Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 42 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE  (Przeczytany 203996 razy)
Edytka

era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia

«Start : Grudzień 13, 2010, 18:51:59 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny w wątku 'Wszystko o co chcielibyście...' zauważyły, że nie mamy na forum takiego w 100% pozytywnego tematu.
Mamy wątki dla zdołowanych, dla odbijających się od dna, dla osób, które wkurza volta czy coś w życiu realnym, dla osób z problemami miłosnymi itd.
Ale aż do teraz nie mieliśmy ich 'różowego' odpowiednika.

W skórcie: wątek dla osób radosnych dzielących się pozytywami tanczacalinka
#link
Embracing your inner sexy vegan goddess.

Powiedzieć komuś: Idiota! - to nie obelga, lecz diagnoza.
sznurka
jedyna niekwestionowana księżniczka;]

« #1 : Grudzień 13, 2010, 18:54:56 »
Odpowiedz cytując
Jestem na tak;]
Fajnie jest, będą świeta!
#link
[/url]
kot

« #2 : Grudzień 13, 2010, 18:55:32 »
Odpowiedz cytując
Udekorowałam dom po światecznemu i jest super tanczacalinka
#link
Jestem Ajron men,zejdz mi z drogi bo zabije Cie
hanoverka

Moje ogłoszenia
« #3 : Grudzień 13, 2010, 20:33:24 »
Odpowiedz cytując
Robie własnoręczne ozdoby swiateczne, piekę pierniczki i rozdaję znajomym i mam z tego ogromną radość !!! A tak poza tym to zakwalifikowałam się do pierwszego etapu pewnego projektu i mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrobić coś tylko swojego !!!  tanczacalinka
#link
zen

« #4 : Grudzień 13, 2010, 20:51:50 »
Odpowiedz cytując
O, w końcu pozytywnie hurra!

Zdałam mój ostatni egzamin i będę mieć dyplom z wyróżnieniem konik
#link
mery

:)

« #5 : Grudzień 13, 2010, 20:53:54 »
Odpowiedz cytując
a ja dostałam [mizerna] pensje  konik tanczacalinka konik tanczacalinka
#link
kujka

new better life mode: on

Moje ogłoszenia
« #6 : Grudzień 13, 2010, 20:55:19 »
Odpowiedz cytując
Dostalysmy propozycje prowadzenia warsztatow z warszawskimi dziecmi podczas Zimy w miescie!  tanczacalinka tanczacalinka
mamy piekna strone internetowa, 2 programy dla roznych grup wiekowych, nalepki, buttony i jutro idziemy w rajd po miescie do kolejnych domow i centrow kultury, moze jeszcze gdzies nas zechca.  hurra!
#link
Znajdziecie mnie na fb uśmiech

hahahahaha nie wytrzymam kujka bolesna w zyciu hihi
Mia

« #7 : Grudzień 13, 2010, 20:56:18 »
Odpowiedz cytując
zen, gratulacje!

A ja wysłałam dzisiaj świąteczne kartki i aż mi się buzia uśmiecha cały dzień. Nie wiedziałam, że to takie niesamowite uczucie  tanczacalinka
#link
koniara788

« #8 : Grudzień 13, 2010, 20:56:57 »
Odpowiedz cytując
też mam zaciesz, chociaż jestem w szpitalu.  hurra!
zrobiłam 5 kartek świątecznych, 10 gwiazdek (ozdób) na choinkę i właśnie dowiedziałam się, że w czwartek mnie wypuszczą, czyli zgodnie z planem.  hurra!
#link
Karla:)

« #9 : Grudzień 13, 2010, 21:11:57 »
Odpowiedz cytując
pieknie jest! lekko mi sie pisze, mily dzien w pracy konik
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
new.day

« #10 : Grudzień 13, 2010, 21:20:21 »
Odpowiedz cytując
Robie własnoręczne ozdoby swiatecznetanczacalinka:
możesz pokazać te ozdóbki?  konik
#link
hanoverka

Moje ogłoszenia
« #11 : Grudzień 13, 2010, 21:29:00 »
Odpowiedz cytując
new.day robię np.pomarańcze z goździkami, w pomarańcza wbijam gozdziki suche(dość gęsto). Rozkładam po domu,pachnie zjawiskowo! Do tego suszę plastry pomarańczy, które potem powieszę na choince.  Dziś zbierałam szyszki w lesie, które mam zamiar obsypać brokatem i powiesić na złotych kokardkach. Zdobię pierniczki na choinkę itd. Zdjecia zrobię jutro może,bo teraz mam zamówienie na pierniki i skończę grubo po północy wink
#link
caroline

siwek złotogrzywek :)

