Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE  (Przeczytany 210459 razy)
Ascaia

« #1200 : Wrzesień 13, 2018, 22:00:02 »
Odpowiedz cytując
bera7, super wieści! Gratulacje! Zasłużyłaś! duży uśmiech
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
bera7

« #1201 : Wrzesień 14, 2018, 05:35:09 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, dziękuję  uśmiech
#link

Dodofon
Global Moderator

« #1202 : Wrzesień 14, 2018, 11:47:33 »
Odpowiedz cytując
jest świetnie ;-) zapraszan ma mój profli fb Country Carola to dowiecie się szczegółów  konik konik konik
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #1203 : Wrzesień 14, 2018, 13:40:53 »
Odpowiedz cytując
Dodo No zdjęcia z "bekstejdżu"super. Czekam na teledysk! Za to w ciemnych włosach jakoś tak inaczej. Dla mnie Ty jesteś blond!  emoty327
#link
bera7

« #1204 : Wrzesień 14, 2018, 15:03:06 »
Odpowiedz cytując
Dodofon, super!
#link

Meise

« #1205 : Wrzesień 25, 2018, 12:47:36 »
Odpowiedz cytując
Ja dziś rano słyszę dzwonek do drzwi, idę rozczochrana w moich papcioszkach, a tam taka niespodzianka!!!!!!!  kocham kocham kocham

Mój mężczyzna, mimo że w delegacji, pamiętał o naszej 7-mej rocznicy i przysłał ten GIGA bukiet! Zdjęcia nie oddają jego rozmiaru, ale jest przewielki i przepiękny  hurra! emoty327

Naprawdę jestem szcześciarą  kocham
Łażę od rana i mi się micha cieszy. Zrobiłam mu już miliard zdjęć, haha.
#link
amnestria

no excuses ;)

« #1206 : Wrzesień 25, 2018, 12:48:53 »
Odpowiedz cytując
Meise, super! Masz bardzo fajnego faceta, słuchaj się go lol kocham kwiatek
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Meise

« #1207 : Wrzesień 25, 2018, 12:56:13 »
Odpowiedz cytując
 kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek

Że też takie zwichrowane babsko jak ja tak trafiło duży uśmiech Jackpot  lol
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #1208 : Wrzesień 25, 2018, 12:57:59 »
Odpowiedz cytując
Meise - jak to się teraz mówi...zazdro kocham duży uśmiech
#link
Meise

« #1209 : Wrzesień 25, 2018, 13:02:07 »
Odpowiedz cytując
lara kwiatek kwiatek

Dalej mam zaciesz, chodzę i ciesze duży uśmiech
#link
tunrida

Passat

« #1210 : Wrzesień 25, 2018, 13:49:00 »
Odpowiedz cytując
hehehehe... mój nigdy w życiu nic mi nie dał na naszą rocznicę, ale...  hehehe...ja nie pamiętam nie tylko rocznicy bycia razem, ale i ..rocznicy ślubu! Jak bony dudu, no nie pamiętam. Wiem, że w maju, bo "R" nie było w nazwie. Ale kiedy????  oczy2  Dobrze, że on nie czeka na kwiaty, bo bym musiała szukać aktu małżeństwa  hihi
Co nie zmienia faktu, że cieszę się, że się cieszysz  uśmiech
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
kokosnuss

« #1211 : Wrzesień 25, 2018, 13:58:21 »
Odpowiedz cytując
Zawsze mnie zastanawia, jak ludzie ogarniaja te rocznice, tj kiedy w ogole taka rocznica jest oczy2 Od pierwszej randki, pierwszego pocalunku/seksu/trzymania za rasie i patrzenia w oczy? Czy moze trzeba sie pytac, czy bedziesz ze mna chodzic? oczy2 Umawia sie jakos? Ani ja ani chlop nie potrafimy okreslic :P po slubie to chociaz wiadomo :P

Ale kwiatki zawsze spoko wink
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #1212 : Wrzesień 25, 2018, 14:26:27 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, można się umówić między sobą- w zależności kto co uważa za początek związku. U nas to był pierwszy pocałunek, natomiast już nie pamietam daty wink teraz łatwiej zapamiętać, bo rocznicę ślubu mamy w urodziny męża uśmiech
#link

amnestria

no excuses ;)

