Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE  (Przeczytany 215331 razy)
Ascaia

« #1230 : Listopad 22, 2018, 17:26:54 »
Odpowiedz cytując
Wrzuciłam na YouTube

https://youtu.be/7hVYiPjJo54
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
tunrida

Passat

« #1231 : Styczeń 08, 2019, 14:48:08 »
Odpowiedz cytując
Odchodzę z jednej z poradni, gdzie u rodzinnego przyjmowałam psychiatrycznie. Pacjenci się żegnają! Wszyscy smutni.
Pielęgniarka łzy w oczach, mimo że jeszcze kilka razy tu przecież przyjdę. Aż ją poprzytulałam, choć ja ostatnia do takich bliskości.
Mega miło!!! Aż mi głupio. Ale miło.  uśmiech
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
nokia6002

« #1232 : Styczeń 09, 2019, 14:30:29 »
Odpowiedz cytując
Odetchniesz uśmiech
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
tunrida

Passat

« #1233 : Styczeń 09, 2019, 14:42:44 »
Odpowiedz cytując
Nie. Bo zatrudniłam się gdzie indziej za większą gotówkę. I chyba będę miała więcej roboty.
Ale jak by nie było, bardzo mi miło, że się tak wszyscy żegnają. Nie spodziewałam się. Zwłaszcza, że ze mną ani się w socjalnym nie pogada, nie poplotkuje, ani nic. Wpadam, robię swoje, wypadam. A mimo tego, personel autentycznie żałuje. ( bo że pacjenci, to w sumie zrozumiałe)
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
zabeczka17

Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow

« #1234 : Styczeń 09, 2019, 21:03:15 »
Odpowiedz cytując
2019 ledwo się rozpoczął a już mnie zaskakuje.  W przedziale 3 dni same plusy, nawet badania i wizyty u lekarzy załatwiłam w jeden dzień ( to graniczy z cudem).
A dzisiaj, wracam z pracy do domu a tam czeka na mnie film DVD z portalu Cinema.pl. No ryjek się cieszy, znaczy się , że odbijam.
#link
Konie nie są dla nas.... To my jesteśmy dla Nich....
lazuryt00

« #1235 : Maj 03, 2019, 22:31:41 »
Odpowiedz cytując
Zastanawiałam się czy napisać tu, czy w "Nic mi nie wychodzi", bo mój aktualny humor to jedna wielka sinusoida.. ale kurde. Może to za wcześnie do świętowania, ale od jakiegoś czasu jestem szczerze szczęśliwa. Czuję, że mam koło siebie ludzi na których mogę polegać. Znalazłam pracę, która sprawia mi cholernie dużo szczęścia, mimo że to tylko odzieżówka. Po raz pierwszy czuję się niewykorzystywana przez pracodawcę, nie czuje się szczuta przez innych współpracowników. Nawet jeżeli mam zmianę dziesięciogodzinną dwa razu pod rząd - jestem szczęśliwa i wypoczęta psychicznie po wszystkim. Nasza ekipa jest super zgrana i czasem idę do pracy tylko i wyłącznie dla nich. Studia, które na początku były moim kołem ratunkowym i wyborem z przypadku, stały się czymś, co uwielbiam i nie wyobrażam sobie siebie robiącego cokolwiek innego. Poznałam wspaniałego prowadzącego, który otworzył mi oczy na świat samokształcenia i motywuje mnie, aby wymagać od siebie i osiągać powoli to, co sobie zaplanowałam. Pokochałam miasto, do którego tak bardzo nie chciałam się wyprowadzać. Wracam w czerwcu w siodło po roku przerwy. I choć nadal zdarzają się dni (bardziej wieczory), kiedy jest gorzej, gdzie głównym powodem moich załamań jest tęsknota za byłym - zwykle sen zwalcza te złe myśli i zaczynam nowy pozytywny dzień na nowo. Zaczęłam zdrowszy tryb życia, daję sobie czas na wypicie rano kawy owiniętą w koc i siedzącą w otwartym oknie - zaczęłam doceniać takie drobnostki. Ostatnio cieszą mnie najmniejsze rzeczy i to jest fajne. Po prostu - jest fajnie. W końcu.
#link
Julie

« #1236 : Maj 03, 2019, 23:16:56 »
Odpowiedz cytując
lazuryt00, No i do przodu! Nawet jak bywa, że krok wstecz, to potem do przodu.
Ja też mam lekką sinusiodę, ale ogólnie na plus. duży uśmiech
Z moich spostrzeżeń, warto coś takiego jak napisałaś - pisać, albo mówić (jak się ma komu) w ramach samospełniającej się przepowiedni.
Nie ma co kisić w sobie.
kwiatek

Jeszcze dodam, że ja też nigdy bym się nie posądzała o wylądowanie w moim obecnym, małym mieście.
Ale co raz bardziej uwielbiam i doceniam  kocham
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2019, 23:19:56 wysłane przez Julie » #link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

