Top model-zostań modelką

oni są polakami? Skąd takie dziwne imiona? Sorry, nie oglądam i się nie orientuję 😉
Samuel jest z bardzo religijnej rodziny, stąd takowe imię 🙂 Andre - jest obcokrajowcem  🙂
Michael i Jakob tez sa Polakami, po prostu rodzice mieli taka fantazje 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2015 05:49
Myślałam, że w przypadku tych ostatnich to oni sami mieli taką fantazję bo przecież polskie imiona są passe. Trochę to dziwne, że na dosłownie kilka osób jakimś trafem wszyscy faceci mają takie imiona.
Nie, nie. Michael nawet mowil w jednym z pierwszych odcinkow, ze to imie to pomysl mamy 😉 Dobrze, ze chociaz pisownia oryginalna, a nie Majkel ha ha. Teraz to wlasnie dorasta to pokolenie Jessik i innych Brajanow 😀
Michael i Jakob tez sa Polakami, po prostu rodzice mieli taka fantazje 😀


Chyba nie mieli mózgu, a nie mieli fantazje 😉
dobrze, ze nie piszesz tego w dzieciowym  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
07 grudnia 2015 13:11
[quote author=ashtray link=topic=32158.msg2459401#msg2459401 date=1449005885]
Michael i Jakob tez sa Polakami, po prostu rodzice mieli taka fantazje 😀


Chyba nie mieli mózgu, a nie mieli fantazje 😉
[/quote]
🤣 🤣 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2016 23:01
Oglądacie 6. sezon? Co to za stajnia była w 4. odcinku? Macie już kogoś, kto wyraźnie wybija się ponad resztę?
Kamila/Kamil mnie denerwuje, ale nie bardziej niż zblazowany, wiecznie sfochany Jezus bez poczucia humoru i dystansu. Daria śliczna, Zuza kogoś mi przypomina i nie mogę skojarzyć, kogo, to samo mam z Olą - obie bardzo ładne, ale w Oli nie widzę modelki. Ada jest podobna do Karoliny Pisarek z poprzedniej edycji. Ewa ma fajną energię, ale urodą mnie nie przekonuje. Zuza w porównaniu do reszty jest dość masywna, myślę że raczej nie dojdzie do finału. Patryk niesamowity, powiedzenie ze Shreka, że "twarz to mu Michał Anioł dłutem haratał" to za mało. Panowie jednak w tej edycji dość słabo, Daniel po metamorfozie ok, ale szału nie ma. Kamil, Sasza i Mateusz M. to są tam chyba tylko z przypadku. Mateusz Z. ma przedziwną urodę i raz się podoba, raz nie.
Moimi faworytami na finał są Patryk, Zuza i Daria, ewentualnie Daniel. Zobaczymy  😁
Patryk mi się nieodmiennie kojarzy z Pattinsonem, ile razy go widzę, to mam z tyłu głowy "jakie Top Model, idź do Zmierzchu". 😁 Ale żeby nie było - ostatnie zdjęcie mi się podobało. Na pewno przykuwa uwagę (w pozytywny sposób) i zdziwię się, jeśli nie będzie w finale, z całej reszty kojarzę tylko Kamila/Kamilę i nikogo więcej, ale oglądam jednym okiem albo wcale. Ostatni odcinek był chyba pierwszym, który obejrzałam w całości (a i tak coś dłubałam w tym czasie pracowego). Przejadł mi się chyba ten program, jako, że uczestnicy są wybierani wg jakiegoś schematu, to wszystko już było... Maga, Michalina, teraz Kamila, ten przefarbowany na rudego krasnala (jak już jesteśmy w temacie Shreka - wygląda jak Rumpelstiltskin :emoty327🙂 pewnie będzie robił za naczelnego złośliwca i pewnego siebie buca, cicha, delikatna dziewoja też się pewnie znajdzie. Choć nadal jest to lepsze niż jakiejś Projekty Lejdi i to coś o ślubie z nieznanym facetem (a myślałam, ze Projektu Lejdi już nic nie przebije). 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 września 2016 06:35
Patryk mi bardziej od Pattinsona przypomina Lance Stewarta, youtubera. Ale z Pattinsona tez coś ma  😜
Moon   #kulistyzajebisty
30 września 2016 06:37
Facella, nie dam nerki, ale wydaje mi się, że to było Largo 😉
desire   Druhu nieoceniony...
30 września 2016 08:49
dopiero zaczne oglądać na playerze, o co chodzi z tym Kamil/Kamila? gender jakieś?  👀
desire, kolejny chłopak, który przechodzi przemianę w laskę i cierpi na syndrom ,,jest mi smutno, źle i nikt mnie nie rozumie"😉
desire   Druhu nieoceniony...
30 września 2016 09:14
galopada_, nosz omg, to już zaczyna sie robić nudne.. poza tym zamiast iść na jakość, idą w ilość, miało być 13 (?), a wzięli 15 osób...  😁
Ta blondynka/blondyn to Kamil/Kamila? kurcze, nie oglądam, ale podejrzalam jakieś zdjęcia na ich stronie. To oficjalnie jest Kamil czy Kamila?  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 września 2016 20:55
Technicznie rzecz biorąc (cechy fizyczne - nie jest po operacji ani nawet na hormonach, dokumenty) jest to Kamil. Nawet jego mama wypowiada się o swoim dziecku jak o synu. Jednak Kamil czuje się Kamilą i tak się zachowuje i określa. Czyli "oficjalnie" jest Kamilą, technicznie - Kamilem.
Biorą takich ludzi do programu tylko po to, żeby oglądalność zwiększyć i tyle.
Patrykowi mocno kibicuję...

