z końcem maja początkiem czerwca 2021.  hihi
Ogier to Zeus sp (wisi nawet w ogłoszeniach u nas) i oczywiście mam małą nadzieję na izabela ale kolory to ciężki temat.  lol
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2020, 05:55:40 wysłane przez Euphorycznie » #link

PumCass

zachowaj zimną krew!

« #5428 : Sierpień 17, 2020, 10:32:13 »
Odpowiedz cytując
Burza Piorek niezmiennie zachwyca, podziwiam na facebooku oczy2
Mój Dziad w czerwcu skończył 15 lat i jak na nastolatka przystało - troszeczkę dokazuje hihi Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, bo za każdym razem buzia mi się cieszy jak widzę go radośnie biegającego po łące i tłukącego się z synalkiem duży uśmiech
Odpukać ale zdrowotnie trzyma się kupy - tfu tfu - i aktualnie się obija.  hihi
Jeszcze za nim zrobiło się tak gorąco, coś tam deptaliśmy - zmieniliśmy nawet tryb jazdy na bezwędzidłowy i jestem nim zachwycona jaszcze bardziej  kocham
Jakieś starocie jeszcze z czerwca:

Tryb bez wędzidłowy na drągach - włączył mu się "szportowiec"  hihi

Najbardziej aktualna perspektywa - luźne spacery i bieganie z młodzieżą po łące.  duży uśmiech

#link
Życie - życiem, realność - realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz...
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #5429 : Sierpień 22, 2020, 17:15:23 »
Odpowiedz cytując
PumCass, co za królewicz <3 niezmiennie wzdycham z zachwytu!
#link
Strony: 1 ... 179 180 [181] 182 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Konie zimnokrwiste i pogrubiane

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.