Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 40 41 [42] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE  (Przeczytany 202569 razy)
Ascaia

« #1230 : Listopad 22, 2018, 17:26:54 »
Odpowiedz cytując
Wrzuciłam na YouTube

https://youtu.be/7hVYiPjJo54
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
tunrida

Passat

« #1231 : Styczeń 08, 2019, 14:48:08 »
Odpowiedz cytując
Odchodzę z jednej z poradni, gdzie u rodzinnego przyjmowałam psychiatrycznie. Pacjenci się żegnają! Wszyscy smutni.
Pielęgniarka łzy w oczach, mimo że jeszcze kilka razy tu przecież przyjdę. Aż ją poprzytulałam, choć ja ostatnia do takich bliskości.
Mega miło!!! Aż mi głupio. Ale miło.  uśmiech
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
nokia6002

Olinka!

« #1232 : Styczeń 09, 2019, 14:30:29 »
Odpowiedz cytując
Odetchniesz uśmiech
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
tunrida

Passat

« #1233 : Styczeń 09, 2019, 14:42:44 »
Odpowiedz cytując
Nie. Bo zatrudniłam się gdzie indziej za większą gotówkę. I chyba będę miała więcej roboty.
Ale jak by nie było, bardzo mi miło, że się tak wszyscy żegnają. Nie spodziewałam się. Zwłaszcza, że ze mną ani się w socjalnym nie pogada, nie poplotkuje, ani nic. Wpadam, robię swoje, wypadam. A mimo tego, personel autentycznie żałuje. ( bo że pacjenci, to w sumie zrozumiałe)
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
zabeczka17

Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow

« #1234 : Styczeń 09, 2019, 21:03:15 »
Odpowiedz cytując
2019 ledwo się rozpoczął a już mnie zaskakuje.  W przedziale 3 dni same plusy, nawet badania i wizyty u lekarzy załatwiłam w jeden dzień ( to graniczy z cudem).
A dzisiaj, wracam z pracy do domu a tam czeka na mnie film DVD z portalu Cinema.pl. No ryjek się cieszy, znaczy się , że odbijam.
#link
Konie nie są dla nas.... To my jesteśmy dla Nich....
Strony: 1 ... 40 41 [42] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.