Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 705 706 [707] 708 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ... ślub :) ...  (Przeczytany 1899473 razy)
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #21180 : Październik 18, 2019, 08:46:52 »
Odpowiedz cytując
pokemon a pokażesz siebie w ślubnej kreacji?  kocham Niesamowity jest ten tort!  love
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

pokemon

« #21181 : Październik 19, 2019, 11:33:51 »
Odpowiedz cytując
Nie ma mowy hihi wyglądam okropnie.
#link
smarcik

« #21182 : Październik 19, 2019, 11:44:06 »
Odpowiedz cytując
No weeeeeź  hihi na pewno było pięknie uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

BASZNIA

mleczna i deserowa

« #21183 : Październik 27, 2019, 05:45:30 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny!
Wysyp sukni ślubnych jest tu. I ceny małe, i cel szczytny.
https://www.facebook.com/groups/684977098677503/
#link

Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #21184 : Październik 28, 2019, 09:55:17 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, gdzieś tu były podawane, ale ni dudu nie mogę znaleźć, linki do sklepów z kieckami ślubnymi w przedziale cenowym do 1000zł - poratuje któraś?  kwiatek
#link
madasrabbits

« #21185 : Październik 28, 2019, 16:24:52 »
Odpowiedz cytując
Ja też nie chciałam wydawać koszmarnych kwot na organizację wesela. Postawiliśmy na ślub cywilny i przyjęcie dla najbliższej rodziny i znajomych. Ślubujemy w kwietniu. Początkowo też szukałam sukienki na zalando (jak pokemon  kwiatek), ale w ostateczności zdecydowałam się na Ali. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego jakościowo i kupiłam z czystej ciekawości (ot, jak się nie spodoba to trudno), ale w ostateczności oddałam ją do krawcowej do drobnych przeróbek, które może i nie byłyby potrzebne, ale doszłam do wniosku, że lepiej będę się czuć w bardziej zabudowanym biuście :p Więc jak ktoś ma na tyle odwagi to polecam też ten sposób.
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #21186 : Listopad 01, 2019, 08:08:30 »
Odpowiedz cytując
Melduje się  hurra! hurra! kocham
Od razu z datą na 14.08.2021r
Mamy na razie tylko sale, wybrany DJ już nie ma terminów  zemdlal musimy szukać innego.
Przyjmę chętnie wszystkie wskazówki, bo na razie nie wiem od czego zacząć  wysmiewa

#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
smarcik

« #21187 : Listopad 01, 2019, 08:16:31 »
Odpowiedz cytując
Gratulacje!  hurra! ale piękny pierścień  kocham co to za kamień? Uwielbiam wszystko co niebieskie  love
#link

efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21188 : Listopad 01, 2019, 08:58:22 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje  kocham
To topaz  wink
#link

safie

« #21189 : Listopad 01, 2019, 11:10:42 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, gratuluję uśmiech
A ślub w okolicach DG czy Wrocławia?
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21190 : Listopad 01, 2019, 12:56:05 »
Odpowiedz cytując
safie
Dziękuje  wink
DG konkretnie w Zaciszu w Ząbkowicach  wink
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #21191 : Listopad 01, 2019, 13:14:15 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, byłam ostatnio na weselu w Opolu z bardzo fajnym DJ, jakbyś chciała to mogę Ci pochytać kontakt, goście byli bardzo zadowoleni (ja też, nie lubię focić wesel z ciulatym prowadzeniem ;P )
No i gratulacje! uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21192 : Listopad 01, 2019, 14:36:56 »
Odpowiedz cytując
Madmaddie jutro bedziemy dzwonić do drugiego upatrzonego, jak się nie uda to będę Cię prosić o namiar  uśmiech
No i dziękuje  wink
#link

safie

« #21193 : Listopad 01, 2019, 16:02:20 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, miałam fajnego DJ z okolic klik, a we wrześniu byliśmy z P. na świetnym weselu prowadzonym przed duet dj . uśmiech

