Pielęgnacja ciała

a próbowałyście nivea? mi osobiście najbardziej odpowiadał, jeśli chodzi o zapach
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
17 grudnia 2008 12:50
mi też nivea odpowiada najbardziej
jak radzicie sobie z odrostami? farbowałam chną na rudo i chcę wrócić do naturalnego koloru, który jest... hmm, jasnobrązowy chyba 😉
włosy mam długie, więc pewnie będzie wyglądać to komicznie, jak będę czekać, aż mi odrosną, a ich nie zetnę...
może powinnam użyć szamponetki, takiej ton w ton, zbliżonej do naturalnego odcienia, to odrost nie będzie taki wyraźny i widoczny?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 grudnia 2008 02:07
mój numer jeden to ysl effet faux cils i estee lauder magnastopic.

na prawdę bije na głowe wszystkie inne tusze?
muszę kupic cos nowego i zaczelam sie wachac miedzy YSL, Lancome Oscillation a Givenchy Phenomen'eyes. wybór jest o tyle trudny, ze uwielbiam te 3 firmy. tusze dwoch ostatnich znam, natomiast ysl nigdy nie probowałam. choc jezeli jest tak dobry jak ich lakiery to moze warto?
zaba   żółta żaba żarła żur
28 grudnia 2008 12:03
jak radzicie sobie z odrostami?

Regularnie chodzimy do fryzjera  😁
Nie eksperymentuję sama z włosami,nigdy.Farba farbie nie równa i może wyjśc na głowie straszna kupa!Od tego są specjaliści  😉
Używał ktoś mgiełkę AVON nektarynka i śliwka? Zapach słodki czy bardziej świeży?
zaba   żółta żaba żarła żur
28 grudnia 2008 16:50
Używał ktoś mgiełkę AVON nektarynka i śliwka? Zapach słodki czy bardziej świeży?

bardziej mdły... 😉
Dzięki żaba 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
28 grudnia 2008 21:48
Nie wicie może czy w Polsce są dostepne kosmetyki Barefoot Botanical?
Jeśli tak, to gdzie?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
28 grudnia 2008 21:51
Edytka, jak dla mnie tak! i naprawde warto wydac na niego ostanie pieniadze!
ja mam z AA Mleczko do ciała z kaszmirem  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
29 grudnia 2008 22:49
A'propos suchych stóp - kupiłam krem Neutrogeny w tubce Foot Cream. Codzienne używanie pumeksu i kremu jak narazie przynosi efekty  😀

A jakie pudry polecacie  👀? Nie używam żadnych podkładów/pudrów koloryzujących. Jedyne co toleruję to puder transparentny w kamieniu. Dotąd używałam Joko, ale coraz trudniej go dostać  🤔
Chciałam podziękować voltowiczce która jeszcze na starej volcie poleciła mi do przetłuszczających się włosów L'Oreal z perłą- już mogę myć co dwa dni włosy! 😜
Klami ja mam fluid z Perfect'y Matujący dostałam na gwiazdke i jestem zadowolona 🙂, Mus z Maybelline (dream matte mousse),  Puder w kamieniu z Rimmel którego uwielbiam  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 13:05
Kami ja lubie pudry w kamieniu boujours, albo maxa factora.
Kami   kasztan z gwiazdką
30 grudnia 2008 16:06
Martynka wszelkie fluidy i musy u mnie odpadają - nie lubię tapety na twarzy  😉
Chyba spróbuję Boujours'a  👀 Rimmela mam parę rzeczy i jakoś mnie nie przekonują  🙂
aj L'Oreal różowy z perłą jest super - właśnie sobie chciałam kupic jeszcze maseczkę z tej serii, ale kupiłam jednak dyscyplinującą - wreszcie pokochałam moje proste włosy 🙂

Kami L'Oreal ma w ofercie pudry mineralne - wersja matująca i zwykła, ludzie polecają, sa na tyle kryjące, że mogą zastapić podkład, ale można je tez stosować jako puder. Czaję się na ten matujący, kupię następnym razem, ostatnio kupiłam Dream Matte i jest kiepski, kiepsko matuje a w dodatku jest strasznie widoczny na twarzy 

btw co ile się stosuje maseczkę do włosów?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 00:35
mam ten mineralny z loreala, moim zdaniem bardzo mocno kryje
Seksta   brumby drover !
31 grudnia 2008 00:51
tez mam ten mineralny z loreala (swoja droga jutro jade po kolejny bo ten mi sie juz konczy) i kryje dobrze a nie pozostawia maski, wyglada sie naturalnie..
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 00:57
ja nie jestm przekonana do kosmetyków kolorowych loreala, z tej półki cenowej wole artdeco, deborah, boujours i max factora.

podkłady lorala są okropne! mało trwałe, dają efekt maski, a po matującym podkładzie moja twarz swieciła się jak psu jaja na wielkanoc. 🙄 🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2008 01:01
tez uwazam, ze ten mineralny daje efekt maski! i gama kolor jest bardzo uboga, najaśniejszy i tak jest dla mnie za ciemny.
znalazlam milion lepszych podkładów i pudrów mineralnych, a numerem jeden sa produkty firmy Bare Minerals 😉
Seksta   brumby drover !
31 grudnia 2008 01:13
haha w takim razie chyba zalezy od cery 🙂😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 01:52
tego z maxfactora tez nie polecam...
Seksta   brumby drover !
31 grudnia 2008 02:26
Edytka Bare Minerals do dostania w polskich sklepach?
ja sobie właśnie robię przedimprezowy salon piękności, peeling, maseczka z glinką, teraz maseczka jogurtowa, potem jadę do sephory wysępić próbkę podkładu clinique na wieczór - niby mam lasting performance max factor ale wcale nie jest jakoś rewelacyjnie długotrwały i kryjący, w dodatku ciemnieje... na dzien jest ok, ale na całonocną imprezę już nie. No a potem jeszcze maseczka na włosy  😎
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 11:21
to wysęp lepiej estee lauder double wear, dobrze kryje i napewno przetrwa cala noc.
na mojej twarzy tworzy maskę po kilku godzinach  🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2008 14:33
Edytka Bare Minerals do dostania w polskich sklepach?

nie mam pojecia  😡 ale jak nie w slepach to na pewno beda na allegro czy ebayu
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 grudnia 2008 17:10
Uzywał ktoś kiedyś tego szamponu? Może mi ktoś coś o nim powiedziec? Warto?

http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/dermediccapilartewzmacniajacyszampondowlosowtlustych200ml-1507.html

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 stycznia 2009 11:23
Kami, Oriflame ma lekkie pudry transparentne lub tylko w dwóch odcieniach(bardzo jasny lub ciemniejszy, ale też transparentne, kwestia odróżnienia cery typu fairy i typu mulatki), które zawsze dopasowują się do cery... i są lekkie i nie zatykają porów i rzeczywiście matują...
sama stosuję a mam problematyczną cerę - zaskórniki (100 na milimetr kwadratowy xD), blizny, cera mieszana itd...
najbardziej polecam 'zwykły' pyłkowy
giordani gold jest bardzo fajną serią, ale dodają tam różne olejki, więc na pewno nie nadaje się dla cery problemowej (trądzikowo pochodnej)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się