Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 713 714 [715] 716 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ... ślub :) ...  (Przeczytany 2045877 razy)
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #21420 : Sierpień 09, 2020, 10:49:47 »
Odpowiedz cytując
Ja wczoraj świętowałam 5 rocznicę.. konik szybko zleciało.  wysmiewa
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #21421 : Sierpień 15, 2020, 10:31:51 »
Odpowiedz cytując
Laski jakie macie pomysly na jakis prezent ślubny? Młodzi chcą kasę, ale poza zwykla koperta myslalam zeby q jakimś fajnym stylu to dac.
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
smartini

« #21422 : Sierpień 15, 2020, 10:53:47 »
Odpowiedz cytując
JARA, ja daję kopertę z kartką i pieniędzmi albo w paczce razem z jakimś winem bądź innym pijanym przez parę młodą alkoholem albo w książce, jeśli wiem, że lubią czytać uśmiech prostota przede wszystkim. Chyba, że znasz jakieś ich inne pasje czy hobby
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
Dokłaczone: Facebook | Instagram
ashtray

« #21423 : Sierpień 15, 2020, 16:19:50 »
Odpowiedz cytując
Jara ja też zawsze dawałam kopertę, chyba że znałam parę bardzo, bardzo dobrze. Jedni znając ich zainteresowania dostali poza koperta piekne wydanie Harrego Pottera.
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #21424 : Sierpień 15, 2020, 16:46:38 »
Odpowiedz cytując
Pan Młody pracuje w wojsku na karetce i myślałam np zeby pieniadze rozmienic, włożyć w strzykawki, a te w ladne, drewniane pudelko. Taki zastrzyk gotowki wink
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
safie

« #21425 : Sierpień 15, 2020, 17:04:32 »
Odpowiedz cytując
JARA, KLIK tu pisałam o pomysłach, jak dac kasę zamiast koperty
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
DeJotka

« #21426 : Sierpień 16, 2020, 11:05:36 »
Odpowiedz cytując
Ja dałam własnoręcznie ozdobioną drewnianą skrzynkę do której do której włożyłam tabliczki czekolady (młodzi prosili o słodycze lub wino zamiast kwiatów) i między te tabliczki włożyłam banknoty.
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #21427 : Sierpień 20, 2020, 07:03:33 »
Odpowiedz cytując
Branka Wy już po czy jeszcze przed ?  kwiatek Pochwalisz się co to za restauracja ? Koleżanka chce zorganizować właśnie takie małe przyjęcie po ślubie we Wrocławiu i chciałabym jej coś podpowiedzieć  kwiatek
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz
yegua

Moje ogłoszenia
« #21428 : Sierpień 22, 2020, 21:24:08 »
Odpowiedz cytując
 efeemeryda, Branka już po i nic się nie chwali  rozga
#link
branka

« #21429 : Sierpień 30, 2020, 17:57:50 »
Odpowiedz cytując
U nas super uśmiech 

Wszystko wyszło fajnie, było 25 osób na weselu, sam ślub zapamiętam na wesoło bo pan który nam go udzielal uznał że trochę spieci jesteśmy więc rozluźnił atmosferę żartami, wyszło fajnie uśmiech

Wesele udane, wybawilismy się i wytanczylismy do rana, mój mąż się poznał z moją rodziną lepiej, on to taki introwertyk więc się pozytywnie zdziwiłam jak się bawił ze wszystkimi uśmiech

Zaraz po ślubie kupiliśmy auto i pojechaliśmy nim na spontaniczne wakacje uśmiech ale to było w planach, tylko bez jakiegoś planu konkretnego, postawiliśmy na spontan.
Zdjęć jeszcze nie mam bo fotograf na urlopie, będą w przyszłym tyg.

Był też smutny akcent tzn śmierć mojego ukochanego kota w dniu naszego ślubu. Tylko mój Tato o tym wiedział i powiedział nam dzień po(biedny cała imprezę dusił to w sobie żeby nie zepsuc uroczystości... smutek ) ale strasznie rozpaczałam te pierwsze dni małżeństwa. Także dzień po ślubie obudził mnie telefon od mamy i od razu ryczalam no ale tak to w życiu bywa.
Już teraz lepiej choć dalej mi smutno bez tego kota, za to między nami mam wrażenie jeszcze jakaś większą bliskość niż kiedykolwiek wcześniej i jest wspaniale uśmiech

PS restauracja w której mieliśmy wesele to Restauracja Wratislavia na Monopolowej.
#link
'It's funny how your dreams change as you're growing old,
you don't wanna be no spaceman you just want gold.
All dream stealers are lying in wait,
But if you wanna be a spaceman it's still not too late!!'
yegua