« #1213 : Wrzesień 25, 2018, 14:38:46 »
Odpowiedz cytując
My liczymy od dnia poznania duży uśmiech Bo nas trafiło, jak gromem z nieba. Więc pierwszy dzień uważamy za rocznicę duży uśmiech Piękny to był czas, zima, góry, ambitne wycieczki kocham kocham i dużo imprezowania, rety Murowaniec się trząsł w posadach 8| Nie musieliśmy się umawiać, my de facto od pierwszego dnia kiedy się sobie przedstawiliśmy staliśmy się nierozłączni uśmiech

Ale takich kwiatków nie dostałam! hihi
#link
Meise

« #1214 : Wrzesień 25, 2018, 14:45:13 »
Odpowiedz cytując
U nas to jest data.... hmmm. Chyba umowna, ale ustalona od początku uśmiech
Już wcześniej były randki na naszej ławce "na Szwecji" (miejsce na rzeszowskich plantach, które nazywaliśmy Szwecją, bo podobno można tam było pić legalnie alkohol, albo z daleka było widać polismenów, więc łatwo było pochować co się miało  hihi nie pamiętam już dokładnie...)
Były przyjacielskie spotkania i mizianki całe wakacje. Ale oficjalnie klamka zapadła we wrześniu  wink

amnestria, fajne wspomnienia, jak z filmu  uśmiech

Co do kwiatów, to ja je dostaję od 7-miu lat co.... miesiąc duży uśmiech Tak, obchodzimy miesięcznice  kukunamuniu zdrówko

No ale ten bukiet, faktycznie wyjątkowy  kocham
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #1215 : Wrzesień 25, 2018, 14:49:55 »
Odpowiedz cytując
amnestria hahaha, u nas podobnie chyba będzie. Niby pamiętam dzień, w którym zaczęliśmy oficjalnie być razem, ale od drugiego spotkania spędzamy ze sobą niemal cały czas. hihi Pewnie jak za jakiś czas zapomnę co to za data tego "oficjalnie jesteśmy razem", to będziemy liczyć od poznania się. duży uśmiech

Swoją drogą, jak już tu jestem: dzięki D. u mnie jest taaak cuuudowne! emoty327 emoty327 emoty327 W życiu szczęśliwsza nie byłam. I choć wszystko się rozwija i zmienia w szalonym tempie, to odczuwam największy spokój odkąd pamiętam. Decyzja, żeby nie słuchać słów ludzi była chyba najlepszą jaką mogłam podjąć. I choć po drodze dość mocno oberwałam po głowie, tak teraz jest chyba, taki wiecie, mój czas. Mnóstwo niewiadomych i gubienia się przede mną, jeśli chodzi o inne sfery życiowe, ale... Jakoś tak czuję, że dam radę i wszystko będzie dobrze. kocham Swoją drogą, nie mam pojęcia skąd się biorą tacy faceci, ale oby takich było jak najwięcej!
#link
Hakuna matata!
amnestria

no excuses ;)

« #1216 : Wrzesień 25, 2018, 14:57:06 »
Odpowiedz cytując
mils, BARDZO się cieszę, że Ci się tak pięknie poukładało. Bardzo, bardzo kocham

Meise, osz Ty! co miesiąc! emoty327

no u nas historia jak z filmu, o ile się pominie parę fragmentów hihi które psują obraz rozsądnych ludzi zimą w górach. Mamy więc 2 wersje poznania: oficjalną (tę romantyczną ze śniegiem, słońcem i Tatrami w tle) i tę prawdziwą (gdzie no... co się działo w Muro, zostaje w Muro hihi hihi). Ale nawet to mnie bawi, że mamy tę swoją żenującą tajemnicę hihi hihi
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #1217 : Wrzesień 25, 2018, 14:59:33 »
Odpowiedz cytując
amnestria jej, dziękuję! kocham  kwiatek U nas to w sumie... No staram się nie wierzyć w przypadki, więc nazywam to niespodzianką od życia. hihi Ale to jest szok, że takie fajny rzeczy ludziom się przytrafiają, serio. duży uśmiech
#link
Hakuna matata!
DeJotka

« #1218 : Wrzesień 25, 2018, 15:41:15 »
Odpowiedz cytując
Ja za datę początku przyjmuję niezapowiedzianą wizytę M w Krakowie w czasie której przyznał się co czuje...chociaż pewnie gdybym to teraz zapytała kiedy to było to rok i miesiąc pewnie by trafił, ale wątpię żeby podał dokładną datę xD
A za kilka dni pęknie rok jak razem mieszkamy ^^
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
Ascaia

« #1219 : Wrzesień 25, 2018, 15:45:29 »
Odpowiedz cytując
Uważajcie, bo Was mod pogoni wink wink wink

Fantastycznie się Was czyta, mam uśmiech od ucha do ucha do ekranu. wink
Meise piękny bukiet!

