Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pielęgnacja ciała

poprzednia następna
Strony: 1 ... 41 42 [43] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pielęgnacja ciała  (Przeczytany 220773 razy)
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1260 : Maj 17, 2020, 14:17:26 »
Odpowiedz cytując
ashtray, - neutrogena nie daje rady właśnie smutek W sensie posmaruje i niby jest git, a za pół godziny to samo. Z neutrogena przeszłam na palmersa i yope, ale przy szale przymusowego odkażania wymiękają. Staram się unikać jak mogę, wolę raczej umyć ręce, ale choćby robiąc zakupy nie zawsze się da ehh Tak samo wchodząc do firmy odkażam milion razy, na wejściu, przed wejściem na produkcję, przed magazynem... i w drugą stronę to samo. Ogarniam tony papierów teraz, bo jako jedyna z działu mam wejście do biur, a nie wszytko się da elektronicznie niestety.
#link
ashtray

« #1261 : Maj 17, 2020, 16:53:24 »
Odpowiedz cytując
Jak napisałaś o tym papierze, to aż mnie zabolało. Pamiętam ten ból.  smutny Ja nakładam grubszą warstwę neutrogeny na noc i pomaga. Z takich ekstra spraw to pomyśl o CeraVe albo Samarite Supreme.
#link
honey

bunny

« #1262 : Maj 17, 2020, 17:07:02 »
Odpowiedz cytując
keirashara, mozesz sprobowac kupic emolient w aptece, do tego bawelniane rekawiczki. Posmaruj dlonie przed snem i ubierz rekawiczki na cala noc.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1263 : Maj 17, 2020, 17:21:29 »
Odpowiedz cytując
honey, - nie da rady, nie zasnę ehh O ile w skarpetkach jakoś daje radę, to w rękawiczkach nie ma szans. Ja nie jestem w stanie nosić zegarka czy biżuterii, bo dostaje kociokwiku. Znam ten sposób, próbowałam.
ashtray, - chciałabym coś, co da radę nie tylko do pierwszego mycia/odkażania rąk i to jest chyba główny problem. Już i tak w całym domu, na biurku, w torbie mam kremy... ale na stajni nie posmaruje, w sklepie też nie zawsze. No i robi się problem. Najbardziej mnie wścieka to, że x lat walczyłam o normalność, czytam składy płynów do kąpieli, mydeł, chemii domowej (mimo, że używa jej głównie mój facet, ja bardzo rzadko). I była normalność, mogłam jak człowiek umyć ręce i nie musieć od razu smarować, mogłam ruszyć się gdzieś bez kremu, a wróciłam do punktu startowego zemdlal
#link
borkowa.

silesian team

« #1264 : Maj 17, 2020, 17:52:01 »
Odpowiedz cytując
keirashara moje łapki naprawia jedynie czerwony Garnier, ale on trochę zostawia takie nieprzyjemne uczucie, przynajmniej ja to tak odbieram, ale niczego lepszego nigdy nie stosowałam uśmiech
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #1265 : Maj 17, 2020, 18:01:23 »
Odpowiedz cytując
keirashara ja kocham mediderm. I do rak i do ciala. Nasmarowałabym grubą warstwą na noc. Warto spróbować a tubka w aptece to koszt około 8 zł
#link
ashtray

« #1266 : Maj 17, 2020, 18:28:37 »
Odpowiedz cytując
keirashara wiem o czym mówisz. Mam hashimoto i skóre bardzo suchą. W strategicznych miejscach typu łokcie czy kostki na stopach jest jak papier ścierny.
#link
ekwan

« #1267 : Maj 17, 2020, 19:02:52 »
Odpowiedz cytując
Polecam masc cholesterolowa: gruba warstwa na noc i na to bawelniane rekawiczki (lub skarpetki) x 4 noce. Na pewno pomoze.
#link
Brak polskiej czcionki..
safie

