Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 714 715 [716] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ... ślub :) ...  (Przeczytany 2045843 razy)
fin

« #21450 : Luty 26, 2021, 11:41:54 »
Odpowiedz cytując
Zmieniliśmy termin z 08.05 na 18.09... Sytuacja w Czechach jest tak zmienna i niepewna, że nie dało się nic zaplanować, a zostały dwa miesiące. Cały czas jest stan wyjątkowy, ograniczenie zgromadzeń. No nie dało się. A jak u Was? Przygotowujecie się, czy rozważacie przesunięcie?
#link
smartini

« #21451 : Luty 26, 2021, 11:55:16 »
Odpowiedz cytując
fin, w Polsce działa chyba generator obostrzeń, więc nie mam pojęcia czego się spodziewać :P 3 miesiące zostały, w marcu się pewnie będę kontaktować z lokalem i pytać co zakładają...
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
Dokłaczone: Facebook | Instagram
little_girl

« #21452 : Luty 26, 2021, 14:05:05 »
Odpowiedz cytując
Ja zarezerwowałam termin na lipiec i liczę, że zostanie do tego czasu zwiększona liczba osób, które mogą być na uroczystości oraz że restauracje się otworzą uśmiech
No ale wiadomo, że nie wiadomo co będzie.
#link
mitery0322

« #21453 : Luty 26, 2021, 20:14:17 »
Odpowiedz cytując
My wrzesień dopiero, także względnie bezpieczny termin. Tak czy inaczej, zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo, ewentualnie chrzestnych (około 20 osób), także jak lokale i hotele będą zamknięte, spotkamy się w domu.
#link
little_girl

« #21454 : Marzec 03, 2021, 12:45:15 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, które miały kameralne przyjęcia - robiłyście zaproszenia?
Mam dylemat, nie planuję wesela, będzie tylko obiad, wychodzi mi, że potrzebowałabym 8 zaproszeń...
#link
epk

« #21455 : Marzec 03, 2021, 14:40:08 »
Odpowiedz cytując
little_girl, robiłam zaproszenia dla tych na obiado-kolację i zawiadomienia o ślubie dla reszty. Zawiadomienia robiłam ręcznie, zaproszenia kupiłam w necie a znajoma drukarnia robiła mi nadruk - to były jeszcze czasy drukowania na "sicie" wink. Myślę, że bez problemu znajdziesz w necie takie, żeby kupić kilka sztuk i zrobić nadruk nawet indywidualnie w punkcie jakimś.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
mitery0322

« #21456 : Marzec 03, 2021, 14:56:49 »
Odpowiedz cytując
little_girl, my raczej będziemy dawać (dla najbliższych to będzie około 10 zaproszeń), bo mamy też zamiar wydrukować zawiadomienia o ślubie dla reszty, podobnie jak epk. Z tym, że raczej zrobimy to w jakiejś drukarni gotowych zaproszeń, mimo że początkowo miałam ambitne plany samodzielnego wykonania. Jeśli potrzebujesz tylko tych 8 zaproszeń i to dla Was najbliższe osoby, ja bym odpuściła. W masowych drukarniach trzeba dopłacać poniżej iluś sztuk (zazwyczaj chyba 30, z tego co widziałam).
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #21457 : Marzec 03, 2021, 16:13:54 »
Odpowiedz cytując
little_girl, ja robiłam zaproszenia i zawiadomienia. Można wydrukować w normalnych drukarniach, jeśli masz kłopot z projektem to mogę pomóc.
Ja akurat wydałam dużo, bo miałam zaproszenia na sklejce, ale już na zawiadomienia, sztuk chyba 10 wydałam z 15zł.
#link
little_girl

« #21458 : Marzec 04, 2021, 13:29:33 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Spróbuję kupić jakiś gotowy projekt i wydrukuję na ładnym papierze  uśmiech Mimo wszystko fajnie byłoby móc coś wręczyć.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #21459 : Marzec 04, 2021, 13:53:15 »
Odpowiedz cytując
little_girl A nie myślałaś żeby kupić gotowe? Takie w których się tylko dane ręcznie wypisuje? W empiku czy kwiaciarniach takie są i często można trafić naprawdę ładne. Są pakowane po kilka, kilkanaście czy tam kilkadziesiąt sztuk, w zależności od przypadku.
#link
little_girl