« #12 : Grudzień 13, 2010, 21:30:57 »
Odpowiedz cytując
Edytka, wyręczyłaś mnie uśmiech kwiatek

ja miałam wspaniały, megapozytywny weekend uśmiech

pojechałam na weekend z warszawy do lublina. wymieniłam opony na zimowe (wreszcie wink) i na zimóweczkach - zgodnie z zapowiedzią mojej mamy - dokumentnie zakopałam się w sniegu lol
na szczescie dokonalam tego wyczynu tuz pod domem uczynnej osoby - młody chłopak przyszedł z szuflą i odsieczą duży uśmiech
ale nawet zaprzęgniecie Wiwiany do drugiej szufli nie pomogło w odkopaniu mojego samochodu hihi megana zawiesiła się podwoziem i postanowiła uczynić ze mnie posłuszną córkę - mama powiedziała, ze sie zakopie w sniegu, więc posłusznie byłam zakopana wysmiewa
pomoc traktora była nieodzowna... uczynny sasiad poszedł po traktor (jesli zakopywać się w sniegu to tylko na wsi! lol)
ja stanełam na wyskosci zadania i znalazłam hak. nawet go zamontowałam. taka byłam, o! ale linki oczywiście nie miałam wysmiewa
no dobra, jest traktor, ma linkę, zaczepiamy i... tym razem ja wykrakałam wysmiewa zakopaliśmy traktor emoty327
myślałam, ze się popłacze ze smiechu lol to było po prostu komiczne - zakopałam i swoj samochód i traktor - zdolna dziewucha respect
niedaleko od nas jeździł pług śniezny (czyli w koncu cos by mnie/nas wykopało wink) ale pług chwilowo tez utknął hihi

ja wiem, ze to mogłaby dla wielu z was byc "tragiczna" opowieść wink ale ja nie lubie się zamartwiac takimi zdarzeniami, wolę przyjmowac je z humorem i usmiechem. a biorąc pod uwage skalę zdarzeń - tego smiechu naprawdę było co niemiara lol

zatem ciąg dalszy - wypchnęłyśmy ciągnik, ciagnik wyciągnął mój samochód i pojechałysmy wink
a wszyscy wyusmiechani jak szaleni duży uśmiech
taki niedzielny poranek mi sie trafił wink

a potem niedzielne popołudnie w stajni - mój dziki odmłodzony emeryt, który zrobił awanturę w stajni, dlaczego on JESZCZE nie jest na padoku, potem oglądający z przejeciem... polowanie na zające lol

i wreszcie - przejazdzka. trzeba być mną, zeby na konia, który od 4 miesięcy nie jest jezdzony, wsiąść i to na oklep, do tego na kantarku i pojechac zwiedzać okolice - czyli wyjsc za ogrodzenie - pierwszy raz w nowej stajni wink
Wiwiana wzięła Wredego Pompona i pojechałysmy duży uśmiech
najpierw grzeczniutko-spacerowo, było fajnie - Kaszek zasuwał zaspami, wygłupiał się, albo stępował tak, ze Kucka kłusowała żeby utrzymac tempo wink

i jeszcze mysliwych spotkaliśmy - wracali ze zdobyczą na przyczepie ciągnika. wprowadziłam konia w pole, zeby zrobic miejsce na przejazd traktora (no i zeby jakos uniknąć ewentualnego spłoszenia się...), a tymczasem Kaszek się wkurzył - bo mu przedstawienie utrudniam oglądać lol
obejrzał traktor, obejrzał przyczepę i mysliwych i dawaj - on wychodzi z pola i leci drogą konwojować ten traktor! lol no bo kto to widział polowanie bez koni?? hihi jejku, ze smiechu nie mogłam się pozbierać żeby go wyhaltować wysmiewa a do tego oczywiscie Kucka poleciała z Kaszem w tej asyście - no szał we wsi robiłysmy  konik lol

potem udało nam się wrócic do spacerowania, ale nie na długo... wink
rozkręcilismy sie... i polecielismy galopem, a potem galooooooooopem pełną parą kocham po osnieżonej drodze pełną parą emoty327
najbardziej zachwycajace było w tym to, ze kon zachowywał się jakbym była tylko niezbednym do wypadu na spacer... balastem - był bardzo grzeczny, czułam się na nim bardzo pewnie, bo on uwazal, żeby mnie nie zgubić wink bo dopóki na nim siedzę to idziemy przed siebie, w przestrzeń emoty327 tam gdzie on chciałby pójśc... i lecieć przed siebie emoty327
niesamowite uczucie kocham
jak wracalismy Kaszek zadowolony parskał i popisywał się - a to szedł pół-pasażem, a to łopatki demonstrował w kłusie... nie dało sie isc grzecznie przed siebie stępem :P

