Konie zimnokrwiste i pogrubiane

PumCass, czysty zachwyt 😍
PumCass a ja jestem zazdrosna i oburzona i normalnie  Was nie lubię i wcale ni będę się zachwycać!  🏇
vissenna   Turecki niewolnik
11 marca 2019 12:04
PumCass Hoduj ogon dalej, później będziesz na re-volcie oferować włosie do przeszczepów  😁 Z takim ogonem jest potencjał na zarabianie milionów...  😉

Ciekawe czy dałoby się "zrobić" ogon tak jak rzęsy - metodą 1 do 1?  😎
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2019 12:18
vissenna 1:1 to może nie, ale w wescie doczepiane ogony są bardzo popularne, w Stanach oczywiście 😉
zembria nie tylko w stanach! Znam osobiście nasze rodzime dresaże z treskami  😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2019 13:46
Woem, że u nas też są, ale w Stanach to taki standard w sumoe, a u nas nadal ciekawostka 🙂
Jeśli ktoś z was z małopolski lub śląska szuka ziemniaczka pod siodło to odezwijcie się do mnie. Nie jest to sprzedaż, dlatego nie wrzuciłam tego jako ogłoszenie. Szczegóły na priv.
Pozdrawiamy z chłopakami wszystkich wiosennie :kwiatek:

Jak tam u waszych grubasów? 🙂
harja, jak ten Boczuś rośnie w oczach 😍
My wyszliśmy z hali, pogoda w weekendy nareszcie pozwala pojeździć...aż stopy latają z radości


Burza, kurczę, wy to zawsze tacy... Tacy... Ach 😍
Czy zdąża wam się golić szczoty swoim zimnokrwistym?
PumCass   zachowaj zimną krew!
31 marca 2019 19:25
Ja swojemu obcinam, szczególnie na jesień i zimę.
Moja też ogolone  🙂
Moja kluseczka skończyła w sobotę 6 lat, a dopiero co kupowałam 3 latka. Tortu nie było bo Pańcia dała ciała i zapomniała 🙁

Rudzielc_23, najpiękniejsza kluseczka fit 😍

Nam dziś mija 12 lat razem 😍 miłość mojego życia i sens życia
Burza z Kluskiem życzymy minimum drugie tyle  🏇
Rudzielc_23, Burza, wszystkiego dobrego dla was i waszych koni, oby jak najwięcej lat razem w dobrym zdrowiu i kondycji 🙂
Dziękujemy 😍
MY również dziękujemy 
Na partynicach najbardziej spodobał mi się ten ogier 🙂
zastanawiam się czy mamy w Polsce imprezy gdzie ogiery PKZ ciągną wozy z beczkami pełnego piwa? Nie kojarzę takiej imprezy...
Wrzucamy się terenowo. Czekamy na plus 15 stopni
Dziewczyny, piękne Wasze koniska!
anyann, dobrze widzę góry w tle?

Jutro mija 8 lat jak kupiłam Siwą, a pod koniec kwietnia 15 lat jak ją znam. Sama nie wiem kiedy to zleciało. Dla porównania Siwa z zeszłego roku i w wieku 3 lat 😁
kittajka, sto lat razem 😍
No dobra, nie będę owijać w bawełnę.... Przylazłam pochwalić swe dziecię wielkie, jestem cholernie z niej dumna i muszę normalnie! Łucja ( Dzidziunia moja ) od kilku miesięcy pracuje z Gosią Morsztyn, nie dość że praktycznie przestała kuleć ( choć weci nie zostawili nam żadnej nadziei) to dziewczyny robią tak zadziwiające rzeczy,  że postanowiliśmy udać się na kliniki z Manolo Mandezem  🤣 duma mnie rozpiera  😍 Koń 900kg o wiadomym przeznaczeniu, z niezliczonymi zwyrodnieniami..... a ona taka dzielna i na przekór światu pokazuje co potrafi  🙂
https://www.facebook.com/classicalwaypl/photos/gm.573971083111939/2258455644372773/?type=3&theater
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
16 kwietnia 2019 21:40
kitty, bravo! Będę Wam mocno kibicować 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
16 kwietnia 2019 21:46
Ona na prawdę ma wpisane SP?  🙂 To chyba największy Sp-ek na świecie  🤣
Gratulacje i czekam na więcej zdjęć ze szkolenia!  🏇
Na_biegunach  :kwiatek:
PumCass tiaaaaa, ale to już hodowca informował, że ten papier nie do końca jest zgodny z prawdą... Matkę widziałam - siwa ślązaczka, raczek drobna. Ojcem ponoć był okoliczny kary shire. Patrząc na kruszynkę, to bardzo prawdopodobna opcja.
PumCass   zachowaj zimną krew!
17 kwietnia 2019 08:58
Mial ktoś fantazje  😀 ale przynajmniej fajna babeczka Ci sie trafila  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 kwietnia 2019 09:40
O jaaa. a ja akurat na Manolo nie jadę :/ A bardzo chciałabym taką smoczycę zobaczyć w akcji 😀
Burza, dzięki :kwiatek:
Kitty, fajna ta Twoja kobyłka. Też znam pół shira, z pogrubianej matki, ale wzrostem poszedł w matkę i za duży nie jest. Za to budowa i ruch jak u shire 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się