Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 41 42 [43] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE  (Przeczytany 215438 razy)
borkowa.

silesian team

« #1260 : Lipiec 17, 2019, 07:54:18 »
Odpowiedz cytując
trusia strzelam, że uber duży uśmiech
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #1261 : Lipiec 17, 2019, 08:05:48 »
Odpowiedz cytując
Faktycznie, ma sens, aż głupio mi, że na to nie wpadłam    w głupi łeb

Julie, mów, że jesteś kierowcą TNC.  wink
#link
Oby już żadne zwierzę nie wpadło w łapy kreatywnej sadystki

3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Julie

« #1262 : Lipiec 17, 2019, 10:11:22 »
Odpowiedz cytując
trusia strzelam, że uber duży uśmiech
Ta druga firma na B. No ale o to samo chodzi. wink

trusia, Co to jest TNC?

#link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #1263 : Lipiec 17, 2019, 10:36:46 »
Odpowiedz cytując
Julie a nie chcesz w obu naraz? Zawsze jak jeżdżę to kierowcy mają odpalone po trzy telefony, każdy pod inną firmę  hihi mówią, że tak się najbardziej opłaca  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Julie

« #1264 : Lipiec 17, 2019, 11:29:04 »
Odpowiedz cytując
smarcik, Wiem, wiem, ale w moim małym mieście jest na razie od miesiąca jedna firma.
Zobaczymy jak to dalej będzie, ale wygląda na to, że dla mnie to idealna praca.
Jestem totalnie niedyspozycyjna i niczego nie mam możliwości zaplanować. Nie wiem co będzie za miesiąc ani za tydzień. Dzieci są w żłobku/przedszkolu maksymalnie 6-7 godzin dziennie (nie chcę, żeby były od otwarcia do zamknięcia), więc mogę pracować 5-6 godzin dziennie. Bywa, że mogę pracować wieczorami lub w weekendy, ale czy i ile czasu - nie ma możliwości przewidzenia, okazuje się na bieżąco.
Ale ponieważ i tak non stop kręcę się samochodem po mieście i ponoć jestem dobrym kierowcą, jak na babę... to stwierdziłam, że spróbuję. Sama bym na to nie wpadła, monsz mi podsunął pomysł.
Pasuje idealne, bo z nikim na nic się nie muszę umawiać. Mogę/chcę to jadę, nie mogę/nie chcę to nie jadę i nikomu sie nie tłumaczę, do niczego nie jestem zobowiązana. duży uśmiech
#link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

trusia

Moje ogłoszenia
« #1265 : Lipiec 17, 2019, 13:47:38 »
Odpowiedz cytując
trusia, Co to jest TNC?

Transportation Network Company. Brzmi bardzo profesjonalnie  wink
#link
Oby już żadne zwierzę nie wpadło w łapy kreatywnej sadystki

3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #1266 : Sierpień 07, 2019, 15:41:31 »
Odpowiedz cytując
Nie jest fajnie ani dobrze tak ogólnie... Ale chciałam tu napisać, bo jestem na okresie próbnym w pierwszej biurowej pracy, której szukałam od stycznia. Po miesiącu totalnego bezrobocia, które dobijało najbardziej. Jest inaczej, dużo pracy nad swoimi słabszymi stronami muszę zrobić, więc jest choć trochę rozwojowo. No i będzie już lepsze CV w późniejszym czasie, nawet jeśli nie przedłużą mi umowy. Jest dobrze pod innym kątem - umiem znaleźć jakiś pozytyw, kiedyś bym nie umiała. uśmiech
#link
Hakuna matata!
Meise

« #1267 : Listopad 27, 2019, 21:23:10 »
Odpowiedz cytując
Dzisiaj dogłębnie odczułam radość ze spełnionego życiowego marzenia i posiadania własnego konia. Ta więź jaka się może wywiązać między koniem a człowiekiem to też nie bajanie...

Przyjechałam dziś z Niemężem do stajni, on poszedł od razu do konia, a ja poszłam na halę zapytać kiedy będzie wolna. Nie było mnie dłuższą chwilę, bo się zgadałam. Wchodzę do stajni a mój mężczyzna z daleka mi już oznajmia, że koń się "zawiesił", że on na niego cmoka i woła go od ponad 10 min, a ten ani drgnie tylko siedzi w kącie boksu ze zwieszoną głową. I wtedy ja mu coś odpowiedziałam (dochodząc powoli do boksu) a koń.... jak tylko usłyszał mój głos zerwał się jak oparzony i mało nie wyskoczył przez okienko  kocham kocham kocham zaczął prychać, rżeć i skubać mnie chrapami po dłoniach  8| kocham love love

Moje serce stopiło się na masło. Mój facet nie mógł w to uwierzyć  duży uśmiech mój dzidek już kilka razy powitał mnie w stajni ciuchutkim rżeniem, ale dzisiaj to mało nie wyskoczył ze skóry taki był szczęśliwy... był dziś przegrzeczny.

