Nasza twórczość fotograficzna cz. II

trzynastka   In love with the ordinary
25 października 2010 22:05
taka moja mini wizja 😉



Ja ostatnio mam słabość do nienasyconych zdjęć, nie wiem co mi się stało ale jak tylko widzę coś na skraju B&W to mi się podoba 😉

Vana zadam głupie pytanie: co to B&W? bo ja totalny laik jestem  😡
ewuś black and white 😉 czarno-białe
tak myślałam, ale wolałabym się upewnić. Wrzuciłam do Photoshopa i zrobiłam czarno-białe i wygląda nieźle 😉

edit: to jeszcze jedno 😉 ale do tych najlepszych (moim zdaniem) jeszcze się nie dokopałam 😉
trzynastka   In love with the ordinary
25 października 2010 22:54
Ewuś staraj się zwracać uwagę nie tylko na obiekt fotografowany ale i na tło, by nie odciągało wzroku.
Ja milisekundę patrze na parę na zdjęciu po czym włącza mi się "oo co to jest to białe?" , a po chwili "oo kurtka !". Sama mam ładne zdjęcia ale z kiblem w tle, no i co ja poradzę ? Para na zdjęciu ładna ale każdy patrzy na kibel  😁
ninevet dlatego zaraz się przeniosłyśmy w inne miejsce 😉
cieciorka   kocioł bałkański
26 października 2010 18:58
Gavi, drugie fajne 🙂
ale na pierwszym to zaglądanie przez ramie smieszne strasznie :P
Fajnie wyszedl konik na zdjeciu Ewus, tak jakby mowil "hej, tu jestem, wracaj do mnie"  😀 A w ogle fajne ujecie, takie mega pozytywne  😀
A myślałam, że wśród polskich zabobonów nie funkcjonuje przekonanie, że fotografia chce wydrzec duszę ;D





Hexa mi się bardzo podobają.  👍
tandem ewuś + G

Hexa, piękne.
Hexa, piękne.


przyklasnę
Dziekuję bardzo, szczególnie, ze to moje poczatki z obiektywem całkowicie manualnym 🙂

jeszcze taki jeden kadr :


mam cos speszjal for abre :kwiatek:
mery, dzięki Ci dobra kobieto 🙂 Oświetleniowiec Was chyba nie rozpieszczał na tym koncercie, co? 😉

Hexa, pierwsze jest bardzo fajne. Uwielbiam takich modeli.
Aż przypomniał mi się jeden 🙂
cholernicy nigdy nas nie rozpieszczaja 😕
majac tylko ciemne szkło, to te zdjęcia to jest jak gra na loterii 😉 moze wyjdzie, ale wieksze prawdopodobienstwo, że jednak nie 😎
mery, ja tylko zazdrościłam ekipie focącej Babylon Circus. Tak niesamowitego świecenia to ja jeszcze na żadnym koncercie nie widziałam http://bartekmuracki.com/galleries/view/24/Fotografia_koncertowa_Babylon_Circus_photos.html Stałam z tyłu i przyglądałam się magikowi. Sam robił niezły show 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 października 2010 16:48
no faktycznie światło klasa!

pstryknięte dzisiaj, jesień pełną parą (:

1. Facelia i Divelka


2. Mospan


3. Kama


może i nie najpiękniejsze, ale liczą się intencje, nie? liczę na jakieś wskazówki, uwagi (:
osobiście najbardziej podoba mi się nr. 1.
Mery, mi zdjęcie też się podoba  😎
abre, faktycznie zdjęcia niesamowite! 😜
Facella, no, bo 1 jest ładne, a pozostałe dwa.. po prostu zwykłe  😉
Co powiecie o tym kwiatku robionym cyfrówką?
Że cyfrówka to widać 🙂 Hm.. ładne kolory.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2010 14:10
gllosia, bardzo rzadko mam okazję fotografować biegające konie (; ale dzięki.

aga020596, ciekawa perspektywa i mocne kolory, popracowałabym nieco nad kadrem. jakość jak na zwykłą cyfrówkę też niezła.
Oki - biorę się za pracę nad kadrem. A kolorki mnie urzekły (dlatego postanowiłam zamieścić) 🙂
Dziękuję za ocenkę. Potem postaram się zamieścić zdjęcia róż sprzed kilku tygodni  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 października 2010 15:31


Dobrze, źle? Co zmienić? 👀
caroline   siwek złotogrzywek :)
31 października 2010 18:44
a ja wam pokażę abre... z drugiej strony aparatu 😉


trzynastka   In love with the ordinary
31 października 2010 20:43
Ja byłam na kolejnym hubertusie ale tym razem nie jestem zadowolona z efektów.
Moje umiejętności + f 4 to za mało by fajnie oddzielić obiekt fotografowany od krzaczastego tła.
Dlatego dodam wam jedno, które uważam za udane i [jak na mnie 😉 ] przemyślane :P

[img]http://1.bp.blogspot.com/_DbU5yOLb5aA/TM3MsSj00MI/AAAAAAAABkY/7_M5BcjNngY/s1600/1+%282%29.JPG[/img]

Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2010 20:55
ninevet, zachwyciło mnie!
Ninevet mnie się ogólnie Twoje zdjęcia zawsze podobają - maja w sobie to coś co lubię ale określic nie potrafię 😉
Proszę bardzo - róża+ Jedno inne zdjęcie
PS i mam pytanko - da się coś zrobić z tymi fotkami? Bo na każdym coś jest nie tak
- w tle ręka ( przy tej jednej różyczce)
-  durny płot ( przy zdjęciu z dziewczyną)
+ miało być jeszcze jedno zdjęcie ale hmm... nie da się zamieścić  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się