... ślub :) ...

No to wygląda na to, że dobrze dobrałaś sukienkę! I wyglądacie na strasznie sympatyczną parę! Jeszcze raz najlepszego.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 grudnia 2018 12:51
Suknia zebrała bardzo dobre recenzje  😁 (całą mniej więcej widać na instagramie, bo wrzuciłam fragment tańca z tatą  😍 ) i mimo, że nie mam figury do takiej sukni, ale czułam się w niej bardzo dobrze 🙂
Pięknie wyglądałaś! Oboje mega super, jesteście tacy "likeable" bardzo 😍 Szczęścia!
safie, pięknie!
safie, pięknie wyglądałaś! 😍
safie, cudownie wyglądałaś Ty i wy razem...  😍 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 grudnia 2018 19:45
Dziękuję Dziewczyny  :kwiatek:
Pozostaje czekać na zdjęcia od fotografa 😀

klik kawałek pierwszego tańca  😍
safie, wybacz, ale taniec z Tatą bije na głowę taniec z małżem! Pięknie!
safie, cóż, zgodzę się z Ascaia - taniec z tatą to bajka!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 grudnia 2018 20:45
:kwiatek:
Ja jestem dumna z obu. Z Tatą chodzimy na kurs, ale biedny się zestresował i w trakcie stanął i stwierdził, że nie pamięta co dalej. Powiedziałam tylko "to od początku" - nikt nic nie zauważył  😅
P. znowu nie lubi tańczyć i wiem, że zrobił to tylko dla mnie  😍
safie, mąż super sobie poradził! Zdecydowanie możesz być dumna. Znam takich co kroku by nawet nie postawili. 😉
safie pięknie! No i super wygląda i pasuje ten- sweterek?  Piękny! Skąd on?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 grudnia 2018 19:04
Szalona😉, kupowałam z anyways

Nie mogę się doczekać zdjęć od fotografa - już kilka mam (np. ten czołg z obrączkami i przed urzędem  😜 )
safie, wyglądałaś pięknie, elegancko!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 grudnia 2018 09:57
edyta, dziękuję  :kwiatek:  chociaż raz w życiu  😜

edit: mój fotograf to błyskawica  😀iabeł: mamy zdjęcia w formie elektronicznej
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 grudnia 2018 19:10
przepraszam za post pod postem, ale kilka zdjęć więcej
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2018 19:32
safie, ale jesteś piękna! Cudowne zdjęcie z babcią. Uwielbiam zdjęcia z dziadkami że ślubów. W rusz na maksa.
safie, pięęęknie! Było wzruszenie chyba w ciągu dnia, co? I w trakcie przysięgi widać i na zdjęciu z babcią... 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2018 09:04
safie, cudowne foty!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 grudnia 2018 12:04
Dziękuję  :kwiatek:
Było bardzo wzruszająco i wesoło - cudowny dzień. 🙂

A teraz tak:
zgłosiłam wymianę dowodu ma być do 07.01.2019 r., ale mam do wymiany prawko na to mam 30 dni od dnia zmiany danych czyli do końca grudnia, a dowód jest potrzebny do zmiany prawka  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2018 13:47
safie, dostałaś zapewne zaświadczenie, że dowód masz w trakcie wyrabiania 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 grudnia 2018 14:04
JARA, owszem, ale jak dzwoniłam do starostwa to nie jest to dla nich wystarczające  😂 chyba piątek nie był najlepszym dniem na "głupie pytania" w urzędzie. Podjadę tam w poniedziałek, a jak coś to trudno liczę, że dowód będzie szybciej. Tata w maju wymieniał to była kwestia 2 tygodni. Raczej śmieszy mnie wyznaczanie dość nierealnych terminów
Jeżdżę od trzech lat z prawkiem na panieńskie nazwisko, zdarzyła mi się nawet stłuczka i nic mnie niemiłego nie spotkało. Relaxxxx 😉
Wyglądałaś pieknie i widać ze dzień był wyjątkowy!!! 😍 gratuluje!
safie, wniosek o wymianę dowodu i prawa jazdy zgłosiłam tego samego dnia. 😉 Nie jest dokument potrzebny, bo oni już w systemie mają że zmieniłaś nazwisko. Do odbioru trzeba iść z dokumentem tożsamości, ale nie wiem czy nie wystarczy nawet samo stare prawko, które i tak musisz oddać. Tutaj pewności nie mam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 grudnia 2018 12:33
Safie - piękny taniec z Tatą! Dawaj więcej zdjęć  😅 Gratulacje!  😜

A ja jednak zmieniam krój sukienki  😁
Mamy już zaproszenia, troszkę mnie zawiodł format (spodziewałam się większych), teraz tylko je wypisać i rozwieźć...  🍴 Ile wcześniej wysyłałyście zaproszenia?

Tak OT: Skończyliśmy dom. To w tej chwili cieszy mnie najbardziej  😍
yga, ja wszystkie rozwozilam osobiście, zaczęłam w maju, skończyłam na początku sierpnia, ślub był w październiku.
yga, gratki z powodu domu! 😅 My zaproszenia daliśmy pierwsze w wigilie, ostatnie zaproszenie wręczyliśmy 1 czerwca, ślub w sierpniu. Tyle że my mieliśmy sporo zaproszeń poza miejscem stałego zamieszkania więc wiedzieliśmy że np. w rodzinnej miejscowości M. to będziemy np. raz na 3 miesiące i dopiero wtedy będziemy mogli dać. 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 grudnia 2018 06:01
Czyli możemy powoli zaczynać rozwozić (ślub w lipcu)  👀

Doubler- dziękuję! Ciasne, ale własne  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 grudnia 2018 07:20
Yga, spokojnie możecie zwłaszcza, jak ślub w terminie urlopowym 🙂
Ja mam ślub 27 kwietnia, a zaproszenia dopiero się drukują.
Potwierdzenie przybycia i rezerwacji hotelu mamy do 17 stycznia, więc będą szybkie decyzje 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się