Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ogłowia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 705 706 [707] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Ogłowia  (Przeczytany 2662735 razy)
pokora93

« #21180 : Kwiecień 08, 2021, 07:06:04 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś używa może ogłowia Kavalkade Ivana? Jestem rozdarta między Ivaną a Ivy - Ivana wizualnie zdecydowanie wygrywa, ale obiło mi się o uszy, że skóra jest dużo gorsza niż w Ivy... :S
#link
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni."
Terry Pratchett "Muzyka Duszy"
azzawa

« #21181 : Kwiecień 08, 2021, 07:38:18 »
Odpowiedz cytując
Do użytkowników Kawal-ów anatomicznych- jak Wam się trzyma ten "skośnik" od nachrapnika? Kobyła mi się mocno ślini i pasek chyba od wilgoci wygląda jakby spuchł, zrobił się taki nieładny zwłaszcza na brzegach. Nie miałam takiego problemu nawet w tańszych ogłowiach smutek

Miałam Kawaka anatomicznego 2 lata i nic się kompletnie z tymi paskami nie działo. Mój koń co prawda nie ślinił się jakoś bardzo bardzo, ale często myłam te paski.
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #21182 : Kwiecień 08, 2021, 12:18:23 »
Odpowiedz cytując
Do użytkowników Kawal-ów anatomicznych- jak Wam się trzyma ten "skośnik" od nachrapnika? Kobyła mi się mocno ślini i pasek chyba od wilgoci wygląda jakby spuchł, zrobił się taki nieładny zwłaszcza na brzegach. Nie miałam takiego problemu nawet w tańszych ogłowiach smutek

U mnie po roku nic. Sprzedałam praktycznie jak nowe. Jesteś pewna, że to pasek, a nie resztki tej śliny, osadzone? Bo ja zeskrobywałam z mydłem takie warstwy, wyglądały jak skóra, ale jak się podrapało, to schodziło.
#link
Strony: 1 ... 705 706 [707] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ogłowia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.