KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:34
Zakładam bo z paa i cover stwierdziłyśmy ze już czas  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇

Startujemy z nowym projektem związanym z parajeździectwem i sprawdzamy ile nas jest na volcie?  👀

Wszyscy zainteresowani para - czekamy na zgłoszenia  🤣

przy okazji mamy problem z nazwą dla nowej organizacji związanej z parajeździectwem no i tu mała prośba do Was Kochani.. 🤔wirek: o jakieś propozycje.

Ma się kojarzyć ze sportem parajeździeckim a nie hipoterapią... help...  🙇


zgodnie z prośbą, zmieniłam tytuł 🙂 / a.
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:41
Equista

P2O - Polish Paraequisterian Organization

Takie moje male wypociny  😡
No właśnie, męczymy się już od dłuższego czasu nad nazwą która będzie zarówno prosta, czytelna, wpadająca w pamięć i jednocześnie nie będzie "identyczna" z wieloma jeździeckimi inicjatywami.
Przyznajemy, że im dalej w las tymgłupsze mamy pomysły  😡
Może kreatywne voltowe mózgi chciałyby mieć swój udział? 🙂
Ja co prawda nie para ale koń "para" 😉 Ale na serio, jeżeli potrzebujecie grafik, moja druga połowa jest całkiem "wziętym" 😉 grafikiem, napiszcie, zrobi wam chętnie grafikę na stronę itp. Takie "nasze" wsparcie 🙂
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:46
Końskie Serce ?
A to nazwy, które gdzieś nam się przewinęły. Pewnie trzeba będzie zrobić wkrótce ankietę 😉

paraequestrian sport
paraequestrian team
hipposport
proequi
proequisport
top riders
zaczarowany koń
kadencja
hobbyhorse
top horse
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:
aaaaaaa fajny kącik 🙂
macie poparcie od Waszego wiernego kibica🙂
pzdr
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:52
Konik ParaPara?

Cho z drugiej strony moze innym się kojarzyc zbyt dziecinnie lub też z tańcem ParaPara
Dziecinnie nie ma być. Raczej fulprofeszynal 😉
Po polsku... Pro-galop?
Mnie się centaury zawsze kojarzyły z parajeździectwem... bo to jakby koń zastępował człowiekowi tego, czego on sam nie ma. Myślałam o CENTAURION. Wtedy nazwa byłaby międzynarodowa i łatwo wymyślić jakieś ładne logo na wyszycie czapraków... i każdy wie o co chodzi. Ale może to jest zbyt oczywiste...

paa,  ja bym zrobiła kontaminację Twoich propozycji i wybrała TOP PARAEQUESTRIAN TEAM... choć nie wiem czy ten angielski podoba mi się tak do końca.


w imieniu Moderatorek także zgłaszam chęć pomocy (choćby w przyklejaniu i ogłaszaniu ważnych dla Was spraw). / a.
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:



On jest rzecz jasna polskim grafikiem i robi polskie projekty, tylko że w... Niemczech  😲

Mnie się podoba

PPO Polish Paraequestrian Organisation ALBO

PPT Polish Paraequestrian Team

edit literówki
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:57
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


po polsku trudno będzie  👀

Rtk nie dość że kibic to jeszcze Twój koń tworzy team  🙇 🙇 🙇 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Let's go, super, bardzo dziękujemy i nie mamy nic przeciwko polskiemu grafikowi w Niemczech ani gdziekolwiek na świecie 😉
Tylko ta nieszczęsna nazwa...
edit: aurelia i wszystkie modki, duuży :kwiatek:
Centaurion mile by połechtał... lostaka  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 21:58
a moze cos z parada? czy to za bardzo by sie kojarzylo z zawodami?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:58
było jeszcze Para Dressage Team 😉
Bardzo mi się podoba idea centaura aurelio. :kwiatek: Co o tym sądzicie dziewczyny? A gdyby tak, niezależnie od ostatecznej nazwy mieć centaura w logo?
Let's go, kochamy wszystkich grafików również tych w Niemczech. Myślałałam o nazwie, żeby w Polsce nie brzmiała zbyt pretensjonalnie, a jednocześnie była łatwa do użycia za granicą.
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 22:03
Hmm...w sumei nogi konia zastepujace ludzkie 🙂
Centaur w logo i nazwie: jestem za.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 22:04
hmm z centaurem dobry pomysł, szczególnie jeśli o logo chodzi 😀