Czuję, że marzenie o kucyku galopującym po tęczy się ziściło  hihi
#link
andzia1

« #1268 : Listopad 28, 2019, 16:49:38 »
Odpowiedz cytując
Meise,gratulacje!Sliczny ten Twój karusek(widziałam w innym watku fotke). To fajnie rokuje na Wasza przyszłość. Pamiętam pierwsze wspólne przeżycia ze swoim koniem, cos niesamowitego..i będzie tego coraz więcej.Pamiętaj tylko, że tą relację nawiazujesz  po raz pierwszy tylko raz więc...no po prostu trzymaj się zasad bo łatwo odplynac na początku,ale pewnie wiesz wink Wszystkiego dobrego!
#link
Meise

« #1269 : Listopad 29, 2019, 11:16:24 »
Odpowiedz cytując
Meise,gratulacje!Sliczny ten Twój karusek(widziałam w innym watku fotke). To fajnie rokuje na Wasza przyszłość. Pamiętam pierwsze wspólne przeżycia ze swoim koniem, cos niesamowitego..i będzie tego coraz więcej.Pamiętaj tylko, że tą relację nawiazujesz  po raz pierwszy tylko raz więc...no po prostu trzymaj się zasad bo łatwo odplynac na początku,ale pewnie wiesz wink Wszystkiego dobrego!

Dziękuję ślicznie uśmiech)) <3

Trafił mi się istny konio-pies. Jak na początku mnie testował i zdarzało mu się być kilka razy krnąbrnym, tak teraz jest do rany przyłóż, posłuszny i karny. Jestem ZAKOCHANA duży uśmiech

edit.
Dziecko oburzone, bo ogier śmiał się do niego odezwać :P

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2019, 11:23:56 wysłane przez Meise » #link
kolebka

Dream-maker

« #1270 : Listopad 29, 2019, 12:23:21 »
Odpowiedz cytując
Meise Twój konski dzieciak jest absolutnie prze-piękny kocham  cieszę się MEGA, że udało Ci się spełnić swoje marzenie - bądź babo szczęśliwa, należy Ci się love
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Meise

« #1271 : Listopad 29, 2019, 12:30:39 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję duży uśmiech duży uśmiech duży uśmiech jest mi cholernie miło to czytać <3 <3 <3 (nie wiem czemu nie mogę używać forumowych emotek)

Udało mi się kupić konia marzeń, a muszę powiedzieć, że ogłoszenia końskie przeglądam nałogowo od 16 lat (nałogowo = kilka razy dziennie, co więcej robię to nadal... to jakieś dziwne uzależnienie). Nie dość, że mi się cholernie podoba, to jeszcze ten charakter duży uśmiech <3
#link
ekhem

Moje ogłoszenia
« #1272 : Listopad 29, 2019, 12:39:41 »
Odpowiedz cytując
Meise, cudny dzieciak, pokazuj go jak najczęściej. To mały Justus?

Ps. Mam ten sam nałóg hihi
#link
Meise

« #1273 : Listopad 29, 2019, 12:48:32 »
Odpowiedz cytując
Tak, to młodziutki Justek, taki kruczokary okrągluszek się trafił :P Będę go pokazywać, tylko muszę dla nas jakiś jeden wątek znaleźć duży uśmiech dziękuję za miłe słowo uśmiech

Cieszę się, że nie jestem sama w moim uzależnieniu ^^
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #1274 : Listopad 29, 2019, 13:11:47 »
Odpowiedz cytując
Ja tez przeglądam stale ogłoszenia duży uśmiech to jest mój sposób na odprężenie duży uśmiech a dzieciak piękny, maść ma bajeczna. Dawno nie widziałam aż takiego intensywnego karuska
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Meise

« #1275 : Listopad 29, 2019, 13:17:32 »
Odpowiedz cytując
No, on jest czarny jak sam diabeł duży uśmiech nawet w słońcu taki czort wink

Ale najbardziej kupiła mnie jego głowa, ma świetną psychikę, myślę, że praca z nim i rozwój to będzie czysta przyjemność uśmiech
#link
Strony: 1 ... 41 42 [43] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.