Szukam, Poznam

ja też jestem, ja też! uważnie obserwuję, ale coś tu cichoo 👀
To jak obserwowanie dzikiego zwierza, nie? ^^
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 października 2010 11:26
Tylko dziki zwierz się chowa ;p
wstydniś z niego 😀
Wątek ewidentnie  schodzi na polne drogi, za chwilę trzeba będzie zmienić tytuł na "pitupitu" a tu przecież trzeba trzymać fason i głównym duktem kłusem pomykać. Musimy więc zmienić randkę w ciemno w randkę w jasno- teraz wszystkie kandydatki grzecznie po kolei wrzucają swoje fotos :emota2006098: 💘
Założę się, że 90% kandydatek już gdzieś, kiedyś wstawiała na forum swoje zdjęcia. Tylko Ty się tak wypierałeś.. 😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 października 2010 14:43
Alehandro, tylko foty niemal wszystkich na forum juz sa 😉
są, są ale nie tu i randka się kupy nie trzyma  🤔
A mnie zaczęło zastanawiać, czemu założyciel wątku tylko w tym temacie się wypowiada..  😉
A mnie zaczęło zastanawiać, czemu założyciel wątku tylko w tym temacie się wypowiada..  😉


I do jakiego wniosku doszłaś? :  😉
Zarejestrowany tylko i wyłącznie dla założenia wątku? Nie chciałeś dodać zdjęcia, kiedy wątek się rozkręcał, wszystkie babki tak ładnie prosiły, bez rezultatu.. Kiedy przycichło-bach! nagle pojawiło się zdjęcie. Kiedy to nie dało rezultatu, zacząłeś namawiać, żeby inni wstawiali swoje.. 😉
Zarejestrowany tylko i wyłącznie dla założenia wątku? Nie chciałeś dodać zdjęcia, kiedy wątek się rozkręcał, wszystkie babki tak ładnie prosiły, bez rezultatu.. Kiedy przycichło-bach! nagle pojawiło się zdjęcie. Kiedy to nie dało rezultatu, zacząłeś namawiać, żeby inni wstawiali swoje.. 😉


Jakiego rezultatu nie dało? Jak już napisałem wcześniej nie jestem nagrzany i do wątku podchodzę z rezerwą, a moim celem było też jak by to ładnie określić giełda singli a nie zakładanie wątku włącznie na swój temat-fakt że póki co tak się kręci. Nie wypowiadam się na razie w innych wątkach bo nie zwróciłaś uwagi ale odpisuję głównie wieczorami i nocą - mam przez jakiś czas jeszcze bardzo dużo na głowie po prostu.
Czyżby temat zdechł z przyczyn naturalnych?  💃
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 października 2010 19:58
Chyba tak, w sumie było do przewidzenia  🙁
Szkoooda  🙄  a takie fajne weselicho się zapowiadało  🏇
Niedoszła panna młoda ŁER AR JU???  👀
Chyba tak, w sumie było do przewidzenia  🙁


Pewnie że było do przewidzenia - wrzucenie fotos odebrało Wam wszystkie argumenty do bicia piany 😁  😁  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 października 2010 21:59
bo jak se w kulki lecisz;p
za długo kazałeś paniom czekać, ot co 😉

Pewnie że było do przewidzenia - wrzucenie fotos odebrało Wam wszystkie argumenty do bicia piany 😁  😁  😁


Alehandro, było wrzucić od razu, a nie dać się prosić i kazać czekać, jak na księcia udzielnego.
Wedle chińskiej zasady : "Jeśli masz ustąpić, ustąp od razu - powiedzą żeś wielki. Jeśli ustąpisz po namyśle, powiedzą żeś słaby".
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
21 października 2010 15:10
Ja fotkę wkleiłam i to w dodatku jako pierwsza  🙄
Nie od dziś wiadomo, że większość panów to tchórze  😀iabeł:
Grubo pojechałaś, oj grubo! Niektórzy faceci mogą się czuć dotknięci. Trochę im współczuję, ale nie za bardzo.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 października 2010 06:55
A ja mam takie samo zdanie jak tabletka ;P
Nie od dziś wiadomo, że większość panów to tchórze  😀iabeł:

Każdy ma takich znajomych na jakich zasługuje:P
[quote author=tabletka link=topic=34046.msg744833#msg744833 date=1287776876]
Nie od dziś wiadomo, że większość panów to tchórze  😀iabeł:

Każdy ma takich znajomych na jakich zasługuje:P
[/quote]

Każdy się broni jak może...
To jest najlepszy wątek na re-volcie...już dawno sie tak nie uśmiałam 😀  wciąga niczym serial-tasiemiec,nigdy bym nie pomyslała,że można sie tu tak pysznie bawić...
Amelia, samo życie 🤣
To jest najlepszy wątek na re-volcie...już dawno sie tak nie uśmiałam 😀   wciąga niczym serial-tasiemiec,nigdy bym nie pomyslała,że można sie tu tak pysznie bawić...

Wątek zabawny.Ale kandydat się wykruszył albo utajnił. Zapraszamy następnego desperata do obśmiania. Lub desperatkę.
Całkiem możliwe,że wątek został z premedytacją zaplanowany aby wprowadzić trochę pikanterii w jednostajne,stajenne życie 😉 Ale nie powiem ,udało się. Czekam na ciąg dalszy...
[quote author=Amelia link=topic=34046.msg746893#msg746893 date=1287952982]
To jest najlepszy wątek na re-volcie...już dawno sie tak nie uśmiałam 😀   wciąga niczym serial-tasiemiec,nigdy bym nie pomyslała,że można sie tu tak pysznie bawić...

Wątek zabawny.Ale kandydat się wykruszył albo utajnił. Zapraszamy następnego desperata do obśmiania. Lub desperatkę.
[/quote]

Teraz to pojechałeś...że tak powiem kolego- z desperatami mi tu nie wyjeżdżaj bo się może skończyć żle 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się