#link
busch

Mad god's blessing.

« #1220 : Wrzesień 25, 2018, 20:48:32 »
Odpowiedz cytując
My mamy umowną rocznicę w Sylwestra, bo od wtedy było "na oficjalnie" ale gdyby nie mój luby, to bym ni diabła nie pamiętała ile to już lat minęło  hihi. Ten moduł w mózgu odpowiedzialny za śledzenie upływu czasu u mnie nie działa. Z trudem jestem w stanie oszacować na podstawie trudnych do przeoczenia faktów z życia (np. ile trwają studia) ale jak ktoś pyta, to strzelam albo staram się sobie przypomnieć, co ostatnio mój chłopak mi mówił o naszym stażu związku (ostatnio = od 2 dni do 6 miesięcy  hihi)

Jeśli kiedyś będę starą babinką, to zamiast wspominać konkretne lata, to będę opowiadać o swojej młodości: "i zdarzyło się x, y, a potem z ale kiedy? No jakoś tak chyba dawno  wysmiewa")
#link
galopada_

małoPolskie ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #1221 : Wrzesień 25, 2018, 22:02:16 »
Odpowiedz cytując
Ja nigdy nie pamiętam daty (nie wiem czemu to ta,  a nie inna, ale nie dyskutuje na ten temat hihi),  ale zawsze mogę sprawdzić na Wikipedii bo to podobno wtedy kiedy zmarł Jaruzelski wysmiewa rok się tylko nie zgadza i tu mam problem. Ostatnio pomyliłam się o rok hihi

Mi mambowo. Od stycznia  jogin
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 22:06:16 wysłane przez galopada_ » #link

Zygzak

« #1222 : Październik 02, 2018, 11:21:43 »
Odpowiedz cytując
Ja się na forum właściwie nie udzielam, ale w końcu mogę powiedzieć, że malinowo jest kocham
W styczniu kupiliśmy działkę, w międzyczasie kupa stresów wszelakich i mało przyjemnie z mężem się dogadywaliśmy (tzn nie dogadywaliśmy się wcale  hihi ) zawodowo to w sierpniu zostałam zmuszona do złożenia wypowiedzenia (w sumie od pół roku było działanie przeciw mnie), co nie było najlepszym momentem... Ale w sumie chyba było warto, bo póki co praca, którą dostałam (jutro podpisuję umowę) jak na razie wydaje się idealna  kocham a i z mężem ostatnio jest całkiem super  kocham

Edit - a no i jeszcze dostaliśmy pozwolenie na budowę i na wiosnę zaczynamy działać, byle tylko przyłącza porobili do tego czasu uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 11:24:08 wysłane przez Zygzak » #link
Ascaia

« #1223 : Listopad 19, 2018, 21:13:52 »
Odpowiedz cytując
A będę się chwalić gdzie popadnie! A co!

Jeśli ktoś ma 10 minut wolnego to zachęcam do obejrzenia mini-reportażu o kucach felińskich.
https://lublin.tvp.pl/40025065/17-listopada-2018 od 00:06:30
w który miałam swój wkład twórczy.

Jestem dumna! Z tego reportażu i całościowo z kuców felińskich.
#link
halo

« #1224 : Listopad 22, 2018, 01:57:31 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, ale z ciebie laska! A twój wkład, to przecież nie tylko reportaż, ale feliniaki w ogóle
(przypominam, bo młodsi użytkownicy mogą nie wiedzieć).
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
Atea

WWW Moje ogłoszenia
« #1225 : Listopad 22, 2018, 09:05:47 »
Odpowiedz cytując
Ascaia Zgadzam się w całej rozciągłości z halo uśmiech Gratulacje!

#link
Ascaia

« #1226 : Listopad 22, 2018, 10:10:51 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję!!!  kwiatek

duży uśmiech
#link
bera7

« #1227 : Listopad 22, 2018, 10:34:08 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, brawo!!!
#link

vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #1228 : Listopad 22, 2018, 11:35:10 »
Odpowiedz cytując
Super! Gratulacje :-)
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
majek

zwykle sobie żartuję

« #1229 : Listopad 22, 2018, 11:52:26 »
Odpowiedz cytując
a w moim kraju sie nie odtwarza...
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.