Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzyżenie / golenie koni

poprzednia następna
Strony: 1 ... 187 188 [189] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: strzyżenie / golenie koni  (Przeczytany 998962 razy)
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #5640 : Styczeń 11, 2019, 15:12:23 »
Odpowiedz cytując
Sivrite
Myślę że jak za 1 razem olejesz golenie głowy i nóg, poswiecisz troszkę czasu i cierpliwości to ogolisz ładnie. Ja np głowy i nóg nie gole mimo że startuję. Raz że nie mam cierpliwości, dwa że mam mlode konie i boję się że będą coś odwalały a potem skończą jak ten ze zdjęcia wink a mój luzak powiedział że jak ogóle tak konia to on bierze L4 na zawody wink
Nie dziwię się, nie wyszłabym z tym koniem ze stajni, bo wstyd. duży uśmiech
Jeśli będę golić głowę, to tylko dolne pół, wzdłuż. O nogach myślę, bo jemu te nogi dość mocno obrastają i na nadpęciach robią mu się potówki, co potem złazi razem z naskórkiem i boję się, że w końcu se na to przygrucha jakiegoś grzyba albo co innego. Ale zobaczymy, myślę, że wszystko wyjdzie w praniu i jeszcze może się okazać, że na śmierć boi się golarki i zostanie ogolony w połowie. duży uśmiech
#link
Kottex

« #5641 : Styczeń 11, 2019, 15:35:48 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, pytanie laika w kwestii golenia, może pomożecie? kwiatek - 5 letni koń w średnim ujeżdzeniowym treningu, niegolony, derkowany ale nie tak na fest, raczej plandeka zabezpieczająca przed wiatrem / lekkimi opadami. zarósł - ale włosy nie są bardzo długie, za to mega gęste. W kondycji bardzo dobrej - psychicznie i fizycznie, na treningu obecnie praktycznie wogóle się nie poci, tyle co w okolicy popręgu, więc na zimę nie widziałam sensu go golić. Dużym problemem natomiast był dla mnie w zeszłym roku okres zrzucania sierści, bo mimo że nie wyglądało to okazało się właśnie że ma bardzo dużo tych zimowych włosów i do czerwca je zrzucał. w ciepłe dni jak wracał do stajni to oblewał się cały potem, po uszy smutek Zastanawiam się więc czy teraz w styczniu nie ogolić go jakoś połowicznie, żeby uniknąć tego problemu. Ma to jakiś sens czy nie bardzo? coo??
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #5642 : Styczeń 11, 2019, 17:23:43 »
Odpowiedz cytując
Sivrite e nie ma co się bać. To moje pierwsze golenie (na zdjęciu jeszcze w trakcie) i to adlerem do psów. (Coś jak Camry) i nie uważam żeby było tragicznie. Wszystko golone z włosem a nie pod (lepiej wychodziło)

Dokończone.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 17:25:42 wysłane przez Kastorkowa » #link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
dziunka

Moje ogłoszenia
« #5643 : Styczeń 11, 2019, 23:04:54 »
Odpowiedz cytując
A.kaminska mój bulany kucyk też po goleniu jest myszaty, nawet można powiedzieć że srebrny uśmiech nic w tym złego, to tak jak kare robią się skarogniade a kasztany jaśnieją
#link
a.kaminska

Moje ogłoszenia
« #5644 : Styczeń 12, 2019, 09:38:03 »
Odpowiedz cytując
Na początku się przestraszyłam, bo w tamtym okresie po fejsie krążyło zdjęcie jakiegoś siwka tak wygolonego (tylko że jeszcze miał schody itd) a pod nim było mnóstwo komentarzy, więc też się przestraszyłam że zrobiłam swojemu krzywdę  zemdlal
#link
didko20

Moje ogłoszenia
« #5645 : Styczeń 16, 2019, 22:15:59 »
Odpowiedz cytując
Jak wymienić ostrze golarki  CAMRY CR 2821???? Nie wiem jak wygląda jak nie wymienialna, a widzę że ostrza można kupić .... Jakiś magiczny nie widocznym dla mnie przycisk jest?
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #5646 : Styczeń 16, 2019, 22:37:06 »
Odpowiedz cytując
Chodzi Ci o wymienienie całej głowicy?
W sensie tego?

Jeśli tak to trzeba pociągnąć do siebie, możesz mieć wrażenie, że zaraz się złamie, ale bez obaw.
#link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
ciura

Moje ogłoszenia
« #5647 : Styczeń 17, 2019, 13:01:21 »
Odpowiedz cytując
Ktoś ma albo może miał maszynkę z Juli? Przez przypadek znalazłam i zastanawiam się nad kupnem wink

https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/zwierzeta-domowe/pies/pielegnacja-zwierzat/maszynka-do-strzyzenia-koni-bydla-809017/
#link
anetakajper

Dolata i spółka

« #5648 : Styczeń 17, 2019, 13:05:14 »
Odpowiedz cytując
Jak wymienić ostrze golarki  CAMRY CR 2821???? Nie wiem jak wygląda jak nie wymienialna, a widzę że ostrza można kupić .... Jakiś magiczny nie widocznym dla mnie przycisk jest?

10 s https://www.youtube.com/watch?v=2m8qMCruanY wink
#link
...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem!
Plamkakochanie

« #5649 : Styczeń 17, 2019, 16:12:35 »
Odpowiedz cytując
ciura
Mam tą maszynkę, kupiłam dwa lata temu na "zapas" kiedy ostrza od mojej podstawowej maszynki aesculap poszły do ostrzenia. Goliłam nią dwa razy tylko i wróciłam do tej drugiej ale nie miałam większych zastrzeżeń. Nie jest najcichsza i musi trochę odpoczywać żeby przestygnąć ale za taką cenę myślę, że jest dobra.
#link
didko20

Moje ogłoszenia
« #5650 : Styczeń 18, 2019, 11:09:10 »
Odpowiedz cytując
dzięki
#link
Strony: 1 ... 187 188 [189] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzyżenie / golenie koni

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.