Pielęgnacja ciała

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lipca 2015 12:24
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2015 12:28
Euforia_80, będzie ok ! 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lipca 2015 12:36
czy po goleniu elektryczną maszynka należy zastosować jakiś kosmetyk?
Nie trzeba 😉 Ja zazwyczaj golę na sucho, potem biorę prysznic i na bikini nic nie nakładam, a nogi normalnie balsamem 😉
Mam jakiś Braun Silk Epil Wet and Dry ileś tam w jednym i działa dobrze
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 lipca 2015 20:06
Dziewczyny dzięki  za radę  :kwiatek: , maszynka rewelacyjna, skóra w okolicy bikini w końcu  bez zaczerwienień  🙂.
Mam jeszcze jeden temat, a mianowicie chodzi o zrogowciałą ciemną skórę  na kolanach. Przyciemniane delikatnie pumeksem ale ostatnio czytałam, że efekt może  być wręcz odwrotny.  Macie jakiś  sposób na to? Może udałoby się przynajmniej rozjaśnić skórę?
Są kremy rozjaśniające 🙂
A że sposobów babci to klękanie z połówkami cytryny na kolanach 2-3 razy w tygodniu po 15 minut 😉 U mnie na łokcie zadziałało
od dawna używam kremu do ciała Isana kakao i masło shea i jest ok, czy te drugie masło tej samej firmy w biało-niebieskim opakowaniu (chyba panthenol o maslo shea) jest równie dobre, ma ktoś porównanie?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 grudnia 2015 10:51
mam bardzo, bardzo suchą skórę co mogę zastosować żeby ją nawilżyć zależy mi mocnym i szybkim działaniu?
edit?
a co myślicie o Capivit hydro Control czy lepiej jakiś balsam/oliwkę/mleczko?
Euforia_80, najpierw peeling, potem jakiś mocno odżywczy balsam. Ja lubię Palmersa i już trzeci rok kupuję. Mam też kilka masełek z The Body Shop i są warte uwagi. Z takich lżejszych super sprawdzał się Z apteczki babuni (jakiś fioletowy, ale był super, bo z mocznikiem)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 grudnia 2015 08:37
byłam w aptece, bardzo miła młoda Pani poleciła mi:
http://aptekacenturia24.pl/dermokosmetykila_roche_posay/la_roche_lipikar_zel_myjacy_400_ml,i10246.html
podobno klientki jak wypróbują wracają po niego
oraz
http://www.aptekaprima24.pl/cetaphil-md-balsam-d-twarzy-i-ciala-250ml
również ma być skuteczny, fajnie się wchłania i nie zostaje tłusta skóra
zobaczymy  🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
16 grudnia 2015 14:23
Euforia_80, Cethapil obecnie używam (mam i żel micelarny do mycia i balsam) i jest fajny- do twarzy rewelacyjny, ale do ciała wolałam zdecydowanie balsam Neutrogena czerwony. Wolę trochę treściwsze balsamy do ciała.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2015 17:53
Czy ktoś mi jest w stanie pomóc w temacie ,,szlifierki" do twarzy? 😵
Otóż 2 tyg. temu w Lidlu sprzedawali urządzenie do domowej mikrodermoabrazji.
Kupiłam, rzuciłam kąt ... leży.
Niestety Małż niechcący wypierniczył karton w którym była instrukcja obsługi.
Już pal sześć ten papierek , bo filozofii nie ma żadnej, ale ...

Jak często wykonywać taki domowy zabieg aby to miało sens?
I czy po każdym zdzieraniu naskórka smarować się kremem? Jakim? lekkim?
Cerę mam mieszaną, naczynkową tylko w okolicach noska.

Ktoś coś? 👀 help? :kwiatek:

Czy ktoras z was zamawiala jakis zestaw do domowej depilacji woskiem?
Ja mam taki: http://allegro.pl/zestaw-podgrzewacz-do-wosku-1-x-wosk-i-100x-paski-i5497541901.html
Jest spoko. Jak nie zdążysz zamówić, to wpadaj do Koszalina, zrobię Ci. 😉
(Jestem dyplomowaną kosmetyczką jakby co. 😉 )
Scottie   Cicha obserwatorka
14 lipca 2016 10:12
zen, ja mam taki jak Julie, ba nawet kupowałam ze sklepu z linka 🙂 jak nie masz doświadczenia to nie polecam. Z rąk i ud oprócz włosów zerwałam też skórę, a poza tym w niektóre miejsca było mi trudno dotrzeć i zostały mi kępki włosów 🤣 A bikini... płytkie dam radę sobie zrobić woskiem + poprawię depilatorem, ale jeśli chodzi o głębokie czy brazylijskie, to już chyba nie bardzo. Natomiast jest super do usuwania włosków poza linią majtek 🙂
do bikini to chyba lepszy jest ten wosk w puszcze, tzn. taki co zastyga i zrywa się go bez użycia pasków, tak? Podobno lepiej wyłapuje włoski 😉 ja kupiłam ten w rolce z myślą o bikini ale dużo włosów zostało i musze wypróbować ten drugi
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lipca 2016 15:42
do bikini super jest pasta cukrowa. ja jestem mega wrażliwiec, a nie podrażnia nic a nic. dobrze zrobiona i nałożona zrywa wszystko, włoski nie wrastają.
tylko trzeba trochę praktyki, no i czasu. 😉
Bischa   TAFC Polska :)
08 sierpnia 2016 20:40
Jaki krem polecacie, do rąk, nie drogi, aby chronić je przed nadmiarem wody, z ktorą miewam styczność w pracy po 8-12 godzin dziennie? Mimo rękawiczek, ich stan mnie nie pokoi, nie wyglądają za ładnie...
Scottie   Cicha obserwatorka
10 sierpnia 2016 01:02
Bischa, w tej chwili używam kremu- maski do rąk firmy Eveline Glicerini (Bio kozie mleko), tego w żołto- złotym opakowaniu. I nie zamienię go na żaden inny. Przerobiłam już mnóstwo kremów, a ten jak do tej pory nie ma sobie równych. Nawet Neutrogena nie ma do niego podjazdu, a uważam, że robi najlepiej nawilżające balsamy do ciała.
Gdzie można stacjonarnie kupić pastę cukrową na już? 😉 Mieszkam w dosyć małym mieście, więc chodzi mi o jak najłatwiej dostępne sklepy/drogerie itp
polecicie jakiś żel pod prysznic bądź płyn do kąpieli, który nie wysusza, albo nawet i trochę nawilża? Bo większość niestety wysusza moją skórę na wiór  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lutego 2017 18:39
Emolium  🙂 (w aptece, niestety ok 40zł za dużą butelkę). Z takich drogeryjnych Dove purely pampering mnie nie wysusza  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
12 lutego 2017 10:19
hanexxx, mnie nie wysusza większość żeli pod prysznic z dodatkiem oliwki, np. Lirene.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2017 10:24
hanexxx, ziaja ma olejek myjący
Sanex jest też dobry, oprócz Ziaji Isana ma też olejek myjący
Ja używałam tych płynów pod prysznic co Scottie ale też fajnie działają olejki http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki-do-ciala/ jak masz taką bardzo suchą skórę, bo tworzą na niej powłokę zapobiegającą przesuszaniu naskórka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2017 09:02
W sklepie, w którym do tej pory robiłam zakupy tj. żele pod prysznic, scruby, szampony itp były świetne ceny, ale z każdym kolejnym zamówieniem rosną ceny przesyłek.
Macie jakiś polecony, sprawdzony sklep ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2017 07:41
a chodzi Ci o konkretne marki?

zamiast żelu pod prysznic zakupiłam mydełko tołpy borowinowe (skusił mnie napis "anti stress"😉, zakochałam się  💘 chciałabym dokupić balsam, który są z nim zgra (podobny zapach, żadnych filmów na skórze, jak najbardziej naturalny)?  👀 Tołpa ma borowinowy antycellulitowy, ale nie chcę antycellu, znalazłam takie coś:
https://www.krynickiespa.pl/balsam-borowinowy-ciala-p-123.html
używał ktoś tego?  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2017 07:43
Nie, na konkretnych markach mi nie zależy, zawsze gdzieś znajdę coś dla siebie.


Mydło borowinowe nie wysusza Ci skóry? Ja mam problem, bo jedynie żel pod prysznic Dove nie wysusza mi skóry i nie łuszczy się po nim.


edit:

Tołpa ma dobre kosmetyki?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2017 08:04
ja nigdy nie kupowałam tołpy, ale może zacznę? wyglądają spoko. Z przesuszeniem skóry nie mam problemu, ale chciałabym mocno ją nawilżyć po.

ja polecam drogerie polskie, o ile są we Wro, naprawdę korzystnie wychodzą tam kosmetyki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się