« #1268 : Maj 17, 2020, 23:37:04 »
Odpowiedz cytując
ashtray, - neutrogena nie daje rady właśnie smutek W sensie posmaruje i niby jest git, a za pół godziny to samo. Z neutrogena przeszłam na palmersa i yope, ale przy szale przymusowego odkażania wymiękają. Staram się unikać jak mogę, wolę raczej umyć ręce, ale choćby robiąc zakupy nie zawsze się da ehh Tak samo wchodząc do firmy odkażam milion razy, na wejściu, przed wejściem na produkcję, przed magazynem... i w drugą stronę to samo. Ogarniam tony papierów teraz, bo jako jedyna z działu mam wejście do biur, a nie wszytko się da elektronicznie niestety.

Mnie ręce uratował balsam z Indigo. Dodatkowo do sklepów obowiązkowo rękawiczki i to je dezynfekuję.
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #1269 : Maj 17, 2020, 23:57:42 »
Odpowiedz cytując
keirashara, isana urea intensive albo mediderm. Poleca łuszczyk uśmiech
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #1270 : Maj 18, 2020, 12:15:31 »
Odpowiedz cytując
keirashara tak jak Strzyga, polecę Mediderm. uśmiech Z moim AZS daje radę elegancko, a jak jest gorzej to dorzucam moczenie łapek w owsiance i szczerze polecam, jak masz trochę czasu wieczorem. Natomiast jak skóra nie piecze i nic się z niej nie sączy, to zdarza mi się machnąć porządny krem do stóp na noc i to działa trochę jak taki booster - zimą się sprawdza u mnie takie rozwiązanie, gdy łapie mnie po prostu przesusz totalny, ale bez stanów zapalnych.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1271 : Maj 18, 2020, 15:39:38 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za polecania, mam co testować kwiatek

mils, - owsianka taka klasyczna, z górskich na wodzie? Myślę żeby sobie takie spa łapkowe odczynić w któryś dzień.
O zimie nic mi nie mów, był okres gdzie zaczynałam chodzić w rękawiczkach już przy 10 stopniach na dworze zemdlal Nie mam AZS, ale cienką skórę ogólnie i zniszczyłam tak dłonie na własne życzenie trochę ehh
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #1272 : Maj 18, 2020, 16:43:23 »
Odpowiedz cytując
keirashara dokładnie, owsianka na wodzie. Niektórzy robią ze zmielonych albo chociaż rozdrobnionych płatków, mi z reguły nie chce się aż tak bawić. Możesz też dorzucić miód na przykład, chociaż owsianka już sama z siebie jest super na skórę i nie raz ratowała mi tyłek. uśmiech Jak Ci się chce i masz lniany woreczek np. to możesz zrobić w takim woreczki z rozdrobnionych płatków i jak puszczą ten swój charakterystyczny „glutek”, to taką myjką się umyć. Fajna skóra po tym jest. uśmiech
#link
honey

bunny

« #1273 : Maj 18, 2020, 17:51:34 »
Odpowiedz cytując
Tylko to tak jak przy pielegnacji skory twarzy, po takim nawilzeniu warto je 'zamknac' warstwa okluzyjna, jakims emolientem.
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #1274 : Maj 18, 2020, 22:59:52 »
Odpowiedz cytując
keirashara, to ja jeszcze dorzucę do tych rzeczy wartych przetestowania Cremobazę 50%. Ja akurat używam na stopy (przy niedoczynnosci tarczycy wstyd wyjść gdzieś bez skarpet), ale na ręce tez się sprawdzi.
#link

Achaja

« #1275 : Maj 20, 2020, 06:32:02 »
Odpowiedz cytując
To tak a propos stóp - polecicie jeszcze jakiś dobry krem? Używałam jak dotąd Regenerum do pięt i kremu z Rossmanna z 10% mocznikiem, ale rewelacji nie ma... A sezon sandałkowy się zbliża :P
#link
Strony: 1 ... 41 42 [43] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Pielęgnacja ciała

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.