Moje ogłoszenia
« #21430 : Sierpień 31, 2020, 16:31:51 »
Odpowiedz cytując
branka, jeszcze raz GRATULACJE!  kwiatek winko
#link
tancerka_880

« #21431 : Wrzesień 01, 2020, 12:19:25 »
Odpowiedz cytując
Gratulacje Branka uśmiech
dobrze, że fajnie wam wszystko się udało
współczuje śmierci kotka  kwiatek
#link
madasrabbits

« #21432 : Wrzesień 09, 2020, 11:11:01 »
Odpowiedz cytując
My mamy już parę zdjęć.
Ślub i obiad wyszedł bardzo po naszemu, pogoda była super - generalnie jesteśmy zadowoleni duży uśmiech
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21433 : Wrzesień 22, 2020, 10:40:06 »
Odpowiedz cytując
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam sukienkę, mam sukienkę  konik konik konik
myślałam, że nigdy nie znajdę, a wybrałam ją w godzinę  zemdlal dobry sprzedawca to podstawa. Koniec końców moja sukienką będzie zrobiona z dwóch różnych modeli, z innej góra, z innej dół. Mimo gabarytów mogłam przymierzyć absolutnie wszystko, a docelowo miałam na sobie dwie suknie na raz, żebym mogła zobaczyć jak wygląda wybrana góra z wybranym dołem  hihi hihi i to wszystko za w sumie śmieszne pieniądze. Jeśli któraś z Was jest ze śląska lub małopolski to z czystym sumieniem polece salon  kocham kocham
#link

rtk

« #21434 : Wrzesień 22, 2020, 20:31:20 »
Odpowiedz cytując
Potrzebuje pomocy z pomysłowym prezentem!
Maz mój jest świadkiem, wiec poza kasą chcemy dać coś osobistego, jakąś pierdole która spowoduje uśmiech. Albo dla każdego coś oddzielnie, albo coś wspólnego a wesołego. On policjant, ona pracownik Decathlonu. On z pasja do pociągów, ona w sumie nie wiem, normalna kobieta :-).
Zastanawiam się nad planszowkami albo nie wiem czym :-)
#link
smartini

« #21435 : Wrzesień 22, 2020, 20:39:07 »
Odpowiedz cytując
rtk, jeśli faktycznie grają, to może na przykład któraś z kolekcjonerskich, tematycznych wersji Monopoly? Są różne 'universum' wink tak na zniszczenie rodziny ja dzień dobry hihi
Albo 5 sekund bez cenzury, mamy, gramy, zawsze jest ubaw na domówkach!
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
Dokłaczone: Facebook | Instagram
FurryMouse

« #21436 : Wrzesień 23, 2020, 11:03:02 »
Odpowiedz cytując
rtk, u nas furorę robią Karty Dżentelmenów uśmiech ale to dość specyficzny humor  lol
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21437 : Wrzesień 23, 2020, 12:34:26 »
Odpowiedz cytując
jeśli naprawdę grają w planszówki to monopoly trochę faux paus, więc lepiej wybadać temat  hihi
#link

emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #21438 : Wrzesień 23, 2020, 22:58:41 »
Odpowiedz cytując
Jak planszówka i ktoś z pasją do pociągów to Wsiąść do pociągu, o ile nie mają już wszystkich części lol
#link
azzawa

« #21439 : Wrzesień 24, 2020, 18:28:25 »
Odpowiedz cytując
potrzebuje porady: za miesiąc jestem starsza na ślubie najlepszej kumpeli. Ślub jest w Niemczech: cywilna ceremonia + obiad dla najbliższej rodziny. Totalnie nie znam sie na tamtejszych realiach "kopertowych" i na slubach w ogóle  (nigdy nie byłam na ślubie za granicą") . Wiec totalnie nie wiem na jaka kwotę powinnam przygotować ehh

Help!  kwiatek

RTK. Fajna gra która super nadaje sie na prezent to Tajniacy (prosta, imprezowa, dużo śmiechu) uśmiech
#link
little_girl

« #21440 : Listopad 18, 2020, 15:44:49 »
Odpowiedz cytując
Drogie Panie, przychodzę z pytaniami odnośnie sukien.
Gdzie szukać sukien z drugiej ręki prócz olx/vinted?
Czy umówienie się na przymiarki w salonie coś kosztuje w momencie gdy na nic się nie zdecyduję?
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #21441 : Listopad 18, 2020, 17:17:20 »
Odpowiedz cytując
potrzebuje porady: za miesiąc jestem starsza na ślubie najlepszej kumpeli. Ślub jest w Niemczech: cywilna ceremonia + obiad dla najbliższej rodziny. Totalnie nie znam sie na tamtejszych realiach "kopertowych" i na slubach w ogóle  (nigdy nie byłam na ślubie za granicą") . Wiec totalnie nie wiem na jaka kwotę powinnam przygotować ehh

