Pielęgnacja ciała

borkowa.   silesian team
10 marca 2019 07:56
szukałam czegoś na rozstępy, co jednocześnie nie zrujnuje mi portfela i trafiłam na błoto kolagenowe z BingoSpa.
Jest ekstra! po tygodniu rozstępy (a jest ich sporo) wyraźnie się zmniejszyły, a skóra jest bardziej wygładzona. Używam też na noc na biust, szyję i czasem twarz. Bardzo na plus. Prawie nie pachnie, ma miłą konsystencję. Polecam, za taki pieniądz to super produkt.

można dorwać gdzieś stacjonarnie? :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 marca 2019 12:18
Achaja, ja się średnio lubię z olejkami 😉

borkowa
, nie wiem. Ja teraz mało co kupuję stacjonarnie. Zamawiałam z makeup.pl, a tam wysyłka od 69zł za darmo 😉
Zaledwie dwie strony temu sobie poczytałam, ale może coś się zmieniło, ktoś coś odkrył. Jaki samoopalacz polecacie? Chce stosować na nogi. Zapach nie jest dla mnie istotny, może sobie śmierdzieć spalenizną bylebym sobie nim krzywdy nie zrobiła plamami i smugami. No i żeby serio działał  👀
ash   Sukces jest koloru blond....
16 marca 2019 13:56
falletta, fakebake, reeeweeelaaaacjaaaa
Ja uwielbiam ten z Sun Ozon w wersji do ciemnej karnacji, jest genialny 😍! Balsam z Lirene jest już bardziej delikatny, ale nadal zostawia fajną, zdrowo wyglądającą opaleniznę.

Jeszcze taki samoopalacz z Dove w tubie jest fajny i dosc mocny-porownywalny do tego rosmanowego. Jeszcze St Moriz jest ok ale musisz kupic przez neta. Tylko mam wrażenie ze on dosc mocno wysusza
Jakie kosmetyki warto kupić w Niemczech, których nie ma w Polsce?
Słuchajcie, odkryłam za*ebiste kosmetyki naturalne: https://la-le.pl/kategoria/do-ciala/dezodorant-ekologiczny-w-kremie-z-olejkiem-lemongrass

Kupiłam ten dezodorant z ciekawości, mimo że byłam mocno sceptycznie nastawiona; użyłam, zapakowałam do pracy normalny dezodorant jakby się zasmrodziła jednak 😀 i wiecie co ? To jest najlepszy dezodorant ever <3 po całym dniu nie czuć nic a NIC, żadnego zapaszku i spoconych pach!
Powiedzcie mi, co jest takiego magicznego w kremach do opalania? Po stosowaniu na urlopie mam cialo jak nigdy.
To magia skladnika w tych kremach, czy raczej regularnego stosowania?
Ew. Czy kremem do opalania moge sie normalnie pielegnacyjnie smarowac?
Dziewczyny co możecie polecić z preparatów na celluit?w internecie wszędzie wyskakuje Vialise ale nie znam osobiście nikogo kto by zrecenzowal,może któraś z Was?Kiedyś używałam Elancyl ale nie widziałam zbytnio efektów..stosuje masaż szczotką,jem zdrowo ale przez tarczyce mam zawirowania hormonalne i ciężko mi się z tym walczy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 sierpnia 2019 17:35
Jeśli to podłoże hormonalne, to wątpię żeby coś skutecznie pomogło.
Ps. Prawie taki sam skład ma serum fitomedu za 30zl 😉
Weź nie doluj🙁 zaczynam ćwiczenia i jestem zdeterminowana.kupię sobie ten fitomed w takim razie.uzywalas?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 sierpnia 2019 07:42
nie stosowałam, dopiero mam w planach. Ale stosuję kosmetyki fitomedu od lat i jeszcze mnie nie zawiodły (jedna odżywka do włosów nie spasowała). Vialise moim zdaniem sporo za drogie i nastawione na zbijanie kaski (redukcja komórek tłuszczowych kremem xd), a skład serio nie jest jakiś bardzo inny od fitomedowego 😉
To jest koncentrat do samodzirlnego przygotowania z baza? Czy mowisz o innym gotowym produkcie?nie mogę takiego znaleźć.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 sierpnia 2019 11:41
łap
https://fitoteka.pl/pl/p/Serum-ujedrniajace-do-ciala-„Zielona-kawa.-Zmniejsza-objawy-cellulitu-100-ml-/245