Ze wskazówek - gdybym mogła cofnąć czas to co można bym zlecała innym - np. winietki, plany stołów itp. ale też wzięłabym kogoś do ogarnięcia mieszkania, bo przed samym ślubem mnie to przerosło
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21194 : Listopad 01, 2019, 21:04:38 »
Odpowiedz cytując
Plany stołów robi sala, mamy tylko dostarczyć informacje kto gdzie ma siedzieć. Winietki nam odradzano ale chyba będą, myśle nad jakimś oryginalnym drobiazgiem dla gości, choć wiem, że jeszcze masę czasu  duży uśmiech
Mieszkanie - wszystko będzie raczej u rodziców, wiec tez sami ogarniać nie musimy.
Myśle tez czym jechać na sale, marzy mi się bryczka/ kareta ale boje się zapytać ile to kosztuje, do przejechania jakieś 10km emoty327
#link

efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21195 : Listopad 04, 2019, 09:26:41 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam za post pod postem, ale potrzebuję pomocy  kwiatek dlatego pozwolę sobie podbić wątek.

Dja udało się ogarnąć, ale pojawił się problem z kamerzystą, mój wymarzony nie ma już terminów  smutny
Czy znacie kogoś kto dojedzie na Śląsk i robimy filmy na poziomie bmwideo cały czas przeglądam i nic nie mogę znaleźć, a wiem, że z terminami kiepsko i teraz jest ostatni dzwonek.
Z góry dziękuje  kwiatek
#link

desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #21196 : Listopad 04, 2019, 17:12:25 »
Odpowiedz cytując
Dobry fotograf da rade sklecić filmy i zmontować. uśmiech
ja byłam ostatnio na weselu i grał zespół, prowadzili też zabawy (bardzo fajne! Obśmiałam sie nieźle hihi), młodzi ludzie, był czad. I piosenki normalne (nie gorszące i bez przekleństw) wink
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21197 : Listopad 04, 2019, 17:32:53 »
Odpowiedz cytując
desire
Ale mi nie wystarczy byle sklecone, zależy mi żeby film był naprawdę super, a nie aby tylko  wink
#link

smarcik

« #21198 : Listopad 04, 2019, 17:39:29 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda planujesz ślub na dwa lata do przodu i już jest kiepsko z terminami?  8| masakra. Dobrze, że mnie nie kręcą takie imprezy, bo to musi być strasznie stresujące wink
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #21199 : Listopad 04, 2019, 18:54:50 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, a może Gosia Kurtiara? Ona jest fotografem, a jej facet kręci filmy uśmiech

zdjęcia: https://mywed.com/pl/photographer/MalgorzataKuri/
fimy: http://mbcstudio.pl/filmowanie-638
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
pokemon

« #21200 : Listopad 04, 2019, 19:29:07 »
Odpowiedz cytując
smarcik, ja też tego nie ogarniam.
Ja swoje wypasione wesele ogarnęłam w 6 miesięcy.
Ze wszystkim.
Ale prawdopodobnie dlatego, że brałam już drugi ślub, to nie miałam parcia na akcje typu "zajebiste filmy" czy sesja zdjęciowa na Santorini, bo potem okazuje się, że jest to o dupę rozbić hihi
#link
madmaddie

« #21201 : Listopad 04, 2019, 19:45:48 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, Chłopaki od filmu uśmiech
http://www.chlopakiodfilmu.pl/

No i my, ale nie wolno reklamy na forum :P
#link

Psi blog
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21202 : Listopad 04, 2019, 20:55:11 »
Odpowiedz cytując
Smarcik żebyś wiedziała, że jest to mega stresujące, zwłaszcza ze jak sobie coś ubzduram to potem jest problem mi to wybić z głowy.

Obejrzałam już dziesiątki filmów, zanim znalazłam coś co w ogóle mi się podoba, a tu klops.