a Kamilas.. przemilczę
Facella, nie dam nerki, ale wydaje mi się, że to było Largo 😉


Dobrze Ci się wydaje, to było Largo 🙂
I jak po wczorajszym odcinku??
U mnie dalej Patryk top 1 🙂
Z dziewczyn podoba mi się Ada i Ewa
Z chłopaków kibicuję Patrykowi, Danielowi i  Mateuszowi Milowi

Finałowa 3 to dla mnie Patryk Daniel i Ada

Adam za to mnie denerwuje i przez to u mnie stracił.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2016 16:22
Patryk jest  😍 😍 😍 😍 dla mnie finał. Chłopak ma wszystko - świetny wygląd, ciekawą osobowość, pracowitość, kulturę i zdrowe podejście.
Dziewczyny jakoś nie porywają, dla mnie finał męski - Patryk, Adam i ten prawie-że-tleniony blondyn (Daniel?). Edycja bardzo, bardzo mocna, ale ta trójka robi na mnie najlepsze wrażenie. Adam mówi co myśli, momentami jest denerwujący, ale jak świetnie wychodzi na zdjęciach!
To prawda, Adam jest super i na początku z Patrykiem byli moi top 1, ale ostatni przegiął. Można mówić co się myśli, ale od razu ubliżać i takie chamskie słownictwo, no nie w tym kierunku..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 października 2016 18:01
Cierp1enie, ja jestem ciekawa co Adam zrobił, że na następnym panelu wyskoczy z kwiatami i Książkiewicz (??) była oburzona.

Dla mnie wygranym jest Patryk, tylko czy nie jest ZA uprzejmy na świat mody?  👀


edit: ale Kamil(a) już dawno powinna wylecieć  😲
też jestem tego ciekawa, bo nie mam pojęcia co zrobił i nie chciałam doszukiwać, by sobie nie zepsuć odcinka 😀
A mi się Patryk wydaje mega niedojrzały. W kilku odcinkach nie mógł pozować, bo mu się śmiać chciało (wtf?), to znów płacze, ogólnie to taki prosty chłopak (nie, żeby był to zarzut, tylko pewnie będzie mu trudno ogarnąć niuanse świata mody), ale uroda bardzo fajna, tylko zęby do zrobienia? W ostatnim odcinku na castingach ciekawe, czy wszystkich sprawiedliwie przepytywali z języków obcych, i żeby pchać się do top model a nie umieć wymienić choćby jednego projektanta czy fotografa, to już przegięcie (nie wierzę, że tak stres zjada, że kompletnie ani be ani me...). Chyba, że to reżyserowane? 😉 Za to Sasha z tym dotknięciem sutka - mega wiocha jak dla mnie ...
Dla mnie najlepszy ten Mateusz nierudy  😁 Super wychodzi, nie jest chamski (jak Adam), no ogólnie super wrażenie 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 października 2016 19:23
Mateusz to zupełnie nie mój typ urody 😉
Nic nie poradzę, ale wizualnie najbardziej mi się podoba Adam  😜
A też biorę poprawkę na sprytny montaż 😉 i to chyba testosteron, bo P. trenując to samo ma podobne podejście do niektórych facetów  🙄
kenna - Patryk to prosty chłopak z biednej rodziny. Musiał zajmować się rodziną po śmierci ojca - szybciej dorosnąć, zacząć pracę.
Dla mnie niezła jest też Ewa i wydaje mi się, że jeszcze się rozwinie. Ostatnia sesja z Mateuszem - petarda !  😍  Również lubię Adama, mimo tych jego czasem chamskich odzywek. Patryk z kolei denerwuje mnie tą swoją nieśmiałością, bycie momentami nieporadnym i to, że kreują go na takiego właśnie biednego chłopaka, któremu to program pomoże odmienić los.
Dla mnie trójka - Adam, Ewa i Mateusz 🙂
Kamila dla mnie to pomyłka. W ogóle strasznie wyreżyserowana i naciągana jest ta edycja. Najbardziej się uśmiałam, jak mieli teoretycznie ten wyścig po rekwizyty do sesji nago i dziwnym trafem Kamila niczego nie złapała 😁

Kibicuję mocno Patrykowi, naprawdę przepiękna uroda, taka... nie wiem dlaczego, ale ciśnie mi się na usta, że poetycka, przepiękne rysy twarzy. Poza tym jeszcze Mateusz Milik. Z dziewczyn tym razem chyba żadna się wybitnie w oczy nie rzuca, ewentualnie Ewa i Daria jak dla mnie. Podobała mi się też ta z czarnymi włosami krótkimi, naprawdę ładna dziewczyna, ale raczej nie na modelkę 😉.
Adam strasznie denerwujący. Rudy Mateusz też, wygląda jak pomocnik jakiejś czarownicy z bajki pofarbowany i z tym swoim wyrazem twarzy 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się