Szukam, Poznam

Zastanawia mnie dlaczego w dziale "towarzyskie" nie ma jeszcze takiego właśnie wątku- czyżby nie było na forum ludzi szukających swojej drugiej połówki w końskim klimacie?🙂
Na ogół nie preferuję poznawania ludzi w necie bo ci mają dziwną tendencję do kreowania się na tych jakimi w rzeczywistości nie są. Z drugiej jednak strony sieć daje możliwość poznania ciekawych ludzi których w realu nigdy byśmy nie spotkali i to pojawia się chęć napisania takiego właśnie wątku.
Zatem będę pierwszy:
Mam 28 lat, wyższe wykształcenie. Lubię życie na prowincji, piękno natury-> duży sad, staw i stadnina koni to nie marzenie to coś na co trzeba jeszcze trochę poczekać, popracować, to cel w życiu (no może jeden z kilku🙂. To tak po krótce- wrodzona skromność nie pozwala na autoprezencję 😉
Mój typ kobiety- wysoka, uśmiechnięta, zadowolona z życia, dostrzegająca piękno wokół, z charakterem bo jak głosiła kiedyś reklama motocykli BMW "Co cechuje ludzi z pasją? Charakter...." 🙂
ty zarejestrowałeś  sie tu poto by założyć ten wątek? bo widze że jesteś na forum od jakichś 2 godzin
Min. tak, po prostu wcześniej bywałem jako "gość" i w ogóle to niedawno odkryłem  to forum i muszę przyznać że dość ciekawe jest- ożywione bardzo w porównaniu do innych.
Alehandro, alehandro, alehandrooo

Alealehandro

Alealehaaandroooo.

🏇
szukasz kobiety wśród... voltopirów? 😜

👍 👍
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁
rewir co się będziesz do Polski ograniczać? A mało to forowiczów na obczyźnie? 😎
kujka   new better life mode: on
03 października 2010 14:28
ej na starym forum tez byl taki temat!  😜
poczekajcie az sie rozwinie!
Livia   ...z innego świata
03 października 2010 14:31
Chłopaki i dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny 🙂  🏇
A tak serio, jak ktoś chce tu poszukać, w zasadzie czemu nie? 😉
moja ryba nazywała się alejandro. ale zdechła.
cieciorka   kocioł bałkański
03 października 2010 15:17
moja ryba nazywała się alejandro. ale zdechła.

alejądro?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 października 2010 15:34
No właśnie Alehandro pisze się Alejandro  😉  😎
cieciorka   kocioł bałkański
03 października 2010 16:20
ja wiem 🙂
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁


Normalnie olśnienia doznałem- cały czas myślałem że to jest forum hodowców surykatek 😂
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂
[quote author=rewir link=topic=34046.msg725455#msg725455 date=1286110208]
ale to jest przede wszystkim forum o koniach.. w sensie zwierzątkach takich.
Działy matrymonialne podzielone na miasta w Polsce, to chyba trochę zbyt wiele 😁


Normalnie olśnienia doznałem- cały czas myślałem że to jest forum hodowców surykatek 😂
[/quote] czekaj sprawdzę.. nie, jednak miałam rację - konie.

dowcipniś z Ciebie
😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2010 17:09
Ola i Naboo, mistrzyni ciętej riposty się znalazła >__>
Co wam przeszkadza temat? Na starej volcie istniał i miał się nieźle. Jak chłopak chce tutaj szukać miłości, czemu nie? Toć masę świetnych dziewczyn tutaj mamy...

jak dla mnie moze zostac  😉
a noz widelec Chlopak znajdzie milosc swojego zycia wlasnie tutaj... Dajcie szanse a nie krytykujcie w koncu to dzial towarzyski 😉

i wszystkim zycze duzo milosci  💘  💘  💘
Ola i Naboo, mistrzyni ciętej riposty się znalazła >__>
Co wam przeszkadza temat? Na starej volcie istniał i miał się nieźle. Jak chłopak chce tutaj szukać miłości, czemu nie? Toć masę świetnych dziewczyn tutaj mamy...


to jak taka chętna to sie umów ja do wątku nic niemam
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂


Serio?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2010 17:21
Ola i Naboo, to po co piszesz, skoro nic nie masz?  😵
o to  mądry jesteś wiesz jak koń wygląda brawaa 😵 ten wątek niema sensu poszukaj se dziewczyny normalnie (chyba że cie żadna nie chciała 😂 😂 :wysmiewa🙂


Skoro nie ma sensu to po co tu zaglądasz a tym bardziej piszesz? Logika się kłania. Wiesz....  nie narzekam na brak powodzenia jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć i tak "se"  😂 i tu i tam zaglądam. 
Alehandro, widzisz, wątek taki jeszcze nie zaistniał, bo na forum same kobitki, wg. statystyk stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 1:14.9  😂 Zapewne żadna voltopirzyca nawet nie pomyślała, żeby tu faceta szukać, skoro ich tu tak mało.
Także witamy kolejnego rodzynka z otwartymi ramionami  😁

Ale na profile ze zdjęciem i opisami typu "wymarzony partner" liczyć chyba nie możesz  😉
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....

A ja dam głowę,że jest.  😉 czyjeś na pewno.
[quote author=hanoverka link=topic=34046.msg725637#msg725637 date=1286123675]
Mam nadzieję, że to nie jest nowe wcielenie lopka, mikkiego itd.....

A ja dam głowę,że jest.  😉 czyjeś na pewno.
[/quote]

No to jesteś bez głowy 😀 Jam zupełny nowicjusz, poza tym nie bawi mnie podszywanie się pod innych i zakładanie nowych profili to dobre dla innych.
oj chyba Tania myslala o czyms innym - reinkarnacja ;p
a gdzie foto 😎 ?
Ej, użytkowniczka Ola i Naboo chciała być po prostu voltopirem! :>

Tania, Lopka chyba nie.... on pewnie przyszedłby tutaj z hasłami typu "seksizm mężczyzn" "więcej cierpliwości mężczyzna ma dla zwierząt niż dla kobiety", "jeździectwo zdominowane przez kobiety - dlaczego?!" i tak dalej. 😉

Dokładnie :> na starej volcie w takim temacie były zdjęcia! :>
[quote author=mery link=topic=34046.msg725740#msg725740 date 👀=1286127964]
a gdzie foto 😎 ?
[/quote]

podbijam!  👀

Aczkolwiek myślę, iż to voltopirzyce powinny się bić o aktualnie wolnego revoltovego rodzynka! Wszak niebywale trudno o takiego w dzisiejszych czasach... 😁
Coś na kształt kultowej 'Randki w ciemno'? Alehandro, przysługują Ci po 3 przytania dla każdej kandytatki!
Ale zaraz, zaraz, znajdzie się chociaż jedna?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się