Jara zaraz przeglądam  kwiatek
Madmaddie Twój link tez zaraz zobaczę chociaż coś mi to mówi. Zareklamuj się na pw  kwiatek

Pokemon
Wiem, że ludzie są różni i można zrobić fajne wesele i w trzy miesiące, ale ja mam bzika na tym punkcie i nie zamierzam tego ukrywać, planuje chyba od urodzenia  lol
#link

mundialowa

« #21203 : Listopad 04, 2019, 21:37:50 »
Odpowiedz cytując
smarcik, ja dzisiaj trafiłam na post, że matki rezerwują sale na komunie... w 2023. zemdlal Dwa lata w przód przy ślubie już nie wydaje mi się takie dziwne. hihi
#link
espana

« #21204 : Listopad 05, 2019, 09:35:20 »
Odpowiedz cytując
Bo ślub można brać cały rok, a komunie są tylko przez kilka niedziel wink
#link
safie

« #21205 : Listopad 05, 2019, 09:59:27 »
Odpowiedz cytując
Mundialowa, z komuniami to już od kilku lat tak wygląda właśnie przez to, że wesele można brać codziennie - coraz częściej nie jest to już sobota, a piątek czy niedziela, ale byłam i w środę uśmiech
#link
mundialowa

« #21206 : Listopad 05, 2019, 10:22:00 »
Odpowiedz cytując
Niby tak, ale lokali u nas pod dostatkiem, a jednak oblegane są te, które są też bardzo popularne na duże wesela, stąd moje zdziwienie - że na komunię ludzie zapraszają tyle samo gości, co na wesele. wink
#link
smarcik

« #21207 : Listopad 05, 2019, 11:04:44 »
Odpowiedz cytując
Ja ostatnio wygrzebałam pluszowego konika, którego dostałam od rodziców z okazji komunii (40 zł w makro, pamiętam jak dziś). A teraz bez quada czy iphone nie podchodź. Cóż - czasy się zmieniają!  uśmiech

Ale nie o tym ten wątek. Jeśli chodzi o śluby i czekanie dwa lata - to totalnie nie moja bajka, ale rozumiem motywację i podziwiam takie osoby jak efeemeryda, które mają czas, siły i chęci na organizację tego typu imprez. Swoje marzenia trzeba przecież spełniać!  uśmiech Po prostu zrobiła na mnie wrażenie skala tego zjawiska, bo skoro na 2 lata do przodu nie ma terminów to znaczy, że bardzo dużo ludzi planuje swój ślub w ten sposób uśmiech

Ja jestem z innego świata, takie przygotowania mnie stresują i nie widzę nic przyjemnego w martwieniu się przez dwa lata a potem martwieniu się i stresowaniu w trakcie ślubu (na moich osiemnastych urodzinach byłam jedyną trzeźwą osobą  zemdlal bo pilnowałam, żeby wszyscy dobrze się bawili). Dla mnie jedyny słuszny ślub to podpisanie kwitów i adieu! ewentualnie jakiś obiad z rodzicami, świadkami i nikim innym. A skoro to rzekomo "najpiękniejszy dzień życia" to tym bardziej powinien być piękny a nie stresujący  wink Gdyby ktoś kazał mi przygotowywać ślub dwa lata (np druga połówka) to wcale bym go nie wzięła  hihi

Dlatego tym bardziej podziwiam osoby, które robią huczne wesela!  duży uśmiech
#link

efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21208 : Listopad 05, 2019, 11:47:49 »
Odpowiedz cytując
smarcik
mnie to mega stresuję, ale dlatego, że to JA chcę żeby było pięknie i cudownie i tak jak sobie wymarzyłam  hihi
Mój M. w ogóle ślubu nie potrzebuję, a rodzice nasi poszliby na wszystko łącznie z tym, że teściowa chciała tylko obiad  hihi
ale to po moim trupie !
#link

madmaddie

« #21209 : Listopad 05, 2019, 11:56:38 »
Odpowiedz cytując
smarcik, też tak myślałam, dość długo, nawet robiąc za fotografa ślubnego. Ale potem zaczęłam trafiać na super wesela, gdzie para jest wyluzowana (bo to najważniejsze, wtedy wszystko inne się obroni, no może poza kiepskim DJ wink ) i wszyscy się świetnie bawią. I wtedy ja w robocie też zaczęłam się świetnie bawić, więc w sumie chętnie bym  sobie wesele zrobiła, jedno nie ma z kim się ohajtać  wysmiewa
#link

Psi blog
Strony: 1 ... 705 706 [707] 708 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.