Help!   kwiatek

Nie pomoge w wysokosci wkladu do koperty, bo nie pamietam. Ale co do samych zwyczajow to upewnij sie czy to bedzie obiad w sensie `obiad`, czy raczej `bankiet` z mikro kanapkami.  wink
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21442 : Listopad 18, 2020, 18:05:00 »
Odpowiedz cytując
Little-girl nie spotkałam się z praktyka żeby przymiarki coś kosztowały, natomiast upewnij się czy można robić zdjęcia  kwiatek
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #21443 : Listopad 19, 2020, 09:58:54 »
Odpowiedz cytując
little_girl Polecam znaleźć na fb "Z sercem do ołtarza" Mają mnóstwo używanych sukiem, a całość z ich sprzedaży idzie na cele charytatywne hurra! Mojej kumpeli młodsza siostra tam działa. Razem z koleżankami założyły tą inicjatywę dla córki kumpeli. Polecam gorąco! Mają też wszystko na allegro wystawione.
ps. Moja kiecka też tam u nich wisi.
Edit wrzucam linka z sercem do ołtarza
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2020, 10:00:53 wysłane przez zembria » #link
little_girl

« #21444 : Listopad 20, 2020, 08:49:50 »
Odpowiedz cytując
zembria dziękuję za polecenie  kwiatek
Mam kolejne pytanie. Gdzie szukać sukienek, ale nie takich typowo ślubnych? Po prostu ładnych eleganckich jasnych (nie koniecznie biała). Zalando, Asos przeczesane. Aktualnie przeglądam Vinted.
Planuję ślub cywilny i jestem na etapie decyzji czy chce "prawdziwą" ślubną sukienkę czy jednak jakąś po prostu elegancką.

#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21445 : Listopad 20, 2020, 09:05:06 »
Odpowiedz cytując
Little_girl taka o jakiej marzysz  kwiatek ślub cywilny to taki sam ślub jak kościelny, nie jest wcale mniej ważny  icon_razz my bierzemy cywilny i będę miała princeskę  konik
#link

mitery0322

« #21446 : Luty 14, 2021, 13:56:18 »
Odpowiedz cytując
Szukam miejsca na małe przyjęcie, coś w stylu Folwarku Ruchenka, która niestety jest zbyt daleko od naszych domów. Czy w południowym kierunku od Warszawy, północy od Kielc, istnieje takie miejsce? Zależy nam na sielskim klimacie, luzie, spokoju. Do 30 osób, w tym kilkoro dzieci. Znacie coś podobnego?

Tu Folwark Ruchenka..
#link
azzawa

« #21447 : Luty 15, 2021, 14:57:27 »
Odpowiedz cytując
jakieś 3 latat temu byłam w Folwarku Białych Bocianów . Miejsce było prze-przepiękne i mieli bardzo dobre jedzenie (nie wiem jak teraz) główna sala w rustykalnym klimacie. Tylko nie mam pojęcia jak z weselami bo ja tam byłam na służbowym wyjezdzie.
#link
donkeyboy

« #21448 : Luty 15, 2021, 17:16:07 »
Odpowiedz cytując
Szukam miejsca na małe przyjęcie, coś w stylu Folwarku Ruchenka, która niestety jest zbyt daleko od naszych domów. Czy w południowym kierunku od Warszawy, północy od Kielc, istnieje takie miejsce? Zależy nam na sielskim klimacie, luzie, spokoju. Do 30 osób, w tym kilkoro dzieci. Znacie coś podobnego?

Tu Folwark Ruchenka..

Może nie stodoła ale gospodarstwo na odludziu - znajomi robili Wiatrakowie koło Kazimierza Dolnego i było bardzo sielsko & kameralnie. Położenie trochę bardziej na wschód ale zarówno do Warszawy jak i Kielc dojazd jest dobry.
#link
mitery0322

« #21449 : Luty 17, 2021, 16:27:42 »
Odpowiedz cytując
azzawa, fajne miejsce, ale zdecydowanie nie ten kierunek kwiatek

donkeyboy, lokalizacja od Warszawy i Kielc była orientacyjna, ale od nas też dość dobry dojazd, zdarza nam się bywać w tamtych okolicach uśmiech a gospodarstwo fajne, dzięki za podpowiedź! Rzeczywiście bardziej ten rodzaj miejsca może być dla nas lepszy uśmiech
#link
Strony: 1 ... 713 714 [715] 716 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 19 zapytaniami.