Naboo

« #1237 : Maj 04, 2019, 11:18:14 »
Odpowiedz cytując
Jeszcze dodam, że ja też nigdy bym się nie posądzała o wylądowanie w moim obecnym, małym mieście.
Ale co raz bardziej uwielbiam i doceniam  kocham

Koszalin? A to sie da?  wink hihi
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
Gillian

four letter word

« #1238 : Maj 04, 2019, 11:47:34 »
Odpowiedz cytując
Bluźnierstwo!  wysmiewa
Nie cierpię Koszalinka. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wrócić do Kołobrzegu. Oby to nastąpiło jak najprędzej  emoty327
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Julie

« #1239 : Maj 04, 2019, 12:33:41 »
Odpowiedz cytując
Tak, choćby ze względu na super możliwości dotyczące dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Gillian, A masz jakieś perspektywy na powrót do Kołobrzegu ziomusiu?
I z ciekawości, czego w Koszalinie w porównaniu do Kołobrzegu nie lubisz?
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2019, 13:21:34 wysłane przez Julie » #link

Gillian

four letter word

« #1240 : Maj 04, 2019, 14:56:18 »
Odpowiedz cytując
Julie, emerytura... Chyba, że otworzą SOR, wtedy nawet się nie zastanawiam 5 minut, pakuję graty i uciekam!
Szczerze, nie wiem o co chodzi ale jest w tym mieście coś, co bardzo mnie odrzuca. Od małego tak mam. Wszystkie wyprawy do Koszalina budziły we mnie niechęć. Bez konkretnego powodu raczej. Kołobrzeg jest dla mnie miastem idealnym natomiast, każdy jego zakątek jest fajny, wszędzie blisko, zielono i rzut beretem na plażę. Uwielbiam ten klimat. Wieszasz pranie i buma, akurat bryza wieje i nic nie wyschło uśmiech ale oddychasz świeżym, cudownym mokrym powietrzem uśmiech
#link
Julie

« #1241 : Maj 04, 2019, 16:55:39 »
Odpowiedz cytując
No kumam. Fakt, bardzo ładny jest Kołobrzeg.
Ale mi akurat to, że z Koszalina nad morze jest dalej w ogóle nie przeszkadza. Ponieważ jestem rodowitą sopocianką morze i plaża nie stanowią dla mnie absolutnie żadnej atrakcji.
Moja dzielnia jest całkiem ładna i zielona, a najbardziej w porównaniu do Trójmiasta uwielbiam to, że wszędzie mam 3 -4 km. Rozwiezienie dwóch dzieci do dwóch różnych żłobków/przedszkoli zajmuje mi 20 minut, a od września Gab idzie do szkoły 1 km od domu. I to jedynej takiej którą uważam za słuszną.
Jakbym była sama, to bym zamieszkała na takiej jednej górze w Rumunii na wsi. Albo ogólnie gdzieś w lesie.
Ale w obecnej sytuacji kocham Koszalin. uśmiech
#link

Gillian

four letter word

« #1242 : Maj 04, 2019, 20:18:05 »
Odpowiedz cytując
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak zawsze uśmiech w Kołobrzegu zaś nie mam na imię boskie gdzie postawić konia. W Koszalinie możliwości pastwiskowych wiele, tam - bieda sroga.
#link
Julie

« #1243 : Maj 04, 2019, 22:21:14 »
Odpowiedz cytując
Ano jo.
Tym bardziej, że pniesz się w górę z koniałkiem, więc chyba stajni i trenera nie zamierzasz na razie zmieniać...?
Swoją drogą, niezmiennie mnie ciekawi, czy ktoś startujący w takich konkursach jak Ty, oprócz ciężkiej pracy na treningach, ma tak strasznie obciążające pod każdym względem życie zawodowe...?
Nie sądzę.
Bardziej SOR Cię tu trzyma, czy Twoja "maszyna do życia" i wszystko co z nią związane? Czy jedno i drugie? wink
#link

Gillian

four letter word

« #1244 : Maj 05, 2019, 06:26:44 »
Odpowiedz cytując
Praca trzyma mnie tylko ze względu na finanse bo to one pozwalają mi na utrzymanie konia i starty plus tryb zmianowy więc mogę dorzucić drugi etat żeby nie żreć tynku uśmiech niestety planuję jednak rzucić SOR może jeszcze w tym roku. Po prostu nie da się już tam pracować i nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli odejdę to kariera sportowa zostanie odwieszona na kołek, koń na łąki. Nie chcem ale muszem. Bolesna decyzja i chyba najtrudniejsza ze wszystkich dotychczasowych. Planuję takie ruchy na jesień. Do września mam kalendarz startów przepełniony i chcę to wszystko zrealizować... Oby się udało i nie pozostał mi niedosyt bo będzie tym bardziej żal smutek
#link
lazuryt00