a te koncentraty są bardzo fajne, tak btw, miałam do twarzy 🙂
Używam tego Fitomedu, ale razem z Tołpa Turbo cośtam na noc i efekty są całkiem fajne jak na kremy do ciała, i to do ciała po ciąży w której sporo przytyłam 😉
Horsia,dzięki za opinię 🙂 dajesz nadzieję.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 października 2019 19:10
Szukam mocno pachnącego, głęboko odżywiającego, naturalnego masła do ciała. Ktoś coś?  :kwiatek:
madmaddie, przychodzi mi na myśl Yen z Soap Szopa - jeśli lubisz bez, to spełnia kryteria 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2019 06:58
Dzięki!  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 listopada 2019 07:48
Znowu ja  😉
Chciałabym babci sprezentować jakiś fajny, mocno pielęgnujący zestaw kosmetyków. Co będzie odpowiednie do mocno starszej, wymagającej mocnego nawilżenia skóry? I koniecznie hipoalergiczne  :kwiatek:
Halo! Pielęgnacja twarzy to tez tu?
Mam masakrę po ciazy. Miejscami sucha skore, aż czuje jak się napina, a miejscami czuje ze jest tłusta. Cały czas wyskakują mi jakieś pryszcze. Nie mogę sobie poradzić z cerą. Co stosować? Jakiej firmy? W jakiej kolejności?
darolga   L'amore è cieco
24 kwietnia 2020 22:11
Dziewczyny, miała któraś z Was okazję testować te produkty: https://www.byrokko.com/pl/ ? A konkretniej przyspieszacz opalania? Jeśli nie - to jakie polecacie?  :kwiatek: :kwiatek:
darolga, ja od paru sezonów używam przyspieszacza z Ziaji - i widzę różnicę 🙂 Do tego pachnie bosko i kosztuje grosze 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 maja 2020 19:23
Dziewczyny możecie polecić jakąś firme z naturalnymi kosmetykami? Szukam ładnych zestawów prezentowych ale fajnie jak poza ładnym wyglądem będą dobre i pachnące 😉
Trafilam tutaj https://miodowamydlarnia.pl/ ale może jest jeszcze coś ciekawego. Chyba że kosmetyki godne polecenia to nie bede kombinować 😉
Robaczek M., - ministerstwo dobrego mydła? Ja kocham ich peeling śliwkowy 🙂

Poszukuję na prawdę dobrego kremu do rąk, który szybko się wchłania i nie zostawia filtru. Miałam yope, ale jakby przestał działać 🙁 Przy tym szale na odkażanie rąk znowu mam masakrę, a już było tak dobrze...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2020 08:32
keirashara, krem do rąk dla personelu medycznego 🙂 albo food for skin z lidla, jest bardzo fajny i szybko się wchłania
Gillian   four letter word
17 maja 2020 11:11
keirashara, Eveline bananowy, na razie nic lepszego nie znalazłam. Myję ręce do południa niezliczoną ilość razy, po każdym pacjencie. Mały tani niepozorny kremik a cuda robi.
klik
madmaddie, Gillian, - dziękuję bardzo :kwiatek:
Keirashara Neutrogena. Juz po pierwszym smarowaniu ulga. A dłonie tez ostatnio miałam zajechane- skóra tak sucha ze pękała w załamaniach, czerwone, swędzące. Pomogło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się