« #21460 : Marzec 05, 2021, 13:41:22 »
Odpowiedz cytując
zembria pracuję w serwisie drukarek więc nie mam problemu z drukowaniem. Lubię też takie "ręczne" robótki, chętnie spróbuję coś sama utworzyć. Ale oczywiście jak mi nie wyjdzie to zerknę i na takie gotowe  uśmiech
#link
jett

success is the best revenge

Moje ogłoszenia
« #21461 : Marzec 07, 2021, 13:19:53 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, wpadam z pytaniem o obrączki. Gdzie kupowałyście swoje, jubiler czy sieciówka? Wczoraj byliśmy w galerii i przy okazji poprzymierzaliśmy różne modele i spodobały nam się zupełnie inne  lol  Wybierałyście raczej obie obrączki "z pary" czy całkiem różne? Pani twierdziła, że niezbyt często się to zdarza  oczy2
#link
Kleik

« #21462 : Marzec 07, 2021, 14:30:00 »
Odpowiedz cytując
My mamy zupełnie różne, kupowaliśmy u jubilera, nie był zdziwiony wink od początku sobie założyliśmy żeby każde wybrało po prostu taką obrączkę jaka mu pasuje uśmiech W końcu będziecie je nosić całe życie uśmiech
#link
smartini

« #21463 : Marzec 07, 2021, 20:04:15 »
Odpowiedz cytując
jett, nam się nie podobają takie klasyczne więc poszliśmy do Unikke w Krakowie gdzie prócz swoich wyrobów sprzedają też 5? 6? innych polskich twórców. Mieliśmy dwa kryteria - podobające się P. (to nie on na co dzień nosi biżuterię wink ) no i miały nie być drogie bo ja gubię rzeczy na potęgę i zwyczajnie bym się bała nosić obrączkę za 4cyfrową sumę.
Padło na kanciaste od Filimoniuk, z końcówki kolekcji więc dorabiała dla nas rozmiary kocham
nie mogę się doczekać noszenia, bardzo 'nasz' design uśmiech
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
safie

« #21464 : Marzec 07, 2021, 20:15:35 »
Odpowiedz cytując
jett, my robiliśmy u jubilera z obrączek po Dziadkach P. Mamy takie same - klasyczne, wąskie.
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
little_girl

« #21465 : Marzec 08, 2021, 11:54:57 »
Odpowiedz cytując
jett ja planuję zakup w Aclari Diamond, mamy tam zniżkę po zakupie pierścionka zaręczynowego. Będziemy mieli różne obrączki, mój TŻ woli białe złoto, a ja żółte.
#link
eloise.

« #21466 : Marzec 09, 2021, 23:32:55 »
Odpowiedz cytując
My mamy dwie różne. Mąż klasyczna ja bardzo cienka ale z diamencikami.
U nas było tak, ze znalazłam gdzieś sto lat temu na internatach zdjęcie pierścionka który idealnie mógłby być obrączka, zaniosłam zdjęcie do małego zakładu jubilerskiego i tam nam pan w dwa tygodnie zrobił obrączki. Wyszły cudownie uśmiech
#link
fin

« #21467 : Marzec 15, 2021, 10:54:36 »
Odpowiedz cytując
Chyba musimy zacząć całe to planowanie od początku... Własnie dostałam maila z gospodarstwa, w którym mieliśmy miec ślub i wesele, że kończą działalność z powodu nieustającego lockdownu... marze
#link
smartini

« #21468 : Marzec 15, 2021, 11:51:35 »
Odpowiedz cytując
fin, O NIEEE!  zemdlal smutek
#link
jett

Moje ogłoszenia
« #21469 : Marzec 22, 2021, 09:22:53 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny  kwiatek Zamówiliśmy w końcu dwie różne u jubilera, w tym tygodniu mamy mieć już odbiór  uśmiech  A żeby nie było za wesoło to ostatnio wprowadzone obostrzenia kończą się akurat w dzień naszego ślubu  lol
#link
little_girl

« #21470 : Marzec 22, 2021, 16:02:39 »
Odpowiedz cytując
jett pokażesz? uśmiech zdecydowaliście się na jakiś "wspólny" element?
fin najgorzej smutek ja dlatego czekam minimum do końca kwietnia z rezerwowaniem restauracji.
#link
jett

Moje ogłoszenia
« #21471 : Kwiecień 04, 2021, 21:09:41 »
Odpowiedz cytując
little_girl, ostatecznie nie mają nic wspólnego  wink a robiliśmy u jubilera na wzór takich:

Na zdjęciu dobrze tego nie widać, ale męska jest matowa, tylko te ścięte boki są błyszczące, na żywo bardzo fajnie to wygląda  uśmiech
#link
Strony: 1 ... 714 715 [716] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 19 zapytaniami.