Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

kiara, ona chyba z Grobic jest? Może będzie link na fb Grobic?
a ja przychodzę z filmami z Mistrzostw bez ogłowia, nie ma ujeżdżenia, poza tym wszystkie konkurencje są
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjgAV9y1I-_i_N8PwAZJu9vEWO5N59kKG

jakoś cicho o tych Mistrzostwach, ktoś widział gdzieś jakąś dyskusję?
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
21 października 2018 18:41
halo znalazłam , to sięnazywa: " jeździectwo wymaga wyrzeczeń" :-)
Mnie zastanawia, co ten film ma tak właściwie przedstawiać:

Ma ktoś może jakieś pomysły? Ja odpadłam na ,,dotykaniu siodła i szyi by sprawdzić, że koń się nie boi" . I  rozumiem takie coś przy wsiadaniu na młodego konia, tak tutaj nijak nie mogę się połapać, czemu te wszystkie ,,rady" mają służyć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2019 18:16
Chłopcy ogłosili Stan Wiosenny  🏇
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2019 16:26
Kiedy Twoi podopieczni idą w showbusiness
Kizo- Pegaz
Lusia, bardzo fotogeniczny ten Twój PEGAZ  🤣
lusia722, no Pegaz prześliczny i ten ruch piękny! 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 marca 2019 22:23
Dziękuję w imieniu "Pegaza"
rox   ogony trzy
24 maja 2019 14:04
Odgrzebię prehistoryczny wątek.
Gdybym 7 lat temu nie trafiła w necie na podobny przypadek, to chyba straciłabym jakąkolwiek nadzieję. Zmontowałam filmik.. może też kogoś zmotywuje w ciężkich chwilach 🙂

rox wielki szacunek  :kwiatek: 👍
Rox ,  gratulacje . Jestem pełna podziwu .
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
24 maja 2019 15:21
rox ogromnie się ciesze 🙂 Melka już chyba sobie sama ze wszystkim radzi? Kawał świetnej roboty 🙂
rox   ogony trzy
24 maja 2019 18:03
Dzięki  :kwiatek:

Robaczek M. funkcjonuje całkiem nieźle i sobie radzi, a przede wszystkim wstaje samodzielnie. Ale i tak jeszcze ogrom pracy i rehabilitacji  😉
rox  Mimo czytania różnych twoich wpisów na forum i śledzenia historii Melissy dopiero ten filmik w pełni uświadomił mi ogrom Twojej pracy, troski, determinacji i jakby nie patrzeć pieniędzy włożonych w tego konia. Ogromny szacunek dla Ciebie i życzenia żeby było tylko lepiej  😍 :kwiatek:
Piękne i wzruszające, a że ja trochę trzaśnięta jestem , to się popłakałam.Rox nieustająco trzymam za Was kciuki! 😍
Rox,też się poryczalam.jestem pod ogromnym wrażeniem..dziękuję,że się tym podzielilas,szacun!
rox   ogony trzy
25 maja 2019 07:10
Tusia2012, andzia1, Katrzyna K,  ojeeeej, dziękuję  💘 :kwiatek:

Niestety nie mam uwiecznionego jak ją obracaliśmy na drugi bok i jak uczyłam ją wyciągać nogi do wstawania z pozycji mostkowej. To dałoby jeszcze lepszy obraz wszystkiego. Mimo, że robiliśmy to tysiące razy przez ten rok, to zawsze było to dla mnie tak stresujące, że nigdy tego nie nagrałam.. I filmiku ze stawiania jej na podnośniku nie wsadziłam, bo jest to dla mnie tak przykre, że nawet nie chciałam na to patrzeć  😵

Ogólnie mam 4 godziny materiałów filmowych z całej rehabilitacji. Ostatnio przypadek Melissy był omawiany w Brazylii na na międzynarodowy kongresie wet.  🙂

Teraz pozostaje mi ogarnąć swoją psychę, bo lekko ucierpiała przez to wszystko 😜 I działać z nią dalej. Mam zamiar na dzień dzisiejszy doprowadzić ją do takiego momentu, w którym nie będę się ją bała brać luzem w tereny za końmi 🙂

Co prawda nie na youtube ale za free, wystarczy się zarejestrować, a wiedza użyteczna dla każdego koniarza 🙂

https://orimedia.pl/masaz-kolkowy-konia/
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
10 lutego 2020 20:25
Urodzony dwa razy  😲.
mils   ig: milen.ju
21 maja 2020 14:53
Żucie z ręki no czemu ktoś nagrywa takie dziwne rzeczy. 🤔
Ten Pan jest słynny w innych rv wątkach też  😁
vissenna   Turecki niewolnik
21 maja 2020 16:53
No nie... Kul Kszakuf jest zwyczajnie szkodliwy.  😵
Żucie z ręki no czemu ktoś nagrywa takie dziwne rzeczy. 🤔


Cytacik:"...im koń ma niżej głowę tym łatwiej mu biec.... ty mnij trzęsie w siodle..." 😁
mils   ig: milen.ju
21 maja 2020 21:00
Ja nie rozumiem, jaki trzeba mieć tupet, żeby takie szkodliwe głupoty propagować.  🤔
Hmmm nie wiem czy tu, czy lepiej do zadziwiających, ale w sumie to bardziej zabawne 😀

Holenderska policja konna dołącza do zajęć salsy  🤣
fajne! 😀
vissenna   Turecki niewolnik
19 czerwca 2020 16:01
Ciekawy dokument o Dujardin zrobiony przez FEI:
https://tv.fei.org/video/153835
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się