wrócilismy do stajni, a tam od nowa awantura - Kasz nie chce siedzieć w stajni lol on MUSI wrócić na padok! wypusciłysmy towarzystwo - bo coż innego mogłysmy zrobić wink przecież padok uber alles cool

zaniosłam parę marchewek do niego, nakarmiłam stado i pojechałam pozytywnie naładowana do domu uśmiech

dodam jeszcze fotkę - to ja i Kaszek wczoraj uśmiech na samym poczatku wyprawy - podczas kontrolnego kółka na ogrodzonym terenie wink

« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 21:32:30 wysłane przez caroline » #link
fanelia

Never give up

« #13 : Grudzień 13, 2010, 21:41:55 »
Odpowiedz cytując
Zdałam prawko, kilka dni później kupiłam śliczniutkie malutkie Clio i teraz autko czeka pod domkiem, aż w nie wsiądę (już z prawkiem) i pojadę do konia, nie musząc 40 minut iść na piechotę w śniegu!! duży uśmiech Ach, nic, tylko się cieszyć uśmiech uśmiech Będę mieć teraz więcej czasu dla siebie i dla konia, nie będę musiała marnować tyle czasu na dojście i dojazdy do szkoły  respect w końcu o siebie trochę zadbam  diabeł
Pozdrowienia dla wszystkich radosnych  hurra!
#link
Forta

« #14 : Grudzień 13, 2010, 22:39:29 »
Odpowiedz cytując
a ja byłam dziś w Sądzie na dwóch rozprawach (zamiast mojej pani mecenas), poszło mi dobrze i wiem, że to jest coś co chcę robić w życiu  duży uśmiech
#link
Dzionka

« #15 : Grudzień 13, 2010, 22:42:45 »
Odpowiedz cytując
Forta, kongratulejszyn!

Super się was czyta duży uśmiech

U mnie też pozytywnie, bo jakoś miłość kwitnie po raz n-ty i oboje odliczamy godziny do kolejnych spotkań ^^ Wszystko idzie tak jak ma iść uśmiech
#link
sienka

« #16 : Grudzień 13, 2010, 22:43:02 »
Odpowiedz cytując
Boooziu jak swietnie, w koncu zrobilo sie pozytywnie!!!

Jestem szczesliwa, tak zwyczajnie i po prostu. Wszyscy zdrowi, codziennie ktos na mnie czeka w domku jak do niego wracam, zycie w koncu troche zwolnilo.

Firma sie rozwija, ja sie rozwijam, czuje ze moge podbic swiat konik

a do tego wszystkiego jak wszystko dobrze pojdzie za pol roku zamieszka z nami kolejny pies, dzieki ktoremu bede mogla sie rozwijac jeszcze bardziej uśmiech

Z mniejszych rzeczy ktore ciesza - cale mieszkanko pachnie cynamonem, pali sie swieczka, a ja siedze pod kocykiem z herbata i laptopem.

Zdaje sie ze lepiej byc nie moze, tfu tfu tfu, odpukac w puste!
#link
mery

« #17 : Grudzień 13, 2010, 22:55:53 »
Odpowiedz cytując
polecam film, ktory wlasnie leci na tvn "beats of freedom"- zdecydowanie humor jeszcze bardziej sie polepsza, ze to juz minelo.... wink
#link
Dzionka

« #18 : Grudzień 13, 2010, 22:58:09 »
Odpowiedz cytując
mery, też chciałam obejrzeć i na pewno obejrzę, ale teraz muszę iść szybko spać smutek
#link
mery

« #19 : Grudzień 13, 2010, 22:59:07 »
Odpowiedz cytując
ja juz to widzialam i ogladam po raz kolejny uśmiech rewelacja!
#link
trzynastka

In love with the ordinary

« #20 : Grudzień 13, 2010, 23:05:19 »
Odpowiedz cytując
Jadę do sookoooła, jadę do sokoła ! duży uśmiech
Zabierają mnie na polowanie z aparatem, znaczy ja będę miała aparat a oni sokoły  tanczacalinka
#link
Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.
koniara788