tyle że w nazwie jakoś mi sie kojarzy z Centurionem lostak  😁 😁 😁 😁

więc ciekawe co ona na to  🙄 🤔wirek: 🤣
Może

IMPULS

Hm. Impuls ma chyba pozytywny wydźwięk na wielu płaszczyznach. Jako Impuls z arkuszu ocen [np. "dążność do ruchu naprzód] jak i w sensie Impuls do sportu wogóle, np. parajeździeckiego. Może nie powala  🤦 ale wszystkich językach znaczy niemalże to samo 🙂
Naprawdę bardzo piękny symbol! Jak myśmy głupie mogły na to wcześniej nie wpaść!  🤔wirek:

Centaur Paraequestrian Team?
Lubię słowo team, mimo że brak mi polskiego odpowiednika. Jest takie pozytywne i kojarzy się z wspólnym działaniem.

Miło być otoczonym wsparciem volty, również tym instytucjonalnym, dziękuję moderatorkom  🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 22:08
powiem Ci że ten centaur rzeczywiście ma przesłanie w sobie 🙂

hmmm wiedziałam że można na Was liczyć 😀

a tak jako przerywnik wstawiam Ritka pod Anetą z dziś 🙂

Jest klub Impuls niestety- o ile istnienie takowego nas ogranicza (imo- tak).
Centaur a Centurion to jednak co innego, ale fakt, też tak mi się kojarzy. Lostak?
Ja chciałam jako dyżurny malkontent zauważyć że centaur lub centurion jest w tylu już nazwach, na szybko: Stowarzyszenie na rzecz koni mojej koleżanki nazywa się Centaur e.V., jest firma rowerowa Centurion, a w google strach wpisać centaura  🤔

edit: wpisałam w google: jedyne 1 milion 410 tys. ...   😀iabeł:
W zasadzie ostrzegam przed centaurem w nazwie :/
Oczywiście np. Impuls też jest popularnym słowem ALE nie jeżeli występuje w nazwie, jak np.

          Impuls
Paraequestrian Team
Malkontenci też mile widziani🙂
Czy nasza nazwa musi być totalnie niepowtarzalna? Chociaż w logo sobie tego centaura zostawmy..

edit: mam na myśli aspekty prawne
Nie musi być niepowtarzalna, z tego co się orientuję, z punktu widzenia prawnego, ale przecież ważne tez żeby się sama pozycjonowała w google . Jeżeli będzie miliony centaurów nigdy się nie wypozycjonuje, jeżeli będzie względnie niepowtarzalna, wypozycjonuje się sama 😉 A na pewno będziecie szukać sponsorów, więc bardzo ważne żeby miała dobra pozycję w wyszukiwarce 🙂
Rzeczywiście jest klub w Łodzi, znalazłam. Ale też widzę zdecydowanie centaura w logo. A może imię jakiegoś sławnego centaura z mitologii, czy kultury masowej?
To co pisze Let's Go o pozycjonowaniu w sieci jest też dosyć istotne..

Swoją drogą nie ma to jak dopływ świeżego spojrzenia. 🙂
Och jak się nazywał ten z Narni?
Sprawdziłam w google taki przykład:

IMPULS EQUESTRIAN

Nie wyskakuje względnie nic 🙂 Czyli dobra pozycja za darmo, a tak za pozycjonowanie strony się słono płaci  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się