Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: hucuły.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 249 250 [251] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: hucuły.  (Przeczytany 1062488 razy)
Mozii

"Spełnić własną legendę..."

Moje ogłoszenia
« #7500 : Październik 19, 2020, 10:35:44 »
Odpowiedz cytując
Hucularze, patrzę w ogłoszenia, ale nic ciekawego nie wypluwają. Szukam hucuła, najlepiej klacz lub wałach, chodzący pod siodłem. W przypadku klaczy, nie musi być z licencją, nie będzie kryta. Koń do pracy pod dzieciakami. Ktoś coś?  oczy2
Województwo najlepiej podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie lub kujawsko-pomorskie.
#link

"Jak się chce to się szuka sposobu, jak się nie chce to się szuka powodu." JARA
Pepshi

Moje ogłoszenia
« #7501 : Październik 19, 2020, 15:03:19 »
Odpowiedz cytując
cinek podejrzewam, że tyle srokaczy, bo jest na nie popyt - z resztą wdać też, że chyba jedynie 3 ogiery są z hodowli państwowych (Odrzechowa i Wołosate), a reszta prywatna uśmiech
Prywatni hodowcy zdecydowanie promują srokatość. Z resztą ja sama osobiście nastawiam hodowlę na takie konie  - powodów jest kilka, ale nie oszukujmy się główny to popyt, no bo jeśli np za maścistego ogierka odsadka od danej klaczy bierze się mniej niż za srokatego (a serio hodowcy mają już taki podział cen - no przynajmniej Ci z którymi rozmawiam) to wiadomo, że musi się pojawić więcej srokatych ogierów duży uśmiech  Znajomy ma dwa  - jeden maścisty, drugi srokaty i każdy kto przyjeżdża z klaczą, chce źrebaka po tym srokatym...
Też na pewno przyczynia się fakt, że praktycznie 100% srokatego pogłowia jest w Polsce i nie wiem co się stało (meteor spadł? pranie mózgu? 8| ), bo w końcu zaczęto promować i doceniać srokacze na czempionatach, a nie negować  - jak to wcześniej bywało...

Kwestia tylko ile z tych ogierów faktycznie się nadaje, bo w zeszłym roku stawka była mocno średniej jakości...
#link
cinek

« #7502 : Październik 19, 2020, 18:07:19 »
Odpowiedz cytując
Z tym promowaniem srokaczy na czempionatach to bym jednak nie przesadzał  wink Reszta jak najbardziej popieram
#link
Pepshi

Moje ogłoszenia
« #7503 : Październik 20, 2020, 19:12:30 »
Odpowiedz cytując
Może "promowanie" to faktycznie mocne słowo, ale zdecydowanie są teraz lepiej oceniane, w porównaniu do tego co było jeszcze 7-8 lat temu...
#link
cinek

« #7504 : Październik 23, 2020, 07:03:20 »
Odpowiedz cytując
No i ciekawe jak tam po wczorajszym uznawaniu  konik
#link
@g@

« #7505 : Październik 23, 2020, 13:16:34 »
Odpowiedz cytując
Sa wyniki: https://www.pzhk.pl/wp-content/uploads/og-hc-wyniki-kwalifikacji-2020-jesien.pdf
#link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #7506 : Październik 23, 2020, 14:32:41 »
Odpowiedz cytując
6/8 srokatych! Dla mnie jako potencjalnego nabywcy na plus zdecydowanie duży uśmiech I co fajne pochodzenie różne. Zdjęcia Lemurka i Wichra chętnie bym obejrzała  oczy2
#link
Huculska Ostoja
Skąd: Mazury --> Giżycko --> Warszawa --->Gdańsk ---> Olsztyn.

Fotografia Beata Gan

WWW Moje ogłoszenia
« #7507 : Październik 23, 2020, 18:30:31 »
Odpowiedz cytując
A jak tam próba?

Czekamy na wyniki i  fotorelacje
#link
cinek

« #7508 : Październik 24, 2020, 16:36:55 »
Odpowiedz cytując
Wicher to dla mnie kopia Sambora, może drobniejszy, ale maściowo podobny bardzo. Sambor dużo srokatych zostawia, a od strony matki Wicher też srokatościa nie gardzi. Lemurek dla mnie nawet fajny. Z tych co nie przeszły ten po Oscypku - Anpol wydaje się fajny, mocny na nodze, tylko ta obcięta grzywka mu męskości zabiera uśmiech Zdjęcia na peckiel.pl już zarzucone
#link
Pepshi

Moje ogłoszenia
« #7509 : Październik 27, 2020, 14:21:36 »
Odpowiedz cytując
Z tego co widziała na Fb to Lemurek-O już na sprzedaż...
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #7510 : Listopad 01, 2020, 15:18:44 »
Odpowiedz cytując
Pracownia Hodowli Koni UP w Pozaniu poszukuje huculow ktore maja naturalnie krotkie, stojace grzywy. Moze znacie takie konie?
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
Strony: 1 ... 249 250 [251] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: hucuły.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.