Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

Alvika, a co się dzieje? Opowiadaj 😀!
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 grudnia 2010 06:44
Dzioneczka, za wiele powiedzieć nie mogę, nie jestem na forum anonimowa.
Ale tak się tylko w książkach zdarzyć mogło - taka skumulowana Życiowa Prosta. Zostawiam sobie bufor do końca stycznia - na niepewność, "wymacanie tematów" i oswojenie się z tym stanem. A potem będę ryczeć jak bóbr. Ba, jak wielkie stado bobrów. Bo ja zawsze ze szczęścia płaczę.

ojej, u mnie też jest cudownie, po prostu cudownie!  😍
Od tygodnia chodzę jakieś 2 cm nad ziemią  💃
Alvika, trzymam kciuki by "czas badania" szybko zleciał!

Polukrowałam pierniki, zjadłam zrobione przez męża kanapki w kształcie serca i idę wieszać z tesciową girlandę na schodach.
No i byłam na wspaniałym spotkaniu w knajpie - obcy ludzie  w tym my przyszli by porozmawiać jak odnaleźć magię swiat, szyli, wycinali sącząc herbatę
miałam pierwsza jazdę od baardzo długiego czasu i było fantastycznie  😍 , w końcu wyrabiam się ze szkołą i mam wspaniałych przyjaciół!
życie jest piękne !
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 grudnia 2010 20:34
Ja również się dopiszę  💃
Wczoraj byłam na spotkaniu z kumpelami, jeszcze z liceum  :pijacy:  Było super, dawno tak ze sobą nie gadałyśmy - od serca i szczerze 😀
Dzisiaj po trzech tygodniach pojechałam do koniucha i wsiadłam na moją seniorkę pierwszy raz od maja  🏇 Pojechałyśmy w stępowy teren i było rewelacyjnie. Kobyła mimo swojego charakterku i zapędów go szaleńczych galopad, a dodatkowo tak długiej przerwy od jakiejkolwiek jazdy zachowywała się wzorowo 😍
A teraz siedzę sobie z TŻ przy pifku i winku zajadając chipsy i oglądając mój ulubiony film - "Love actually".
Jest super  😅
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 grudnia 2010 20:56
Ło Jezusicku jaki pikny łoptymistyczny wątek  💃 Dziękować Edytce, piknie się toto cyta :kwiatek:

Ja się dopisuję. Poznałam dziś kogoś fajnego. I kropka, żeby nie zapeszyć  😉
25 i 26 grudnia to moje dwa dni wolne. Dzień po dniu.  Dwa dni wolne POD RZĄD!
Chyba pierwszy raz w tym roku 😉
Nigdy nie przypuszczałam, że będe cieszyć się jak dziecko z TAKIEJ wiadomości 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 grudnia 2010 21:00
sznurka jakie fantastyczne zdjęcie w avatarze  😍

Lotnaa to Caro trzeba dziękować 😉 ja tylko podchwyciłam pomysł, a że Caro zwlekała z założeniem, to ja kliknęłam 'nowy wątek'


cały dzień kokosiłam się w wygrzanym łóżku z kubkiem ChocoMelt. zima za oknem mi nie straszna  🏇
Podsumowanie  tygodnia:
-praca 5+
- doktorat 6 😎 no takie wyniki w drugiej czesci badan i bede milionerka😀
- Drapcio 5- nie kuleje, pogina klusem, blizna malutenka, krwiaczek ledwo wyczuwalny, wiezadlo zaczyna byc plastyczne🙂
- dom i "te sprawy" 5+ 😎
-do tego moje autenko spisuje sie cudownie i nie tesknie juz do "karego maluszka"
-no i jadlam wczoraj mambe...malinowa i cole🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 grudnia 2010 21:18
A ja calutki dzień podskakuję i rechoczę z powodu... choinki. Jeeeeee, love choinka!
Ale się was czyta świetnie, naprawdę poprawiacie humor 🙂

