Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II

poprzednia następna
Strony: 1 ... 423 424 [425] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II  (Przeczytany 1078364 razy)
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #12720 : Listopad 30, 2019, 18:15:49 »
Odpowiedz cytując
smartini, te z Dominiką i Izą super, ale te z żarciem średnie - wydają się nieostre i wzrok mi się na nich rozjeżdża, a mega foty jedzeniowe przecież robiłaś wink
Megane, ścieżka fajna, zazdroszczę spaceru uśmiech

Ja w sumie tylko psu robię fotki. Te szczególnie lubię:

(nie chce mi się mazać linki, no nie)

Muszę wysłać 28mm do serwisu, bo po którymś ślubie coś zaczęło w nim brzęczeć w środku, podejrzewam, że w coś uderzył smutek
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
smartini

« #12721 : Listopad 30, 2019, 18:58:16 »
Odpowiedz cytując
bo robione zupełnie nową dla mnie GO i jeszcze nie moją Sigmą, skalibrowaną pod inny aparat wink więc nie są idealnie w punkt ostre. Ale podoba mi się kierunek w który chcę iść, bardziej jedzeniowego repo niż 'martwej natury' duży uśmiech

Megane dzięki duży uśmiech byłyśmy umówione na mroczne zdjęcia wr mgle bo utrzymywała się dwa tygodnie wcześniej (i ponad tydzień później) a akurat tego dnia odpaliła wiosna. W październiku hihi ale z tych drzewek mam jeszcze kilka Izy i Opi, pięknie tam poświęciło
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2019, 19:05:21 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Megane

Moje ogłoszenia
« #12722 : Grudzień 01, 2019, 00:16:19 »
Odpowiedz cytując
Rv też niszczy zdjęcia. Dziś w innym wątku wrzucałam zdjecie kota i oryginał jest ostry, a po wrzuceniu na forum jakieś delikatnie ujmując zmiękczone mocno wink

Madmaddie masz bardzo fotogenicznego modela wink
#link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
Latissimus

« #12723 : Grudzień 04, 2019, 09:29:50 »
Odpowiedz cytując
Czy któraś z was ma swoją działalność gospodarczą i chciałaby służyć pomocą na priv  kwiatek
#link
Breva

« #12724 : Grudzień 04, 2019, 22:33:37 »
Odpowiedz cytując
Ja mam, ale księgowe sprawy ogarnia mi księgowa, więc mogę nie znać odpowiedzi na wszystkie pytania:D
#link
Iskra de Baleron

« #12725 : Grudzień 06, 2019, 19:38:08 »
Odpowiedz cytując
Może mi pomożecie  kwiatek

Chciałabym 3-4 duże (50x70) czarno-białe, piękne zdjęcia z końmi, dokładniej z dyscyplinami końskimi.
Mignęło mi tu gdzieś, hen daleko, super zdjęcie z toru, chyba Wojenki, ale nie potrafię go odnaleźć.
Chciałabym: wyścigi, ujeżdżenie, wkkw i powożenie.
Gdzie szukać?
Jak kupić?

Nie znam się w ogóle - pomóżcie  kwiatek
#link
smartini

« #12726 : Grudzień 06, 2019, 19:49:55 »
Odpowiedz cytując
Iskra de Baleron, wyścigi to u Wojenki, uj u Julii Swietochowskiej bym szukała. Skoki od Oliwii Chmielewskiej? Wkkw fajnie focą Karolina Wapińska i Kaskal duży uśmiech a konie ogólnie to Kasia Okrzesik  obowiazkowo, mam jeden wydruk od niej i kocham

Kasia ma gotowe odbitki, co do reszty - myślę, że napisanie do autorów i prośba o zakup odbitki to najlepsza droga, raczej nikt nie powinien odmówić, nawet jeśli nie mają od ręki to pewnie drukną i wyślą wink

aaaa, nie wiem co ja z tymi skokami - zaprzęgi to nie wiem od kogo, podpytalabym o jakieś ujecia od dziewczyn ktore wymienilam. Ja mam kilka ujęć z powożenia z Cavaliady
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2019, 19:52:28 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Facella

young&menace

« #12727 : Grudzień 06, 2019, 19:58:24 »
Odpowiedz cytując
Smartini  love
Zapraszam do siebie po zdjęcia z WKKW, mam wprawdzie również i ujezdzenie, ale są lepsi (Łukasz Kowalski, Julia Świętochowska), zaprzęgowo niestety prawie nic i w sumie nie bardzo wiem do kogo mogłabym Cię skierować. Link do fanpage mam w podpisie. Możesz wybrać każde zdjęcie, jakie tam znajdziesz uśmiech
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Iskra de Baleron

« #12728 : Grudzień 06, 2019, 20:20:08 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję  hurra!

Kasia Okrzesik ma chyba głównie konie solo (?)
Ja chce ekspresję której u niej nie brakuje uśmiech ale w konkretnych dyscyplinach.
Rozwarte chrapy, piach w powietrzu, żyły, pot i brud wink
Po stokroć dziękuje  kwiatek  love
Pędzę przekopywać albumy  duży uśmiech
#link
smartini

« #12729 : Grudzień 06, 2019, 20:27:27 »
Odpowiedz cytując
Iskra de Baleron, dużo piachu w powietrzu to mam z reiningowych zawodów hihi no ale to trochę inny klimat wink
jestem ciekawa ostatecznych zakupów, koniecznie się pochwal!
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #12730 : Grudzień 09, 2019, 14:58:58 »
Odpowiedz cytując
Mam nadzieję, że dobry temat wybrałam  wink

Do kogo/gdzie na Śląsku warto udać się na kurs fotografii i obróbki zdjęć? oczy2
Znacie godne polecenia miejsce?
#link
macbeth

« #12731 : Grudzień 09, 2019, 17:11:32 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, jeny, jaka ona biała duży uśmiech Podoba mi się drugie foto uśmiech
Megane, droga w lesie skąpana światłem kocham uwielbiam takie klimaty, też ostatnio coś takiego sobie pstrykałam uśmiech
smartini, jak zwykle klasa duży uśmiech Kiełbasa w fotelu rządzi! I to ostatnie bardzo do mnie przemawia uśmiech

A robicie coś świątecznego? uśmiech Ja mam za sobą jakieś tam pierwsze próby, ale brak mi dobrego doświetlenia w domu, nawet jasny obiektyw nie pomaga smutek

#link
Strony: 1 ... 423 424 [425] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.