Moje wiadomości się nie wyświetlają

j.w. - z prośbą do Quanty 🙂
Się nie wyświetlają, bo co to za linki ze spacjami  🤬
Ja robisz link, to bez spacji z przodu i z tyłu, bo potem problem, że "posty znikają"  👿 Jakoś w powyższym poście nic nie zniknęło 😀iabeł:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 listopada 2010 21:03
quanta mi znikają posty innych użytkowników, w których nie ma żadnych linków, sam tekst. ostatnio przyszły nawet puste PW- treść widziałam dopiero po zacytowaniu.
inni użytkownicy też ostatnio narzekali- sprawdz proszę wątki 'co mnie wkurza na volcie' i ksiazkę skarg (zaczyna się od tej wiadomości http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,232.msg761804.html#msg761804)
Quanta, może i masz rację ze spacjami, ale oprócz wiadomości z linkami wysyłałam jeszcze jedną bez (w tym samym wątku) i ona też wyświetliła się pusta.
Mnie też się nie wyświetlają 🙁 linki linkami - to raz, ale puste wiadomości w liczbie 2 też mi się zdazyły 🙁
Tylko jak ja mam zareagować na "puste wiadomości w liczbie 2 też mi się zdazyły"?
Mam pokiwać głową?
Jak pójdziesz do dentysty, to mówisz, który ząb boli, a nie, że bolał któryś, ale teraz jest ok, tylko ten bolący to trzeba naprawić.

Muszę zobaczyć taki post, a nie dowiedzieć się, że był. Błagam "problemy z wyświetlaniem niektórych postów"  🙇
Sprawdziłam niektóre, akurat te działają...

Jeśli macie taki post, to nie zmieniajcie go, wyślijcie link - na skrzynkę roota, tutaj w wątku, jakakolwiek forma zgłoszenia konkretnego problemu z konkretnym postem.

caroline   siwek złotogrzywek :)
16 listopada 2010 12:28
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5367.1050.html

post pianissima2003, czwarty od dołu. Widać, że próbowała coś z nim zrobić, ale naprawdę go nie było widać- sama musiałam sobie zacytować, żeby zobaczyć co tam jest 😉
to ja tam probowalam cos mieszac, ale poleglam 😉
Aaaa, ok 😁

kolejny pusty post, aktualnie ostatni na stronie:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,13578.msg773094.html#new
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 listopada 2010 22:49
To ze mam mase pustych postow to jeszcze pol biedy, ale mam tez kilka sytuacji gdzie prowadze dialog z osoba na jakis temat, osoba mi odpowiada. No a teraz w ogole nie ma nawet pustych postow ale nie ma go calkowicie. Chyba juz cos nie halo? Nie ma nawet mojej nazwy uzytkownika ani avataru nic poprostu go nie ma! Zupelnie jak bym nic nie pisala, a odpowiedzi sa ciekawe...  🤔wirek:
Malo tego kilkakrotnie pisalam z prosba do ex-modow, bo to problem nie dzisiejszy, to ninnevet poradzila mi abym umiescila je na nowo, z tym ze nie ma to juz sensu. Dworcika i wawrek nie raczyli odpisac mimo ze minelo ponad 1,5 miesiaca...  😵
adrianna32, czy moglabys napisac chociaz w jakim watku to masz?
Co Ty pierniczysz? Jakie 1,5 mies? Pisałaś do mnie kilka - kilkanaście dni temu, kiedy już modem nie byłam, więc daj sobie na luz, ok?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 listopada 2010 23:40
Dziewczyno pisalam wowczas do Ciebie po raz enty....
Katija momencik to jest tak konie fryzyjskie, i oddam przyjme czyli nowy dom dla konia jako ogloszenia, a jest to potwierdzone tym ze jest o tym ogloszeniu jeszcze temat w watku o sprzedazy koni wasze refleksje czy cos takiego.  :kwiatek:
adrianna32, w koniach fryzyjskich widze twoje posty. w oddam przyjme, faktycznie nie ma nic i nie wiem o co cho. reszty wypowiedzi nie zrozumialam wiec nie sprawdze. jesli nastepnym razem wysle ci sie pusty post to wstaw tu linka.
edit: jesli w oddam- przyjme chodzi co o post sprzed paru miesiecy, to podejzewam, ze po prostu przeterminowal sie.
adrianna32, znajdź to PW u siebie i wyślij mi Prt Scr na PW jeśli mi coś zarzucasz. Jedyne PW o tym, że Twoje wiadomości się nie wyświetlają dostałam kilka dni temu. Wcześniej pisałaś do mnie w lipcu w zupełnie innej sprawie 🤔
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 listopada 2010 09:41
Katija w koniach fryzyjskich jest tylko czesc moich wypowiedzi...
A w oddam przyjme ogloszenie wstawialam w lipcu, natomiast w sierpniu juz pisalam do modow.
Dworciko nie jestes juz modem wiec to bez znaczenia, po co roztrzasasz kazde zdanie? Napisalam Ci pw, nie odpisalas, nie jestes juz modem i ok, co to ma teraz za znaczenie?  :kwiatek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 listopada 2010 09:43
Katija w koniach fryzyjskich jest tylko czesc moich wypowiedzi...