« #1245 : Maj 06, 2019, 17:19:38 »
Odpowiedz cytując
Julie, ja do Koszalina mam bardzo duży sentyment, bo mieszkałam w okolicy, to i, jako zdecydowanie większy niż moje ówczesne miasto, był okupowany zdrówko Choć tak naprawdę polubiłam i poznałam go bardziej, kiedy robiłam prawo jazdy, mimo że całe życie tak naprawdę przesiedziałam w Świdwinie i do Koszalina miałam rzut beretem.
#link
SzalonaBibi

« #1246 : Lipiec 10, 2019, 21:16:48 »
Odpowiedz cytując
Mam pracę, w zawodzie. Stanowisko jakby dla mnie stworzone  konik  No, na razie staż, ale mówią, że chcą dłuższej współpracy. Niektórzy straszą, że jak super to gdzieś jest haczyk... oby nie.
Córka dostała się do szkoły pierwszego wyboru  hurra!
26 lipca jadę na pierwsze od 11 lat prawdziwe wakacje  emoty327
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
jagoda1966

« #1247 : Lipiec 11, 2019, 04:45:57 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi ekstra  hurra!
#link
(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)
Ascaia

« #1248 : Lipiec 11, 2019, 08:06:55 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi, gratulacje dla Was obu i dobrego wypoczynku! duży uśmiech
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
bera7

« #1249 : Lipiec 12, 2019, 16:43:51 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi, super!
#link

lazuryt00

« #1250 : Lipiec 12, 2019, 17:41:56 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi gratulacje i udanego wypoczynku!  kwiatek kwiatek

Tymczasem ja wciągnęłam na tyłek po raz pierwszy od półtorej roku bryczesy i jadę oglądać konia do dzierżawy. Nie żartuję, popłakałam się robiąc to, bo równocześnie dzisiaj po raz pierwszy od półtorej roku jestem tak cholernie szczęśliwa, że wracam do tego co tak bardzo podnosi mnie na duchu i wyciąga z każdego dołka. Chyba wracam powoli do gry...
#link
Julie

« #1251 : Lipiec 14, 2019, 22:41:15 »
Odpowiedz cytując
Jest dobrze! hurra!
Pierwszy miesiąc pracy, o którą w życiu bym się nie posądzała, mogę podsumować tak:

Dwa miesiące temu nie widziałam niczego, co mogę zrobić ze swoją pracą (a raczej jej brakiem, odkąd nie mam możliwości wykonywania jedynego zawodu wyuczonego)... ani z tym co mogę/lubię/chcę robić w czasie wolnym, dla siebie.
A tu takie niespodzianki.
Najciemniej pod latarnią. hihi
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #1252 : Lipiec 15, 2019, 20:59:08 »
Odpowiedz cytując
Julie, została opiekunka do dzieci? hihi
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
Julie

« #1253 : Lipiec 15, 2019, 22:25:37 »
Odpowiedz cytując
Nie. Tak.
Tzn. zostałam w międzyczasie, do niedawna.
Dzieci to zło. Wampiry energetyczne. Dużo dają, ale więcej biorą. hihi
Wystarczą mi moje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2019, 07:41:11 wysłane przez Julie » #link

smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #1254 : Lipiec 16, 2019, 04:56:06 »
Odpowiedz cytując
Julie pochwalisz się czym się zajmujesz? uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Julie

« #1255 : Lipiec 16, 2019, 07:40:29 »
Odpowiedz cytując
Zostałam kierowcą konkurencji taksówek duży uśmiech
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #1256 : Lipiec 16, 2019, 14:02:05 »
Odpowiedz cytując
Wow, jak katija swego czasu, tylko ona nie znala Wrocławia hihi
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #1257 : Lipiec 16, 2019, 14:13:20 »
Odpowiedz cytując
Julie super!  love ja bardzo lubię jeździć samochodem  emoty327
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Julie

« #1258 : Lipiec 16, 2019, 19:15:39 »
Odpowiedz cytując
Wow, jak katija swego czasu, tylko ona nie znala Wrocławia hihi
Ja też średnio znam moje małe miasto, mieszkam tu od 5 lat. No ale właśnie, jest małe, więc z nawigacją bez problemu ogarniam. Wyobrażam sobie, że w tak dużym mieście jak Wrocław, dobra znajomość jest już niezbędna. wink
#link

trusia

Moje ogłoszenia
« #1259 : Lipiec 17, 2019, 07:50:22 »
Odpowiedz cytując
Zostałam kierowcą konkurencji taksówek duży uśmiech

Julie, gratulacje, musi być super sprawa, skoro się cieszysz    hurra!  winko    emota200609316

Ale żebym mogła w pelni docenić, powiedz mi proszę, co to znaczy "kierowca konkurencji taksówek"?   
#link
Oby już żadne zwierzę nie wpadło w łapy kreatywnej sadystki

3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 18 zapytaniami.