U mnie wciąż super. Wczoraj spędziłam wieczór i nockę z mym lubym przy sporych ilościach winka i filmie, rano zrobił wypasioną jajecznicę z grzybami, a potem znów stwierdziłam, że kocham Dzionka nad życie 🙂 Czego można chcieć więcej?
dopisze sie
Jest super... oby tak dalej. Jak zawsze- na zawsze.
Bischa   TAFC Polska :)
18 grudnia 2010 23:22
A mnie wczoraj zaskoczyła na plus osoba, którą kocham  😀 I tego pozytywu starczy mi chyba do końca roku  🏇 Dziękuję  :kwiatek:
małe grube konisie w 9 miesiacu ciąży dostały powera 🏇
Edytka, dziękować!

ja rano skończyłam girlandę ciastkową dla mamy i dla siebie i mój wieniec świąteczny jest w końcu gotowy!
sznurka, muszę powiedzieć, że jak tak sobie przejrzałam Twojego bloga, to od razu uśmiech pojawił się na mojej twarzy 😉 Musisz być niesamowicie pozytywną i kreatywną osobą. Aż chciałabym Cię kiedyś poznać 😀
Fajnie jest 😅

Koń ładny, pokój świątecznie przybrany (spisałam się w tym roku :kocham🙂, w pracy luzacko (i mogę siedzieć na RV :hihi🙂 i dostałam śliczną bombkę od Pani z Włoch, która nie chciała jej targać do Mediolanu 😀
trzynastka   In love with the ordinary
19 grudnia 2010 12:04
"powietrze pachnie jak malinowa mamba" ... o nie ! Dom pachnie grzybami ! Idą święta i jest super  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 grudnia 2010 13:39
Równo rok temu, 19 grudnia 2009 kupiłam Dobrą  💃
Teraz siedzę i przeglądam zdjecia z ostatnich 12 miesięcy i ryczę jak bóbr... ze szczęścia  😡
Edytka, gratulacje 🙂!
Averis   Czarny charakter
19 grudnia 2010 15:17
Wczoraj długo rozmawiałam z mamą. I może się odbiję. Tak powolutku, na razie sobie podskoczę na chwilkę. Jest szansa na złapanie oddechu. Nie jest to może jeszcze mambiasto, ale na chwilę obecną nie śmiałabym prosić o więcej.
pony   inspired by pony
19 grudnia 2010 15:31
dobrze to 'slyszec', Averis 🙂
wsiadlam na konia i wracam do treningow 💃 😜
myslalam, ze sie poplacze jak przyszlam dzisiaj do stajni...po ponad roku nie jezdzenia wreszcie sie pobujalam a co wiecej-nieskromnie stwierdze, ze bylo dobrze, nawet bardzo dobrze jak na jazde po tak dlugiej przerwie 😅
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2010 15:43
Dopisuję się do wątku, bo mam od pół dnia banan na twarzy 😀 Może dla Was to banalny powód, ale... wreszcie się jakoś przełamałam i pojechałam kawałeczek powrotny terenu jako czołowa  😀 I było super!
A ja od piatku latam nad ziemia, bo moje kulawe konisko po prawie dwoch latach zaczyna wychodzic na prosta i coraz ladniej chodzi  😅 😅 😅
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2010 23:56
Ja wciąż po piątkowym , totalnym pozytywie cieszę się życiem  😅
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
20 grudnia 2010 12:49
Dzionka, sznurka, dziękuję. Mój sceptycyzm i tak już topnieje jak waniliowe lody w gorącej kawie.
kujka   new better life mode: on
20 grudnia 2010 13:01
Alvika, ja tez trzymam kciuki!

sznurka, ale masz fajny avatar!

a ja sie ciesze bo jeszcze tylko 1 zajecia na uczelni i mam wolne!! do przyszlego roku! 😀 😀
wolne do 3 stycznia! (nie licząc klasowej wigilii)  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się