z tego co widze, to w koniach fryzyjskich ciągnęłąś offtopic. być moze twoje wiadomości jako zasmiecające watek zostały po prostu posprzatane (usunięte)
co do ogłoszeń - zadne nie bedzie wisiec wiecznie. niedawno sama usuwałam część najstarszych. jesli są aktualne - prosze je od nowa wstawic.
adrianna32, a no takie, że to Ty wyskakujesz tu z rzeczami, które nigdy nie miały miejsca. Z mojej strony to wszystko.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 listopada 2010 10:00
[quote author=adrianna32 link=topic=37480.msg773688#msg773688 date=1289986864]
Katija w koniach fryzyjskich jest tylko czesc moich wypowiedzi...

z tego co widze, to w koniach fryzyjskich ciągnęłąś offtopic. być moze twoje wiadomości jako zasmiecające watek zostały po prostu posprzatane (usunięte)
co do ogłoszeń - zadne nie bedzie wisiec wiecznie. niedawno sama usuwałam część najstarszych. jesli są aktualne - prosze je od nowa wstawic.
[/quote]
Caroline  :kwiatek:  zrozumiala bym ale w takim razie dlaczego nie jest usuniete wszystko, no i tylko moje wypowiedzi (nie tylko ja prowadzilam off)?
W siodlach bezterlicowych, tez jest kilka rzeczy o ktorych pisalam i w ogole ich nie ma a nie jestem w stanie podac linku bo sama dokladnie nei wiem gdzie pisalam. A bylo to napewno na temat, bez offtopicu. Latwiej jest podac link do pustego postu, bo bylo cos tam pisane, ale jak podac link do strony gdzie w ogole nie ma moich wypowiedzi? No i zadnego dowodu na to ze pisalam?
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 listopada 2010 10:24
W siodlach bezterlicowych, tez jest kilka rzeczy o ktorych pisalam i w ogole ich nie ma a nie jestem w stanie podac linku bo sama dokladnie nei wiem gdzie pisalam.

niestety, w takich okolicznościach nie jesteśmy w stanie Ci pomóc 🙁
jeśli to było coś ważnego - proszę napisz to jeszcze raz.
a w przyszłości jak tylko zauważysz, ze znikają Twoje posty - od razu informuj, bedzie wtedy łatwiej wyjasnić ten problem.

na dzień dzisiejszy, obawiam się, niczego nie możemy zrobić. proponuję Ci wrócić do normalnego korzystania z forum, a w razie powtórzenia się problemów - proszę o informację w tym wątku. OK? 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 listopada 2010 10:41
Jasne dzieki Caroline.
Chcialam tylko wiedziec dlaczego ich nie ma.  😀  :kwiatek:
A.   master of sarcasm :]
17 listopada 2010 13:16
moj post, a raczej jego tresc,  tez zniknal w ktoryms watku, bodajze o voltowiczach na emigracji! edytowalam, probowalam wstawic tekst i NIC!
A., przejzalam ostatnie 5 stron twoich postow i znalazlam tylko jedne post w watku o emigracji, ktory widac. wiec jesli chcecie tu konkretow to prosze wstawiac LINKI.
Problem ze spacjami na końcu linku (to 99% wklejonych pustych postow) powinien być rozwiązany - w każdym razie wklejone posty się wyświetlają teraz poprawnie.

Został jeszcze jeden post: [url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,13578.msg773094.html#msg773094]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,13578.msg773094.html#msg773094[/url]
w którym w linku są polskie znaczki (to dość nietypowa sytuacja, bo twórcy większości stron raczej myślą).

Doraźnie rozwiązanie tego i prawdopodobnie wszystkich problemów ze znikającymi postami, jest włożenie linków w tagi [url=http://[/url] - jak ktoś zobaczy ze mu post znika, albo moderator to zobaczy, niech po prostu zedytuje tagi, powinno działać.

Bardzo proszę o wstawianie linków właśnie w tagach [url]][/url] - jak ktoś zobaczy ze mu post znika, albo moderator to zobaczy, niech po prostu zedytuje tagi, powinno działać.

[b]Bardzo proszę o wstawianie linków właśnie w tagach [url][/url] - wrzucacie je gołe, sam link bez tagów, w wielu wypadkach forum i tak sobie z tym radzi, wyszukuje frazę wyglądającą jak link i ją podlinkowuje, ale jeśli nie, to właśnie stąd problem "znikania".
A.   master of sarcasm :]
17 listopada 2010 13:33
A., przejzalam ostatnie 5 stron twoich postow i znalazlam tylko jedne post w watku o emigracji, ktory widac. wiec jesli chcecie tu konkretow to prosze wstawiac LINKI.


no popatrz, wczoraj nic nie bylo a dzis jest  🤔 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 listopada 2010 15:50
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 listopada 2010 10:47
poprawiłam.

i powtarzam za quantą: linki umieszczamy w tagach url - po wklejeniu linku do posta zaznaczamy link i klikamy ten przycisk:
w przeciwnym razie post z linkiem może nie wyswietlac sie prawidłowo.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się