Animaliowa akcja UBIERZ CHOINKĘ

A ja dostałam tylko jedną...🙁
od ciri :kwiatek:
ja tez prosze o choinki i sama zaraz powysyłam  😉


agata.palcat@interia.pl

Wysłałam już do wszystkich z wątku.... ufff🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 15:04
To mi też 😉 raven_9@o2.pl
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 15:06
wysłałam 🙂
ej dziewczyny! wysyłać! na moim koncie dopiero 1!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 grudnia 2008 15:16
Dziewczyny jeśli nie zmieniły się zasady od ubiegłego roku, to z jednego adresu e-mailowego liczy się jedna choinka. Co nie zmienia faktu, że ja też proszę:
makrejsza@tlen.pl
Makrejsza z tego co widzę, to z jednego adresu już mam zaliczone dwie.... Mam nadzieję, że się zmieniły zasady🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 grudnia 2008 15:36
Mam nadzieję, że zmieniły się zasady... W ubiegłym roku do nich pisałam na gg i dostałam taką odpowiedź...
ale "akceptuja" sie te choinki, wiec chyba jest inaczej 😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 grudnia 2008 17:08
w ubiegłym roku teź się "akceptowały"
o kurcze;/
uff, wyslalam chyba do wszystkich 😉

jak niepotrzebnie siedzialam chyba z godizne i ubieralam te choinki to sie zdenerwuje, mam nadzieje, ze kazda sie liczy 🙂
ciri ja tak samo.. wkurzę się niemiłosiernie ;p
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 grudnia 2008 18:00
może warto do nich napisać??
ja nie pisze, bo nerwicy dostane i zaczne byc niemila, jesli to okaze sie prawda 😁
"każda pocztówka liczy się tylko raz, każdy odbiorca liczy się tylko raz. Wielokrotne oglądanie tej samej pocztówki, lub wysyłanie wielu pocztówek do jednego odbiorcy nie będzie się liczyło. Postaraj się, wyślij pocztówki do jak największej ilości osób! Liczymy pocztówki obejrzane do końca 26 grudnia.
"


czyli jedna osoba moze tylko raz do tej samej wysłać ale jedna osoba moze do wielu  różnych ... tak ?  😉
Ja wysłałam 27 :P
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 18:40
ciska no na to wychodzi 🙂

Ejjj no laski, wysyłajta do mnie te chojaki no... 😉
a tam tez jest napisane ze  -  każdy odbiorca liczy sie tylko raz  juz sama nie wiem
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 18:49
Ale to chyba znaczy, że np. ja nie mogę do Ciebie wysłać 100 chojaków, tylko 1. Ale moge te 100 do 100 innych osób. Po jednym drzewie na głowę.
Na to wychodzi. Czyli jak wiekszość z nas już po choince dostała to każda kolejna, którą dostaniemy nie będzie się liczyć.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 19:00
E... No jak to? :oczopląs:  Takie coś z praktycznego punktu widzenia byłoby bez sensu... :/
Wielokrotne oglądanie tej samej pocztówki, lub wysyłanie wielu pocztówek do jednego odbiorcy nie będzie się liczyło
Hmmm chyba przesadziłam rzeczywiście 😀 Mi to trzeba łopatologicznie.

Czyli jeśli Ty Raven wyślesz mi 20 to liczy się tylko 1, ale jesli wysle do mnie Ciri, Ciska, Ty to liczą się wszystkie 3. Tak?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 19:10
Si 😉
Innymi słowy, żeby było naliczane: mogę dostać 100 drzew od 100 różnych osób, ale nic nie zdziała 100 drzew od 1 osoby (liczy się raz a dobrze 😉 ) 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 grudnia 2008 19:10
nie, liczy się tylko jedna
Hmm myślę, że to polega na tym, że ja mogę wysłać jedną pocztówkę (tzn moge i tysiąc 😉 ) do jednego odbiorcy, czyli mogę wysłać do Ciski,amnestrii,Anki itp nawet po 10 ale tylko jedna będzie się liczyła, jedna do jednego użytkownika.
Co do pocztówek to dostałam chyba ze 30 😉 a narazie wysłałam z 10 😉
Fajna akcja!
haha, zdecydujcie sie wreszcie 😀
ja juz sama nie wiem 😁
Wysłałam maila z zapytaniem w tej sprawie 😉
ufff ja już 26🙂 hmm na mój "chłopski rozum" to rację ma Raven! czyli ja jak odbiorę od 20 różnych osób po choince i obejrze wszystkie to te wszystkie 20 sie liczy. chyba że dostałabym od jednej osoby 20 drzewek to policzy się tylko 1! Zresztą łatwo to sprawdzić na tych obrazkach - jak ubrana choinka to zaliczona! więc jakby dwie osoby naraz wysłały do jednej osoby po choince i ta osoba otworzyla od razu obie to bysmy zobaczyli czy oba drzewka się "ubiorą" czy tylko to pierwsze😉



edit - a w ogóle to co się tak obijacie?:> dostałam na razie 8 tylko!!!:P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się