« #21 : Grudzień 13, 2010, 23:08:55 »
Odpowiedz cytując
a mnie właśnie wybudzono, podano lekarstwa i powiedziano, że w pierwszy tydzień ferii zimowych jadę do Kołobrzegu, inhalować się, ale zawsze to jakiś odpoczynek.  tanczacalinka Tzn. szpital, w którym leżę organizuje taki wyjazd dla osób z zapaleniem płuc/oskrzeli, finansowany przez NFZ i ja załapałam się jako ostatnia.  hihi
#link
sznurka

« #22 : Grudzień 14, 2010, 07:23:05 »
Odpowiedz cytując

Z mniejszych rzeczy ktore ciesza - cale mieszkanko pachnie cynamonem, pali sie swieczka, a ja siedze pod kocykiem z herbata i laptopem.

włąsnie teraz,w tym miejscu cieszy mnie smak kawy w kubku w jabłuszka, zagryzanej piernikami pod ciepłym kocem

ninevet pokaż zdjęcia jestem bardzo ciekawa!

i cudne mam plany na dziś - będę szyc nananana  tanczacalinka
#link
[/url]
trzynastka

In love with the ordinary

« #23 : Grudzień 14, 2010, 08:51:26 »
Odpowiedz cytując
ninevet pokaż zdjęcia jestem bardzo ciekawa!

Jeszcze ich nie mam, na razie jeden z sokolników wyraził zgodę na zabranie mnie na coś takiego wink
Pewnie w tym miesiącu pojadę na zwykłe latanie - czyli dwie godzinki z sokołem, na jakimś polu, on sobie będzie latał a ja się będę cieszyć jak dziecko. Jak się sprawię i będzie w tym sens to zabiorę się na coś dłuższego uśmiech
Fantastyczna sprawa, zobaczę coś czego w naturze praktycznie nie ma  duży uśmiech
#link
Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.
Edytka

era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia

« #24 : Grudzień 14, 2010, 09:51:28 »
Odpowiedz cytując
Ależ to się fajnie czyta!
Od razu z rana dobry humor gwarantowany  duży uśmiech

U mnie jest po prostu fajnie, tak zupełnie bez powodu  tanczacalinka
#link
Embracing your inner sexy vegan goddess.

Powiedzieć komuś: Idiota! - to nie obelga, lecz diagnoza.
sznurka

« #25 : Grudzień 14, 2010, 10:32:59 »
Odpowiedz cytując
ninevet, aż pąsowieję z zazdrości!
wypytuj o wszystko i napisz! to będzie niesamowite przeżycie!
#link
[/url]
sienka

« #26 : Grudzień 14, 2010, 10:42:24 »
Odpowiedz cytując
sznurka, moj kubeczek byl w gruszki duży uśmiech swoja droga byl kiedys taki fajny temat, przez Ciebie wlasnie chyba zalozony (?), z ulubionymi kubkami. Moznaby reaktywowac.
#link
koniara788

« #27 : Grudzień 14, 2010, 11:12:15 »
Odpowiedz cytując
a ja mam kolejny powód do radości.  respect
właśnie przekazano mi pierwszą kartkę od niemiłek (świąteczne kartki re-voltoviczów). trudno było nie uśmiechać się przy samym otwieraniu koperty, a co dopiero przy czytaniu życzeń.  duży uśmiech
#link
ahawa

« #28 : Grudzień 14, 2010, 11:18:20 »
Odpowiedz cytując
Zjadłam na śniadanie cukierki z galaretką  lol teraz umieram z bólu, ale jest fajnie  tanczacalinka
#link
caroline

siwek złotogrzywek :)

« #29 : Grudzień 14, 2010, 13:30:14 »
Odpowiedz cytując
o ja nie mogę!! znalazłam własnie wydawnictwo, które przegrało z płyt winylowych na płyty CD moje najukochańsze bajki z dzieciństwa kocham hurra!

nie dość że dla mnie fura radości, to jeszcze siostra, która ma małego synka, uszczęśliwiona, ze piękne bajki dla malucha będzie miała i sama z przyjemnościa posłucha i pospiewa (a jakże! oczywiscie, ze pamiętamy słowa piosenek lol), a druga siostra... ona jeszcze nie wie co znajdzie w paczce świątecznej emoty327 ...a że ona poza Polska od wielu miesięcy i mocno tęskni... to tym wiekszą radoche będzie miała hurra!

#link
Strony: [1] 2 3 ... 42 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 19 zapytaniami.